PDA

View Full Version : Косми в носа



Guest2010
09-09-2010, 12:30
Здравейте!Първо да се извиня, ако има такава тема ,потърсих , но не намерих сходна. Преминавам направо към проблема.Подават ми се от носа черни косъмчета.Не са дълги , но се виждат.Четох , че не бива да се махат , защото изпълнявали важна функция , но на мен така ми е грозно. :-# Дайте ми идея с какво да ги изсветля , за да не се личат.Подходящо ли ще е ако си поръчам машинка и ги махам с нея ?

Надявам се на бързи отговори! :)

П.П. Момиче съм.

xSANYAx
09-09-2010, 12:48
М,надявах се да не си момиче..противно е момиче с косми в носа,които се виждат! Иначе всеки човек си има.Моят съвет е обаче,да е ги пипаш,ако пък толкова не можеш да се гледаш в огледалото,изскуби ги с пинцета,защото иначе ще ти увиснат много грозно.

Anayleed
09-09-2010, 12:50
Махни ги с пинсета. :)

slynchoo
09-09-2010, 13:16
Махни ги с пинсета. :)

KumchoValcho
09-09-2010, 13:39
С пинсета, вие луди ли сте :shock:
Тва ще е егати болката
Просто ги таковай с ножичката, за да не се виждат.

sapphire5
09-09-2010, 13:55
С пинсета, вие луди ли сте :shock:
Тва ще е егати болката
Просто ги таковай с ножичката, за да не се виждат.

съъгласна съм :-D

XheroineX
09-09-2010, 14:00
С пинсета е ацката болка бе хора..поне като давайте савети гледайте да са по-приемливи...Пробвай с ножичка :o

xSANYAx
09-09-2010, 14:06
Абе вие ли знаете по-добре бе,ако имахте и малка представа от козметика,щяхте да знаете,че с ножица какъвто и да е косъм,се подстригва,а не се изкоренява,ама нали сте много загрижени за авторката,по-добре да я заболи за момент,отколкото да си подстригва космите в носа и след време да и станат като тесли остри. ама че сте..

KumchoValcho
09-09-2010, 14:46
Абе вие ли знаете по-добре бе,ако имахте и малка представа от козметика,щяхте да знаете,че с ножица какъвто и да е косъм,се подстригва,а не се изкоренява,ама нали сте много загрижени за авторката,по-добре да я заболи за момент,отколкото да си подстригва космите в носа и след време да и станат като тесли остри. ама че сте..

разбирам от козметика и ти казвам, че това дали космите се подстригват или бърнсат не им влияе на дебелината и дължината, защото това е просто мит. И това не го казвам аз, а дерматолозите.

Нека ги подстригва, нищо няма да стане страшно. Тя ще си ги подстригва редовно по принцип.

xSANYAx
09-09-2010, 14:59
Ами окей,аз съм си казала мнението,ако щете с епилатор ги махайте.

Djuff
09-09-2010, 15:08
Не може да ги изветлиш :razz: .
Дали ще ги махнеш с пинсетаа или ще ги подстрижеш е се тая.

Guest2010
09-09-2010, 15:53
Благодаря за бързите отговори.Все пак ще ги махна с пинсета , защото не са толкова дълги за ножица. :)

Xx7thSiNxX
09-09-2010, 16:11
С пинсета, където и да е винаги боли първият път. Не се ли научихте, че смед 1/2 пъти вече няма болка.

ri41
09-09-2010, 16:18
Абе вие ли знаете по-добре бе,ако имахте и малка представа от козметика,щяхте да знаете,че с ножица какъвто и да е косъм,се подстригва,а не се изкоренява,ама нали сте много загрижени за авторката,по-добре да я заболи за момент,отколкото да си подстригва космите в носа и след време да и станат като тесли остри. ама че сте..

разбирам от козметика и ти казвам, че това дали космите се подстригват или бърнсат не им влияе на дебелината и дължината, защото това е просто мит. И това не го казвам аз, а дерматолозите.

Нека ги подстригва, нищо няма да стане страшно. Тя ще си ги подстригва редовно по принцип.
вярно е космите не се променят, нито от бръснене, нито от подстригване, нито пък стават повече :)

mlakniwe2
09-09-2010, 16:20
Вий не учите ли биология-те са важни и си имат точно определена функция-просто ги скаси не ги махай!

