PDA

View Full Version : Сърбеж при зърното



Claymore
09-10-2010, 10:48
От около седмица-две имам някакъв страхотен сърбеж при зърното на моменти [лявата гърда]. Не е винаги, а от време-на време. Преди 5-6 дена пак ме засърбя страшно много и не издържах. Така се разчесах, че чак разраних леко кожата около зърното. Леко се поду и се заседя така 1-2 дена, после отмина и нямам рани, но имам сърбеж. Не искам да ме съветвате да отида на лекар, а да ми кажете малко повече информация ако знаете нещо.

MissDeadly
09-10-2010, 19:57
Всички изгарят от желание да ти кажат да идеш на лекар... :P Както и да е... и на мен ми се е случвало макар не чак толкова силно. Минавало ми е.. мислех си, че е от материята на сутиена или нещо.. :-o

p0lina
09-10-2010, 20:07
Добре няма да те съветваме за лекар поне аз. Впрочем на колко си ? Според мен или ти растат гърдите, за да те сърби, или както казаха преди мен да е от материята на сутиена. Не се чеши, защото ще си направиш рана, а на гърдата не е причтно да имаш рана. Ако не ти мине до седмица най-много.. според мен трябва да отидеш на лекар !

Biskfitka
09-10-2010, 20:39
Нов сутиен да си носила? Или някаква блуза..преди да си ги изпрала след като си ги купила. Като по-малка от някой от сутиените ми имах същия проблем,но ми станаха рани направо там о.О и ходих при личната лекарка :)

Claymore
09-11-2010, 18:02
Не съм носила нищо ново освен една тениска... :(
Не е нищо особено. Не е мъхеста или нещо такова.

П.П. На 14 съм, някъде ме питахте. И гърдите ми започнаха да растат преди 2-3 години и защо чак сега се появява тоя сърбеж?! :shock:

OneGuy
09-11-2010, 18:18
Не съм носила нищо ново освен една тениска... :(
Не е нищо особено. Не е мъхеста или нещо такова.

П.П. На 14 съм, някъде ме питахте. И гърдите ми започнаха да растат преди 2-3 години и защо чак сега се появява тоя сърбеж?! :shock:

То че ти растат от преди 2-3 години не значи че са спрели да растат и до момента :)

doctors
09-12-2010, 10:31
гърдите растат и се развиват до около 24 годишна възраст - като окончателно развитие настъпва след бременност,раждане и кърмене.
Сърбежа може да е причинен от материя,от това,че гърдите ти се развиват,от гъбички и др.причини.Според мен на твоята възраст няма нищо притеснително.

WaterLilly
09-12-2010, 10:43
Да не би да имате нов прах за пране, който ти дразни кожата?