PDA

View Full Version : Тялото,което всеки желае



ZaGadKkAa
09-09-2010, 12:27
Здравейте,пускам тази тема,за да изкажем мнение,за това кой как се чувства в собственаат си кожа..иска ли нещо да променя,харесва ли се?
аз лично искам да попитам тези мерки нормални ли са?

15години
167см
84-5-гр.об
73-подгръдна
49кг..-искам да сваля 4-5кг

съжелявам,ако темата се повтаря и не съм обърнала достатъчно внимание..просто да бъде заключена!
:P

Infinity
09-09-2010, 12:40
Сигурна ли си, че искаш да свалиш толкова килограми , защото според мен са доста.. :-o

xSANYAx
09-09-2010, 13:24
Според мен ще си докараш нещо.. няма да ти утива такова тяло..

WaterLilly
09-09-2010, 13:28
Бе ти луда ли си?! Не сваляй никакви килограми, хич не е хубаво да си скелет. Ако толкова не ти харесва как ти изглежда тялото, почни да правиш малко коремни преси, клякания и простички упражнения всеки ден. Добре си си така.

sapphire5
09-09-2010, 13:45
Сигурна ли си, че искаш да свалиш толкова килограми , защото според мен са доста.. :-o

ee от такива ка`т тебб ми писна :-x :-x `квво искате да стее 40 кг и 1.65/70 .. твва не е "нормално" :lol: :lol: :lol: :-x :razz: :razz: виие ще меее убиете :shock: :lol: .. аиде да си 1.50 ok aммааа .... :? :lol: :shock: :razz: :razz:

Infinity
09-09-2010, 14:13
^ Абе , девойче какъв ти е проблема , би ли ми обяснила ? :-o
Казвам на авторката , че не е нужно да сваля толкова килограми , а ти.. Айде първо малко се ограмоти преди да пишеш някъде нещо !! :?

xSANYAx
09-09-2010, 14:13
:lol: sapphire5,какво? И откъде разбра,че не е нормално.Хората просто и дават правилен съвет,защото от такива като тебе хората получават анорексия,и намали тея емотикони,нищо смешно не е казано.

nimfetka7
09-09-2010, 14:39
^ Абе , девойче какъв ти е проблема , би ли ми обяснила ? :-o
Казвам на авторката , че не е нужно да сваля толкова килограми , а ти.. Айде първо малко се ограмоти преди да пишеш някъде нещо !! :?
Точно тя е права. Защо всички трябва да са кльощави. И плюс това вече не е модерно да си кльощав :)

MaLty
09-09-2010, 15:53
^ Абе , девойче какъв ти е проблема , би ли ми обяснила ? :-o
Казвам на авторката , че не е нужно да сваля толкова килограми , а ти.. Айде първо малко се ограмоти преди да пишеш някъде нещо !! :?
Точно тя е права. Защо всички трябва да са кльощави. И плюс това вече не е модерно да си кльощав :)
Не било модерно да си кльощав :lol: Ми дай да сме дебели,понеже е модерно ? :lol: е не убивате ме понякога 8-)

До авторката,мисля,че така си си добре,за височината .. :-o

Xx7thSiNxX
09-09-2010, 15:59
За авторката нз как би и отивало, понеже не съм висока като нея, а и то си е строго индивидуално колко от тези килограми са мускули и мазнини.
Аз лично съм:
Години: След 3 месеца правя 18
Ръст: 165
Килограми: 40
Гърди: Чашка Д

Лично аз не искам да свалям килограми, а може би да стегна някои части от тялото си. На килограми си се чувствам добре.
Нещата, които искам да променя:
-да стегна малко коремчето. Гаджето ми беше инструктур в 1 фитнес и сега ми помага с упражненията.
-също и да направя релеф на ръцете, понеже са ми адски слаби и нищо не мога да вдигам. Гиричка от 2кг ме залепят за земята и гаджето се хили като луд. :D

darrie
09-09-2010, 16:15
и двете момичета, които са писали по темата според мен килограмите им са добре за височината...
за себе си ....
години: 15 (почти)
височина: 1.70
тегло: 55 кг.
искам да стана поне 50-52 .. не се харесвам така :?

xSANYAx
09-09-2010, 16:19
^ Абе , девойче какъв ти е проблема , би ли ми обяснила ? :-o
Казвам на авторката , че не е нужно да сваля толкова килограми , а ти.. Айде първо малко се ограмоти преди да пишеш някъде нещо !! :?
Точно тя е права. Защо всички трябва да са кльощави. И плюс това вече не е модерно да си кльощав :)
Не било модерно да си кльощав :lol: Ми дай да сме дебели,понеже е модерно ? :lol: е не убивате ме понякога 8-)

До авторката,мисля,че така си си добре,за височината .. :-o

Да си слаб е хубаво.Но кльощав,не.

PinkMojo
09-09-2010, 16:52
а бе дете не си съсипвай здравето на тоя ръст трябва да си доста повече кила, въпреки че на всеки му седят различно килограмите де обаче 5 килограма ми се виждат доста при положение, че и сега си под 50 :-o

Infinity
09-09-2010, 17:49
nimfetka7 явно и от теб останах неразбрана. 8-)
С първия си пост в темата попитах авторката наистина ли иска да свали толкова килограми , защото 4-5 кг. за нейната височина и теглото , което е дала е доста и съответно ще стане прекалено слаба!!
Не съм искала да кажа , че 49 килограма са доста , а че е доста да свали тия 4-5 килограма. :) Надявам се всичко да ме разбраха този път. Аз напълно подкрепям изказването , че да си слаб е добре , но да си кльощав е грозно. И аз мисля така. Може би , защото самата аз съм по-слаба / за някои и клющава / не харесам прекалено кльощавото тяло , но то винаги така се получава , който каквото си няма такова иска. 8-)

DarkKisss
09-09-2010, 19:00
100% не тежиш толкова .. Занясаш се, абсолютна тъпотия, аман от неграмотни ебах майка му ..

MidnightTornado
09-09-2010, 20:41
100% не тежиш толкова .. Занясаш се, абсолютна тъпотия, аман от неграмотни ебах майка му ..

Защо си толкова сигурна? Сестра ми, например, е на 20г.,162см, а тежи 46кг. Зависи от организма.

Иначе смятам, че авторката има перфектно тяло и няма нужда да се подлага на диети.

fuckme
09-10-2010, 07:26
омг, не сваляй килограми втф :?

glezenafukla
09-10-2010, 07:51
Аз съм на 16.. 1.60 см.. 49 кг.. и аз искам поне 2-3 килца да сваля..имам нужда..или поне малко да стегна тялото..!!
И наистина си зависи.. но тези, които са по-високи е нормално да са и по-тежки..но тфа не ги прави дебели..!!!

vIKToriYa
09-12-2010, 16:05
аз съм :

163 см .
45 кг.
гръдна - 84 см.
подгръдна - 73 см :)