Nqkuf
09-09-2010, 16:23
По-добре с ножица. Ти сама каза, че космита са там с определена функция. С пинсета ще ги отскубеш напълно, а с ножичка ще ги подкастриш леко (пак ще са си там, ама ще са късички) 8-) :-D

Xx7thSiNxX
09-09-2010, 16:23
Вий не учите ли биология-те са важни и си имат точно определена функция-просто ги скаси не ги махай!

Ти недей да питаш дали учим биология, а попитай дали учителите ни преподават като хората!
Като тръгна да пишеш, поне си кажи аргументите. Каква е тяхната функция? Да улавят миризмите или какво?

rihanamiley
09-09-2010, 16:25
Да предпазват от вредни частици във въздуха и ги изскуби,не казваме всички,а тези които ти се виждат най-мн.

Nqkuf
09-09-2010, 16:25
Вий не учите ли биология-те са важни и си имат точно определена функция-просто ги скаси не ги махай!

Ти недей да питаш дали учим биология, а попитай дали учителите ни преподават като хората!
Като тръгна да пишеш, поне си кажи аргументите. Каква е тяхната функция? Да улавят миризмите или какво?
Цитирам
"Началната част от носната кухина се загражда от външния нос. Тя е покрита с кожа, която притежава косми. Космите задържат попадналите с въздуха едри частици прах."
Със здраве 8-)

Xx7thSiNxX
09-09-2010, 16:27
Еми нищо не и пречи да премахне 2/3 косъма(които както каза се подавали).

grivnicHkaa
09-11-2010, 23:55
Абе вие ли знаете по-добре бе,ако имахте и малка представа от козметика,щяхте да знаете,че с ножица какъвто и да е косъм,се подстригва,а не се изкоренява,ама нали сте много загрижени за авторката,по-добре да я заболи за момент,отколкото да си подстригва космите в носа и след време да и станат като тесли остри. ама че сте..

разбирам от козметика и ти казвам, че това дали космите се подстригват или бърнсат не им влияе на дебелината и дължината, защото това е просто мит. И това не го казвам аз, а дерматолозите.

Нека ги подстригва, нищо няма да стане страшно. Тя ще си ги подстригва редовно по принцип. напротив стават мн по-дебели и гадни от личен опит го казвам (но за др част от тялото) а + това като бях по-малка си подстригвах краката и също станала мн гадни, но се опраиха кат почнах с епилатор :)

и по темата - с пинсета :) :)

ThisWay
09-12-2010, 03:22
Абе вие ли знаете по-добре бе,ако имахте и малка представа от козметика,щяхте да знаете,че с ножица какъвто и да е косъм,се подстригва,а не се изкоренява,ама нали сте много загрижени за авторката,по-добре да я заболи за момент,отколкото да си подстригва космите в носа и след време да и станат като тесли остри. ама че сте..

разбирам от козметика и ти казвам, че това дали космите се подстригват или бърнсат не им влияе на дебелината и дължината, защото това е просто мит. И това не го казвам аз, а дерматолозите.

Нека ги подстригва, нищо няма да стане страшно. Тя ще си ги подстригва редовно по принцип.


Колкото разбираш от козметика,толкова и това за постригването на космите е мит.Да не говорим за правописа ти-той е 10 пъти по-
добре!

fuckme
09-12-2010, 07:36
отиди на козметик, или ги махни с пинсета.

WaterLilly
09-12-2010, 07:39
Колкото разбираш от козметика,толкова и това за постригването на космите е мит.
Спори с учените и козметиците, добре.

BeezyJey
09-12-2010, 09:34
Подстрижи ги с тример. Препоръчвам ти на Филипс. :D

vIKToriYa
09-12-2010, 14:56
и аз тъкмо това се чудех защо не с тример за нос ?????????? :-o :-o :-o

за по-дълго време няма да имаш този проблем .... пък за пинсетата беше казал някой че боли само първият/вторият път .... това са глупости ... винаги ще си боли :D все едно да си епилираш краката 5-10 пъти и на 11-тия вече да не боли ... ще боли много ясно .... :)