PDA

View Full Version : Джъстин Бийбър



DreamWTF
09-09-2010, 11:17
Така пускам тая тема,защото имам нужда от мнението ви,всеки ден виждам много клипове и глупости против "Джъстин Бийбър" , всеки банален коментар е "гейче" ,а всеки банален коментар на момичетата е "сладур,обичам те" ,обаче искам да питам с какво ви дразни? Света е пълен с толкова тъпи певци,толкова хора с идиотски и безмислени песни..хора,които сигорно не сте и слушали,но ако ги слушате ,няма да искате да го направите пак..Тоя Бийбър или както му казвате Бобър е на 15,обаче на 15 е направил повече от колкото половината форум ще направят за целия си живот .. има повече пари от колкото целия форум и сичките ви роднини ще имат през целия си живот .. доста успял е..аз не го слушам ,може би 1-2 песни ми харесват ,но пък гледам непрекъснати коментари за него..Добре де..айде да ми кажете като е такова "гейче" и го мразите защо го слушате? Защо му обсъждате песните и сичко непрекъснато колко са зле? Защо му обръщате такова внимание ? Защо се правят анти клипове срещо него ? .. Аз нещо не схващам .. аз ще кажа нещо банално,което сички момиченца на 12 пишат по коментарите..ем ида сори,но това е истината..според мен завиждате..както казах вече той е постигнал доста..и не виждам защо обиждате момчето и поради каква причина? Искам да знам причина? Мен не ми харесва,обаче ми писна секи ден де слушам глупости срещо него от тапаци,които никога няма да постигнат и на половината от това,което той е постигнал на 14-15 ..? Не ,не обиждайте мен,аз не съм виновен,просто ми е интерестно и искам да знам..а ако почнете да обиждате ще помоля някой да заключи темата..

cunt
09-09-2010, 11:26
според теб трябва да харесваме всички известни и успели хора иначе им завиждаме така ли? :-D

DreamWTF
09-09-2010, 11:29
според теб трябва да харесваме всички известни и успели хора иначе им завиждаме така ли? :-D

До къде прочете темата? Първия 1 ред? Или стигна и до 2рия ? Непрекъснато някви на по 12 години го убиждат ,че е гейче и не знам си какво и няма НИЩО ОБЩО с не харесването .. аз като не харесвам някоя певица / певец не го слушам, а не го обиждам!

lozanovaa
09-09-2010, 11:31
ами аз не го мразя, но не ми и харесва. Не следя творчеството му, защото нито ми допада на външен вид, нито ми харесват особено песните му, има може би 1-2 които съм чула.. евала на момчето че се е издигнало и е звезда, но просто не е моя тип звезда :)

cunt
09-09-2010, 11:33
ами аз не го мразя, но не ми и харесва. Не следя творчеството му, защото нито ми допада на външен вид, нито ми харесват особено песните му, има може би 1-2 които съм чула.. евала на момчето че се е издигнало и е звезда, но просто не е моя тип звезда :)
творчество е ебаси комплимента за тоя :lol:

xoxi
09-09-2010, 12:08
Защото хората са си такива.
Аз съм много далеч от мисълта, че завиждат. Някои не го харесват на външен вид, други не харесват песните му - всеки се хваща за нещо. Това, което ти наричаш завист е просто злоба. Точно заради тази злоба се правят анти-клипове, пишат се глупости и т.н.
Аз също не го харесвам. Слушала съм една-две негови песни, не ми харесаха и толкова. Не съм се занимавала повече с него.

HanopkaH
09-09-2010, 15:00
http://vbox7.com/play:002e6f59 :-)

sladkish_14
09-09-2010, 15:48
Първо оправи си правописа! Наистина голямо мъчение е.
Второ, защо всяко второ изречение ти е 'той е постигнал толкова много, че вие няма да постигнете това за целият си живот'?
Чакай малко сега, има доста да се поспори какво е постигнал и какво не.
Не забравяй, че той е обикновенно хлапе и е известно, защото подлежи на младежката публика. Демек феновете му не надвишават 18г. Аудиторията му е не е чак толкова голяма колкото си мислят някои хора.
Просто младежите показват 'любовта си', много по-ясно от хората извън тийнейджърската възраст.

