PDA

View Full Version : Приятелката ми е извратена !



SEXTRAVAGANTE
09-10-2010, 11:24
Здравейте , сигурно някои от вас ще помислят 4е темата е измислица , но тва си е съвсем реално и много се притеснявам. Вси4ко запо4на преди 4 дена.....бях във вилата на моята приятелка , понеже нейният баща ме беше помолил да запуша една врата с гипс картон и да измажа една от стаите с латекс. Два дена работих и на втория приятелката ми дойде да ме види. На обяд седнахме , хапнахме , изкъпах се и решихме да се позабавляваме в леглото. Вси4ко беше нормално , целувахме се прегращехме се и по едно време реши да ми направи свирка. Докато ми духаше ме попита дали имам някакви сексулни фантазии за които не съм споделял. отвъернах , 4е няма и я попитах дали тя има. тя отговори , 4е има но я е срам да ми каже.....след 5 минути убеждения ми преложи да ме ближе отзад. Естествено малко се възмутих , 4ак мен ме хвана срам от това и я попитах дали ми говори сериозно и тя каза "да". Замъл4ах за няколко секунди и докато се 4удех какво да и кажа тя запо4на леко с език да докосва ануса ми и да ми лъска през това време. На мен ми стана мн неудобно , въпреки 4е се изкефих и се дръпнах. Викам , абе ти луда ли си , кви ги вършиш , а тя вика: Спокоино , отпусни се , ше ти хареса. Там има ерогенна зона , знам , 4е 6те е гот. Викам си кво толкова , нека си лиже. И така позволих и , но по едно време 4ашата преля. Както ме лижеше усетих как единият и пръст прониква в задника ми ! Не можех да повярвам. Дръпнах се , и казах , 4е е изпушила. Може да се каже , 4е стана лек скандал. И тогава тя запо4на да ми обеснява как това я възбуждало и 4е дори иска да пробва да ме 4ука с пенис колан ! от 3 месеца ходя с нея и до сега не е имало подобни прояви. Това ми дойде като гръм от ясно небе и се 4удя какво да правя. Оби4ам я много силно , но не мога да и позволя да ме 4ука с колана. От тогава не сме се виждали , нито я търся нито и вдигам телефона като ми звъни. След това което стана запо4вам да си мисля , 4е не е добре психи4ески и ми се иска да я зарежа , но не мога защото това е първото моми4е което оби4ам истински. Кажете вие какво бихте направили в слу4ея и искам да знам има ли други моми4ета тук във форума с подобни наклонности ? :(



п.с. Няма нужда да пишете пове4е коментари по темата. Полу4их доста поу4ителни мнения. Някой от тях бяха доста из4ерпателни и ми помогнаха да стигна до решение. На мнение съм да не стигам 4ак до такива нестандартни удоволствия. Моята приятелка прояви разбиране и стигнахме до споразумение вси4ко да си е както преди. Благодаря на вси4ки които изказаха мнение по въпроса. Ще помоля модераторите да заклу4ат темата. :)

0409
09-10-2010, 11:26
ми дай и да те изчука кво толкова 8)

SEXTRAVAGANTE
09-10-2010, 11:29
ми дай и да те изчука кво толкова 8)



Ами нз......малко е педераско да те 4укат в гъза.....не мислиш ли :(

0409
09-10-2010, 11:31
ми дай и да те изчука кво толкова 8)



Ами нз......малко е педераско да те 4укат в гъза.....не мислиш ли :(



:( е едно е да те чука мъж друго е приятелката ти

:lol:

DarkTemplar
09-10-2010, 11:31
Кво да ти кажа, приятелката ти явно е сериозно разкрепостена на тема секс и иска да навлизате в традиционно забранени зони. Повечето мъже сме с предразсъдъци нещо да ни влиза отзад. От друга страна, ако наистина обичаш приятелката ти и въпросната нейна игра с език и пръст ти е станала приятна, може да опитате и друг път. Обаче е добре да й поставиш граница - никакви пенис колани, вибратори и тем подобни дивотии.

В случая предполагам и аз бих се дръпнал, но после ще поискам да си поговорим сериозно с мацката и да й обясня какво бих приел и какво не от нещата, които иска да правим. Съветвам те и ти да направиш така. Говорене му е майката, иначе нещата се скапват.

Има една девойка тук, Nikeq91 се пишеше мисля. Тя беше пуснала тема как опънала приятеля си (по негово желание).

Princessani
09-10-2010, 11:31
яко е изпушила твойта,според мен нещо и има :razz:

0409
09-10-2010, 11:34
да не е лесбийка :o

Qnkishhh
09-10-2010, 11:35
Не познавам, но съм чувала за такива момичета.
Защо просто не поговориш с нея и не й обясниш, че теб това, меко казано, не те кефи. Сам каза, че трудно си я убедил да ти сподели тази своя фантазия, което означава, че може би и тя самата се чувства извратена и й е много гадно... Just talk!

SEXTRAVAGANTE
09-10-2010, 11:36
ми дай и да те изчука кво толкова 8)



Ами нз......малко е педераско да те 4укат в гъза.....не мислиш ли :(



:( е едно е да те чука мъж друго е приятелката ти

:lol:



Оф най-лошото е , 4е ми постави Ултиматум......каза ми , 4е ако не и дам поне да ме лиже и да ми бърка ще ми се разсърди. 1 4ас ме убеждаваше колко яко било. И нз.....толкова я оби4ам , 4е се 4удя дали да не го направя

Justify
09-10-2010, 11:39
Нема нищо срамно......само гледай да не разбере некой. :razz: :razz:


Аз не бих се навил за нищо на света..

DarkTemplar
09-10-2010, 11:39
Прецени дали ще ти хареса тая "специална дейност" и тогава реши дали ще й разрешиш. Обаче сериозно, не й давай повече от това, би било прекалено (лично мнение).

kokosety
09-10-2010, 11:42
Щом ти поставя Ултиматуми най-вероятно не те обича толкова, а просто секса с теб и харесва не знам, но според мен така звучи. :( :(

anonimchetou
09-10-2010, 11:43
Ако си готов за ново изживяване в леглото давай ! Но ако не искаш просто не го прави ! ! Никога не бих направила нещо, което не искам.

SEXTRAVAGANTE
09-10-2010, 11:46
Прецени дали ще ти хареса тая "специална дейност" и тогава реши дали ще й разрешиш. Обаче сериозно, не й давай повече от това, би било прекалено (лично мнение).



Ам нз.....докато ми ближеше отзад ми стори готино. Ама като вкара пръста и се по4увствах омърсен , все едно бях употребен като опитно зай4е , но пък не беше гадно.....нито болеше нито нищо. Нз ко да правя , Пред голяма дилема съм :(

DarkTemplar
09-10-2010, 11:48
Еми прецени си, доколкото помня си пълнолетен. ;) Ясно, че всичко е до психиката и с тея си действия тя те е изненадала леко неприятно. Пък и тук можем само да те съветваме, а не да ти наложим как да постъпиш.

SEXTRAVAGANTE
09-10-2010, 11:49
Щом ти поставя Ултиматуми най-вероятно не те обича толкова, а просто секса с теб и харесва не знам, но според мен така звучи. :( :(


Според мен тва с ултиматума , 4е ше ме зареже е само манипулация. Блафира за да и дам това което иска. Сигурен съм , 4е ме оби4а и няма да ме зареже само заради това.....връзката ни не е толкова повърхностна , 4е да се крепи само на единия секс.

