PDA

View Full Version : На горещия стол е Sham



jghgh
09-09-2010, 11:28
Предполагам "ми мина" времето, затова слагам на стола Sham, тъй като имаше желаещи тя да е следващата участничка.






Порасна ли?

mArMaLaDkA
09-09-2010, 12:23
Как се казваш?
Щастлива ли си на този етап от живота си?
Какви са отношенията ти с родителите ти?
Опиши се накратко.
Имаш ли някакви пороци?

semantics
09-09-2010, 14:51
Била си в БЧК? Разкажи - кога, колко време, какво правеше, какво се случи?

Друга подобна дейност?
Какво мислиш за доброволческата работа (по принцип)?

Sham
09-09-2010, 19:48
Порасна ли?
В който и да е смисъл - не. Но видимо съм променена доста - по-скрита съм, по-своя (явно е било възможно), опитвам да съм по-отворена за света, да го наблюдавам, опознавам, анализирам. Прашецът си го пазя, за жалост все по-рядко и в по-малък радиус го+се споделям.


Как се казваш? - Теодора
Щастлива ли си на този етап от живота си? - Точно в този момент, не. (човек на настроенията съм и си имам своите пътешествия и застои по синусоидата.) От година насам си играя на Хензел и Гретел. Животът ми, във всичките му аспекти, е тясно свързан с близките ми хора, голяма част от които (а и по-важните) са ужасно далеч за неопределено време, та така... Това ме изгражда по един нов начин, макар да подозирам, че няма да доведе до нищо хубаво.
Какви са отношенията ти с родителите ти? - Прекрасни. Близки сме си. Много. Мога да кажа, че имам добро, обичливо, сплотено семейство.
Опиши се накратко. – това ще го пропусна, не зная в какъв контекст искаш да се опиша
Имаш ли някакви пороци? – „порок” е богата откъм смисли и разбирания дума. все пак - обичам прекалено силно, задушаващо...


Какво ти отне БЧК?
Време с един от любимите ми хора.
//никога не съм се занимавала с БЧК, впрочем




Била си в БЧК? Разкажи - кога, колко време, какво правеше, какво се случи? - Уви, не съм.

Друга подобна дейност? -
Какво мислиш за доброволческата работа (по принцип)? - положително настроена съм, силно уважавам обществено ангажирани и активни хора, но конкретно аз не притежавам нужните качества, за упражняването на подобна дейност.

Naive
09-09-2010, 20:00
Песента, която е най близо до теб в момента* (може и група, и изпълнител, както решиш)?
Твоят любим сладкиш?
Спомняш ли си кога беше първият ти допир с изкуството?




*защото казваш, че си човек на настроенията

LadyDi
09-09-2010, 20:01
Изрецитирай ми първия стих, за който се сетиш. Съвсем на примависта.

jghgh
09-09-2010, 20:07
Защо така за БЧКто? Любимият ти да не е работил в БЧК и да не му е оставало време за теб?

Обичаш ли се?

Силна ли си?

Какво може да те направи щастлива?

Какво имаш предвид под "обичам прекалено и задушаващо"? Мислиш ли, че е самонавиване?

Какви хора харесваш?

Какво учиш в университета и върви ли ти учението?

Dumb
09-09-2010, 20:19
" Когато стана голяма актриса ще дойдете да ме гледате нали", критичке
"Аз съм чайка... не друго исках да кажа 8-)
"
Любим мъж (герой) от българската литература?
Най- често използваната ти дума?
Героинята, която мечтаеш да изиграеш или тази, която е най-близко до теб е...

Sham
09-09-2010, 20:36
Песента, която е най близо до теб в момента* (може и група, и изпълнител, както решиш)? http://www.youtube.com/watch?v=bxNJHuM0Js0
Твоят любим сладкиш? - ооо... крем карамел<3
//сладоледът е константа:Д
Спомняш ли си кога беше първият ти допир с изкуството? - от съвсем мъничка майка ми ме е мъкнала по куклени театри, откакто се помня вкъщи се свири и пее, пр... Но ако имаш предвид кога съм започнала аз да се занимавам с нещо в тази посока - в началото на втори клас започнах да ходя на уроци по китара, значи на 7г.


Изрецитирай ми първия стих, за който се сетиш. Съвсем на примависта.
какво правя тук изобщо. разпределям облачното време...
понякога вярвам, че светът е създаден за мен. после - точно обратното.
//не умея да помня наизуст, ама изобщо:Д


Защо така за БЧКто? Любимият ти да не е работил в БЧК и да не му е оставало време за теб?
Хах, не, просто един от близките ми хора. Наистина нямат време.