Защо се правят тези клипове и момчето е толкова обсъждано и обиждано?
Ами нормално е. В интернет има толкова много фенски клипове, че ответната реакция е нормална - анти-фен клипове. Страшно много се парадира с това момче и се отценява прекалено високо, това дразни хора с реална преценка за живота.
Аз слушам някои от песните му. Братовчедка ми, която е с 6 години по-малка от мене също. Разликата е - аз харесвам дадени песни, заради самият тектс следователно мене не ме интересува кой я изпълнява.
А тя го слуша, защото е сладур, което я кара да изпитва 'нещо', което не е изпитвала за ранната си възраст, това я кара да пише от коментарите 'обичам го, толкова е сладък'. Всичко е въпрос на възрастова група ;) .. Но има хора, които се дразнят от прекалено многото информация (излишна) в интернет пространството и не го харесват.
Това е няма какво да се направи по въпроса.
Защо го обиждат на 'гей', ми защото той е още хлапе дори не е започнал да помъжествява, това го прави определено много сладък и хората пак казвам се дразнят.
Защо има такива клипове - ми, защото всеки изпълнител на тази земя има анти-фенове, които правят такива неща лично за мене са болни мозъци огорчени от липса на внимание ;)

BladeDancer
09-09-2010, 17:36
Не го мразим защото пее хаха. Мразим всички позьорчета, а още повече и гейчета. Този който изглежда и се държи като гей е гей. Точно на 15 той има много повече от всички хора които заслужават това което той има. Отива прави 2 пози и е известен а музиканти заслужаващи внимание и слушатели гният някъде заради 12 годишни лигли които не знаят кво е музика. Ето за тва го мразим. Пък и гейовете са за убиване.

iLovePussyJuice
09-09-2010, 17:52
разбрахме, че имаш хомосексуални наклонности...сега можеш да одиш да си легаш спокойно :)

sLaDkagRe6ka
09-09-2010, 17:53
и аз да кажа :-D за вас сиг и аз съм лигла и пикла и какво ли не защото съм на 13 но не съм съгласна че вс 12-13 годишни си припадат по него нито едно момиче от моя клас не го харесва а в целият випуск сиг има поне 5 които го харесват но те са изключение аз не го харесвам но това си е мое мнение не мога да кажа че не може да пее защото не разбирам чак толкова може би само една песен ми харесва но много малко и то заради текста-Never say never но не поставяйте вс под общ знаменател :-)

MissNothing
09-09-2010, 18:23
и аз да кажа :-D за вас сиг и аз съм лигла и пикла и какво ли не защото съм на 13 но не съм съгласна че вс 12-13 годишни си припадат по него нито едно момиче от моя клас не го харесва а в целият випуск сиг има поне 5 които го харесват но те са изключение аз не го харесвам но това си е мое мнение не мога да кажа че не може да пее защото не разбирам чак толкова може би само една песен ми харесва но много малко и то заради текста-Never say never но не поставяйте вс под общ знаменател :-)

А един клас от моето даскало, сега ще са 9ти, момичетата са се побъркали по него. :lol:
Ами мене не ме кефи, гаден ми е, лигав ми е, да не говорим, че гласът му си е женствен и не ми харесав как пее... може да е постигнал много за 15годишно, ама не ми харесва и това е. :)

FeFxFr
09-12-2010, 14:11
Първо оправи си правописа! Наистина голямо мъчение е.
Второ, защо всяко второ изречение ти е 'той е постигнал толкова много, че вие няма да постигнете това за целият си живот'?
Чакай малко сега, има доста да се поспори какво е постигнал и какво не.
Не забравяй, че той е обикновенно хлапе и е известно, защото подлежи на младежката публика. Демек феновете му не надвишават 18г. Аудиторията му е не е чак толкова голяма колкото си мислят някои хора.
Просто младежите показват 'любовта си', много по-ясно от хората извън тийнейджърската възраст.

Защо се правят тези клипове и момчето е толкова обсъждано и обиждано?
Ами нормално е. В интернет има толкова много фенски клипове, че ответната реакция е нормална - анти-фен клипове. Страшно много се парадира с това момче и се отценява прекалено високо, това дразни хора с реална преценка за живота.
Аз слушам някои от песните му. Братовчедка ми, която е с 6 години по-малка от мене също. Разликата е - аз харесвам дадени песни, заради самият тектс следователно мене не ме интересува кой я изпълнява.
А тя го слуша, защото е сладур, което я кара да изпитва 'нещо', което не е изпитвала за ранната си възраст, това я кара да пише от коментарите 'обичам го, толкова е сладък'. Всичко е въпрос на възрастова група ;) .. Но има хора, които се дразнят от прекалено многото информация (излишна) в интернет пространството и не го харесват.
Това е няма какво да се направи по въпроса.
Защо го обиждат на 'гей', ми защото той е още хлапе дори не е започнал да помъжествява, това го прави определено много сладък и хората пак казвам се дразнят.
Защо има такива клипове - ми, защото всеки изпълнител на тази земя има анти-фенове, които правят такива неща лично за мене са болни мозъци огорчени от липса на внимание ;)
Съгласен съм с абсолютно всичко казано. А това за аудиторията под 18 години е 100% вярно, в сравнение с друг изпълнител, за хлапето се говори най-много редовно. Честно казано и аз така и не разбрах каква е тази любов покрай него, с какво е "по-сладък" - че обещал на мама да не целува момиче докато не намери точната, че пее любовни песнички или че се държи като 5-6 годишно дете. Каквото и да говорим, той може и да е постигнал много, но като го гледам как се държи и какви ги прави ... яд ме е единствено че има и други деца и тийнейджъри които могат да пеят а не ги взимат заради това и онова, а този го взеха, само защото Ъшър го харесал.