ForzaFelipe
09-10-2010, 11:49
ДА ми аз вярвам че не е ебавка просто защото моя приятелка ми каза че иска да направи същото ако имаше приятел...Че е извратено извратено е,но в тоя откачен свят вече всичко е възможно...Попринцип не бих го направил,но не мисля че е и гейско,се пак ще е е*бе момиче :lol: Ако решиш да го направиш обаче и ти постави ултиматум,щото иначе може да излезе всичко извън релси а не искаш да знаеш какво още може да ти предложи да направите...

EritYy
09-10-2010, 11:53
кажи й да го направи с някой обратен, така хем ще си задоволи желанието,хем няма да ревнуваш от обратния 8)

amazingwoman
09-10-2010, 12:14
Според мен ако найстина я обичаш, трябва да и разрешиш да те чука с колан. Все пак ние жените правиме компромиси, мисля че е редно и вие мъжете да го направите. След като я обичаш много по този начин ще и докажеш, че си способен на крайности за нея.

gia_sena_mono
09-10-2010, 12:21
НА колко си?
Според мен или е извратена или иска да ти достави удоволствие,защото така се стимулирала простата на мъжа и бла-бла.

WaKo
09-10-2010, 13:10
кажи й да го направи с някой обратен, така хем ще си задоволи желанието,хем няма да ревнуваш от обратния 8)
Да, и после ще целува гъза на обратния... Хайде, стига - във всичко трябва да има ясно поставени граници - тук не говорим за нещо общоприето нормално, все пак гаджето ти да иска толкова сериозно да те чука с пенис колан не е особено често срещано явление и е въпрос вече докъде си готов да стигнеш.

Justify
09-10-2010, 13:30
И к`во ся? Ш`даваш ли гъзъ или няма го даваш? :shock:

Представи си след време се скарате, и тя разкаже на всички как те е мушкала отзад с пенис колан? 8-) :shock: :?

miroandonow
09-10-2010, 14:53
Аве пич,тва въобще не е гейско мога да ти кажа.Аз съм правил тройка с две момичета и докато оправях едната анално другата с един вибратор ме оправи отзад.Няма да ти кажа колко бързо и напълних дупето,невероятно много св възбудих и стигнах супер бързо края.Опитай щи хареса пък сте си само двамата ама си вземи вазелин!

Justify
09-10-2010, 15:01
Аве пич,тва въобще не е гейско мога да ти кажа.Аз съм правил тройка с две момичета и докато оправях едната анално другата с един вибратор ме оправи отзад.Няма да ти кажа колко бързо и напълних дупето,невероятно много св възбудих и стигнах супер бързо края.Опитай щи хареса пък сте си само двамата ама си вземи вазелин!

:smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097

ИСТИНСКИЯ МЪЖ не поема нищо от към ЗАДНИКА.

miroandonow
09-10-2010, 15:04
Аз съм тийн все още!Кат стана мъж тогава няма да поемам ве мен :D

DarkTemplar
09-10-2010, 15:05
Аве пич,тва въобще не е гейско мога да ти кажа.Аз съм правил тройка с две момичета и докато оправях едната анално другата с един вибратор ме оправи отзад.Няма да ти кажа колко бързо и напълних дупето,невероятно много св възбудих и стигнах супер бързо края.Опитай щи хареса пък сте си само двамата ама си вземи вазелин!
Бате ти ми разби детските мечти...

rali4ka1
09-10-2010, 15:06
Не виждам от какво толкова се притесняваш.В това няма нищо лошо.Отпосни се и ще видиш,че ще ти хареса.Не е педалско щом го правиш с приятелката ти.

Justify
09-10-2010, 15:12
Не виждам от какво толкова се притесняваш.В това няма нищо лошо.Отпосни се и ще видиш,че ще ти хареса.Не е педалско щом го правиш с приятелката ти.

Педалско е!!!

sashow
09-10-2010, 15:17
Гледай като те опъне с колана да не ти хареса, че ще почнеш сам да се заиграваш :lol: Поговори с нея, че не искаш да правиш тея измислени работи, пък ако наистина те обича мисля, че би се съгласила ;)

GregoryHouse
09-10-2010, 15:29
ще видиш ти като стигнете и до BDSM и извади една бутилка Искра или буркан лютеница :lol: :lol:
Ако се чудиш какво имам предвид гледай това клипче Цък! (http://1guy-1cup.com/)

TheAnnoyingAwesomnes
09-10-2010, 16:01
ще видиш ти като стигнете и до BDSM и извади една бутилка Искра или буркан лютеница :lol: :lol:
Ако се чудиш какво имам предвид гледай това клипче Цък! (http://1guy-1cup.com/)
Това е клипчето, което уби всичко детско в мен.... Вече, кой, коя, колко по-голям предмет си завира по дупките е често срещано... Обаче тва с тая стъклена чаша... Чак се разтреперих като каза ПРАС чашата... Бях тръгнала да пиша нещо по темата, ама след това клипче ИЗОБЩО НЕ ИСКАМ да си помисля КАКВОТО и да е да влиза на КОГОТО и да е отзад....

Justify
09-10-2010, 16:06
ще видиш ти като стигнете и до BDSM и извади една бутилка Искра или буркан лютеница :lol: :lol:
Ако се чудиш какво имам предвид гледай това клипче Цък! (http://1guy-1cup.com/)

OMG OMG OMG :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Пожелавам ти успех приятелю,дай на жена ти да те оправи.

ScarletBite
09-10-2010, 16:31
Е, кво толкова станало, бе... :-o

Това, което приятелката ти ти е направила, се нарича аналингус и някои двойки с кеф си го практикуват. Пък за аналното проникване казват, че носи на мъжа невероятно удоволствие.

Въпрос на морал. 8) За някои и оралният секс е нещо извратено и отвратително (малко в днешно време, но все пак ги има) - ако партньорът\ката го пожелае, какво? Да вдигнат скандал и да спрат да се обаждат на другия?

Щом не те влече, просто й кажи.

JustMe92
09-10-2010, 17:08
ще видиш ти като стигнете и до BDSM и извади една бутилка Искра или буркан лютеница :lol: :lol:
Ако се чудиш какво имам предвид гледай това клипче Цък! (http://1guy-1cup.com/)
ААААААААААААААААААААААААА ААААААААА брат как можа. :smt022

fr3aks7er
09-10-2010, 17:24
НЕ!Да не си луд бе?Как ще и даваш да ти бърка по задника?!Против природата ни е да ни влиза нещо отзад...или поне на мен!

YouDontKnowMe
09-10-2010, 17:37
И аз мечтая да чукам моя с колан. Ще се забавлявам много. Сигурна съм, че и той няма да възрази да съм първата му отзад :D Ооо, това ще е добро, сега му пращам темата 8-)

aDuHka
09-10-2010, 17:54
Е, що пък това да е извратено? Аз си мисля, че наистина иска да ти достави удоволствие, а и съм сигурна, че на по-голямата част от мъжете ще им се хареса, ако пробват. Всички се дърпат и го смятат за ненормално, мислят си че е гейско. Е да, ама не. Нали ерогенните зони са, за да се докосват, пипат и т.н. :)

В цялата история това с лизането на ануса ми се стори гнусно и не бих го пробвала :o

DevilWish
09-10-2010, 17:58
Не бих казала, че е луда или нз каква я наричаш ;) Просто фантазии.И на мен мен това ми харесва /не с колана, но за пръста и мен ще ме възбуди супер много/ ;) Вдигни и си продължи връзката ,не я губи, заради такава глупост.Просто й кажи, че не е нормално за теб и точка.