Обичаш ли се? Да, обичам се.

Силна ли си? Оцелявам. Имам своите слабости, крехка съм, зависима, но да, справям се и неуморно плета ризата.

Какво може да те направи щастлива? – близките хора. споделената емоция, независимо каква е, дори неприятна, изобщо, в последната година разбрах, че каквото и да постигам, каквито желания и капризи да задоволявам, ако няма с кого да ги преживея, остават празни и незначими.

Какво имаш предвид под "обичам прекалено и задушаващо"? Мислиш ли, че е самонавиване?
Не мисля, че е самонавиване. Не съм сигурна, че искам да съм обстоятелствена с описанието, защото тук четат хора, с които планувам да съм близка, а не е дошло времето да ги плаша:Д

Какви хора харесваш? – трудно. Не харесвам хората. Плашат ме. Малките разговори, да се чудиш какво значение влага някой в думите си, защо реагира по даден начин, необходимостта от обяснение на собствените си изразни средства/мисли/чувства/шеги... Неудобно ми е с хора, които не усещам свои (не мога да го обясня, просто чувствам кога даден човек е за мен и кога – не), тогава не се чувствам удобно в кожата си и изобщо – не съм (на) себе си.
Инак – харесвам съдържателни, ценни хора, личности, с характер и интереси. не смятам, че е необходима обща „краста”, за да си близък с някого.

Какво учиш в университета и върви ли ти учението? – уча театър и, за моя радост, ми върви:Д

Dumb
09-09-2010, 20:46
И аз мисля, че обичта ми е задушаваща! И много харесвам едно изречение на Юлия Огнянова " Няма да прегръщам децата- обичта ми е мечешка "
– На кой въпрос никога, ама никога не намираш отговор?

Sham
09-09-2010, 20:51
" Когато стана голяма актриса ще дойдете да ме гледате нали", критичке звучите все по-нахакано, актриске:Д
"Аз съм чайка... не друго исках да кажа 8-)
"
Любим мъж (герой) от българската литература? - леле, тук ме заби. никога не съм имала такъв. стой, ще измисля:Д Измислям си, че може да е от пиеса, и ми хрумва колко ми е симпатичен Хенри от "Камината" на М.Минков. Малко е пасивен и много страхлив, но тишината му е съдържателна. //ще си помисля по този въпрос)
Най- често използваната ти дума? - брей, може би е "искам", което е гадно, също и "мисля", понеже често философствам...
Героинята, която мечтаеш да изиграеш или тази, която е най-близко до теб е... - Петьо, стига съм играла!:Д Най-силна идентификация имам с Алиса, но ако трябва да си избирам роля, персонажът няма да има нищо (видимо) общо с мен. То иначе каква игра ще е?))



И аз мисля, че обичта ми е задушаваща! И много харесвам едно изречение на Юлия Огнянова " Няма да прегръщам децата- обичта ми е мечешка "
– На кой въпрос никога, ама никога не намираш отговор?
Защо?, разбира се. (чудеееесна дума е "защо", наврееед по земното кълбо... :Д)

realantisocial
09-09-2010, 20:55
Ако животът ти е театрална постановка..

1. Какъв жанр е тя
2. Каква роля заемаш в него
3. Сценаристът мъж или жена е
4. Има ли дълги монолози
5. Ще има ли аплодисменти след края

Sham
09-09-2010, 21:09
Ако животът ти е театрална постановка..

1. Какъв жанр е тя - о, жанрово неопределена, от всичко по много, със сигурност ще има много хумор - умен/черен/палячовски/тъжен... препълнена камерна сцена, няма публика, всички са с главни роли.
2. Каква роля заемаш в него - обединяваща, виждам себе си като разказвач, не като център на действието/вниманието, а като негов пазител и хроникьор.
3. Сценаристът мъж или жена е - няма дирижиращ, разчитам на импровизации и лоша актьорска игра.
4. Има ли дълги монолози - о, да, заглушени от всеобщи живи шумове, недочути.
5. Ще има ли аплодисменти след края. - не краят е важен, предпочитам да няма краища

Jaune
09-09-2010, 21:38
роклята е?
кога се влюби в театъра?
какво очакваш?
а какво чакаш?
на какво миришат книгите?