slicky
09-12-2010, 14:48
според мен повечето момчета не го харесват,защото той е известен,харесван от доста момичета и е доста богат.Но песните,които прави не са кой знай какво,може би е известен и защото е първият толкова млад изпълнител.Според мен не е правилно да тръгнеш да ставаш известен от толкова рано,защото после кариерата почети винаги се проваля.Сигурно,някой ще пита защо?-просто се замислете за звездите,които стават известни от рано.Линдзи Логън,примерно,тръгна от млада,а сега вижте каква е-прави с*кс за пари.А героите от Малкъм или Сам вкъщи-те паднаха сякаш в дън земя

Tempest
09-12-2010, 15:00
DreamWTF, язък ти за аватара и подписа.. един въпрос - успял ли е човек, който има много пари? И за кое да му завиждам? За славата? За това, че се е самозабравил и се прави на п**ка пред фенките си, даже бяха писали, че бил отказал на 5 годишно момиченце да й даде автограф... за това ли да завиждам? Или че има много пари? Или за изключително ангелския му глас? По-скоро бих слушал Краси Аврамов! Да му завиждам, че 12-13 годишни пикли си мислят, че го познават, мислят си, че го обичат..? Извинявай, ама не намирам за какво да се хвана да му завиждам? Чудя се кога ше дойде момента, когато както изведнъж започна да се говори за него, така и ще спре.. дано да е скоро, защото ми писна на адските парчета в youtube да гледам неговото име в коментарите.. всички му обръщат внимание.. много шум за нищо..

0409
09-12-2010, 15:02
Мен ме е яд за КЕSHA щото заради милионите разгонени 11-12 годишни лигли които са гласували за Бийбър няма да може да вземе наградата за BEST NEW ARTIST :x :x А тя я заслужава много повече от него

FeFxFr
09-12-2010, 15:22
Мен ме е яд за КЕSHA щото заради милионите разгонени 11-12 годишни лигли които са гласували за Бийбър няма да може да вземе наградата за BEST NEW ARTIST :x :x А тя я заслужава много повече от него
Ооо 100% Бийбър ще я вземе, като знаем луди фенки има ... наистина жалко за Ke$ha защото песните й (Take It Off, Tik Tok, Dirty Picture ...) са доста по-добри.

JustBrunette
09-12-2010, 15:41
Не ме кефи момчето, не го мразя, просто не го харесвам. Не ми допадат песните му, външния му вид, просто не го харесвам. Когато си харесам някой певец го правя на базата на песните му, излъчването му и държанието му, а Бийбър просто не ме привлича. Не виждам нищо особено в песните му, има толкова много талантливи хора на неговата възраст, които могат да пеят. Това, че той е имал късмета да стане известен - е, бравно на него. Не всеки може да го постигне, но и не мисля, че е кой знае какво. Жалко, обаче че има толкова много хора, които го превъзнасят, но какво да се прави... Различни хора, различни мнения. Както са казали "за всеки влак си има пътници". Той е намерил своите почитатели в лицето на 12 - 13 годишните, но до там. Не мисля, че ще се задържи като "звезда" още дълго време.

ScarletBite
09-12-2010, 16:39
Офф, хорааа!
Дали ще е Бил Каулиц, дали ще са Джонасите или Джъстин Бийбър... тийнейджърките кълват на нежно-изглеждащи комерс звездички.