DevilWish
09-10-2010, 17:58
Не бих казала, че е луда или нз каква я наричаш ;) Просто фантазии.И на мен мен това ми харесва /не с колана, но за пръста и мен ще ме възбуди супер много/ ;) Вдигни и си продължи връзката ,не я губи, заради такава глупост.Просто й кажи, че не е нормално за теб и точка.

pavka7a
09-10-2010, 18:07
Нема нищо срамно......само гледай да не разбере некой. :razz: :razz:


Аз не бих се навил за нищо на света.. +1 :lol:

dPa3HuTeJl
09-10-2010, 19:12
ще видиш ти като стигнете и до BDSM и извади една бутилка Искра или буркан лютеница :lol: :lol:
Ако се чудиш какво имам предвид гледай това клипче Цък! (http://1guy-1cup.com/)
ААААААААААААААААААААААААА ААААААААА брат как можа. :smt022 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ПТ- дай и нищо нема ти стане .. 8-) ама ми се струва че тя много не те обича щом те кара да правиш нещо против волята си ;) 8-)

OneGuy
09-10-2010, 19:12
Е, кво толкова станало, бе... :-o

Това, което приятелката ти ти е направила, се нарича аналингус и някои двойки с кеф си го практикуват. Пък за аналното проникване казват, че носи на мъжа невероятно удоволствие.

Въпрос на морал. 8) За някои и оралният секс е нещо извратено и отвратително (малко в днешно време, но все пак ги има) - ако партньорът\ката го пожелае, какво? Да вдигнат скандал и да спрат да се обаждат на другия?

Щом не те влече, просто й кажи.


Ако при секс някоя мацка си завре пръста в задника ми ще я остава без зъби ... и говоря съвсем сериозно ... да ги нямаме такива ...

dream1707
09-10-2010, 19:28
ще видиш ти като стигнете и до BDSM и извади една бутилка Искра или буркан лютеница :lol: :lol:
Ако се чудиш какво имам предвид гледай това клипче Цък! (http://1guy-1cup.com/)

Ох защо го отворих : :shock: Ти уби всичко детско в мен :-# :razz: :razz:

А по темата.. Бе приятелката ти е извратена, но пък не чак толкова много колкото я изкарахте всички (мъже) .. Но все пак ти си решаваш, ако не искаш да те ч*ка с колан, просто и го кажи. А щом това с лизането и пръста ти е харесало, не разбирам какъв е проблема да продължите да си го правите.. явно и нея я кефи :D

Djudjinku
09-10-2010, 20:12
еми някой ден като ти звънне и кажи, че искаш да си поговорите и тя ще ти каже квото има и ти ще и кажеш квото имаш за казване и и кажи,че на тебе може би не ти е приятно ;д

nerdrage
09-10-2010, 20:45
Има само едно решение - поеми го като мъж...oh wait

umri
09-10-2010, 21:47
Къде я извади тая е? Дай и на мен. Лизането е екстра, ама това с колана няа го позволяваш.

Виж.... ще светна една идея, която е МНОГО на далавера... и не може да ти откаже. Кажи и да вземе някоя нейна готина приятелка, чукай ги и двете и нека си я чука с колана нея... ти нали ще гърчиш две... кво ти пука. Тамън ем самочувствието високо, ще разпрааш наляо надясно и ще разнообразяваш дупките. Такова злато, ако изгубиш... чак мен ша ма е яд, че не може на мен с моя акъл да ми падне такова агънце.

cekokn
09-10-2010, 22:14
ще видиш ти като стигнете и до BDSM и извади една бутилка Искра или буркан лютеница :lol: :lol:
Ако се чудиш какво имам предвид гледай това клипче Цък! (http://1guy-1cup.com/) след този клип не мога да повярвам и не мога и да си го представя някои да поеме нещо отзад :? :? :-x :-x ало модераторите гледаите какви извратени работи има тъка ве :-x :-x Аа Тва е супер гадно ве! (puke)

PyCoKoCkA93
09-10-2010, 22:27
Обменяй опит с тая мацка...По твоите думи значи тя е 3 пъти по-извратена ======> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=359466
И тя е чукала приятеля си с колан,прочети коментарите,може пък да се навиеш за нещо ново и различно :D

spexx
09-11-2010, 01:09
е ко кат е приятелката му.. чукането отзад си остава чукане.. пък и с изкуствен пенис.. мн педалско..

Sofff
09-11-2010, 01:56
Просто като толкова уж я обичаш говори нормално с нея и й обясни какво ти е мнението за тия неща, които тя иска .

Xx7thSiNxX
09-11-2010, 02:20
Заради такива сухарщини съм бисексуална. :D Мъж може да не ми даде да го правя нещо, ама момичетата са друга работа. Хем с по-добра хигиена, хем по-разкрепостени, хем по-красиви....какво им е? :D Имам си сериозен привятел от повече от година, ми позволява от време на време да съм и с момичета, стига да му кажа, че ще го направя, че да не губим доверие.

djstyle
09-11-2010, 07:44
Щом иска, направи Й това удоволстие, егоист такъв... Пък после, може и ти да Й го бутнеш отзад... :D

amazingwoman
09-11-2010, 08:27
Направи момичето щастлива както вече ти казах. Пък и човек винаги трябва да експериментира. Така че малко разнообразие няма да ти навредеи, а ще ти достави и удоволствие.

kokosety
09-11-2010, 09:46
Какво стана?

RoSKo0o0
09-11-2010, 09:55
Човечее... попаднал си на BDSM :S

RoSKo0o0
09-11-2010, 09:56
Поне не се къпи с нея... защото със сигурност ще падне сапуна :D

tanch3t093
09-11-2010, 10:08
Не познавам, но съм чувала за такива момичета.
Защо просто не поговориш с нея и не й обясниш, че теб това, меко казано, не те кефи. Сам каза, че трудно си я убедил да ти сподели тази своя фантазия, което означава, че може би и тя самата се чувства извратена и й е много гадно... Just talk!
Мм и аз така мисля .. Но кокто казаха вече, е добре да и поставиш граници - просто на теб това не ти харесва и ако тя държи на теб ще се съобрази с желанието ти .. ;)

laila_94
09-11-2010, 10:57
Ами момичето ти явно няма задръжки,което не е лошо,чувства те близък..Няма лошо,ако ти искаш да те чука ,но ако нямаш желание поговорете си ще те разбере : )

FuckedUp
09-11-2010, 14:41
1-во. ЯКО ПЕДАЛСКО Е!
2-ро. Никога, ама НИКОГА няма да позволя да ми го дават отзад, дори и Меган Фокс да е :D :lol:

FreakBitch
09-11-2010, 15:22
Ах, мъже, мъже... Значи, като чукате жена отзад, не е извратено! А вас да ви изчукат - не, та не! И вашите и нашите (задни) дупки не са предназначени за ''влизане'', а само за ''излизане''. Проявявате се като егоисти, като класифицирате постъпката на мацката като ИЗВАРТЕНА. Мъж, желаещ анален секс, би трябвало да е също толкова извратен, колкото и приятелката на автора.

OneGuy
09-11-2010, 17:05
Ах, мъже, мъже... Значи, като чукате жена отзад, не е извратено! А вас да ви изчукат - не, та не! И вашите и нашите (задни) дупки не са предназначени за ''влизане'', а само за ''излизане''. Проявявате се като егоисти, като класифицирате постъпката на мацката като ИЗВАРТЕНА. Мъж, желаещ анален секс, би трябвало да е също толкова извратен, колкото и приятелката на автора.

Определено има разлика ... щото вие изпитвате удоволствие от аналния секс а ние не ... освен това ние сме така устроени че никой не ни го слага ... никъде ...

