PDA

View Full Version : Охх, много съм отчаяна...объркана..и не знам още какво..



greendaylove
09-09-2010, 23:14
Много съм отчаяна, не зная какво да мисля или сторя.....


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=360887&postdays=0&postorder=asc&start=0

Сигурно някои от вас са чели тази моя тема.... Въпросът е, че не получавам никакъв отговор и до днес, не знам какво става и аз самата. Преди дни му писах и го питах има ли нещо, какво става и т.н той ми отговори че не знае... тия дни не е седял на ком. мотал се е предишният ден и такива.След това ми пише,че става, има работа и после щтял да ми пише, но нищо и до днес... :( И аз не го търсех повече, но се реших и му писах смс тази вечер, в който го питам дали ме е забравил. Не се надявам на отговор, но все пак... Офф, не знам вече, много съм объркана, постоянно плуват разни мисли в главата ми, аз ли сбърках в нещо, аз ли съм виновна... (все пак той ми е 1то гадже ). Въпреки всичко, изпитвам много силни чувства към него и от негова страна е така, предполагам.. като се сетя, че не можехме да бъдем заедно, колко неща преминахме и ето сега сме заедно, но... се случват необясними неща. Давайте съветчета, моля ви :? :(

xinfamous
09-09-2010, 23:27
Никога неможеш да си 100% сигурна че няма друга.По описанието ти ми изглежда точно така,НО НЕ КАЗВАМ ЧЕ ТОВА Е ПРИЧИНАТА.Говори със него пак,кажи му че неможеш да продължаваш повече така и ако продължава да те наранява (по този ебаси тъпия начин btw) го остави.

greendaylove
09-10-2010, 00:05
Въпроса е, че нямам смелостта да го оставя, не мога да си се представя без него ОТНОВО. Казвам отново, защото както бях споменала имахме много трудности преди и не можехме да бъдем заедно. Причината сигурно се досещате вече.. бившата му приятелка, която правеше всичко възможно да не е с мен.Тя му влияеше по някъкъв начин, да, вярно е ходили са мн време, но той самият ми е казвал, че не иска да е с нея, отвратил се е...казвал ми е, че иска да е с мен, с мен е различно, чувства се свободно, щтастлив е, обича ме.. Мин. година, краят на декември беше с мен, но проддължаваше да се чува с нея и тя му влияеше за всичко.. както той казва- тя знае как да се държи с момчетата. Началото на тая година ме остави точно заради нея, дори без да ми каже директно, но аз се досетих и не му проговорих 1-2 месеца.Той ми пишеше от време на време, но не му отговарях. Занимавах се с 1н приятел, казвам приятел, защтото го чувствам като такъв, а не като нещо повече. Той разбра разбирасе, даже ме видя с очите си.Направих му гадно, то си се личеше.Но не му говорех още време. След време уж се сдобрихме, пишехме си някъкви общи работи, докато 1на вечер, той ми каза всичко, което е мислил, но не ми го е казвал преди, защото е бил с бившата си. Каза, че ме обича, иска да е с мен,но не както е бил с нея (постоянни изневери и т.н ) отървал се е от нея, и това, което иска в момента е да е с мен.АЗ от начало не реагирах, правех се на разсеяна и му казах че ще си помисля. И в последствие сме заедно да. Това лято преди да замине, ме заряза дори и аз не знаех за какво, а и той не ми и каза. Аз му пишех смс-и, питах го, званях му, но нищо. А цялата история била,че съм го излъгала, че съм говорила с брат ми, говорех с 1н приятел на брат ми, който е 8кл даже :D но какво да му обяснявам кой, какво, що.Излъгах го, знам :( И той за това бил скасал с мен.Но 1на нощ ми звани и ми казва че сажалява за това, извинява ми се и т.н, аз не реагирах отново. Казах му, че ще говорим като си дойде. И стана квот стана ОТНОВО сме заедно. Но сега ги прави тези неща безмислени и не знам, но не вярвам, че отново се занимава с нея.

xinfamous
09-10-2010, 00:55
Майна,нз как да ти кажа ама той не държи особено на тебе май и те има като играчка,махай го тоя,ще си намериш по-добър рано или късно,довери ми се!


Не заслужаваш подобно отношение!

sladur4etyYy
09-10-2010, 01:15
като ти е първото гадже, да няма да е последното? не си внушавай подобни простотии, защото ще останеш ужасно разочарована накрая! гледай по- реално на нещата. момчето се държи зле, а ти докога смяташ да си там всеки път, когато му скимне да се върне? трябва да цениш повече себе си и нуждите си и да не позволяваш на хора, които не залужават да им отделяш от времето си, да ти го пилеят!