MidnightTornado
09-12-2010, 17:04
Гади ми се от този. Не ми харесва нито гласът му, нито визията, нито песните.... но това в никакъв случай не значи, че му завиждам. :D Да се радва, докато има на какво. И той ще залезе като всички други.

xWandereRx
09-12-2010, 17:47
тоя още ли не са го убили с пръчки и камъни :lol: :lol:

digitalgirl93
09-12-2010, 18:52
тоя още ли не са го убили с пръчки и камъни :lol: :lol:

Чакаме го да дойде у нас и тогава ще види кво става :D

teddyx33
09-12-2010, 19:10
Мен ме е яд за КЕSHA щото заради милионите разгонени 11-12 годишни лигли които са гласували за Бийбър няма да може да вземе наградата за BEST NEW ARTIST :x :x А тя я заслужава много повече от него
ОБИЧАМ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

0409
09-12-2010, 19:16
Мен ме е яд за КЕSHA щото заради милионите разгонени 11-12 годишни лигли които са гласували за Бийбър няма да може да вземе наградата за BEST NEW ARTIST :x :x А тя я заслужава много повече от него
ОБИЧАМ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

И АЗЗЗ :grin: :grin: :grin:

BeezyJey
09-12-2010, 19:23
Кфо ?!

Behemoth
09-12-2010, 21:30
Кога най-сетне ще го пратят тоя на турне в Северна Корея?
:lol:

December
09-13-2010, 07:42
Мен ме е яд за КЕSHA щото заради милионите разгонени 11-12 годишни лигли които са гласували за Бийбър няма да може да вземе наградата за BEST NEW ARTIST :x :x А тя я заслужава много повече от него
ОБИЧАМ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

И АЗЗЗ :grin: :grin: :grin:Аее марш в Кофата!
Ти нали беше умрял ве лигльо?К'во в Пирогов те съживиха :razz:
Гадно,гадно спамерче си ти :?

Чесно казано предпочитам Бийбър пред Кейша.Толкова противна певица никога не е имало.Тая е толкова лигава,държи се все едно винаги е пияна.И точно 11-12 годишните лигли са нейните фенки.И дето се мислят за много яките мацки като говорят мляскайки дъвка по време на часовете :?

0409
09-13-2010, 07:46
Мен ме е яд за КЕSHA щото заради милионите разгонени 11-12 годишни лигли които са гласували за Бийбър няма да може да вземе наградата за BEST NEW ARTIST :x :x А тя я заслужава много повече от него
ОБИЧАМ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

И АЗЗЗ :grin: :grin: :grin:Аее марш в Кофата!
Ти нали беше умрял ве лигльо?К'во в Пирогов те съживиха :razz:
Гадно,гадно спамерче си ти :?

Чесно казано предпочитам Бийбър пред Кейша.Толкова противна певица никога не е имало.Тая е толкова лигава,държи се все едно винаги е пияна.И точно 11-12 годишните лигли са нейните фенки.И дето се мислят за много яките мацки като говорят мляскайки дъвка по време на часовете :?

8-) Мeрси 8-)

teddyx33
09-13-2010, 08:39
December ,лиглата се казва Кеша. (:

fuckme
09-13-2010, 08:43
^ Кеша, не Кейша, омг :lol:
По темата: Джъстин Бийбър според мен не е грозен, сладък е, но ме дразни всичкото превъзнасяне около него. Затова и се води , че аз "не го харесвам" . Не слушам такъв тип музика, затова и песните му не ми харесват особено, но не са лоши. Не съм нито в едната крайност, нито в другата. Не мога да кажа , че го мразя. Какъв е той, че да го мразя?! Какво ми е направил, че да го мразя?! Просто го оставям да си пее, да си живее живота и това е. Нито завиждам на славата му, нито нищо. Има талант момчето, защо пък да не се изявява? И НЕ СИ МИСЛЕТЕ,ЧЕ ВСИЧКИ,КОИТО ГО МРАЗЯТ МУ ЗАВИЖДАТ.ИМА МНОГО ПО - ВЕЛИКИ И ПРЕУСПЕЛИ ЗВЕЗДИ, НА КОИТО МОГАТ ДА ЗАВИЖДАТ,ЗАЩО ИМ Е ТОЧНО НА ДЖЪСТИН БИЙБЪР?Айде народе, успокой се. :)

December
09-13-2010, 08:45
December ,лиглата се казва Кеша. (:Дам.
Вече винаги като ми кажат думата лигла първото нещо за което се сещам е Кеша :?
Самото олицетворение на думата.

FeFxFr
09-13-2010, 09:34
December ,лиглата се казва Кеша. (:Дам.
Вече винаги като ми кажат думата лигла първото нещо за което се сещам е Кеша :?
Самото олицетворение на думата.
Тази тема е за биберона, не за Кеша! Макар че се чудя ако тя е лигла, интересно какъв ли е Бийбър ? Някой да гледа новия му клип Love Me където изявите му са просто просташки ?

elito0o0o0
09-13-2010, 09:53
Ти си поредното тъпо, неграмотно олигофренче, което се прави на философ и говори през гъза си.
Слушай к`во ще ти кажа, остави ни нас да му "завиждаме" (оле, колко му "завиждам", малеее, мале... ако не е майка му и тия "големите певци" като женствения Ъшър ще си остане тъпо лайно, което крещи на улицата, а не пее..) Няма какво да се лъжем... пее фалшиво детето. Имам чувството, че не се стреми да пее, а по-скоро да вика.. :)

Ти ни казваш да не му обръщаме внимание, но той е навсякъде, БУКВАЛНО! :) Пък и + това, по същата логика и ти не трябва да ни обръщаш внимание на нас, за това, че го обиждаме, че имаме нещо против него и т.н. :)


Схвана ли, неграмотен ?

elito0o0o0
09-13-2010, 10:00
А, забравих да добавя нещо.