0y7ofCon7roL
09-11-2010, 17:11
Пич не и давай да те чука с колана 1-во педалско е 2-ро много е педалско 3 ама найстина е мега хипер педалско 4-то утре другия ден ще се скарате и ще раздуха как те е чукала и тогава неезнам

FreakBitch
09-11-2010, 17:18
Ах, мъже, мъже... Значи, като чукате жена отзад, не е извратено! А вас да ви изчукат - не, та не! И вашите и нашите (задни) дупки не са предназначени за ''влизане'', а само за ''излизане''. Проявявате се като егоисти, като класифицирате постъпката на мацката като ИЗВАРТЕНА. Мъж, желаещ анален секс, би трябвало да е също толкова извратен, колкото и приятелката на автора.

Определено има разлика ... щото вие изпитвате удоволствие от аналния секс а ние не ... освен това ние сме така устроени че никой не ни го слага ... никъде ...

Я пак си помисли/разтърси. 8)

Justify
09-11-2010, 17:18
Автора се загуби някъде,да не е заседнал колана? :-P

OneGuy
09-11-2010, 17:19
Ах, мъже, мъже... Значи, като чукате жена отзад, не е извратено! А вас да ви изчукат - не, та не! И вашите и нашите (задни) дупки не са предназначени за ''влизане'', а само за ''излизане''. Проявявате се като егоисти, като класифицирате постъпката на мацката като ИЗВАРТЕНА. Мъж, желаещ анален секс, би трябвало да е също толкова извратен, колкото и приятелката на автора.

Определено има разлика ... щото вие изпитвате удоволствие от аналния секс а ние не ... освен това ние сме така устроени че никой не ни го слага ... никъде ...

Я пак си помисли/разтърси. 8)


Не бе виж ся ... сигурно има някфо удоволствие ... ама не ти ли идва от вътре да си дадеш задника ... няма да изпиташ удоволствие ... това е като да си девствена ... и да не искаш да го направиш ... ама те изнасилят ...

Justify
09-11-2010, 20:11
Ах, мъже, мъже... Значи, като чукате жена отзад, не е извратено! А вас да ви изчукат - не, та не! И вашите и нашите (задни) дупки не са предназначени за ''влизане'', а само за ''излизане''. Проявявате се като егоисти, като класифицирате постъпката на мацката като ИЗВАРТЕНА. Мъж, желаещ анален секс, би трябвало да е също толкова извратен, колкото и приятелката на автора.

Определено има разлика ... щото вие изпитвате удоволствие от аналния секс а ние не ... освен това ние сме така устроени че никой не ни го слага ... никъде ...

Я пак си помисли/разтърси. 8)

А ти сигурно си била мъж и знаеш какво е? Или просто повечко четеш из форумите :?

OneGuy
09-11-2010, 20:15
Ах, мъже, мъже... Значи, като чукате жена отзад, не е извратено! А вас да ви изчукат - не, та не! И вашите и нашите (задни) дупки не са предназначени за ''влизане'', а само за ''излизане''. Проявявате се като егоисти, като класифицирате постъпката на мацката като ИЗВАРТЕНА. Мъж, желаещ анален секс, би трябвало да е също толкова извратен, колкото и приятелката на автора.

Определено има разлика ... щото вие изпитвате удоволствие от аналния секс а ние не ... освен това ние сме така устроени че никой не ни го слага ... никъде ...

Я пак си помисли/разтърси. 8)

А ти сигурно си била мъж и знаеш какво е? Или просто повечко четеш из форумите :?


Да ... кажи и го де :Д Освен това на нашия човек може да вземе много да му харесва това чукане с колан и да вземе гей да стане ... не си е хава това чукането отзад ... айде моля ви се ... имате много изкривено мислене ... виж аз лично бих излизал всяка една част от тялото на момиче което се поддържа и имам чувства към нея ... амаааа тук е много по различно ...

FreakBitch
09-11-2010, 20:20
А ти сигурно си била мъж и знаеш какво е? Или просто повечко четеш из форумите :?

Не черпя информацията си само от тийн форум. :lol: Спокойно.
Елементарна обща култура, бих казала, дори и леко пресилено да звучи.

Justify
09-11-2010, 20:40
А ти сигурно си била мъж и знаеш какво е? Или просто повечко четеш из форумите :?

Елементарна обща култура, бих казала, дори и леко пресилено да звучи.[/color]

То смешно звучи не пресилено.

Незнам откъде си черпиш информацията ама, като ти порасне пишка и като се наведеш леко и до твойте два ташака видиш още два,тогава ела ми кажи ,че е хубаво :)

FreakBitch
09-11-2010, 20:58
А ти сигурно си била мъж и знаеш какво е? Или просто повечко четеш из форумите :?

Елементарна обща култура, бих казала, дори и леко пресилено да звучи.[/color]

То смешно звучи не пресилено.

Незнам откъде си черпиш информацията ама, като ти порасне пишка и като се наведеш леко и до твойте два ташака видиш още два,тогава ела ми кажи ,че е хубаво :)

Добре, като толкова спориш.. Можеш ли да отречеш, че гейовете изпитват чисто сексуално удоволстие от аналните си приключения? И това, че си хетеро не означава, че простата ти е извън строя и колкото и да я стимулираш, не можеш да извлечеш кеф от това. А можеш ли да познаеш от къде най-лесно се стимулира тази ваша гореща точка (именно простата) ? Дам, дам.. точно през дупетоо.. :-)

Smrazqvashta
09-11-2010, 21:02
Зарежи малката кучка. Как така ти дава ултиматум? Това е супер спряло, ако те обича няма да ти поставя условия да прави с теб нещо, което не ти харесва.

DarkTemplar
09-11-2010, 23:03
Само не разбирам какво му е нормалното в това да си мъж и да си даваш задника (пък било то и на жена)? И като го дадеш, какво те отличава от обикновените педали?

1234565
09-11-2010, 23:04
Само не разбирам какво му е нормалното в това да си мъж и да си даваш задника (пък било то и на жена)? И като го дадеш, какво те отличава от обикновените педали?

някои хора имат изкривени представи

DarkTemplar
09-11-2010, 23:08
Адски смешни са ми тея псевдо либерални разсъждения на някои потребители тук. Човека си казва, че се притеснява и не иска, те му обясняват колко е нормално да го чукат в задника. Чудя се защитничките на "простатната стимулация" дали са опъвали приятелите си? Или ги е срам да им предложат? :-o

doktorEmilAntonov
09-11-2010, 23:11
Пази дупарата, дупе. :D

YouDontKnowMe
09-11-2010, 23:11
Адски смешни са ми тея псевдо либерални разсъждения на някои потребители тук. Човека си казва, че се притеснява и не иска, те му обясняват колко е нормално да го чукат в задника. Чудя се защитничките на "простатната стимулация" дали са опъвали приятелите си? Или ги е срам да им предложат? :-o
Предлагала съм му, но още не съм се постара да го накарам да се даде :D Ще е забавно, честно .

DarkTemplar
09-11-2010, 23:17
Забавно, забавно, колко да е забавно.. :smt119
Вие явно сте сериозни експериментатори в секса (сетих се за темата ти за 3ки, swing и т.н.)
Пък и ти поне си пълнолетна и знаеш какво искаш, визирах малките компетентни кифли, дето се правят на оборотни.

