PDA

View Full Version : Библиотека



silvana95
09-10-2010, 11:44
Моля ви помогнете ми незнам какво да направя :(

Ето какава е работата , значи по миналата година с мойта приятелка си взехме книги обаче на мое име и тя взе една и после се скарахме в края на годината и тя все се правеше и не искаше да ми я върне след това отидохме в различни училища и вьобще не сме се търсили тя каза че я е изгубила . И сега отивам в библиотеката и не искат да ми дадат книгите за ваканцията и искат да заменя тази книга знам че е на моя отговорност ама тая книга е 60 лв откаде да ги взема толкова много , търсих я обаче тя казва че я е изгубила и сега незнам какво да правя ..

BaffaLsc
09-10-2010, 11:49
Накарай приятелката ти да потърси малко по - добре .. тази книга не може да се е изпарила все някъде в тях е ! :)

silvana95
09-10-2010, 11:54
Накарай приятелката ти да потърси малко по - добре .. тази книга не може да се е изпарила все някъде в тях е ! :)

цяла година й се моля пък и тя се премести и просто няма никакъв начин да я намери :(

ameli
09-10-2010, 11:59
Тогава да ти ги плати. Тя е виновната, тя носи отговорността :?

silvana95
09-10-2010, 12:01
:( за съжаление не вярвам да го направи , тя е от онези безотговорните хора и просто не я инересува нищо

BaffaLsc
09-10-2010, 12:03
:( за съжаление не вярвам да го направи , тя е от онези безотговорните хора и просто не я инересува нищо
Ако родителите ти не знаят им обясни и нека те преценят какво да правят ,ако се наложи ще се обадят на родителите на приятелката ти все пак 60 лв . изобщо не са малко пари .. да бяха 5-6 лв. ОК ,ама 60 лв . на никой не му се дават и то заради някой ,който няма никаква отговорност !!

Nqkuf
09-10-2010, 12:36
Говори с родителите на приятелката ти!!!
Аз ако бях щях да я намеря тази твоя приятелка и с удоволствие щеше да ми даде 60 лв!!! :-x