PDA

View Full Version : Тъмни кръгове под очите



Cleoo
09-09-2010, 16:12
Хм,не са от недоспиване, и тем подобни.Имам ги от 8ми клас,сега съм 12ти.Кажете нещо,което помага за премахването им,нещо,което е изпробвано и е подействало при вас ,може да споделите и домашни маски,които могат да премахнат тъмните кръгове :-o

xoxodessitoo
09-09-2010, 16:15
И аз имам. ;) Пробвала съм разни реботи.
Например изстудени пакетчета билков чай. :D Има някакъв минимален ефект но не си струва да киснеш с тях 15 минути всяка сутрин.
Моите ги заличавам с коректор.

Xx7thSiNxX
09-09-2010, 16:18
Студени лъжици. При мен помагат, пък и е по бързо от това с чая.
Слагаш лъжица с камерата и след малко я вадиш. Поставяш я върху кръговете и нежно масажираш с нея.
Принципно трябва да знаеш какво причинява тези тъмни кръгово. Ако пушиш това е проблемът.

Nqkuf
09-09-2010, 16:19
Ми кажете какъв е този коректор и подходящ ли е и за момчета.
Имам тъмно под очите и не се маха :cry:

xoxodessitoo
09-09-2010, 16:23
Ми кажете какъв е този коректор и подходящ ли е и за момчета.
Имам тъмно под очите и не се маха :cry:
Еми не мисля че е за момчета.
От семейството на фон дйотенът е, но по плътен и с по - голяма покривност. ;)

MissNothing
09-09-2010, 16:47
Няма спасение. Чела съм и по други форуми, това е положението.
МОже лад ги заличаваш с коректор, сега даже са пуснали един на Буржоа, който е като рол он и е специално за това предназначен.
И аз имам и като се наспа маалко понамаляват, ама си остават. А пък аз ги имам от 11-12 годишна, скоро гледах някакви стари снимки. Ужас.. :o

rosencetooo
09-09-2010, 17:59
Може да ги заличаваш с коректор, Орифлейм имат един много е хубав :)

Xx7thSiNxX
09-09-2010, 18:34
Няма спасение. Чела съм и по други форуми, това е положението.
МОже лад ги заличаваш с коректор, сега даже са пуснали един на Буржоа, който е като рол он и е специално за това предназначен.
И аз имам и като се наспа маалко понамаляват, ама си остават. А пък аз ги имам от 11-12 годишна, скоро гледах някакви стари снимки. Ужас.. :o

На Буржоа фон дю тените и лаковете са им много хубави, пък и приятен аромат. Съглана съм с теб, но не смятам, че едно момче ще носи подобни неща.

Djuff
09-09-2010, 18:50
Озаряващ крем :) .

MissNothing
09-09-2010, 19:10
Няма спасение. Чела съм и по други форуми, това е положението.
МОже лад ги заличаваш с коректор, сега даже са пуснали един на Буржоа, който е като рол он и е специално за това предназначен.
И аз имам и като се наспа маалко понамаляват, ама си остават. А пък аз ги имам от 11-12 годишна, скоро гледах някакви стари снимки. Ужас.. :o

На Буржоа фон дю тените и лаковете са им много хубави, пък и приятен аромат. Съглана съм с теб, но не смятам, че едно момче ще носи подобни неща.

Не знаех, че е момче авторът. :)
Значи може да пробваш един рол он на Гарниер с Кофин, но не ми се върва да помага. Също предполагам и от по-качествената козметика ще има някои продукти, не съм запозната, тях предполагам може и момче да ги ползва.

Nqkuf
09-09-2010, 19:14
Абе аз съм момче и бих си сложил такова, стига да не си личи че съм сложил?

xoxodessitoo
09-09-2010, 19:23
Абе аз съм момче и бих си сложил такова, стига да не си личи че съм сложил?
Зависи какво е. Кофтито е че момчетата имат по-проблемна кожа... и ще стои по - различно. Обикновено, някакси озарява мястото по очите.
Пробвай първо, има разни рол-они и други наччини, но не мога да ти кажа дали действат. :0 късмет

Nqkuf
09-09-2010, 20:04
Мерси, определено ще пробвам с рол-он/ коректор
То друго спасение няма :-o

rachel_billson
09-09-2010, 20:16
На Garnier рол он-а не с кофеин не помага.Потърси в някой козметичен магазин,но не се насочвай към евтините.Стои неестествено и често с жълтеникави отенъци.Аз използвам Max Factor Mastertouch и засега нямам оплаквания. :)