FreakBitch
09-11-2010, 23:17
Адски смешни са ми тея псевдо либерални разсъждения на някои потребители тук. Човека си казва, че се притеснява и не иска, те му обясняват колко е нормално да го чукат в задника. Чудя се защитничките на "простатната стимулация" дали са опъвали приятелите си? Или ги е срам да им предложат? :-o

Нямам и особено желание да предлагам. Ако го изчукам аз отзад, това означава, че ще трябва да си дам и моя заден двор в последствие, а таз няма да я бъде. Има си дупка за тази работа.. :oops:

DarkTemplar
09-11-2010, 23:20
^мда, така и предположих. Айде сега се сети сама колко "ценни" са разсъжденията ти по-горе, в лафа с колегата Justify.

YouDontKnowMe
09-11-2010, 23:27
Права е.
Просто това е нещо извън рамките за някои хора и трябва да се нарече с етикет- педалско и т.н.
Заради едното нещо отзад мъж не става гей. Ставай гей, ако го пожелае втори път, при това от мъж. Едно е да ти харесва да ти бъде стимулирана простата от жена, друго е да имаш мераци за мъже.

FreakBitch
09-11-2010, 23:31
^мда, така и предположих. Айде сега се сети сама колко "ценни" са разсъжденията ти по-горе, в лафа с колегата Justify.

Не съм сигурна за кои мои разсъждения говориш по-точно, но пак ще кажа: Това да тъпчеш жена отзад е също толкова изрватено, колкото и да чукаш мъж там. По общата предства обаче за аналния секс, жена е напълно приемливо да го поема отзад, но защо за мъж да не е? Като се има в предвид, че и двамата могат да изпитат удоволствие от това?
Някакси няма баланс в цялата тази работа, не мислиш ли?

Като говорим за задни дворове.. аз съм на принципа ''моя за твоя'' 8-)

DarkTemplar
09-11-2010, 23:38
YouDontKnowMe, не му поставям етикет ей така за спорта, а защото според мен е нещо крайно неприемливо и едва ли 14-годишната колежка ще може да ме убеди в обратното. Съзнателно или не, повечето мъже свързват тая дейност със загуба на традицонната за тях доминация в секса и едва ли не засягане на самочувствието и достойнството им. Затова не се навиват.

Лично за мен допускането да те чукат те изравнява с бисексуалните, а оттам минаването на другия бряг е доста по-близко.

Простатата може да се стимулира и външно, не е задължително през ануса.

Всичко тва го казвам, не защото съм няква консерва. Считам се за достатъчно разкрепостен като мислене и поведение, но има граници, които не бих преминал.

DarkTemplar
09-11-2010, 23:43
FreakBitch, не съм от най-големите фенове на аналния секс, нито пък ми е там силата. Просто за мен е противоестествено мъж да го поема отзад, независимо дали за това е отговорна жена му, любовницата или кучето му.

За твоя заден двор си отговаряш ти и честно казано слабо ме вълнува как го стопанисваш. ;)

Сори за 2та поредни поста.

ChalgaBoy
09-11-2010, 23:47
FreakBitch, не съм от най-големите фенове на аналния секс, нито пък ми е там силата. Просто за мен е противоестествено мъж да го поема отзад, независимо дали за това е отговорна жена му, любовницата или кучето му.

За твоя заден двор си отговаряш ти и честно казано слабо ме вълнува как го стопанисваш. ;)

Сори за 2та поредни поста.

Абе хора гъза не е правен за да си пъхате работите в него.... Има една единствена цел... ИЗХОД.... :x Дори животните го знаят (не съм видял до сега животни да прават анален секс ,а вие ? )
Не ви сприрам.. правете го , кефете се , но не е естествено...

FreakBitch
09-11-2010, 23:59
Абе хора гъза не е правен за да си пъхате работите в него.... Има една единствена цел... ИЗХОД.... :x Дори животните го знаят (не съм видял до сега животни да прават анален секс ,а вие ? )
Не ви сприрам.. правете го , кефете се , но не е естествено...

Надявам се говориш за аналния секс като цяло, без значение кой пъха и кой поема. Добре е да се мяркат на хоризонта здравомислещи хора, от време на време...


за мен е противоестествено мъж да го поема отзад
Също толкова противоествествено е и жена да го поема отзад, при положение, че си има специална 'дупка' предназначена за това. Ами нейното достойнство? Стува ми се, че проявявате егоистично мислене, или греша? ''Значи аз мога да я поря отзад, ама тя мен не.'' .. хм..

пп: Извинявам се , ако изразявам феминистските си възгледи не на място.

AnzaRe
09-12-2010, 06:35
Ей какво да се прави... или даваш или не... но според мен не давай :D ако искаш да се почустваш като... жена като искаш й дай ...

DarkTemplar
09-12-2010, 08:33
FreakBitch, определено ги изразяваш не на място. Къде видя да разделям по полов признак? Май четеш само това, което ти е удобно? :-o Егоизмът няма абсолютно нищо общо, а ако отнесем нещата към първия пост в тая тема, по-скоро приятелката му е егоистка, щом изявява подобни мераци и му мрънка за нещо, което пича явно НЕ желае.

На жените ви е много удобно да го играете вечно ощетените и дискриминираните, иначе искате да доминирате и да опъвате мъжете анално.

Justify
09-12-2010, 08:58
А ти сигурно си била мъж и знаеш какво е? Или просто повечко четеш из форумите :?

Елементарна обща култура, бих казала, дори и леко пресилено да звучи.[/color]

То смешно звучи не пресилено.

Незнам откъде си черпиш информацията ама, като ти порасне пишка и като се наведеш леко и до твойте два ташака видиш още два,тогава ела ми кажи ,че е хубаво :)

Добре, като толкова спориш.. Можеш ли да отречеш, че гейовете изпитват чисто сексуално удоволстие от аналните си приключения? И това, че си хетеро не означава, че простата ти е извън строя и колкото и да я стимулираш, не можеш да извлечеш кеф от това. А можеш ли да познаеш от къде най-лесно се стимулира тази ваша гореща точка (именно простата) ? Дам, дам.. точно през дупетоо.. :-)

Когато НЕ го искам ,и с бухалка да ми бръкнеш в задника кеф няма да ми стане.Поради същата причина несъм искал от приятелката ми да си дава задния двор,ако тя сама си поиска ок.Насила не я карам,както и мене немогат да ме накарат.

Thrasherr
09-12-2010, 10:23
ми дай и да те изчука кво толкова 8)



Ами нз......малко е педераско да те 4укат в гъза.....не мислиш ли :(

Пич знаеш ли колко много мъже стимулират простата .. че то даже е полезно .. аз не съм пробвал но ако имах такава приятелка като твоята щях да се позамисля

Xeon
09-12-2010, 13:38
Пич знаеш ли колко много мъже стимулират простата .. че то даже е полезно .. аз не съм пробвал но ако имах такава приятелка като твоята щях да се позамисля

Хах, кое му е полезното ? :D

А иначе към автора, ако говори сериозно, пич мани не прави такива глупости, след време ще се разделите с приятелката ти и цяла Българиа ще знае какво сте правили...

FenaNaGei4eto
09-12-2010, 13:56
Пич знаеш ли колко много мъже стимулират простата .. че то даже е полезно .. аз не съм пробвал но ако имах такава приятелка като твоята щях да се позамисля

Хах, кое му е полезното ? :D

А иначе към автора, ако говори сериозно, пич мани не прави такива глупости, след време ще се разделите с приятелката ти и цяла Българиа ще знае какво сте правили...