ще се възползвам от твоите въпроси:Д
без какво не можеш?
а без какво не искаш?

стига толкова, Тео, поздрав с Candy

realantisocial
09-09-2010, 21:42
Имам един последен въпрос.
Кой гледа назад ? Носталгикът или страхливецът ?

Sham
09-10-2010, 19:35
Имам един последен въпрос.
Кой гледа назад ? Носталгикът или страхливецът ?
Романтика, позналият щастие. (защото единствената причина човек да гледа нанякъде е заложеното му стремление към щастие)
За мен настоящето не съществува, поне не по един преднамерен, рационален начин. Съответно има 2 типа (същински) живи хора - хора на т.нар. минало и хора на бъдещето. Едните - задоволени, случили се, осмислени, вторите - неосъществени, намислили се, празни. Помежду им остават лутащите се безцелни, за които времето приема своята декоративна роля.


роклята е? - фриволна, лека, момичешка
кога се влюби в театъра? - на 22.11.2006, преди това само флиртувахме:Д
какво очакваш? - опитвам се да не очаквам
а какво чакаш? - златната вода (не в смисъла на материално богатство - б.а.) , защото знам, че това е единствената липсваща частица от светлия ми житейски пъзел.
на какво миришат книгите? - на живот (няма да се отплесвам в "красиви" отговори, нито ще говоря за синестезия) ...

ще се възползвам от твоите въпроси:Д
без какво не можеш? -
отвън: обич, подкрепа, пол. оценка от важните хора
отвътре: мечти, стремежи, усмихващи игри на въображението
а без какво не искаш? - не искам сама. (и някои фаталности)

стига толкова, Тео, поздрав с Candy -)

//едва връзвам думите в момента, но държах да отговоря)

ArrowsOfDeath
09-10-2010, 23:46
С какво асоциираш всеки един от сезоните?
Какво впечатление мислиш, че оставяш, след като се запознаеш с някой?
Какви мъже харесваш?
Опиши как минава един обикновен твой ден.

chucknorisismyPR
09-11-2010, 08:58
ЦЕНЗУРА

HARLEY

jghgh
09-11-2010, 09:53
Как ще коментираш IQто на последния човек, задал ти въпрос (като не броим мен) 8-)

Едит: Харли развали целия ми въпрос.



Доколко си критична към себе си и другите?
Мислиш ли, че знаеш истинското значение на думата "обич"?
Любим философ, любима философска мисъл също така?

Jaune
09-11-2010, 10:49
бориш ли се със себе си?
а преборвала ли си се?
за какво мислиш преди да заспиш?

Sham
09-11-2010, 12:14
С какво асоциираш всеки един от сезоните?
Сезоните ми са в сърцето, останалото е просто бекграунд. И все пак ще дам по една асоциация:
Зима – топлина, уют
Пролет – начало, събуждане
Лято – абсолютното спокойствие на духа, вдъхновение
Есен – край, кал, привидност
Какво впечатление мислиш, че оставяш, след като се запознаеш с някой?
Погрешно. Ако случайно ме запознават с някого (или някой се запознава с мен), той често остава с впечатлението, че съм дръпната, дори надменна, а всъщност трудно се отпускам пред нови хора, но изтече ли веднъж инкубационния ми период, нещата си идват на мястото.
Когато аз се запознавам с човек, с когото съм преценила (след дъъъълъг и прецизен аналитичен период), нямам никакви проблеми с „разкриването”.
Като цяло съм много открит човек, защото държа близките ми хора да ме познават изцяло (като очаквам подобно желание и от отсрещната страна, което е проблем), повърхностните взаимоотношения ме отвращават и ги избягвам. Или си вътре и с двата крака, или просто няма място за теб.
Какви мъже харесваш? – интелигентни (вкл. емоционално). По-често бивам привлечена от мъже на(д) средна възраст.
Опиши как минава един обикновен твой ден. – на периоди. Докато съм на училище му се отдавам – посещавам го, когато ми остава време го прекарвам по парковете, виждам се с приятели, ако нямам часове вечер – ходя на театър, чета и пиша. Генерално – през повечето време обичам да ми е тихо, предпочитам камерен състав около себе си. Падам си и домошар, мога си чета/пиша/свиря/гледам филм/решавам задачи/моделирам нещо/... с часове и да се чувствам прекрасно. Но когато ми се дивее, правя го макс, точно в двете крайности.


