PDA

View Full Version : Отслабване



Waterpolo1997
09-10-2010, 11:29
Значи искaм да отслaбна някаде с 10 кг.Висок съм 165 60 кг :oops: 13 години.Имам 2 гири по 2 кг едната.Голям терен за бягане и въже за скачане.Имам програма,но с храненето не съм на ТИ.Въпроса ми е може ли някои от вас да ми каже как да се храня правилно.


П.П Не ми трябва да отслабна за 15ти

PurpleSmurf
09-10-2010, 12:04
Спорта му е майката на отслабването.. Разбира се ако се набуфкаш с кюфтета веднага след като си тренирал файда няма :D ... Яж повече плодове и зеленчуци.. Не се подлагай на диети, защото все някога ще ги спреш и тогава ще натрупаш всичко наново.. Избягвай мазните храни и тестените продукти (не ги елиминирай напълно защото всичко си има някакво предназначение) ... и най-важното яж БАВНО и съзнателно .. Пий много вода (от 2 до 4 л дневно) щом спортуваш резултатите ще са на лице скоро.. и най-важното не се отказвай първия път в който имаш нужда от шоколадче :D .. позволено е по парченце на ден :P ... Надявам се да съм била полезна :) :)

Waterpolo1997
09-10-2010, 12:09
Да,благодаря.Ще се радвам и на други мнения.

П.П:Тренирам плуване от 3г,а съм смъкнал само 4 кг. :(

TykaSePisheNick
09-10-2010, 13:11
Да,благодаря.Ще се радвам и на други мнения.

П.П:Тренирам плуване от 3г,а съм смъкнал само 4 кг. :(

Тренирането оформя тялото, а мускулите тежат повече от сланините.

Greennight
09-10-2010, 13:13
Абе за храната не мога да ти кажа нищо конкретно,но иначе ако всеки ден тичаш по 5-10 километра и правиш 100 коремни преси,ще ги смъкнеш за месец,два.

jivkopp
09-10-2010, 14:10
пич гледай както ти казаха спираш НАПЪЛНО газирано,тестено по 1-2 филий хляб на ден пълнозърнест или черен всичко друго тестяно го спираш,спираш макаронени изделия спираш сладкото и мазното т.е чипс,бонбони, и т.н сеш се спираш пърженото само пържени яйца за закуска някой път но не с олио а Зехтин и то качествен ако имаш но НЕ прекалявай и за друго което не трябва да ядеш не се сещам. Яж много млечни продукти за калции за костите от тях не се дебелее Мляко,Сирене,Извара. Яж много орис с пиле както и картофи с свинско + риба но в умерини порции не гладувай защото ще имаш йо-йо ефект яж сутрин обед слетобед и вечер По МАЛКО яж също ядки без бирените фъстъци яж боб и леща в тренировъчен ден салати,супи (картофена,с ориз с домати и т.н) това е главно яденето позволявай си 1 път в седмицата нещо от забранените яденете но после гледай яко трен. С тази диета за 6 месеца свалих 25кг умерено без йо-йо и без отпускане на кожата ПОМАГА НА 100%! А за трен прави си Кардио всеки ден по 40-60 мин не повече т.е бягане,скачане на въже, колело или някъв вид танц т.е Jumpstyle,Techtonik,Shuffle това е просто пример :lol: тренирай през ден кардиото всеки ден и това е което знам и което съм пробвал успех :grin:

fatrat
09-10-2010, 14:47
Спорта му е майката на отслабването.. Разбира се ако се набуфкаш с кюфтета веднага след като си тренирал файда няма :D ... Яж повече плодове и зеленчуци.. Не се подлагай на диети, защото все някога ще ги спреш и тогава ще натрупаш всичко наново.. Избягвай мазните храни и тестените продукти (не ги елиминирай напълно защото всичко си има някакво предназначение) ... и най-важното яж БАВНО и съзнателно .. Пий много вода (от 2 до 4 л дневно) щом спортуваш резултатите ще са на лице скоро.. и най-важното не се отказвай първия път в който имаш нужда от шоколадче :D .. позволено е по парченце на ден :P ... Надявам се да съм била полезна :) :)
Ако кюфтетата са чисти нищо няма да стане.
пОвече зеленчуци ограничи плодовете саамо грейпфрут.
Зависи на каква диета се подложи. НАПЪЛНО премахни газираното и сладкото.Най-добрия вариант е газираната вода и ако искаш нещо сладко в диабетичния магазин. Пии 0.30 мл вода х телесно тегло= колко Л ти трябват.

MissNothing
09-10-2010, 20:07
Това, че сладкото е от диабетичен магазин, не го прави диетично.

fatrat
09-10-2010, 22:58
Това, че сладкото е от диабетичен магазин, не го прави диетично.
напротив по-малко вредно е от една вафла ;;)

HeavensMaiden
09-11-2010, 21:08
офффф бахти писна ми да чета такива теми ! има още 50 такива поне в тоя форум. Ти си на 13 бе човек още 100пъти ще се промениш докато станеш поне на 20 и спреш да се развиваш... като толкова искаш земи тичай и спортувай и готово. Кво да ти кажем няква вълшебна съставка за отслабване с 20кг за 1 ден ли ? Ем няма такава....

bloodysunrise
09-12-2010, 07:13
Теглото ти е супер, просто трябва да се стегнеш...

Greennight
09-12-2010, 07:22
Теглото ти е супер, просто трябва да се стегнеш... Абе не е баш така,те дето го разправят,че ако си 1.70 трябва да тежиш 70 кила го разправят за хора над 40 години.Трябва му да смъкне 5-6 килца.

BeezyJey
09-12-2010, 09:51
Карай колело, като толкова искаш да отслабваш.

bloodysunrise
09-12-2010, 10:50
ако досега беше спортувал, нямаше да го има този проблем

ама тва е, всички са марди, докато не осъзнаят, че са с кофти телосложение

doctors
09-12-2010, 11:12
спорт,движение,рационално хранене,диети - всичко това е необходимо за да отслабне човек - ако спортува и се храни здравословно и се движи много може да мине и без диети.Редовния секс също води до намаляване на килограми.
Но според мен автора на темата не ми изглежда толкова пълен,а и все пак е само на 13.

baby7878
09-16-2010, 06:04
Пий много вода и тренирай :o

cunt
09-17-2010, 01:33
Значи искaм да отслaбна някаде с 10 кг.Висок съм 165 60 кг :oops: 13 години.Имам 2 гири по 2 кг едната.Голям терен за бягане и въже за скачане.Имам програма,но с храненето не съм на ТИ.Въпроса ми е може ли някои от вас да ми каже как да се храня правилно.


П.П Не ми трябва да отслабна за 15ти
http://www.bb-team.org/articles/907/
Ако се научиш да ядеш такива храни проблеми с теглото няма да имаш. :)

OneInMillion
09-17-2010, 17:32
Не ти трябва да отслабваш ! В нормите си ! Направи килограмите мускули! Избягвай да ядеш глупости! Яж пълнозърнест хляб ! Плодове пий повече вода!!! :)