ЦЯЛА България!?!? Ти чуваш ли се кво говориш :lol: :lol: :lol: ти изкаш да кажеш че приятелката му ще отиде в студиото на БТВ и ще каже - Офицялно изявявам пред цяла България че чуках приятеля си в гъза и смятам че той е тъп гей ! :razz: :razz:

SEXTRAVAGANTE
09-12-2010, 15:43
YouDontKnowMe, не му поставям етикет ей така за спорта, а защото според мен е нещо крайно неприемливо и едва ли 14-годишната колежка ще може да ме убеди в обратното. Съзнателно или не, повечето мъже свързват тая дейност със загуба на традицонната за тях доминация в секса и едва ли не засягане на самочувствието и достойнството им. Затова не се навиват.

Лично за мен допускането да те чукат те изравнява с бисексуалните, а оттам минаването на другия бряг е доста по-близко.

Простатата може да се стимулира и външно, не е задължително през ануса.

Всичко тва го казвам, не защото съм няква консерва. Считам се за достатъчно разкрепостен като мислене и поведение, но има граници, които не бих преминал.



От вси4ко казано до тука това е най-вярното нещо. Абсолютно съм съгласен с теб......коментара ти описва то4но при4ините поради които не искам да си дам задника.

situaciq
09-12-2010, 15:54
Здравейте , сигурно някои от вас ще помислят 4е темата е измислица , но тва си е съвсем реално и много се притеснявам. Вси4ко запо4на преди 4 дена.....бях във вилата на моята приятелка , понеже нейният баща ме беше помолил да запуша една врата с гипс картон и да измажа една от стаите с латекс. Два дена работих и на втория приятелката ми дойде да ме види. На обяд седнахме , хапнахме , изкъпах се и решихме да се позабавляваме в леглото. Вси4ко беше нормално , целувахме се прегращехме се и по едно време реши да ми направи свирка. Докато ми духаше ме попита дали имам някакви сексулни фантазии за които не съм споделял. отвъернах , 4е няма и я попитах дали тя има. тя отговори , 4е има но я е срам да ми каже.....след 5 минути убеждения ми преложи да ме ближе отзад. Естествено малко се възмутих , 4ак мен ме хвана срам от това и я попитах дали ми говори сериозно и тя каза "да". Замъл4ах за няколко секунди и докато се 4удех какво да и кажа тя запо4на леко с език да докосва ануса ми и да ми лъска през това време. На мен ми стана мн неудобно , въпреки 4е се изкефих и се дръпнах. Викам , абе ти луда ли си , кви ги вършиш , а тя вика: Спокоино , отпусни се , ше ти хареса. Там има ерогенна зона , знам , 4е 6те е гот. Викам си кво толкова , нека си лиже. И така позволих и , но по едно време 4ашата преля. Както ме лижеше усетих как единият и пръст прониква в задника ми ! Не можех да повярвам. Дръпнах се , и казах , 4е е изпушила. Може да се каже , 4е стана лек скандал. И тогава тя запо4на да ми обеснява как това я възбуждало и 4е дори иска да пробва да ме 4ука с пенис колан ! от 3 месеца ходя с нея и до сега не е имало подобни прояви. Това ми дойде като гръм от ясно небе и се 4удя какво да правя. Оби4ам я много силно , но не мога да и позволя да ме 4ука с колана. От тогава не сме се виждали , нито я търся нито и вдигам телефона като ми звъни. След това което стана запо4вам да си мисля , 4е не е добре психи4ески и ми се иска да я зарежа , но не мога защото това е първото моми4е което оби4ам истински. Кажете вие какво бихте направили в слу4ея и искам да знам има ли други моми4ета тук във форума с подобни наклонности ? :(


Значи ако си бръснеш космите на гъза не ги брасни сери и не си бърши гъза за да се получат тъка наречените бръндзели ( засъхналите .... по космите на животните предимно ) и да видим дали пак ще иска да лиже :razz: :razz:

teenems
09-12-2010, 16:13
тая нещо май #-o
Що за луди хора :shock: .Според мен и се обади и и обясни ,че не би искал да осъществиш фантазията и :smt106

DarkTemplar
09-12-2010, 16:14
От вси4ко казано до тука това е най-вярното нещо. Абсолютно съм съгласен с теб......коментара ти описва то4но при4ините поради които не искам да си дам задника.
Айде да видим сега какво ще кажат форумните компетенти. :D

buzka
09-13-2010, 07:29
Явно сте изпробвали всички вариянти в секса и затова тя е готова и на това само и само да има някакво разнообразие!Незнам поговори с нея питаи я и за неините желания в секса,може би ако сте наясно с това кои какво му се иска нещата ще се променят.Успех :)

OneGuy
09-13-2010, 11:07
МНОГО КРИВО МИСЛЕНЕ ИМАТЕ ВСИЧКИ БЕ

Значи ако момчето е с момичето само за секса казвате че е еди какъв си и се възмущавате ... а когато момичето постави ултиматум на момчето че ако не го чука в гъза ще скъсат и всички казват е какво толкова ... голяма работа... то не е гейско ... нз си кфо ... сега мили дами виждате ли че вие с нищо не се различавате от нас ... :-x :-x :-x

Princessani
09-13-2010, 11:16
Кокато момчетата искате отзад не сте извратени ,ама момичетата като искат на вас да ви го правят са извратени :? :? :? :? :?

KarlDionic
09-13-2010, 14:34
ае следващия път като ти лиже или ти бърка в газо и се изрежи едно яко и да видим дали няма да и мине мерака :D :D :-D :-D :grin: :grin: :grin: 8-) :razz: :P

YouDontKnowMe
09-13-2010, 15:00
YouDontKnowMe, не му поставям етикет ей така за спорта, а защото според мен е нещо крайно неприемливо и едва ли 14-годишната колежка ще може да ме убеди в обратното. Съзнателно или не, повечето мъже свързват тая дейност със загуба на традицонната за тях доминация в секса и едва ли не засягане на самочувствието и достойнството им. Затова не се навиват.

Лично за мен допускането да те чукат те изравнява с бисексуалните, а оттам минаването на другия бряг е доста по-близко.

Простатата може да се стимулира и външно, не е задължително през ануса.

Всичко тва го казвам, не защото съм няква консерва. Считам се за достатъчно разкрепостен като мислене и поведение, но има граници, които не бих преминал.
Разкрепостен си , но все пак имаш предрасъдаци за това. Някои хора нямат и няма нищо грешно в това. Пък и няма нищо лошо да си бисексуален, както и да те привличат мъже.
Пък и едно е да ти харесва да те чукат отзад с предмет, друго е да те възбужда мъжко тяло , колкото и нелепо да звучи .
"засягане на самочувствието и достойнството им" - предрасъдаци, които трябва да се изкоренят , ако един човек иска да е свободен . Представи си на някого да му хареса да го оправят отзад, пък само заради гордостта си и "достойнството" си да се лиши от това удоволствие (за него удоволстие, за другите може да не е)

honeybabe
09-13-2010, 15:43
тя приятелка ти верно не е в час нещо...откога жените почнаха да оправят мъжете 8-) :?

YouDontKnowMe
09-13-2010, 15:52
тя приятелка ти верно не е в час нещо...откога жените почнаха да оправят мъжете 8-) :?
От както мъжете почнаха да си седят вкъщи и жените им да ги хранят.
Но това е друг въпрос.

xRoSHaVx
09-13-2010, 22:20
Не бих си дал задника се пак сум муж и задника е предназначен само за изход не за вход особено за мужа. става вупрос и за самочувствие.Но това си е само мое мнение и не го налагам на никого !!! :?

RoSKo0o0
09-13-2010, 22:56
Дръж сапуна, фанта :S

j0rko7o
09-14-2010, 04:34
Прецени дали ще ти хареса тая "специална дейност" и тогава реши дали ще й разрешиш. Обаче сериозно, не й давай повече от това, би било прекалено (лично мнение).



