PDA

View Full Version : дарба maybe



greengreengreen
09-09-2010, 20:41
знам че е странно ,но каквото санувам се случвам абсолютно същото на другия ден :shock:

Titanic_baby
09-09-2010, 20:50
И на мен се е случвало понякога. Не знам дали е дарба.На теб абсолютно винаги ли ти се случва?Ако е така тогава може да се каже ,че си нещо като ясновидец,който вижда чрез сънища знам ли :shock: Странно.Винаги ли си така?

greengreengreen
09-09-2010, 20:59
И на мен се е случвало понякога. Не знам дали е дарба.На теб абсолютно винаги ли ти се случва?Ако е така тогава може да се каже ,че си нещо като ясновидец,който вижда чрез сънища знам ли :shock: Странно.Винаги ли си така?


ДА абсолютно винаги каквото сънувам става рано или късно винаги е било така :shock:

OneGuy
09-09-2010, 21:01
Сега ако кажеш че и всеки ден сънуваш ..

greengreengreen
09-09-2010, 21:07
Сега ако кажеш че и всеки ден сънуваш ..

да може би почти всеки ден сънувам

Titanic_baby
09-09-2010, 21:09
От кога си така?ИИИИ сънуваш важни неща и за теб и за хората около теб или объркани сънища или някакви неочаквани събития,а после те се случват? :) Това защо те плаши :) поне ще знаеш какво ти предстои :)

greengreengreen
09-09-2010, 21:20
От кога си така?ИИИИ сънуваш важни неща и за теб и за хората около теб или объркани сънища или някакви неочаквани събития,а после те се случват? :) Това защо те плаши :) поне ще знаеш какво ти предстои :)

амм , може би от към месец два имам такива сънища примерно сънувах някакви никролози и на другия ден умира познат , сънувал съм и катастрофи който после стават и всякакви такиа неща и буквално винаги става това което съм сънувал..

ПС : не винаги сънувам лоши неща просто дадох някои примери

Titanic_baby
09-09-2010, 21:36
От кога си така?ИИИИ сънуваш важни неща и за теб и за хората около теб или объркани сънища или някакви неочаквани събития,а после те се случват? :) Това защо те плаши :) поне ще знаеш какво ти предстои :)

амм , може би от към месец два имам такива сънища примерно сънувах някакви никролози и на другия ден умира познат , сънувал съм и катастрофи който после стават и всякакви такиа неща и буквално винаги става това което съм сънувал..

ПС : не винаги сънувам лоши неща просто дадох някои примери

Ако тези сънища продължат може и да се каже ,че имаш нещо като дарба ,но не точно.''Дарба'' според мен е силно казано.знам ли.....но не трябва да го взимаш навътре.И на мен ми се еслучвало .Даже доста пъти.Според мен на много хора се случва,затова неможе да се нарече дарба.Аз например веднъж сънувах болница и че дядо ми лежи на легло в болница и на другия ден ми съобщиха,че се е разболял и че ще ходи пак в болницата.Сънувала съм една учителка и на следващия ден тази учителка ме потърси за един ангажимент.Тъй,че просто приемай нещата по-леко и не бива да те плаши това ,което сънуваш и действителността.АЗ редоовно сънувам кошмари ,но какво да направя.Никой не избира какво да сънува :(

vIKToriYa
09-10-2010, 08:53
и на мен ми се е случвало но рядко ..... аз пък предчуствам какво ше стане ( може би не е точната дума ) не всеки път но когато нещо много ме е заинтригувало се случва..... например майками пътуваше с колата и като излизаше от дома и казах мамо карай леко и внимателно ! ... и тя спокойно ... след час ми звънна тати и му вдигнах и му казах мама е катастрофирала нали и той ДА от къде знаеш..... или пък бях първата която разбра че сестрами е бременна още 1-вия месец тя още не знаеше... познах във 3-тия месец че ще е момиче .... или пък сестрами ходеше с едно момче от 2 месеца и още щом го видях знаех че ще се оженят .... или пък знам какво ще ми кажат в даден момент... но в никакъв случай не го смятам за дарба или нещо ненормално .....

gia_sena_mono
09-10-2010, 17:52
^ Е,определено е някаква дарба. :)

jivkopp
09-10-2010, 18:00
не е дарба това е явление което се нарича Дежа вю можете да намерите малко инфо в нета на всеки човек му се е случвало няколко пъти дори и седмици подред сънува сънища които са реалност някои ден в бъдеще

Forest_girl
09-10-2010, 19:17
Дежа ву е съвсем друго..

Foreverbg
09-10-2010, 21:40
Чиста случайност... 100% преувеличаваш някъде :o

SharkBg
09-10-2010, 22:12
Това си е точно дежа ву!!!На мен близките дни са ми познати и все като направя нещо се сещам ,че съм го сънувал.
Бабите го обясняват така :Преди да се родиш,бабиното си си изгледал целиияяяя живот и сега това са само проблясъци.

И аз не мога да си го обясня,но е факт.Също ми е интересно,че след като се случи нещо или направя нещо което е било в съня се сещам за него,но не и преди това

Nqkuf
09-10-2010, 22:49
Това си е точно дежа ву!!!На мен близките дни са ми познати и все като направя нещо се сещам ,че съм го сънувал.
Бабите го обясняват така :Преди да се родиш,бабиното си си изгледал целиияяяя живот и сега това са само проблясъци.

И аз не мога да си го обясня,но е факт.Също ми е интересно,че след като се случи нещо или направя нещо което е било в съня се сещам за него,но не и преди това
Дежа ву-то няма нищо общо със съня...
"Понякога погледа възприема нещо по-бързо отколкото съзнанието може да го обработи като информация, и тъй като този процес е прекалено бърз ние придобиваме усещането, че виждаме нещо за втори път."

ecstazy
09-11-2010, 09:11
На всеки се случва. В сънищата винаги има някакво скрито послание според мен. Сложно е. И на мен са ми се сбъдвали сънища...за съжаление не бяха мн приятни ;дд , но не мисля, че е дарба. дишай ;дд : )

greengreengreen
09-11-2010, 09:43
момчета и момичета ако на вас ви се сбъдва само някои път на мен АБСОЛЮТНО ВСЕКИ ПЪТ каквото съм сънувал става в реалния живот

pyxkawataa
09-11-2010, 12:16
Еми и на мен ми се е случвало доста често...ако не точно същото, то поне нещо подобно. :D Не знам дали е дарба, не съм по тия работи. ;д