PDA

View Full Version : Харесвам го!Как да му кажя?



anonimen981981
09-09-2010, 16:59
Преди 3 месеца бях с едно момче..Ходихме скъсахме...след няма месец пак бяхме заедно..и пак се разделихме..секи ден го засичам и двамата се гледаме...Около една седмица не ми излиза от главата...Как да му кажя,че пак..го харесвам..?? :(

SaLoIv
09-09-2010, 17:37
Казваш му... момчета трудно отказват бивши :D

anonimen981981
09-09-2010, 17:39
Не мога просто ей така да му кажя..Ами ако каже че не ме харесва..? :#

StilianStoqnov
09-09-2010, 17:42
Отиваш клякаш сваляш ципа и ... тънък клец

SmilezZz
09-09-2010, 18:14
Вие явно не си допадате по характер ли и
аз не знам..Как така - заедно сте за доста кратко
време - късате,хайде - после пак заедно за още
по-кратко време...
Но както и да е..Зависи от момчето,някои отказват
бивши,други - НЕ..
Така,че отиваш и му казваш,че го харесваш и че
искаш да опитате още веднъж..
Ако не - Не..Продължаваш смело напред

sasha_90
09-09-2010, 18:33
Той много добре знае,че го харесваш.Не е необходимо от още обяснения.
Не опитвайте-вече сте го правили достатъчно пъти,само се нараняваш/наранявате.

rose14
09-09-2010, 19:05
не му казвай че го харесваш ДИРЕКТНО просто му го намекни някак и запомни че никога не трябва ти да предлагаш на момче или ти първа да му кажеш че го харесваш защото той ще си помисли че си лесна аз направих тази грешка и историята не завърши добре... и ако пак се обвържете с "въпросното момче" се опитвай да се съгласяваш с него във всичко и така ще се задържиш по-дълго време с него а пък ако се държи грубо с теб просто проведете двамата един разговор относно това и така...

rose14
09-09-2010, 19:06
не му казвай че го харесваш ДИРЕКТНО просто му го намекни някак и запомни че никога не трябва ти да предлагаш на момче или ти първа да му кажеш че го харесваш защото той ще си помисли че си лесна аз направих тази грешка и историята не завърши добре... и ако пак се обвържете с "въпросното момче" се опитвай да се съгласяваш с него във всичко и така ще се задържиш по-дълго време с него а пък ако се държи грубо с теб просто проведете двамата един разговор относно това и така...