Ам нз.....докато ми ближеше отзад ми стори готино. Ама като вкара пръста и се по4увствах омърсен , все едно бях употребен като опитно зай4е , но пък не беше гадно.....нито болеше нито нищо. Нз ко да правя , Пред голяма дилема съм :(

ми пич според мене поговорете си и псоле помисли пак лично аз не бих позволил прилятелка ми да ми прави такива неща

roshkors
09-14-2010, 10:06
И според мен е най-добре да поговорите ;) , но моето мнение е, че това е някаква форма на мания :-D a, искаш и кажи, че ако го направи още веднъж ще я кажеш на баща и :razz:
сериозен съм без последното изречение :)

DarkTemplar
09-14-2010, 10:22
Разкрепостен си , но все пак имаш предрасъдаци за това. Някои хора нямат и няма нищо грешно в това. Пък и няма нищо лошо да си бисексуален, както и да те привличат мъже.
Пък и едно е да ти харесва да те чукат отзад с предмет, друго е да те възбужда мъжко тяло , колкото и нелепо да звучи .
"засягане на самочувствието и достойнството им" - предрасъдаци, които трябва да се изкоренят , ако един човек иска да е свободен . Представи си на някого да му хареса да го оправят отзад, пък само заради гордостта си и "достойнството" си да се лиши от това удоволствие (за него удоволстие, за другите може да не е)
Естествено, че имам предраЗсъдЪци, всеки има по някакъв въпрос. И да, в секса си поставям определени граници и го смятам за напълно логично и нормално. Авторът си каза, че идеята не го влече, дори си каза и защо, но вие продължавате да упорствате "как било по принцип" и някви подобни празни реплики. Ясно ми е, че искате да сте прави и да се наложите, но в случая е causa perduta.

Чувствам се достатъчно свободен и така, не съм се лишил от нищо, което смятам, че би ми харесало.

Ако на някого му харесва да го оправят отзад, повярвай ми рано или късно ще пренебрегне всякакви предразсъдъци и ще почне да си го слага там. Разговарял съм с бисексуални мъже по въпроса и те го потвърдиха.

Авторът просто не го влече да му го слагат анално, толкова ли е трудно да го схванете? :-o

SEXTRAVAGANTE
09-14-2010, 10:29
п.с. Няма нужда да пишете пове4е коментари по темата. Полу4их доста поу4ителни мнения. Някой от тях бяха доста из4ерпателни и ми помогнаха да стигна до решение. На мнение съм да не стигам 4ак до такива нестандартни удоволствия. Моята приятелка прояви разбиране и стигнахме до споразумение вси4ко да си е както преди. Благодаря на вси4ки които изказаха мнение по въпроса. Ще помоля модераторите да заклу4ат темата. :)

petersl55
09-17-2010, 18:18
Казва се момиче без задръжки .. жалко че се срещат много рядко 1 на 1000 :smt086 :smt085

cookie_power
09-17-2010, 18:19
hahaaha

DaveDresden
09-17-2010, 19:41
Човек, винаги съм искал такава приятелка. И нека мисълта, че притежаваш нещо, за което друг човек само е копнял, да ти вдъхне малко кураж и известна доза непукизъм... ;)

ToXiCtHeBeSt
09-17-2010, 20:43
ти си гей

OneGuy
09-17-2010, 20:54
Значи си падате по такива гадни неща?Това да те шибат с колан в гъза ... си е равностойно на това да те ебе мъж в гъза ... чувствам се объркан ... такива хора ли да сте ?

inewton
04-14-2017, 11:20
Содом и Гомор бяха изтребени от гнева Божи. И днес останките им стоят като паметник на човешката сквернота, за да се поучат хората и да спрат с извращанията. Явно за някои това не означава нищо.

bliznaka_
04-17-2017, 18:43
И най-големите противници на секса със пенис колан ще са на друго мнение ако приятелката ив ги задоволи анално.

Яко е едно момиче да е разкрепостено, но има много затворени мъже и само да не ги помислят, че са обратни или нещо подобни ще откажат на приятелката им да ги ебе със пенис колан.

Мисля, че има и други момичета, които искат да ебат приятелите си.
Сменят се ролите в секса и нищо повече.

bliznaka_
04-17-2017, 18:44
Содом и Гомор бяха изтребени от гнева Божи. И днес останките им стоят като паметник на човешката сквернота, за да се поучат хората и да спрат с извращанията. Явно за някои това не означава нищо.

Нали знаеш че по времето на събитията във Библията е нямало секс играчки.

bowwow
04-24-2017, 20:14
Хора моля ви... какво значи "не е гей щом го чука жена" ами не е и особено мъж ако даде да го изчукат..сега ще даде на приятелката му да го изчука .. после ще и дава веднъж в месеца, после по 5 пъти и после ще поиска да опита нещо по-екстремно например с мъж.. ами потенциален гей си е..

anonymous908491
04-24-2017, 20:30
Нали знаеш че по времето на събитията във Библията е нямало секс играчки.

секс играчки е имало 2000 години преди новата ера

AlphaBossM
07-26-2022, 15:01
Ето я и тежката дума по темата. При всякакви съмнения е изключително полезно ВЕДНАГА да се използва вечният топ стратегическия въпрос: „Какво е най-важно?“ Дали да робува на някое пропагандно етикетче-Господар, защото така трябва дори зад затворени врати? Дали да си пълни душата с максимално анатомически възможен върховен дори екстремен екстаз, както и всеки безопасен интимен партньор в леглото чрез диво и незабравимо безопасно здраво лизане, лапане, чукане и празнене всеки път всеки ден цял разкошен и завиден интимен живот?

Въобще КАКВА Е ЦЕЛТА? Дали да бъде +1 добро момче, което като робот прави само това, което масовата пропаганда тръби навсякъде, че е единственото добро, правилно и приемливо нещо иначе трябва да има нещо сбъркано с теб или поне с мъжествеността ти?
При съмнения страхотна работа също върши сравнение с храна. Там е трудно да има пропагандни влияния. Има ли реален проблем към боб и леща да се добави екзотично Японско суши? НИКАКЪВ! Има ли опасност човек да стане Японец ако опита дори една хапка суши? НИКАКВА? А много хапки суши? СЪЩО НИКАКВА?

Какво става, когато някой яде Японско суши? Просто разнообразява и обогатява преживяването си! Просто хапва повече, по-добра и по-различна храна! Нищо повече, нищо по-малко. Затова и този мъж няма защо веднага толкова да мисли и то в строго негативна посока. Така единствено ощетява себе си, а и партньора си в леглото, както е й станало.
Вместо да е много благодарен и максимално окуражителен за повече, по-добро и по-различно в леглото, което е безопасно, отговорно и приятно, той веднага започва да мисли като +1 добра овца, какво позволява и забранява това или онова пропагандно етикетче-Господар, защото така му харесва.

Ето чиста проба самопредателство! Има възможност да започне да колекционира още повече безопасно разкошно и завидно удоволствие, НО не, защото му е забранено повече, по-добро и по-различно удоволствие! Само други имат право да използват двете си глави за повече от декорация и носене на шапки! Само други имат право да мислят и решават вместо него какво да прави и да не прави в и извън леглото, защото така им харесва!

Той като всяка +1 тъпа овца трябва само да слуша като радио и да изпълнява като робот 1:1, каквото масовата пропаганда благоволи да диктува ей така, защото също твърде, че абсолютно всичко останало е лошо, неправилно и неприемливо! Когато всеки се възползва максимално от свободната воля, с която е роден и благословен може сам да установи като него, че да му се лиже здраво дупето е единствено приятно.