Ти как така си правиш изводи кой какво ще постигне, колко е богат и т.н. :shock: Леле, честно ти казвам, ти си едно тъпо лайно! :shock:


Вместо да ни даваш акъли на нас к`во да правим, върви се ограмотявай! :shock:

LoveLetter
09-13-2010, 11:20
ЛОООООООВ МИ, ЛООООООВ МИ... 8)

zorrybaby
09-13-2010, 11:39
може на всеки да звучи банално, но той за мен наистина е пълен гей ,, а колкото до това какво ме дразни в него:
1.прическата
2.излъчването
3.гласът

<- ужасни саа !
:lol:

YourBlackDahlia
09-13-2010, 18:44
След 5 годинки може и да става за нещо, но сега е пълен гей.

xWandereRx
09-13-2010, 18:54
След 5 годинки може и да става за нещо, но сега е пълен гей.
единственото нещо, което ще стане е, че фенките му ще пораснат и ще се осъзнаят, а неговият глас (дано) да мутира и ще му залезе славата отвсякъде

ameli
09-13-2010, 19:28
Оха, колко хейтъри сме се събрали тука 8-)

Не го харесвам, факт. Само една негова песен ме радва и то заради филма. Без неговото присъствие щеше да е по-добре, но никой не ме пита.

Сега. Да започнем от мазното му гласче. Мога да го имитирам много точно, дори имам смелостта да кажа, че пея сравнително вярно. Момиче съм, едва ли имам мъжки глас. Но те са почти еднакви. Сигурно ще искате да ме чуете как по-точно пея. Днес цял ден правя опити за запис, такъв не се получава, съжалявам.

Външния вид. В началото с нормално дълга и зализана коса беше що-годе поносим. Но сега е просто ужасен. Дано да се е постригал най-накрая.
Фейса няма да го коментирам, като се ухили прай няква хипер тъпа муцуна :lol:
На почти всички клипове/снимки, които съм виждала е облечен, ама дебело! Тоя човек винаги с якета, грейки, дълги дрехи. Толкова ли не може да покаже пилешките мускулчета на феновете си?
Облича се като почти всеки тийн. Кецове, дънки, тениска и риза. Виждала съм ужасно много облечено по подобен начин хора, стилът му не е нищо особено.

Защо тогава всички се занасят толкова с него? С какво той е повече от другите 'звезди'. Те също имат талант, дори повече от него, има по-красиви и по-успели. С какво той ще заслужи уважението ми? Ми с нищо. Съмнявам се, че на него му дреме за мене и какво аз съм постигнала, защо да става обратното?

Да не говорим колко е досадно когато и да си включа телевизора да ми грейва неговата мутричка. Винаги - включвам ТВ-то и той е там. Пускам радио - пак. На всякъде огрява. Ужас.

Снощи слушах някви новини - уж да ме приспят, че трябва да си оправям режима. Негова милост заема 3% от туитър и затруднява мрежата.

Да обобщим - нищо и никакво хлапенце, което пречи на целия свят. Нападайте ме, имам време да споря :) Мисля, че бях достатъчно изчерпателна, поздрави.

Едит: Току що се сетих и за песните му. Колко абсурдни и наивни са те, както и клиповете му. За Бога, на 16 ми говори на първата си любов, как имал нужда да обича. ОМГ, в кой свят живее?! Много добре знаем всички какво им се прави на 16годишните момчета и се съмнявам, че е това, което той си мисли.

sladkish_14
09-13-2010, 19:36
О, за Бога престанете.
Детето не ви е направило нищо, осъзнавате ли че нападате 16 годишно момче, без нищо да ви е сторило ?

0409
09-13-2010, 19:39
О, за Бога престанете.
Детето не ви е направило нищо, осъзнавате ли че нападате 16 годишно момче, без нищо да ви е сторило ?

Как нищо не е сторил бе :-x Как отмъкна наградата на Кеша за BEST NEW ARTIST :x :x :x :x

sladkish_14
09-13-2010, 19:44
О, за Бога престанете.
Детето не ви е направило нищо, осъзнавате ли че нападате 16 годишно момче, без нищо да ви е сторило ?

