PDA

View Full Version : Аз ли си внушавам или...



Enforcer
09-10-2010, 03:45
Здравейте. Имам нещо като въпрос, ако може и някое момиче да се намеси, мисля, че ще е по-удачно. Момче на 16 съм, но не съм като повечето си връстници - свиря на китара, занимавам се с музика, това ме влече мен. Не съм мислел за сериозна приятелка или нещо такова, но винаги съм си казвал, че времето ще си дойде.

Има едно момиче в нашата компанийка, доста е симпатична, но не съм я поглеждал по друг начин, освен като приятел. Но тя от своя страна, от край време започна да си променя държанието към мен, постоянно се навърта около мен, гледа да се закача, иска постоянно да излизаме нанякъде и куп други неща. Не мога да я разбера, прави някакви опити да ме прегърне, но не знам защо понякога се спира. Когато излизаме винаги се опитва да ограничи бройката на хората, които ще идват с нас. Забелязах го това и си казах, че дори тя да ме харесва, не е редно да се опитва да прави "първата крачка" (ако такава въобще има) - поканих я да излезем да се разходим двамата, да си поговрим, но каквото и да прави, винаги забира най-добрата си приятелка със себеси. Не знам за кураж ли, а може би просто не иска да сме само двамата и аз греша? Някак си се мъчех да я попитам влага ли нещо в държанието си, какво се опитва да постигне, но си помислих, че може би греша, може би тя просто се закача без каквато и да е причина, но съдейки по нещата които прави... някак си не съвпада. Чудех се дали не избързвам или трябва направо да говоря с нея. Не знам какво да си мисля и как да постъпя. Ще съм благодарен ако някой хвърли по една идея. :)

djigitoriq
09-10-2010, 07:24
Според мен трябва да говориш с нея и да се разберете.

MissDeadly
09-10-2010, 09:30
Кажи й, че искаш да говорите на съме без други хора. Така ще се разберете какво става :P Ако трябва даже се наложи... кажи и или така или никак 8-)

anonimen981981
09-10-2010, 09:48
Пич щом се опитва да те прегърне нещата са ясни..Излезте на саме,поговорете си..Просто я целуни не е трудно :)

rns92
09-10-2010, 13:05
Отиди при нея и без да очаква я целуни. Дори да те отхвърли ще е по-добре, отколкото да стоиш в неведение, но се съмнявам да го направи. Събери смелост, удари две водки и отивай.

Късмет :)

SmilezZz
09-10-2010, 15:47
Прави ти намеци - т.е. има някакви симпатии
към теб..Така,че както ти казаха и по-горе:
- Седнете и поговорете насаме..
А пък ако и ти имаш някакви чувства към нея
- направо я целуваш..
Успех (:

Di
09-10-2010, 19:03
кажи и,че искате да излезете само двамата

snejka98
09-11-2010, 20:06
Така си мисли6,4е не е харесва6 ноо всу6тност не е така :)))) по-добре си поговорете двамата но из4акай малко ии разбаери 4уствата си :))) това те саветвам азз :)))))

malkataa
09-11-2010, 20:44
Мисля, че си пада по теб, но просто я е страх, че ако сте сами ще се издъни нещо и затова взима приятелката си със себе си. Ако и ти си падаш по нея й го покажи.

thefolenangel
09-12-2010, 00:59
Ей това е грамотно писане! Поздравявам те с кеф ще ти оговоря!

Но преди това, искам да ти кажа няколко неща, това, че както се изразяваш ти "първата крачка" изобщо не е нещо което трябва да приемаш за НЕредно, напротив! Искам да те попитам, ако ти имаш шанс да бъдеш щастлив, би ли се спрял заради някаква си формалност?

Така първо да изясним нещо в момента в който написа този пост и започна да се чудиш дали тя "влага нещо повече", ти ПРЕВЪРНА ТОВА МОМИЧЕ В НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ ПРИЯТЕЛ!
Много е важно първо да си наясно със себе си!
Сега е време да действаш!
Но първо искам да си помислиш дали наистина искаш да го направиш, защото след като промениш нещата не можеш да ги върнеш, времето назад не се връща!

Искам да обобщя всичко което исках да ти кажа, защото виждам, че съм го разточил прекалено....
Реши какво искаш ТИ!
Дали я искаш като приятелка, или като нещо повече.
Хората се влюбват, хората се разделят, не се страхувай да правиш грешки и да се учиш от тях!

Сърдечно иван