PDA

View Full Version : Проблем с килограми



uonutty
09-10-2010, 10:10
Моя проблем е че съм прекалено дебела .. ](*,) в 7 клас съм а съм доста пълничка 8-[ всички в училище ми се подиграват и се чувствам ужассно :-k моля те помогни ми да се справя с наднормето тегло ! благодаря ти предварително ;]] !


Кирилицата важи и за заглавието!
kalpazanka

xSANYAx
09-10-2010, 10:14
Към кого по-специално се обръщаш 'помогни ми' ?! :D А инбаче никой друг не освен теб не може да ти помогне да отслабнеш-просто си дай воля,намали вредните неща и повечко спортувай,не е задължително да спортуваш,но да се движиш повече.Това е.

StilianStoqnov
09-10-2010, 10:30
да сеега афродита няма да станеш -- по-добре се примири и се откажи ахахахаха и ти си за манастир

HateEternal
09-10-2010, 10:58
Спри да плющиш хляб и да мрънкаш.

MissChocolate
09-10-2010, 11:10
Ние няма как да ти помогнем и да отслабнем вместо теб така или иначе.
Спортувай. Намали хляба и сладкото .. мисля,че това ще е достатъчно.

Di
09-10-2010, 19:05
ОГРАНИЧАВАЙ СЕ,БОЖЕ ПОМОГНИ

dydka
09-10-2010, 19:45
лесно е да се казва отсрани,но тези които свалят най-добре знаят и то не някакви си 4-5 кг да имах да свалиш като майка ми имала 2 -3 кг
да сваля 2- 3 все едноп ще са празник за мен ...за 1 месец свалих 17
кг с нечовешки глад на нищо само първата семдица ябълки от там нататък бях по цял дне на училище и кафета само и цигари и от понелденик до неделя фитнес ...момчетата и инктруктора се чудеха ще кажеш тренирам за републиканско подготовка.... в началото умирах на степера готова да падна ,но с течение свикнах и да свалих 17 кг и се озовах след месец и 3 дена преди да отида на поредната тренировка в болницата за операция ...тогава вече бях спряла от две седмици три всякакъв плод ...нашите,които са ми казвали айде айде хващай се айдеее... накрая казваха ето купили сме ти полодове яж
а аз хапнах половин греифрут и ми стана мн тежко ,а като се замислех преди и да ям нещо и грейфрута за десерт бих хапнала и така се стигна до повръщанията и лимоните,които ядях по 2-3 накрая за сваляне ,ми изтъниха червата до макс и така сега шпия хапчета за корем ... сега месеци след операцията задържам свалените 17 кг и от понедленик започвам пак ...местя се в шумен за да уча ,което е хъс за последната промяна за връщането ми зимата ,но разбрах най-важното за да задържаш едни килогхрами това е храненето и най-важното да не се прекалява ...от 1 година ще стане на 28 септември не съм яла сладки изделия ,тестяно,но не можах да спра газираното ,а и казват ,че се пълнеело ,но съм против ,защото издува стомаха и създава чувство на ситост ...но най-важното се оказа и спортуването дори с намаляне на храната и спорт ще свалиш макар и по-бавно ,но ще има ефект ....аз не съм от тези хора предпочитам тормоза до край ...така,че докато си малка се вземай в ръце нз на колко си ..но започвай от сега аз късно се усетих ,но сега съм радостна още малко ми остана.

MissNothing
09-10-2010, 20:30
Отслабни? Толкова съвети, статии и какво ли още не има в интернет. Ам за ще продължа във всяка таква тъпа тема да казвам- правилно хранене и спорт!

dydka, пиши по-нормално, че нищо не ти се разбира. ТИ тия килограми си ги свалила толкова неправилно.. имам чувство, че подтикваш авторката към това. :?

dydka
09-10-2010, 20:41
Отслабни? Толкова съвети, статии и какво ли още не има в интернет. Ам за ще продължа във всяка таква тъпа тема да казвам- правилно хранене и спорт!

dydka, пиши по-нормално, че нищо не ти се разбира. ТИ тия килограми си ги свалила толкова неправилно.. имам чувство, че подтикваш авторката към това. :?

не я подтиквам,а казвам до къде води.. да доволна съм сега когато излизах тези дни по магазините ..купих си неща,които преди никога не бях си купувала... но и казах до къде доведе точно този тип отслабване...когато другите бяха ваканция ...аз ревях в болницата и се молих на някоя санитарка д ами помага да ставам ,защото не можех сама ...доведе до това,че ми почовъркаха малко из корема и го позашиха и сега си ходя с белега спомен от този глад ...ако има мозък сама ще види как трябва да постигне това,което желае по безопасен и приятен за нея начин.

MissNothing
09-10-2010, 20:51
А, добре, аз друго реших. :)
Бързото и нездравослово отслабване не води до нищо хубаво. Най-малкото ще си камиш пак същите килограми скоро.

sasha_90
09-11-2010, 13:33
Започни да спортуваш всеки ден.Храни се по-често,но с по малко храна.Например вместо да ядеш по 5 филии на 1 ядене,ги яж на 2-3.

Paramour
09-11-2010, 16:29
Само сама можеш да си помогнеш!
Почваш да спортуваш и намаляваш сладкото, мазното и пърженото /чипса примерно/ до минимум!
Храниш се по-често... на 3-4 часа, но по-малко и здравословно.

Това е.
Успех.

thefolenangel
09-12-2010, 01:53
Ако не харесваш нещо ПРОМЕНИ ГО!

