PDA

View Full Version : Помогнете ми спешно



raiskiogan
09-10-2010, 11:53
Здравейте, искам да ви попитам на 22 август трябваше да ми дойде цикала.Направих тест за бременост оказа се отрицателен.Днес е 10 септември, а още го няма.Искам да Ви попитам според вас нормално ли е и какво да правя?

EritYy
09-10-2010, 11:57
щом теста е отрицателен, не мисля че си бременна, изпий 2 аулина би трябвало да предизвика цикала, ако пък не- отиди на гинеколог 8)

IcySilence
09-10-2010, 23:01
Имах подобен на твоя случай, треперих, треперих отдох на гинеколог придписа ми хапчета и сега всичко е ОК. След като нети идва и теста е отрицателен разбира се, че не е нормално нещо се случва в тялото ти, но ние няма, как до знаем какво. Пожелавам ти успех при гинеколога и да пишеш, какво е станало :)

kloely
09-11-2010, 18:18
Ако си пътувала и си сменяла климата съм чувала, че може да въздейства. Освен тва ако имаш цикъл отскоро е нормално да не е много редовен. Но най-добре говори с майка си и ако толкова се притесняваш, говори с лекар.

thefolenangel
09-12-2010, 00:02
Женската система е нещо което изключително лесно може да се дисбалансира, стрес, напрежение дори и внезапна изненада (приятна)!

Всичко е на хормонална основа, отиди при генеколог, той ще ти изпише подходящите хапчета и всичко ще се оправи!