Как нищо не е сторил бе :-x Как отмъкна наградата на Кеша за BEST NEW ARTIST :x :x :x :x

Спокойно. Разсъждавай, като голям човек. Това не е детска игра. Той ми взе вафлата, аз му взех дъфката. Това са MTV награди, нито ти, нито аз решаваме кой ще вземе наградите. И аз не съм много очарована, но това е статистиката. Знаеш, че не е седнал някой и просто си ги е избрал, всичко е вот. Вот не за 1 месец онлайн, а вот за цялата година от телевизии, списания, и тем подобни ;)
Смешно е ..

xWandereRx
09-13-2010, 19:50
Той ми взе вафлата, аз му взех дъфката.
много смешно ми стана, ама нз защо :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

иначе не съм му фен, ама не го и мразя, дразня се на лудите му фенки лудите му анти- фенове :D и гласът си му е момичешки, не знам има ли как да се спори по тая тема

бейбе, бейбе оооо :D

Tempest
09-13-2010, 19:57
О, за Бога престанете.
Детето не ви е направило нищо, осъзнавате ли че нападате 16 годишно момче, без нищо да ви е сторило ?

ушна инфекция ми направи... и трайни мозъчни увреждания.. тва нищо ли е?

teddyx33
09-13-2010, 21:47
Не,реално погледнато е супер тъпото да пръскате толкова злоба и да губите толкова много от 'ценното' си време за човек ,който дори не познавате.

vampirregirl
09-13-2010, 21:55
Авторе,можеш ли да ми посочиш точна причина да създадеш темата?Какво те засяга кой кого и защо мрази,камо ли,когато мразеният обект не е приятелчето от махалата,а известна личност (хихи)..Ти адвокат ли му се явяваш,че ни упрекваш за това,че не го понасяме?Според мен не става въпрос за омраза,а за това как на някои хора просто не им допада стила му (чакайте,той в какъв по-точно стил пее?! )...Ако настояваш да ти изредя причините,поради които не го харесвам като изпълнител,те са много,но нека изредя няколко.
Не само,че песните му не ме грабват и нямам желание да ги слушам,но и текстовете са плоски,колкото да се хареса клипа на песента на някоя 12 годишна,сеш се,че мацките,дето го слушат се кефят на плакатите с този..женчо..а не на това,че песнтие му са велики..Именно защото не са!..Галсът му? Това момче не ме е впечатлило с таланта си,но просто Ъшър го хвана за дрешката и му "помогна" да се издигне,а относно представата ти за преуспял човек,драги ми грамотен приятелю,разглезено богаташче,което си внушава,че може да пее и не може да пръдне без мама не е преуспял човек за мен. "аама той е имал толкова тежък живто преди да стане "известееен",майка му е работила на две местаа",казват великите му фенки,ами възможно е,но спорд мен живота на майка му е бил тежък,нищо общо няма това с малкото п*далче. Визията му ме отвръщава,а клиповече ме призовават да ходя да се метна от някъде..
Нападаме едно невиино и беззащитно 16 годишно..девойче?....А,да..ням а нищо общо със завистта,просто ти много си се ядосал,че обиждаме идола ти,прекрасната розова фея Джъстин Барби..не знам дали си забелязал,авторе,че той е голям почитател на гланца за устни,което поне в моите представи е..женски интерес.Както и да е,нямаше никакъв смисъл да правиш тема,след всички глупости,които се изприказваха - Justin Bieber завинаги нежен.. А към автора - приятна вечер и отивай в банята да се вдъхновяваш от плакатите на сексии Бийбъра..! :D