Следователно той е всячески заинтересован да колекционира ПОВЕЧЕ такива безопасни удоволствия НИКОГА по-малко, защото така му харесва на това или онова измислено етикетче-Господар. Освен това какви са стратегическите интереси на мъжкарите? Дали да насърчават и окуражават мислене, говорене и поведение при женските в посока горди асексуални монахини? Дали да бъдат все по-горди наши скъпи курви в леглото, които се чувстват разкошно и завидно свободни да правят абсолютно всичко безопасно, разумно, отговорно и приятно за себе си и партньорите си.

Чисто анатомически има една женска путка отпред и една парти путка отзад. Според масовата пропаганда ако една женска дори си помисли да й се стимулират и двете особено едновременно от двама мъжкари значи веднага й се лепят гадни етикетчета, защото така трябва! По същият начин ако един мъжкар дори си помисли за нещо повече, по-добро и/или по-различно от +1 малко скучно, монотонно все същото чукане значи нещо трябва да е сбъркано с него или поне с мъжествеността му.

Въобще който се вкара в блатото на разни всевъзможни измислени етикетчета с всички глупости и гадости, които неизбежно вървят с тях започва да потъва в него. С това и шанса за реален, приятен и задоволителен интимен живот. Авторът има стратегически интерес да се притеснява главно дали приятелката му ще бъде достатъчно доволна и инвестирана да има още прекрасни, разкошни и завидни интимни преживявания, защото такива въобще не са гарантирани извън проституция.

А той какво прави? Точно обратното! Спира я, блокира я, разочарова я и я отблъсква. Така само увеличава шансовете тя да си потърси и намери друг от 4,000,000,000+ налични мъже по света и у нас, а той отново да стане поредният +1 самотен нещастник, който няма кой дори да го напсува в леглото!

Ето класически пример как той автоматично и неблагодарно взима за даденост нея като някоя табуретка и, че може да говори и прави, каквото си иска, а всичко някак си ще си продължи да бъде, както той иска в и извън леглото. Ама че наивен абсурд!

Когато има две страни има различни интереси. Те или вървят към максимално синхронизиране и хармонизиране или към раздалечаване и безразличие в най-добрият случай какво става и ще става с другата страна. Ето женската му ясно показва и доказва, че тя искрено иска той да си пълни душата с максимално безопасно удоволствие всеки път и прави максималното и най-доброто, на което е способна. БРАВО!

А той какво прави? Поне приема ли благодарно усилията й? НЕ! Отблъсква ги, защото така трябвало иначе поне той трябва да се усъмни, че има нещо сбъркано с него или поне с мъжествеността му ако му харесва да му лижат здраво парти путката. Като че ли въобще е било някога възможно, на който и да било мъжкар да не му харесва обективно и доставя удоволствие поне орално стимулиране отзад.

А като в дупето се намира чисто анатомически оргазмения генератор какво е виновен всеки мъжкар, че директното му стимулиране например с пръст води до усещане за оргазмено ниво удоволствие? То продължава колкото стимулирането за разлика от изпразване, когато трае само 7 секунди! Това са вечни анатомически факти и дадености независимо от всичко! Те нямат абсолютно нищо общо с наскоро измислени разни всевъзможни пропагандни етикетчета и налудничави вярвания около тях.

Каква е обективната реалност за огромен брой мъжкари на бойно поле вечерта преди историческа битка? Всички имат нужда от поне една свирка и да си изпразнят топките. Като се огледат наоколо няма нито жени, нито овце, които могат да им свършат работа. Затова пък има изобилие от усти и ръце! Затова и като всички прагматични реалисти през хилядолетията просто използват безопасните, достъпни и налични усти и ръце, които има там и тогава за да адресират и задоволят обективната си нужда. Нищо повече, нищо по-малко.

Който иска нещо повече от една свирка има нужда и от безопасна тясна дупка. Отново няма женски или овчи. Затова пък е пълно с мъжки парти путки, които вършат същата работа дори по-добра. И така особено на база вечният принцип услуга за услуга могат и тази обективна нужда да задоволят. Отново няма как и защо да има промяна при тях и особено с мъжествеността им.

Реално изборът пред тях е следният. Ще направят ли максималното и най-доброто, което е възможно, безопасно, достъпно, налично и достатъчно добро там и тогава или ще страдат мълчаливо и ще си легнат зверски гладни за поне една свирка, което е очевидно по-голямото зло? Освен това на утрешният ден много ще бъдат убити или тежко ранени.

Те отлично знаят да бъдат благодарни за всичко, което имат там и тогава, защото то е реално! То може да им бъде много полезно, а спокойно могат да бъдат широко отворени за повече, по-добро и по-различно от интерес в и извън леглото в бъдеще. Ако дойде, добре. Ако ли не, здраве да е!

Ако авторът колекционира само минималното, което му е пропагандно позволено в леглото, значи и извън леглото ще колекционира същото. Така ще се озове в +1 кошмарно спускане, пропадане или свободно падане към дъното и неговата +1 ранна (гадна) смърт някъде. Това ще е негов проблем и тотална загуба в крайна сметка.

На масовата пропаганда въобще не й пука за него, или за който и да било друг, който съзнателно предава собствените си стратегически интереси и светло бъдеще! Така сам се обрича да мълчи като риба, да страда мълчаливо и да бере душа най-редовно или всекидневно, защото така трябва поне според масовата пропаганда!

Според нея да й се робува е най-важното, най-ценното и най-полезното нещо поне за глави, които се използват само за декорация и носене на шапки! Достатъчно справедливо. Всичко би било тотално различно ако той и всеки друг мъжкар първо и най-вече си гледа живота и как да го живее на максимум! Разбира се максимално безопасно, разумно и отговорно без да обръща, каквото и да било внимание, на каквото и да било идващо от всевъзможни нелоялни източници.

Те НИКОГА не са се интересували и НИКОГА няма да се интересуват от благополучието, а какво остава за удоволствието на стадото, за което пропагандират всевъзможни лъжи и измами, глупости и гадости, лудости и абсурди. Такива набързо скапват и обричат на +1 жалко живуркане всяка +1 тъпа овца, която автоматично ги слуша като радио и изпълнява като робот, защото така се харесва на специалните интереси, които стоят зад тях. Те винаги печелят нещо от това.

В леглото му няма място за пропаганда! Само за 3 месечни тестови периоди. Искаш да ми лижеш здраво парти путката? Добре. Имаш 3 месеца зелена светлина да го правиш. Минават… „Как е?“ „Супер, продължавай!“ Искаш да ми чукаш здраво оргазменият генератор в парти путката с пенис колан? Имаш 3 месеца. Минават... „Как е?“ „Супер, продължавай!“

Така НИКОГА ОТНОВО няма как и защо масовата пропагандна да мисли и решава вместо него какво му харесва и какво работи за него първо в леглото, а после и извън него! Така ТОЙ ВИНАГИ ИЗПОЛЗВА СВОЯТА ГЛАВА, с която е благословен за да ръководи и управлява живота си строго в лоялна, положителна и конструктивна посока в и извън леглото. Какво по-хубаво от това?

Накратко няма „извратена“ приятелка тук. Има само 2-в-1 +1 добро момче и +1 тъпа овца, която достатъчно скоро ще се обърне назад и ще види в житейската си колекция само +1 малко нищо в и извън леглото си. За тази +1 пълна скръб ще има да благодари първо на яростно нелоялната масова пропаганда, а после на своята тиква, че й е обръщала, каквото и да било внимание! Достатъчно справедливо.