ама ще се научиш, след време.

SkyEatsAirplane
09-10-2010, 01:30
тоз те е закачил на кукичката си и си те държи на заден план и те прави на глупачка ... подкрепям горното мнение

MiG11
09-10-2010, 06:23
момчето не може да е на 100 % с теб все пак и тои има приятели и е на 21 години има работа сигурно
и аз ни вдигам секи път на моята приателка търси го по по-малко и 6ти дигни 100 % 8)

greendaylove
09-10-2010, 06:30
охх, ама знаете ли кое ми е най-гадно, това, че ме обича.Обича ме, но ме наранява в същото време.Той си е такъв, не оценяа нещо като го има, а чак като го загуби.Можеби всички са такива не знам. Той се държи грубо със всички момичета, с които съм го виждала преди, докато е ходел с нея (бившата). Аз тогава даже не го поглеждах, не си представях човекът до мен такъв, но се случи някък.С МЕН НЕ СЕ ДЪРЖИ ТАКА!! е като се напие по някой път, но тогава всички стават такива хихи, но се оправям :) Може би всичко е отмъщение, което завърши с любов. И знаете ли какво искам в момента, искам да се оттървя от всички чувства, ако е възможно и аз са се държа по сащият начин. Не искам да го оставям за момента, искам да съм сама, но и в сащото време без него.Аз съм и без него, като се има предвит, че той е студент в друг град.М, идва си, т.е преди идваше си често (всяка седмица).Ще видим сега как ще се развият нещата.Сега си е тук предполагам, но виждате ли... хаха. Не искам да късам с него за момента, просто искам да се виждам с него като си идва тук, тук, в тоя шибан малък град. А после си знам, като се махна от тук какво ще правя ;) Не е правилно, но не знам, не намирам друг начин.

greendaylove
09-10-2010, 06:33
MiG11 аз го търся по-малко попринцип, но сега е странно, че ваобще не ми отговаря :?

RoSKo0o0
09-10-2010, 06:49
...

annayordanova
09-10-2010, 06:54
Този вообще не е за теб не те заслужава!!! Просто погледни в бъдеще и си представи как той ще се мотае с който му падне, и когато му отърва ще те търси . Това е самата истина!!!!!!Не бъди в заблуда!!!! Такива хора който го направят 2-3 пъти са си такива няма как да ги спреш да не го правят , то им е в кръвта. За какъвто и да ти се представя не е такъв той гледа да те забаламоса пак да си с него за кратък престой и после пак да се изгаври по този начин с теб. Има страшно добри момчета който не биха се държали по този начин с теб мисля , че заслужаваш един такъв който ще те обича истински!!! Не мисля ,че има смисъл в тази измислена връзка! успех

greendaylove
09-10-2010, 08:30
Сега разбрах, че си е заминал, дори и не ми каза, че си отива... Писах си с негов приятел и той ми каза това.Според него всичко това се дължи на проблемите с университета( имал някъкви проблеми). И самият него го засякох на линия и му казах всичко.Той ми отговори ок.. и аз му казах, че ако не иска да е с мен да ми го каже, а не да се държи така.. той ми отговори, че нищо няма да ми казва (аз това го разбирам,че иска да е с мен). Не му писах повече...Вие как мислите ? Аз ли отново съм заблудената овца или той ме обича, въпреки,че се държи така.Но това не е държание на човек, които наистина държи на теб.... постоянно си задавам тези въпроси и се побарквам психически хих.. Обичам го, колкото и да си викам, че не ми пука,че и аз ще се държа така и прочие.Искам да съм с него, колкото и да ме наранява понякога, ще го преглатна както винаги и ще се правя,че не ми пука, но в същото време ще се разяждам отвътре... така както ръждата, разяжда желязото ... !! :? Жалка картинка съм.... :( :? :? :?

Elenichkaa
09-10-2010, 08:54
Майна,нз как да ти кажа ама той не държи особено на тебе май и те има като играчка,махай го тоя,ще си намериш по-добър рано или късно,довери ми се!