мислиш ли се за по-артЪ и специална от другите? ама честно.
Не съм наясно как се степенува изкуството, ако ми обясниш, ще отговоря.
А кои са другите? Адът?
Смятам се за специална, посочи ми някой, който не се.


Как ще коментираш IQто на последния човек, задал ти въпрос (като не броим мен)

Едит: Харли развали целия ми въпрос.
май е за добро, защото що се отнася до безсмислени индивиди, ставам плашещо крайна, а „чиста раса” придобива съвсем нов нюанс.


Доколко си критична към себе си и другите? - прекалено, особено самокритиката ми е заложена в гените. Оттам – неувереност и прочее хубавини. Що се отнася до останалите – стремя се да съм обективна и отворена за различни гледни точки, привички, поведения.
Мислиш ли, че знаеш истинското значение на думата "обич"? – не мисля, че абстрактни понятия, като „обич” имат конкретно значение. Каквото налееш в думата – това. Затова и се съмнявам, че двама души могат да обичат по един и същи начин.
Ако ме питаш, дали съм обичала – да, обичам, за мен това е състояние на духа, не действие, което извършваш от и до определен момент.
Любим философ, любима философска мисъл също така?
Твърде бегли са познанията ми в областта, тепърва започвам да запълвам празнини, но към този момент най-близък до моите виждания и възприятия за човека и света стои Кант с трансцеденталния си индивидуализъм. Приемам идеята на Лок за tabula rasa, но вярвам, че във всеки човек е заложена абсолютната потенция, а спрямо персоналният опит се отключват отделните възможности/способности. (В този ред на мисли, ми се ще човекът да се обляга на опита на предхождащите го и да спомага за достигането на идеалното си, пълно състояние, а не, както в наши дни, да се връща към готическото и първичното.)
Споделям „Съществуването е усещане” на Бъркли, като смятам, че всичко извън човек е плод на възприятията му, => „реалност”, с общ смисъл на думата, не съществува, поради строгата си субективност. Изобщо, красотата на света ни се крие в абстракциите, а ако не съществуваше човекът-маса, речниковите значения нямаше да имат давност, а обмяната на опит (знание) между отделните индивиди щеше активно да подпомага развитието на вида ни.
„Познай себе си” на Сократ ще да е Сентенцията. Ако не си наясно със себе си, то светът, който съзнанието ти създава, не ще има никакъв смисъл.


бориш ли се със себе си? – (почти) всеки ден, все пак правя опити да живея в общество
а преборвала ли си се? – да, макар да предпочитам да печеля
за какво мислиш преди да заспиш? – за различни неща, общо взето несъзнателно програмирам сънищата си, което е изключително приятно, когато съм щастлива, и ужасяващо, когато състоянието ми е добро.

jghgh
09-11-2010, 12:20
Кефиш ме, въпреки странните постройки, които понякога правиш на изреченията си..


Защо stubborn? :)

Sham
09-11-2010, 12:25
Кефиш ме, въпреки странните постройки, които понякога правиш на изреченията си..


Защо stubborn? :)
случайно знам какво ме питаш и ще отговоря:
защото Моника е изключително инато същество и това е най-големият й чар<3

jghgh
09-11-2010, 12:29
Ем' аз те питах защо си го избрала за ник в един определен сайт 8-) (не знам дали искаш да останеш анонимна, затва няма да издребнявам)


Какво те кефи в Еминем?

Naive
09-11-2010, 12:31
Кога стана наясно, че искаш да се занимаваш с театър?
Каква беше детската ти мечта?
Чела съм, че не празнуваш рождените си дни (само малките), защо?
Любима постановка?

Sham
09-11-2010, 12:46
^^там съм zapetaika, а в Еминем ме кефи единствено Британи Мърфи, лека й пръст, беше прекрасна<3


Кога стана наясно, че искаш да се занимаваш с театър? - Kогато видях Евгени на сцена! Тогава се случи магията и досега нищо по-силно не ме е стискало за гърлото.
Каква беше детската ти мечта? - исках да имам рок група (което мисля да се случи) и изобщо - да се занимавам с музика, последва математическата ми треска, занимаваше ми се и с физика, след това ми се искаше да съм дизайнер на дрехи (в умален мащаб и това (ще) се случи), следващите стават по-сериозни и/ли меркантилни, затова спирам дотук.
Чела съм, че не празнуваш рождените си дни (само малките), защо? - Защото винаги по това време съм в сатурнова дупка, а и не разбирам защо трябва да празнувам още една година, която ме приближава към края.
Любима постановка? - не мога да имам любима постановка, но имам особен сантимент към "В полите на Витоша" на Абаджиева и "Летене" на Деси Шпатова, "Хъшове", разбира се.
Последно харесах "Гълъбът" на последната и "Едип. Празникът на ослепяването" на Ст.Загора-Пловдив-Бургас.

semantics
09-11-2010, 13:20
Кога материалното е над духовното?
И обратно?

