PDA

View Full Version : Какви момичета харесвате??



gloria96
09-10-2010, 12:20
Ако има такава тема, съжалявам.

Искам да се обърна към момчетата.
Момчета, какви момичета харесвате?
Надути, срамежливи, кльощави или закръглени.. Моля кажете си мнението. Искам да се харесам на едно момче, а не съм много добра в прелъстяването :D

DarkTemplar
09-10-2010, 12:24
За да му се харесаш не ти е нужно нашето мнение по темата. Ако имате общи познати, ги подпитай той какви момичета харесва и прецени дали си такава. Най-добрият вариант ест. е да бъдеш себе си, пък ако му се харесаш - супер, ако не - значи просто не сте съвместими.

На мен ми харесват различни типажи, които ме впечатляват с различни свои достойнства (и телесни, и духовни). ;)

dimitar_ak
09-10-2010, 12:30
Разберете, че за да ви харесваме не трябва да влизате в някакъв шаблон. Когато харесам някоя то е заради това което е смата тя. Всичко е много индивидуално.

SEXTRAVAGANTE
09-10-2010, 12:32
Оби4ам средно високи с 4ерни или кестеняви коси. С нормално телосложение и ръст. С готини , стегнати , средно големи цици , 4увствени , плътни устни и тъмни о4и. А като характер оби4ам да са винаги усмихнати , да носят на базик , да не са надути и капризни , да се радват на малките неща и да не са лицемерни и винаги да ми казват истината в о4ите и по малко да спорят и да се отнасят с уважение към мен.

bloodyred
09-10-2010, 12:38
Абе гледам така по ника май си мой набор, но не ти личи честно казано .. Да не очакваш точно въпросното момче да ти отговори, че питаш? Ако те харесва, ще те харесва такава каквато си .. какво значение има другите какво харесват и дали харесват такива като теб, ако този, който казваш, че харесваш (OMG, сто пъти повтори харесваш, харесвах..), не те харесва? Никакво! Напълно излишна тема според мен.

Greennight
09-10-2010, 12:43
Има такава тема.Харесвам красиви момичета.

unbreakabl3
09-10-2010, 13:38
Ама че въпрос.. :?
Аз съм момиче, но е повече от ясен отговора - всякакви. Всеки си има собствен вкус и му харесват различни неща.
Най-добре бъди себе си, иначе ще си много изкуствена и се получават едни жалки гледки, не е за разказване.. Също така можеш да бъдеш и леко загадъчна и недостъпна..
Това му е цялата философия.
Ако не те хареса такава, каквато си - не е за теб, потърси друг, който ще харесва ТЕБ, а не образеца, на който ще се стараеш да подражаваш. :)

Marky
09-10-2010, 13:41
Харесвам красиви момичета. Аха... кой мъж или момче не харесва красиви момичета бе.? тва беше ебаси тъпия коментар.

YouDontKnowMe
09-10-2010, 17:08
Харесвам ествествено руси, с дълги гъсти коси , големи синьо-зелени очи , среден-нисък ръст, тяло-нормално, малък бюст. Поне такава ми се иска да бъда :D

Vetrogon
09-10-2010, 19:10
харесвам момичета, които са хубави на външен вид. слаби и високи (не че аз съм мн висок де). стил на обличане - тениска, риза, джинси и кецове. за прическа - всякаква, стига да е поддържана и да не е яко бухнала като на тъпите кифли. последните няколко момичета които съм харесвал са с дълга кафява и права коса. но дори и момичето да изглежда точно така, може да не ми хареса и обратното - може да не изглежда така и да ми хареса - различно е. мн по важен е характерът. а за него може да се изпише мн. 8-)

tuzaro
09-10-2010, 19:14
аз по принцип хубави харесвам, незнам за другите

RoSKo0o0
09-10-2010, 19:46
...

