PDA

View Full Version : Пак ми излезе херпес!!Винаги когато се притеснявам ми избива



AnimePrincess
09-10-2010, 06:47
Винаги когато се притеснявам за нещо или се радвам,че ще стане нещи хубаво,примерно концерт и т.н. ми излиза херпес :-x :-x Ужасс ://
Ейсега се събудих и какво да видя - пак тая червена гадост на устата ми :-x :smt089 Доста се притеснявам за този ден не е тайна,дори после ще напиша един въпрос относно антидепресантите пак заради училището(просто преди малко станах и съм доста заспала все още).
Как да го махнаа???Дали ако го намажа с нещо ще стане по голям?Нямате си представа сега в каква истерия съм :cry: Чак ме е яд на мене си.Заболя ме корема което означава, че се притеснявам което пък означава още по голям герпес ;/ Уфф наистина ми трябват някакви хапове да се успокоя малко ;/
Сега какво да правя?
Да ги намажа ли с нещо?
Междодругото аз и преди съм имала проблеми с херпесите ;/ Дори като бях някъде 11-12 годишна цялата уста ми се беше напълнела със херпеси и ме водеха при някакви дерматолози,та ми изписаха мазила и хапчета за повече от 300лв. и ужс :// Трябваше ми около 4-5 месеца да си изчистя лицето ;// Страх ме е ужасът да не се повтори ;//

Ох моля ви кажете ми нещо поне да се успокоя,че честно имам чувството че ще бухна като някоя бомна.
Дори не мога да си събера мислите ;/ Съжалявам ако е объркано написано просто в главата ми е някаква каша ;/

AnimePrincess
09-10-2010, 07:00
Сега като четях темата за наркотиците разбрах че имам АУТИЗЪМ :?
не знах, че има и такова нещо...
АУТИЗЪМ - паталогично самовглабяване ;/
Ужас,това болест ли е или термин към болест?И коя е болестта тогава?
Винаги си мисля някакви гадни неща които ще се случат и т.н. Иска ми се просто да не ми пукаше ;/ Но е толкова трудно ;/

Айде защо не пишете по темата!!??Виждам, че 5 човека са я видяли.Хора защшо не сте ми написали отговор,много ми е важно ;/

SK0RP10N
09-10-2010, 07:04
Определено нямаш аутизъм, гаранция.
Аз щом усетя, че ми излиза херпес, веднага мажа мястото с паста за зъби и оставям така няколко часа да изгори горния слой на кожата.И така спирам развитието му.

AnimePrincess
09-10-2010, 07:20
Определено нямаш аутизъм, гаранция.
Аз щом усетя, че ми излиза херпес, веднага мажа мястото с паста за зъби и оставям така няколко часа да изгори горния слой на кожата.И така спирам развитието му.И аз това със пастата съм го пробвала,но сякаш става още по-голям ;/
Сега ще тоида до работата на майка ми да я питам и нея.
А четох ейсега в уикипедия.
1. Нарушението на социалните взаимоотношения:
* неспособност на пациента да управлява социалните си контакти чрез невербално поведение (социална усмивка, мимика, зрителен контакт)
* неспособност за установяване на отношения с връстници (силно изразена липса на интерес към връстници, липса на приятелства)
* несподеляне на интереси или чувства с другите (не посочва интересни неща на другите)
* липса на социално-емоционална обвързаност с другите (неуместно поведение в социални ситуации; липса на емоционални реакции, например утешаване; изглежда така, сякаш използват другите като предмети)

Всичките тези ги имам (има още 2 раздела,обаче не можах да ги разбера,много сложно са написани..) о.О Най-много първото и последното.
Никога не съм провеждала цял разговор и през цялото време да гледам човека в очите.Опитвала съм обаче не мога...просто...имам чувството,че като го гледам право в очите ми чете мислите,или се изчервявам или просто почвам да не мога да мисля и зацепвам.Почвам едни объркани приказки.Затова винаги гледам към някоя стена или дърво и пр.
За последното с емоциите също е доста.Примерно като умря баща ми на погребението не се разплаках или нещо подобно,не ми стана жал,не че съм го мразела или е бил лош.Не винаги ми е помагъл,просто нищо не почувствах... Дори имам чувството,че към неудушевените пердмети повече изпитвам нещо.Примерно ако счупя чаша веднага се разплаквам и си мисля два дена за нея.Или по-точно се самоубвинявам,че съм изпуснала чашата и т.н. Объркано пак стана . Просто имам чувството,че винаги искам да се самонаказвам или обвинявам.

Уххх а тя темата беше за херпеса :(
Айде ще гледам с какво ще се намажа,а после ще говоря и аз психологичните си проблеми :// ...