sladkish_14
09-14-2010, 05:26
Авторе,можеш ли да ми посочиш точна причина да създадеш темата?Какво те засяга кой кого и защо мрази,камо ли,когато мразеният обект не е приятелчето от махалата,а известна личност (хихи)..Ти адвокат ли му се явяваш,че ни упрекваш за това,че не го понасяме?Според мен не става въпрос за омраза,а за това как на някои хора просто не им допада стила му (чакайте,той в какъв по-точно стил пее?! )...Ако настояваш да ти изредя причините,поради които не го харесвам като изпълнител,те са много,но нека изредя няколко.
Не само,че песните му не ме грабват и нямам желание да ги слушам,но и текстовете са плоски,колкото да се хареса клипа на песента на някоя 12 годишна,сеш се,че мацките,дето го слушат се кефят на плакатите с този..женчо..а не на това,че песнтие му са велики..Именно защото не са!..Галсът му? Това момче не ме е впечатлило с таланта си,но просто Ъшър го хвана за дрешката и му "помогна" да се издигне,а относно представата ти за преуспял човек,драги ми грамотен приятелю,разглезено богаташче,което си внушава,че може да пее и не може да пръдне без мама не е преуспял човек за мен. "аама той е имал толкова тежък живто преди да стане "известееен",майка му е работила на две местаа",казват великите му фенки,ами възможно е,но спорд мен живота на майка му е бил тежък,нищо общо няма това с малкото п*далче. Визията му ме отвръщава,а клиповече ме призовават да ходя да се метна от някъде..
Нападаме едно невиино и беззащитно 16 годишно..девойче?....А,да..ням а нищо общо със завистта,просто ти много си се ядосал,че обиждаме идола ти,прекрасната розова фея Джъстин Барби..не знам дали си забелязал,авторе,че той е голям почитател на гланца за устни,което поне в моите представи е..женски интерес.Както и да е,нямаше никакъв смисъл да правиш тема,след всички глупости,които се изприказваха - Justin Bieber завинаги нежен.. А към автора - приятна вечер и отивай в банята да се вдъхновяваш от плакатите на сексии Бийбъра..! :D

Ти си напълно болен мозък.


Не знам на колко си, какво си, обаче иди на лекар.
Това, което отглеждаш у тебе е прекалено притеснително.
И кой по дяволите те кара да слушаш (незнайния) му стил?
Кой те кара да го гледаш?
Нормално ли си ве? Да изредиш такива неща?
Мога да ти кажа поне 20 Холивудски изпълнители/актьори във възрастова група от 15 до 50 години, които си слагат гланц и какво, а ако случайно попадне и твоя любимец? Педалче ли ще е ?

Tempest
09-14-2010, 09:44
Мога да ти кажа поне 20 Холивудски изпълнители/актьори във възрастова група от 15 до 50 години, които си слагат гланц и какво, а ако случайно попадне и твоя любимец? Педалче ли ще е ?[/b]

Давай - изброй ги! :D Да ти кажа колко от тях мога да понасям! Азис педал ли е? Да, ама всичките му фенове твърдят, че е просто за имиджа.. а Бийбър гей ли е? Не, само гълта :D

ameli
09-14-2010, 10:27
Сега тъкмо гледах наградите на МТВ :lol: Първите 40 минути умрях си да се смея просто, после не беше чак толкова смешно. Както и да е..

Бива ли тоя Джъстин да е такъв лешник :lol: Първо.. излезе от няква кола на 100 метра от сцената (на вън беше) и на спринт го даде, следван от бесни 12годишни фенки :lol: После се качи, смени си якето :lol: и почна да пее (уж). Помятаха го малко. После седна на едни барабани, да се прави на много музикален :lol: Хвана двете палки, метна една от тях и си продължи с ръка :lol: Докато не се сети да вземе резервната :lol:

На концерта в залата, като го викаха на сцената не знаеше от къде да се качи :lol: Лейди Гага му сочи, му вика :lol: Тоя се мота като муха без глава :lol:

После имаше някакъв скеч зад кулисите - водещата го пита дали няма някакво животно на главата си :lol: :lol:

Уоу, уби ме направо. :lol:

FeFxFr
09-14-2010, 10:34
Сега тъкмо гледах наградите на МТВ :lol: Първите 40 минути умрях си да се смея просто, после не беше чак толкова смешно. Както и да е..

Бива ли тоя Джъстин да е такъв лешник :lol: Първо.. излезе от няква кола на 100 метра от сцената (на вън беше) и на спринт го даде, следван от бесни 12годишни фенки :lol: После се качи, смени си якето :lol: и почна да пее (уж). Помятаха го малко. После седна на едни барабани, да се прави на много музикален :lol: Хвана двете палки, метна една от тях и си продължи с ръка :lol: Докато не се сети да вземе резервната :lol:

На концерта в залата, като го викаха на сцената не знаеше от къде да се качи :lol: Лейди Гага му сочи, му вика :lol: Тоя се мота като муха без глава :lol:

После имаше някакъв скеч зад кулисите - водещата го пита дали няма някакво животно на главата си :lol: :lol:

Уоу, уби ме направо. :lol:
Пълен паляк. Сигурно мама я нямаше да му помогне :razz: :razz:

LoveLetter
09-14-2010, 10:39
Пее на плейбек. :lol:

Сещам се, че някоя от великите му фенки беше казала, че поне винаги пеел на живо.. :D

FeFxFr
09-14-2010, 11:08
Пее на плейбек. :lol:

Сещам се, че някоя от великите му фенки беше казала, че поне винаги пеел на живо.. :D
Мутацията да не е почнала ? Откакто му излезе втория албум преди месеци - нито 1 нова песен не е записал, пее на плейбек ...