Nakadah
09-10-2010, 19:53
Не 96 набор! :)

DePutaMadre
09-10-2010, 20:21
Готини и красиви .. от 94 надоло ;d

OneGuy
09-10-2010, 20:22
С готини дупета и акъл в главата

PyCoKoCkA93
09-10-2010, 20:55
Момчетата харесват забавни момичета,с хубава външност,чар и МОЗЪК в главата,които се поддържат и имат какво да си кажат с тях... :) :) :)

OneGuy
09-10-2010, 21:00
От личен опит ли казваш майна :) Поне аз харесвам момичета с чар и готини дупета,който имат акъл ... а не мозък ... че то и принцеските от даскало имат само 5-6 като оценки ... ама са тъпи като галоши и 2 думи не може да си кажеш с тях

PyCoKoCkA93
09-10-2010, 21:08
От личен опит ли казваш майна :) Поне аз харесвам момичета с чар и готини дупета,който имат акъл ... а не мозък ... че то и принцеските от даскало имат само 5-6 като оценки ... ама са тъпи като галоши и 2 думи не може да си кажеш с тях

Под мозък имах предвид не само в даскало да назубриш 3 урока,а да можеш да обелиш 3 лафа на кръст,да си разговорлив и да говориш неща на място,а не глупости...Все пак за това трябва акъл МАЙНА:D

OneGuy
09-10-2010, 21:13
От личен опит ли казваш майна :) Поне аз харесвам момичета с чар и готини дупета,който имат акъл ... а не мозък ... че то и принцеските от даскало имат само 5-6 като оценки ... ама са тъпи като галоши и 2 думи не може да си кажеш с тях

Под мозък имах предвид не само в даскало да назубриш 3 урока,а да можеш да обелиш 3 лафа на кръст,да си разговорлив и да говориш неща на място,а не глупости...Все пак за това трябва акъл МАЙНА:D


Майна ... изглеждаш ми странно на тази снимка която ти е на профила ... някак не естествено ... като нарисувана ..

AnIcHkAtA
09-10-2010, 21:17
От личен опит ли казваш майна :) Поне аз харесвам момичета с чар и готини дупета,който имат акъл ... а не мозък ... че то и принцеските от даскало имат само 5-6 като оценки ... ама са тъпи като галоши и 2 думи не може да си кажеш с тях

Под мозък имах предвид не само в даскало да назубриш 3 урока,а да можеш да обелиш 3 лафа на кръст,да си разговорлив и да говориш неща на място,а не глупости...Все пак за това трябва акъл МАЙНА:D


Майна ... изглеждаш ми странно на тази снимка която ти е на профила ... някак не естествено ... като нарисувана ..
Ти що не се придържаш към темата?Като гледам не се е снимала в парка, а в заведение.За вечер грима и е идеален.Ама вие мъжките съвсем сте откачили

OneGuy
09-10-2010, 21:21
От личен опит ли казваш майна :) Поне аз харесвам момичета с чар и готини дупета,който имат акъл ... а не мозък ... че то и принцеските от даскало имат само 5-6 като оценки ... ама са тъпи като галоши и 2 думи не може да си кажеш с тях

Под мозък имах предвид не само в даскало да назубриш 3 урока,а да можеш да обелиш 3 лафа на кръст,да си разговорлив и да говориш неща на място,а не глупости...Все пак за това трябва акъл МАЙНА:D


Майна ... изглеждаш ми странно на тази снимка която ти е на профила ... някак не естествено ... като нарисувана ..
Ти що не се придържаш към темата?Като гледам не се е снимала в парка, а в заведение.За вечер грима и е идеален.Ама вие мъжките съвсем сте откачили

Аз не исках нищо лошо да кажа за момичето ... ама на теб ти мина през главата за това нали ... значи го мислиш ... лично точно аз нямам против момичетата да си слагат колкото си щът грим

AnIcHkAtA
09-10-2010, 21:30
От личен опит ли казваш майна :) Поне аз харесвам момичета с чар и готини дупета,който имат акъл ... а не мозък ... че то и принцеските от даскало имат само 5-6 като оценки ... ама са тъпи като галоши и 2 думи не може да си кажеш с тях

Под мозък имах предвид не само в даскало да назубриш 3 урока,а да можеш да обелиш 3 лафа на кръст,да си разговорлив и да говориш неща на място,а не глупости...Все пак за това трябва акъл МАЙНА:D