MotherfuckinFreak
09-14-2010, 08:00
Уоу, и колко килограма си, че си ТОЛКОВА дебела, понеже аз също съм 7 клас, тоест от утре вече 8ми, но повечето на тази възраст се мислят за дебели, дори и да не са! Така че колко тежиш? :)

AsHbRoWnIE
09-14-2010, 22:15
Кажи си ...хората не ми се подиграват щото съм дебела а защото нямам воля да отслабна...намери си муза (например някой батко) и почвай спорт+диета (не е толкова задължително)

PepSsSi
09-14-2010, 23:40
Не нападайте детето! Може и да си е от лакомия, но и така да е, не бива да бъде подтиквана към прекалено стресиращи мерки.
Запиши се да спортуваш, промени си храненето, евентуално може да идеш диетолог да ти изготви диетка. Съседчето така отслабна , и то доста видимо (то и тя май е колкото теб)

MotherfuckinFreak
09-15-2010, 19:53
Да, съгласна. Съветвам те да прочетеш "Тина и половина" мисля, че много ще ти помогне (ако не си я чела де :) )

Lian4ety
09-17-2010, 20:58
Чакайте бе хора не нападайте така момичето отслабни та отслабни, то не става с вълшебна пръчка :shock: ?! dydka е права с глад нищо не се постига освен проблеми. За мен най-праволното отслабване е разделно хранене и спорт / не да ставаш шампионка, а може да си наложиш час и излизаш навън примерно малко тичаш, като се измориш ходиш.. у вас пускаш си музика танцуваш си / пък и ако се храниш балансирано и доведеш до минимум захарни и тестени изделия ще стане работата. Не е казано да се юрнеш за 2 месеца да свалиш 30 кила с глад и да си имаш после проблеми и да се чудиш от къде ти е дошло !! Един здравословен начин на живот с повече плодове и зеленчуци и някакъв спорт това му е цаката хем ще свалиш ненужните кила, хем ще си запазиш после фигурата :) Успех

П.П: Воля, друго няма да помогне :)

kikimora28
09-21-2010, 02:33
аз заочнх диета според кръвната група... надявам се да е ефикасна... ама без малко глад няма как... за един месец смъкнах 5кг ама си го имаше и лишението... диета и спорт или движение както казаха всички... ж гугъл има тая диета за кр група.... успех :)

TVDQueen
09-21-2010, 15:17
Хей, хей не нападайте отстрани лесно се говори, но отслабването не със сигурност не става лесно.Ами първо си сложи цел най-често се ползва някое готино момче 8-) Таа започни да спортуваш и да се храниш често, но по малко и помни Ядем, за да живеем!Не живеем, за да ядем :D Късмет
и да им натриеш носа на тези дето ти се подиграват.

П.П. Тийновете а и децата са много лоши в днешно време :o :?

danchobg
09-21-2010, 19:50
Започни да спортуваш всеки ден.Храни се по-често,но с по малко храна.Например вместо да ядеш по 5 филии на 1 ядене,ги яж на 2-3. Аз и по един хляб и по една филийка да ям нама никаква разлика, това как ще ми го обясните?

StilianStoqnov
09-22-2010, 07:20
Има ако го правиш много време и спортуваш ! Вие дебеланковците не разбирате, че метаболизма ви е много бавен и сичко ви се лепи - трябва си воля и характер!!!!!!!!

xxcherry
10-09-2010, 20:45
Спри вредните неща, или поне да са в по-малки количества.
Яж повече полезни неща.
Почни да спортуваш.
Би трябвало да има ефект.
Няма да е веднага,но с времето, ако наистина се стараеш, ще стане.

shokoladd
10-09-2010, 21:11
Яж много плодове и зеленчуци.Спри с чипсовете,вафлите и другите "полезни" храни, но все пак не забравяй да си набавяш и малко мазнини, защото без тях не може.Намери източник различен от горе изброените :? .Спокойно яж сготвената в къщи храна.И В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ПРОПУСКАЙ СПОРТА.Отиди във фитнеса и помоли инструктора да ти направи специална програма. И бъди търпелива. :P

JustGirl1000
10-09-2010, 21:49
Ние няма как да ти помогнем и да отслабнем вместо теб така или иначе.
Спортувай. Намали хляба и сладкото .. мисля,че това ще е достатъчно.
и аз имах проблеми с "килограмоте" :oops: преди тези неща дето ги пишите да намали хляба и сладкото не при всеки деистват това доста зависи и от човека аз като малка се спуквах от спорт ядях по една ябълка на ден 8-) сега си се смея!!! воля... аз имах силна волч и кво?!?нищо не стана останах си така докато не навлезнах в побертета :( съставих диета лична свързана с това което обичам дори си ядях и слатко :grin: е в омерени количества :D ядях всичко любимо което е здравословно доколкото до спорта записах се на танци обожавах ги за половин година отслабнах та чак станах и прекалено слаба защото тренирах и прекалено мн танци защото ги обожавах не е както да ставаш да бягаш събота в 7.00 до 9.00
та така ето и моя съвет
-направи нещо като "проучване " за това кое е вредно и кое не е като направиш проучването само за любимите си храни
-намери спорт които ти допада давам ти някои готини спортове-баскет,волеи,кунг фу 8-) :P
-бъди щаслива и не се впрягаи мн :) четъх че и от мъката се надебелява и се отваря апетита
дано слет като прочете моя роман да ти стане ясно :-P :-)