Не питам дали, а кога. От тук нататък тълкувай по свое усмотрение. Един вид, опитай да защитиш и двете тези.

Най-големият плюс и минус на българина, според теб?

Любима храна и любимо пиене?

jghgh
09-11-2010, 17:24
А тогава защо си запетайка?



Очевидно аз съм се объркала кой кого е.

ArrowsOfDeath
09-11-2010, 18:00
Винаги ли последният трябва да затваря вратата?

Sham
09-11-2010, 18:20
Кога материалното е над духовното?
Материалното лесно идва да замести духовното, особено в свят като днешния, където по-голямо мерило за тежест е „колко”, а не „какво”. Но все пак, нека си дадем сметка, че за да „докосваш Бога”, трябва съзнанието ти да е освободено от всякакви, както първични, така и жизненоважни въпроси и грижи.
Когато си на ръба на съществуването си, не влизаш в църква, нито ти щуква да се оттеглиш в аскетизъм и да търсиш Истината, съществото ти е заключено в животинската си обвивка и ти слизаш до земното, в отчаян опит за оцеляване. Уви, каквото и да си говорим, никой не е по-голям от хляба.
Материалното е важно, доколкото от поддържането на физическото ти тяло будно зависи животът. Ролята му е скелетна. Твърде важна, за да я пренебрегнем. (разбира се, ако си способен да живееш в света на Кастанеда, свободен си да го направиш, но лично аз съм на мнение, че духовното трябва и може да осмисля живота на масите, на обществото)

И обратно?
Веднъж надмогнал човешката долница, освободил съзнанието си от малките неща, пред теб остава духовното, като единствено възможно развитие на индивида.

питам дали, а кога. От тук нататък тълкувай по свое усмотрение. Един вид, опитай да защитиш и двете тези.
//можех да отговоря по съвсем друг(и) начин(и), но явно няма да е сега.

Най-големият плюс и минус на българина, според теб?
Топли сме, което, мисля си, ни прави малко повече хора.
Живеем със самосъзнанието на малък, ограничен народ, склонен към чуждопоклонничество.

Любима храна и любимо пиене? – грах, сирене, ориз; вода, чай, мляко, ром.


А тогава защо си запетайка? – защото вярвам в непреходността, във вечното, хах:Д


Винаги ли последният трябва да затваря вратата?

Малко самонадеяно ми идва убеждението, че след теб не остава нищо, че светът се свършва...

ZipFail
09-11-2010, 20:29
'Едно време' хората по-добре ли са живели ?

Не са ли малките неща, тези, които изграждат великото цяло ?

strave
09-11-2010, 21:20
Кое е по-важно за тебе личната ти самооценка или оценката на другите?
Имаш ли любим американски писател?
Привлича ли те езотериката като наука?
Склонна ли си заради човек да измениш на идеалите си?
Толератна ли си към хомосексуалността?
Подреден начин на живот ли водиш или по-скоро си хаотична?

Sham
09-12-2010, 15:07
'Едно време' хората по-добре ли са живели ?
Зависи кое е това време и кои точно са хората. Дори в "имало едно време" светът, знаем, не е чисто розов.
Смятам, че в постмодерни времена, като нашите, е трудно за творчески настроените хора и максимално приятно за консуматорите.
Не са ли малките неща, тези, които изграждат великото цяло ?
А, де, и аз това питам.)


Кое е по-важно за тебе личната ти самооценка или оценката на другите? - Аз проблеми със самооценката си нямам, но положително имам нужда от подкрепата и признанието на важните-за-мен хора, за да знам, че си струва.
Имаш ли любим американски писател? - Не съм изчела достатъчно американска литература, за да отлича някого.
Привлича ли те езотериката като наука? - на едно занимателно ниво, да, но и без това съм твърде разпиляна между основните си интересит, та нямам време да задълбавам
Склонна ли си заради човек да измениш на идеалите си? - Не! (към този момент - вкл. себе си)
Толератна ли си към хомосексуалността? – Да.
Подреден начин на живот ли водиш или по-скоро си хаотична? - творчески хаос, уж всичко е разпиляно, но всъщност стои на съвсем точното си място. Опитвам се да се вкарвам в графици, обичам да правя планове, но почти никога не се движа по тях, оставям на настроенията да ме водят и владеят.