Не заслужаваш подобно отношение!
съгласна съм.
ПП:авторката да се стегне.(много често почнах да пиша думата "стегни се" ... явно много са се разпуснали хората напоследък 8-) )

balu4ka
09-10-2010, 09:04
Ами жалка къртинка си ,за където някой те прави на гъз ,а ти дори не го забелязваш.Може да си на 17,но май трябва да пораснеш!КАто за начало спри да се интересуваш от него и да бъдеш чисто и просто една играчка (:

unbreakabl3
09-10-2010, 09:40
Лоша работа.. :( И аз бях в горе-долу същата ситуация, но при теб е по-зле.. Моят приятел се държеше така, когато беше започнал да излиза с друга.. Лошо е, че винаги си му прощавала, но не мога да те виня, защото и аз бях така.. Като цяло ситуацията е доста сходна..
Най-добре се стягай и продължавай напред, забрави го.. Той може и да те потърси след време, но не ти препоръчвам да се връщаш. Вълкът козината си мени, но нрава - не! Дори и да го промени ще е за малко, а след това ще е пак същото..

honeybabe
09-10-2010, 09:48
Аз виждам няколко варианта,поради които може да се случи това.
Първият е,че примерно го задушаваш и иска малко пространство.Не знам дали е така,просто предположение.
Другият е,че не иска да сте заедно,но и не може да ти го каже направо,а търси начини да те отбягва.
Третият може би е,че иска ти да поемеш инициативата.Винаги ти да го търсиш.Някой момчета искат точно това,но за мен те са нерешителни.Трябва да има желание и от двете страни такава връзка.
Моят съвет е да го питаш директно иска ли да сте заедно,но без увъртание,защото и не виждам смисъл да продължавате това. :)
Успех! :)

DarkTemplar
09-10-2010, 10:07
Съгласен съм с горното мнение. И си ги говорете на живо тези неща, а не по Скайп или GSM. Съвсем друго е да гледаш в очите човека, докато се обяснявате за отношенията ви.

greendaylove
09-10-2010, 14:45
Да, така е.Но му казах, ако не иска да е с мен да ми го каже, а не да се държи така.Той отговори: престани сега, нищо няма да ти казвам, всичко ще е наред от моя страна, но сега имам работа по университета и не искам да те занимавам с мойте проблеми и затова престани да ми се сърдиш и това си беше всичко.. Но иначе ми каза, че иска да е с мен, но проблема е, че се държи тъпо и не ми казва за проблемите си, което ме дразни адски многоо. Не знам ще видя, като се оправи там с тези проблеми ще си поговорим и ще се види какво ще стане занапред.

DarkTemplar
09-10-2010, 14:55
Някои хора обичат сами да решават проблемите си и да не занимават с тях половинките си. Аз също съм така. Остави го да си оправи бакиите в университета, а после ще се видите и ще поговорите и за вашите отношения. Интересувайки се от всичко около него, в момента по-скоро му досаждаш. Ясно ми е, че го правиш с добро чувство, но не забравяй, че и пътят към Ада е осеян с добри намерения. ;)

valdesbg
09-10-2010, 15:02
Ми..кво да ти кажа или свикваш че той е такъв, или си тръгваш. Промяната на такива хора е доста труднаи доста често неоснователна :)

Иначе има вариант и да е е много сериозен към теб, щом се държи толкова отвеяно. А факта че ти си филмирана до ушите е лош, щото пък сама се връзваш да не знаеш какво да направиш и в крайна сметка да не направиш нищо.

greendaylove
09-10-2010, 15:08
Да, така ще и направя ;) Но не се замислих, че в момента му досаждам.А и това ми е, че вече не зная кога да го търся, да му показвам, че се интересувам наистина от него. Сигурно отново ще съм излишната, когато и да го потърся. Но не искам да загърбвам всичко м/у нас.Да, прочетено от страни се вижда, че този човек си прави каквото иска с мен.Но в същото време, знам, че ме обича по негов си начин. Даже 1н път много се скарахме и то за нищо.Един негов приятел го беше излъгал, че съм се целивала с него. Той след това ме викна и като почна да ми натяква разни неща и аз съответно се разплаках. Той също, но си скри лицето с ръка.Не знам как да разбирам тея неща или по точно мъжките сълзи.

valdesbg
09-10-2010, 15:10
Не те обича. Въобразяваш си. По скоро ти се иска. Не виждаш ли че ти си единствената причина вие все още да имате връзка? Само ти движиш каквото и да е и ти проявяваш интерес само? Къде тук виждаш обич от негова страна? Остави го да видим кога ще ти звънне, и засичай време.. аз залагам на около 2 седмици, когато ще ти сео бади да ти каже че.. вече е с друга и така :) Ако изобщо се обади де.

Ама щом си решила - унижавай се. Докога?

justdie
09-12-2010, 08:33
Дето ще се чудиш как да постъпиш можеш да му врътнеш едно "тестче",т.е. провери го по свой начин дали и колко държи на Теб и на какво е способен за Теб.
Ако се укаже някъф неебателен :-x м*йната му!
Ако пък се реши да се направи на заинтерезован :oops: . . . дай му шанс ,ама
първо тегли чертата на бившата