PDA

View Full Version : Изповед



lady22
09-09-2010, 16:26
Не съм предполагала, че някога ще изпадна в ситуация да обичам толкова силно и да ме отритват с всеки ден, да плача неутешимо..до пресъхване ,а на него да не му пука че се топя със всеки изминал ден,да тъгувам..да сасипвам живота си ....да умирам с всеки ден...и след всеки негов отказ да имам нужда да плача....да палча...но да съм пресъхнала от сълзи и просто да не мога да пролея още една...Плаче ми се и в момента...не мога да си простя как така силният ми дух падна в бездънна яма..и сега в тялото ми живее призрак..които не може да чувства нищо друго освен болката...и паренето на сълзи...за един човек когото сасипа самата мен,сасипа момичето със изкрящата усмивка,душата на компания...момичето което всички обичаха...и продължават дa обичат..Момичето което изчезна във мрака заради едно момче

YouDontKnowMe
09-09-2010, 16:29
:razz:

И какво , сега ще се самоубиваш ли>

RoSKo0o0
09-09-2010, 16:34
Should have seen it would be this way
Should have known from the start what she's up to
When you've loved and you've lost someone close to you
You know what it feels like to lose

:|:|:|

Feliz
09-09-2010, 16:34
Не знам на колко години си, но никой, който ти е причинил болка не заслужава да страдаш за него. Забрави го колкото и да ти е трудно и продължи напред. Да няма да си съсипваш живота ей така за нищо.

OneGuy
09-09-2010, 16:49
Не знам на колко години си, но никой, който ти е причинил болка не заслужава да страдаш за него. Забрави го колкото и да ти е трудно и продължи напред. Да няма да си съсипваш живота ей така за нищо.


на 13 е ... това обяснява много неща

unbreakabl3
09-09-2010, 17:12
О, я, се стегни! Ако наистина си на 13, пък и по-голяма да си, ЦЕЛИЯТ ЖИВОТ е пред теб.. Препрочети още веднъж написаното и ми кажи - вярваш ли си?! Чак пък да ти е съсипан животът, знаеш ли хора с колко по-лоши съдби има.. По написаното личи, че дори не сте били заедно, а ти вече умираш.. Представи си след време какво би станало, ако ти се съсипе няколко годишната връзка.. По думите ти "всеки негов отказ" разбирам, че донякъде си му се предложила и там ти е била грешката. Момчетата харесват това, което не могат да имат (в повечето случаи, като изключим когато искат да правят секс). Стига си си втълпявала глупости, излизай, забавлявай се, запознай се с нови момчета, ще видиш, че много скоро ще забравиш несподелената си "любов".. :)

NeverTheSame
09-09-2010, 17:15
Тъпа ли си,ква си?

7227
09-09-2010, 17:33
Порастни!

sasha_90
09-09-2010, 18:06
Няма да коментирам правописът и пунктуацията ти.
Напълно съгласна съм с по-горното мнение:"не си струва да страдаш,заради човек,който не го е грижа за теб".

soul1199
09-09-2010, 18:14
с времето 6е ти мине и 6е срешнеш друг

darsit0
09-09-2010, 19:08
:shock: не мога да повярвам как едно момиче може да падне толкова ниско, че да се къса от рев и то за момче, което очевидно не го заслужава :shock:

pepilota96
09-09-2010, 19:56
повярвай ми няма смисъл да ревеш
най-добре му кажи какво чувстваш на него не на нас и ще ти стане по-леко :)

MegamiX
09-09-2010, 20:48
Ще ти мине!

Smrazqvashta
09-09-2010, 21:37
Прати го да пасе козите на село.

mArMaLaDkA
09-09-2010, 21:44
на 13 е ... това обяснява много неща

мда. Изключително интересен период, през който повечето минават с много мъка. 8-)

monttitty
09-09-2010, 22:07
:razz:

И какво , сега ще се самоубиваш ли>
Офф наистина нямам думи вече за вас :Х

DqVoLsKoJeLaNiE
09-09-2010, 22:18
Ще го забравиш до макс 2 дена.. Гледай си ваканцията, че останаха няколко дни и изобщо не се занимавай.

RoSKo0o0
09-10-2010, 20:18
Споко е, фанта! Това обаче си е трудна възраст, защото за пръв път почвате да правите всичко. Еби наред, еби без чет... има една такава приказка...

PyCoKoCkA93
09-10-2010, 20:28
НИКОЙ не заслужава така да се съсипваш заради него,още повече,че на него НЕ му пука и няма и да му пука за теб..Стегни се и започни да обръщаш внимание на хубавите неща покрай теб,защото току-виж докато седиш потънала в измислени идеали и напразни спомени си пропуснала момчето за теб,което е било на една ръка разстояние...Всичко ще се оправи,споко,не е свършил света,момчета много,зарежи го този нещастник... :) :)

c0ol133
09-11-2010, 19:12
Не съм предполагала, че някога ще изпадна в ситуация да обичам толкова силно и да ме отритват с всеки ден, да плача неутешимо..до пресъхване ,а на него да не му пука че се топя със всеки изминал ден,да тъгувам..да сасипвам живота си ....да умирам с всеки ден...и след всеки негов отказ да имам нужда да плача....да палча...но да съм пресъхнала от сълзи и просто да не мога да пролея още една...Плаче ми се и в момента...не мога да си простя как така силният ми дух падна в бездънна яма..и сега в тялото ми живее призрак..които не може да чувства нищо друго освен болката...и паренето на сълзи...за един човек когото сасипа самата мен,сасипа момичето със изкрящата усмивка,душата на компания...момичето което всички обичаха...и продължават дa обичат..Момичето което изчезна във мрака заради едно момче


колко познато .. :? не си струва скъпа,гледай си животеца и да не ти пука ...