Майна ... изглеждаш ми странно на тази снимка която ти е на профила ... някак не естествено ... като нарисувана ..
Ти що не се придържаш към темата?Като гледам не се е снимала в парка, а в заведение.За вечер грима и е идеален.Ама вие мъжките съвсем сте откачили

Аз не исках нищо лошо да кажа за момичето ... ама на теб ти мина през главата за това нали ... значи го мислиш ... лично точно аз нямам против момичетата да си слагат колкото си щът грим

Мнението ти не беше особено мило.Доста жалко за теб, ако така ухажваш.Главата ми не побира как е възможно видимо да се опитам да те накарам да се засрамиш, а ти дори напротив-отговаряш и се държиш нахално не само към нея, но и към още едно момиче-мен.Истински джентълмен си.Поздравления!
И нека не го обръщаме на селска разпра.Ако имаш да ми кажеш нещо, предпочитам да го направиш на лично.Благодаря!

PyCoKoCkA93
09-10-2010, 21:37
http://prikachi.com/images.php?images/681/2468681w.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/684/2468684O.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/685/2468685V.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/238/2497238Y.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/242/2497242y.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/244/2497244d.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/247/2497247D.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/250/2497250t.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/252/2497252S.jpg
Ето ти други снимки,даже на едната съм без грим :)[/b]

Gradev
09-10-2010, 23:00
Слушай, всяко момче харесва различни момичета.. примерно никой от приятелите ми не харесва момичетата които аз ;д и при мем се получава обратното някой път.. за тях е мега яката мацка, а мен ме силно казано ме отблъсква ;д тай че.. няма смисил от темата

annayordanova
09-10-2010, 23:01
Слушай, всяко момче харесва различни момичета.. примерно никой от приятелите ми не харесва момичетата които аз ;д и при мем се получава обратното някой път.. за тях е мега яката мацка, а мен ме силно казано ме отблъсква ;д тай че.. няма смисил от темата от къде си

ForzaFelipe
09-10-2010, 23:07
Аз харесвам момичета който ме обичат такъв какъвто съм,да имат чуство за хумор,да не са лигли и да иска сериозна връзка а не от днес за утре :)

MaTSava
09-11-2010, 10:40
A3 абичам Аналните принцеси :grin: :grin: :grin:

awerw
09-11-2010, 11:40
такива дет не ме ядосват :lol:

sarityy
09-12-2010, 23:42
Оби4ам средно високи с 4ерни или кестеняви коси. С нормално телосложение и ръст. С готини , стегнати , средно големи цици , 4увствени , плътни устни и тъмни о4и. А като характер оби4ам да са винаги усмихнати , да носят на базик , да не са надути и капризни , да се радват на малките неща и да не са лицемерни и винаги да ми казват истината в о4ите и по малко да спорят и да се отнасят с уважение към мен.аз съм твойто момиче :D

OneGuy
09-12-2010, 23:46
Оби4ам средно високи с 4ерни или кестеняви коси. С нормално телосложение и ръст. С готини , стегнати , средно големи цици , 4увствени , плътни устни и тъмни о4и. А като характер оби4ам да са винаги усмихнати , да носят на базик , да не са надути и капризни , да се радват на малките неща и да не са лицемерни и винаги да ми казват истината в о4ите и по малко да спорят и да се отнасят с уважение към мен.аз съм твойто момиче :D


Мисля че ако търсеше такива като теб щеше да отиде на лъвов мост ...


нищо лично ама така му го сервира ... сега ако и пръстен му поднесеш .. пак казвам нищо лично

sarityy
09-12-2010, 23:49
Оби4ам средно високи с 4ерни или кестеняви коси. С нормално телосложение и ръст. С готини , стегнати , средно големи цици , 4увствени , плътни устни и тъмни о4и. А като характер оби4ам да са винаги усмихнати , да носят на базик , да не са надути и капризни , да се радват на малките неща и да не са лицемерни и винаги да ми казват истината в о4ите и по малко да спорят и да се отнасят с уважение към мен.аз съм твойто момиче :D


Мисля че ако търсеше такива като теб щеше да отиде на лъвов мост ...


нищо лично ама така му го сервира ... сега ако и пръстен му поднесеш .. пак казвам нищо личнохаха .. не бе ти пъкк.. пошегувах сее ..тцтц ;dd