PDA

View Full Version : Изправяне на косатаа..



tutalno0
09-09-2010, 18:24
Прекарах много време в търсене на продукти за тряйно изправяне на къдрева коса.. По едно време стигнахх до струва ми се ефикасни продукти но все пак нямам много информация .. Напримерр Glatt от Schwarzkopf professional илии Крем за трайно изправяне на косите Stir илии няква вакса. За първите двее.. направоо никваа инфоо дори и от къде може да се закупятт .. затова споделяйте..!!

rosencetooo
09-09-2010, 18:51
Защо не отидеш да си направиш трайно изправяне в някой хубав салон.. :) една приятелка с много къдрева коса си направи и 2-3 месеца беше с права коса , и косата и не беше изтощена , както някой казват , че става след трайното изправяне :)
Иначи Лореал имат някакви продукти за трайно изправяне, който също съм чувала , че са добри , но трябва специалист пак да ти ги нанесе а-у :)
За тези , който ти си споменала нищо не съм чувала , а ваксата ме съмнява да ти изправи косата..

tutalno0
09-10-2010, 05:58
Найстина и според мен най-добрият вариант е трайно идправяне в салон обаче съм чувала много отзиви че това само допълнително отежнява и много уврежда косата. :( :( Пък не искам да пробвам преди да съм сигурна че наистина ще се получи нещоо хубаво..!! :smt048 :smt048

rosencetooo
09-10-2010, 14:24
Хмм.. еми тогава си вземи продуктите на Лореал ,който също са за изправяне.. а защо ще си я изправяш , ако имаш хубави къдрици , най-много да ги развалиш и след време да не можеш да си ги възвърнеш.Не ползваш ли преса за изправяне ? Ако си вземеш професионална преса и някой продукт за изправяне допълнително , също ще си изправяш косата перфектно и ще можеш да си ходиш с къдриците от време на време ;д

Fx1
09-10-2010, 14:28
Не си я изправяй трайно - само ще си скапеш косата. Плюс това, като започне да ти расте, ще е къдрава в кроените и права по краищата - ужас!

Просто се изправяй веднъж седмично с преса и използвай термозащитни продукти, за да не си изтощиш прекалено много косата.

tutalno0
09-10-2010, 15:37
Еммм да ..амаа ако някой каже някакъв продукт който защитава от топлината на пресата ще съм много доволна. То попринцип има такива обаче само ги рекламират и 80% не вършат работа .. Аз съм ползвала спрей на Dove ама от него само получих пърхот - хем не нанасях в корените. :? :? :?

liim0nka
09-10-2010, 16:29
Спрейове за предпазване на косата да искаш- евтин пример е на Alfaparf, професионална козметика, а спреят е 11лв http://www.studio-urody.pl/product_info.php?cPath=21_38&products_id=781
Има още толкова много, просто отиваш в един салон, казваш какво търсиш и ще ти предложат професионални продукти. Отделен е въпроса колко пари си способна да дадеш :)

Fx1
09-10-2010, 17:08
Спрейове за предпазване на косата да искаш- евтин пример е на Alfaparf, професионална козметика, а спреят е 11лв http://www.studio-urody.pl/product_info.php?cPath=21_38&products_id=781
Има още толкова много, просто отиваш в един салон, казваш какво търсиш и ще ти предложат професионални продукти. Отделен е въпроса колко пари си способна да дадеш :)

Това е добро предложение, не си купувай масовите боклуци (като Дав, който си използвала), ще дадеш малко пари, но няма да ти свършат работа.
Ако ти се дават повечко парички можеш да заложиш на професионалните серии на Лореал, Керастаз и т.н. :)
Но за тази цена, Алфапарф са супер.

tutalno0
09-10-2010, 19:12
оккк.. мерсии на всичкии .. :) :) мисля да пробвам .. наистина с некваа професионална козметикаа.. айдее и моее да пиша после отзиви