Jaune
09-12-2010, 17:35
левски или цска? 8-)

ходиш ли по изложби?
заглеждаш ли се (важни ли са за цялостната ти преценка/привързаност/представа, етц.) по кориците на книгите?
кои държави искаш да посетиш?
имаш ли оригинални cd-та? с каква музика?
обичаш ли приказки на касетка? :Д
а драскаш ли с цветни химикалки/маркери, правиш ли си цветно (и преносно)?

Naive
09-12-2010, 18:02
спортуваш ли? какво?
на какво обичаше да си играеш, когато беше (по-:Д)малка?
какъв сладолед обичаш?

Sham
09-12-2010, 19:32
ходиш ли по изложби? - много обичам, но не го правя често.
заглеждаш ли се (важни ли са за цялостната ти преценка/привързаност/представа, етц.) по кориците на книгите?
определено. ако един автор/книгоиздател няма подобаващо отношение към книгата, какво може да очаква той от читателя? а и съвсем друга е нагласата ми към книга, чиито текст е провокирал/вдъхновил други артисти, да добавят по нещо от себе си в нея, не си ли съгласна?
кои държави искаш да посетиш? - Испания, Италия, Франция, Русия... Не е като да не ми се пътува.)
имаш ли оригинални cd-та? с каква музика? - да, на най-любимите си изпълнители.
//вкъщи никога не е имало сд уредба, така че музиката ми преди компютъра е на касети.
обичаш ли приказки на касетка? :Д
а драскаш ли с цветни химикалки/маркери, правиш ли си цветно (и преносно)?
Повече драскам с молив. 2(+)B. Лекциите ми са уютно загърнати в асоциативни рисунки. Така съсредоточавам вниманието си, така помня, в началото хората си мислят, че не ги слушам и се рея някъде си, но при мен е обратното, ако те гледам продължително в очите, значи изобщо не съм с теб.
//Знам, че друго ме питаше, но тези неща, струва ми се, сме си ги говорили.)


спортуваш ли? какво? – Много обичам да плувам. Може би това е най-любимото ми нещо на света. Иначе, имам „приятни” болести, заради които не карам ски и се ограничавам все повече с всички останали неща, за които ми трябват крака. (освен колелото<3)
на какво обичаше да си играеш, когато беше (по-:Д)малка? – с момчетата, на всички момчешки неща – колички, пистолети, катерене по дърветата, Волтрон, закачане на момичетата... Любимите ми, спомням си, бяха по-скоро игри на въображението, отколкото физически. Измисляхме си разни истории, изобщо, както е модерно да се казва, се „вкарвахме във филма”, разни неподозиращи хора от квартала биваха нарочвани за убийци/шпиони/измамници и на свой ред биваха наблюдавани, следени и прочее...
какъв сладолед обичаш? – ванилов, най-вече споделен:Д

Понеже виждам, че предимно моите хора си ме разпитват, а за това не ни е нужна отделна тема, очаквам евентуални последни включвания с въпроси и слагам следващия.

Naive
09-12-2010, 19:36
често ли плуваш (и къде:Д)?
а някога занимавала ли си се по-сериозно с това (в смисъл тренирала ли си, състезавала ли си се)?

Sham
09-12-2010, 19:43
- в момента, не, но като си наредя програмата в университета с все сиповете, ез. курсове и китарата, ще си купя карта (вероятно в Спортната, 'щото ми е в територията)
- не, не съм се)

December
09-12-2010, 20:27
Имаш ли някакви татуировки?А би ли искала да имаш(още)?

Не разбрах ти каква искаш да ставаш?Актриса или нещо подобно?

А какво мислиш за ниските заплати на актьорите(400лв. мисля,че бяха казали че са)?Би ли могл да се справяш с толкова пари?

Важни ли бяха оценките за тебе когато беше ученичка?И стараеше ли се да бъдеш отличничка?