BladeDancer
09-14-2010, 11:10
Офф, хорааа!
Дали ще е Бил Каулиц, дали ще са Джонасите или Джъстин Бийбър... тийнейджърките кълват на нежно-изглеждащи комерс звездички.

Просто да си го кажем.. В побъркан свят живеем. Чудя се тея дето ги харесват нежните дали биха си легнали след 2-3 години с такива гейчета както раправят в момента.

Някви пиклина 3-13 години ще ни разправят кво е по-хубавото в тоя живот и кво трябва да харесваме. АЛО ВИЕ НА БАЩА СИ ЩЕ РАЗПРАВЯТЕ КАК СЕ ПРАВЯТ ДЕЦА, ТАКА ЛИ ?

Били сме му завиждали :D Айде моля. Тва ми е мечта от както бях на 2 да стана гейче нали ?

vampirregirl
09-14-2010, 13:52
"Ти си напълно болен мозък.


Не знам на колко си, какво си, обаче иди на лекар.
Това, което отглеждаш у тебе е прекалено притеснително.
И кой по дяволите те кара да слушаш (незнайния) му стил?
Кой те кара да го гледаш?
Нормално ли си ве? Да изредиш такива неща?
Мога да ти кажа поне 20 Холивудски изпълнители/актьори във възрастова група от 15 до 50 години, които си слагат гланц и какво, а ако случайно попадне и твоя любимец? Педалче ли ще е ?"


Мен кой ме кара да слушам незнайния му стил ли?Никой не може да ме накара,но по същата логика - автора кой го кара да обръща внимание на антифеновете ?? Мен никой не ме кара да съм фенка на Бийбър ..но и автора на темата никой не го е принудил да е антифен,обаче и двамата ясно си изразяваме мнението,нали?Но без никакъв смисъл,аз писах коментара заради глупавия автор,който е направил темата,остави го момчето да си пее и да си слага гланца,аз няма да го понасям и ти,авторе,няма да правиш тъпи теми.


И да,педалче е,след като е с толкова гланц,да,педалче е. 'Що не си сложи Еминем гланц?

ameli
09-14-2010, 13:58
http://www.teenproblem.net/news/s/22592.html

Негова милост искал гадже. Преди седмица четох, че е тръгнал с някаква. Какво стана с нея? Също четох, че и не иска да се обвързва до 18 годишна възраст. Той вече не знае какво иска.

Да спре да прави клипове, песни и сякви глезотии, да му мине славата и да си намери момиче като толкова иска някоя, дето да не се интересува от известността и парите му. Има лесно :lol:

ri41
09-14-2010, 14:00
ама к'во се впрягате толкова и на мен не ми харесва, ама не съм тръгнала да злобея по форумите, че бил гей и лиглю, за всеки влак си има пътници

chococookie
09-14-2010, 14:43
Не е лошо момчето, но не съм му фенка

Tempest
09-15-2010, 04:55
Негова милост искал гадже. Преди седмица четох, че е тръгнал с някаква. Какво стана с нея?


самоубила се е сигурно :lol:

FeFxFr
09-15-2010, 07:19
http://www.teenproblem.net/news/s/22592.html
" ... и не съм такъв лигльо, какъвто изглеждам на клиповете ми. Също така не съм такъв романтик, кавалер съм, но не съм побъркан" - той изля душата си във вечерно предаване по английска телевизия.

Кой да повярва ? :razz: :razz: :razz:

chococookie
09-15-2010, 11:16
Мене най-много си ме кефи Алиша Кийс.. :lol:

GD
09-17-2010, 10:40
Сега тъкмо гледах наградите на МТВ :lol: Първите 40 минути умрях си да се смея просто, после не беше чак толкова смешно. Както и да е..

Бива ли тоя Джъстин да е такъв лешник :lol: Първо.. излезе от няква кола на 100 метра от сцената (на вън беше) и на спринт го даде, следван от бесни 12годишни фенки :lol: После се качи, смени си якето :lol: и почна да пее (уж). Помятаха го малко. После седна на едни барабани, да се прави на много музикален :lol: Хвана двете палки, метна една от тях и си продължи с ръка :lol: Докато не се сети да вземе резервната :lol:

На концерта в залата, като го викаха на сцената не знаеше от къде да се качи :lol: Лейди Гага му сочи, му вика :lol: Тоя се мота като муха без глава :lol:

После имаше някакъв скеч зад кулисите - водещата го пита дали няма някакво животно на главата си :lol: :lol:

Уоу, уби ме направо. :lol:


хахаха тоя е палячо :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: