PDA

View Full Version : помощ др.Тиин



fluffy2
09-09-2010, 19:13
др.Тиин имам такъв проблем,значи родителите ми не ме взимат на сериозно "приятелите ми" не ме имат за 5 стотинки а на мен ми писна да сменям компании заштото сега съм в 8 или 9-та иии от всички тези и един човек не ме е оценил аз давам всичко за всеки а те.... абе с една дума лайна....просто няма живот нито навън нито вкъщи какво по дяволите да правя просто незнам депресирана съм от бая време и ми писна и в същото време искам да си постигна целта....абее знам само че не знам какво искам.....но трябва да се обравя крайно време е моля те дай ми глътка живот....

malkataa
09-10-2010, 08:18
Доктор Тийн не влиза много много тук. Ще ти кажа само, че когато даваш всичко за другите и един вид им угаждаш те започват да те приемат като някакъв клоун, който им се води по свирката. Така,че спри да даваш всичко от себе си, за да те приемат като човек и да се държат с теб нормално :)

Noone95
09-10-2010, 23:21
Първо разбери какво искаш, та после пиши

StilianStoqnov
09-11-2010, 11:04
Ако си от София ела ние в нашта компания ще те приемем мн добре :) ако имаш нужда от фр

flearness
09-18-2010, 20:51
др.Тиин имам такъв проблем,значи родителите ми не ме взимат на сериозно "приятелите ми" не ме имат за 5 стотинки а на мен ми писна да сменям компании заштото сега съм в 8 или 9-та иии от всички тези и един човек не ме е оценил аз давам всичко за всеки а те.... абе с една дума лайна....просто няма живот нито навън нито вкъщи какво по дяволите да правя просто незнам депресирана съм от бая време и ми писна и в същото време искам да си постигна целта....абее знам само че не знам какво искам.....но трябва да се обравя крайно време е моля те дай ми глътка живот....


тва да даваш всичко от себе си не се оценява особено......така разглезих една фр че само услуги ми иска :-D ...намерих си една др фр с която и двете даваме мн една на друга и с която имаме мн общи неща... 6том не те оценяват значи траа да потърсиш внимателно или да не даваш мн от себе си докат не разбереш дали изобщо ще те оценят някога защото има адски мн използвачи на този свят... :)

bettyblackdewil
09-18-2010, 21:38
как очкваш докато си в 9 компании да те приемат нормално.. най-добре намери подходящата компания намери най-подходящите приятели с които да се разбирате и остани с тях..

PinkMojo
09-18-2010, 21:44
не трябва да ти пука монго много за другите, не се мъчи да им угаждаш иначе животът ти ще стане много труден, останалите ше те имат за изтривалка
Дръж се както на тебе ти харесва, не се променяй заради други и помни, че е най-важно ТИ да се забавляваш и да правиш това, което искаш

ntL
09-18-2010, 23:54
Бъди егоистка и самовлюбена.
Това ще реши всички твои проблеми.
Поне навън.