П.П.Ох,съжелявам ако някои от въпросите се повтарят.Признавам си,че не съм чела предишните страници.Просто видях,че скоро ще ставаш и затова я карам набързата ;д

Sham
09-12-2010, 21:30
Имаш ли някакви татуировки?А би ли искала да имаш(още)? - към този момент нямам. склонна съм да си направя, при подходящ повод.;
Не разбрах ти каква искаш да ставаш?Актриса или нещо подобно? - хах, предполагам, че "нещо подобно". искам да остана себе си възможно по-дълго. ще се занимавам (и) с театър, това е сигурно)
А какво мислиш за ниските заплати на актьорите(400лв. мисля,че бяха казали че са)?Би ли могл да се справяш с толкова пари? - Ниските заплати са последният проблем на сценичните изкуства у нас. Също - не познавам актьор, който е в театъра за пари.
Мога да се оправям с 400лв., но се познавам и едва ли ще си стоя на едната заплата.

Важни ли бяха оценките за тебе когато беше ученичка?И стараеше ли се да бъдеш отличничка? - При учителите, които уважавах, да. Никога не съм се натягала или напъвала за оценки, над тези неща съм. А и карах дивен пубертет, та оценките ми не бяха на дневен ред.

П.П.Ох,съжелявам ако някои от въпросите се повтарят.Признавам си,че не съм чела предишните страници.Просто видях,че скоро ще ставаш и затова я карам набързата ;д

stefity
09-12-2010, 22:14
Късно се включвам, но... :)

Има ли едно малко детенце в теб, което ти говори с тънко гласче, карайки те да се усмихваш спомняйки си за (не)далечното минало..?

Довърши изречението (ама искам да си описателна (: )
- Дъното беше тук, аз паднах, усетих студенината и влагата, която се пропиваше във всяка една моя костица, мисъл и плът....

Искам да ми кажеш какво те плаши? Не душевно, а физически, от какво изпитваш погнуса, кое те кара да извърнеш глава и да пристъпиш назад, когато го видиш?

Има ли хора, които са ти искали прошка, а ти не си им дала такава, и какво е прошката за теб? Трябва ли тя да се дава всекиму?

П.П. просто те обожавам... :) Усмихваш ме... :)

ZipFail
09-12-2010, 22:22
Най-големия ти страх/слабост/фобия ?

Naive
09-12-2010, 22:54
П.П. просто те обожавам... :) Усмихваш ме... :)същото)

не знам какви въпроси да ти задам, но си прекрасна :)

Jaune
09-12-2010, 22:56
П.П. просто те обожавам... :) Усмихваш ме... :)същото)

не знам какви въпроси да ти задам, но си прекрасна :)

:oops: искам и аз

Тео-фейоо :smt003

Sham
09-13-2010, 09:13
Късно се включвам, но...

Има ли едно малко детенце в теб, което ти говори с тънко гласче, карайки те да се усмихваш спомняйки си за (не)далечното минало..?
Не, има миниатюрен възрастен, който боботи неприятно, размахва пръст, щипе и ми връзва връзките.

Довърши изречението (ама искам да си описателна (: )
- Дъното беше тук, аз паднах, усетих студенината и влагата, която се пропиваше във всяка една моя костица, мисъл и плът.... - закъснявам за училище, а и не се чувствам добре, та ще ми простиш, че пропускам творческата задача)

Искам да ми кажеш какво те плаши? Не душевно, а физически, от какво изпитваш погнуса, кое те кара да извърнеш глава и да пристъпиш назад, когато го видиш? – всякакви сериозни болести и недъзи, просто не искам да си представям как се живее с физически ограничения, предпочитам смъртта пред подобни гадости.

Има ли хора, които са ти искали прошка, а ти не си им дала такава, и какво е прошката за теб? Трябва ли тя да се дава всекиму? – Не, няма такива хора. Лесно прощавам, но съм ужасно злопаметна и водя оценки „поведение” в ума си. Да простиш значи да надмогнеш себе си и егото, да израснеш, но и да признаеш, че цениш някого, дори повече от себе си.

П.П. просто те обожавам... Усмихваш ме... – аз благодаря, усмихна ме)


Най-големия ти страх/слабост/фобия ?
Да се изгубя, да не се сбъдна и споделя/силно се привързвам и завися от хората/да съм сама в затворено пространство сред голяма група непознати, изтръпвам, държа се нелогично, пр...

Благодаря на всички за вниманието, на малките специално!)) :smt003
Пазете се!)

shadow4e
09-13-2010, 11:57
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=362594
Следващият