PDA

View Full Version : първия път



eska
09-10-2010, 12:54
на 2 септември правих секс за първи път(момиче на 17),започвайки с презерватив,а след това за малък интервал от време без защото момчето не успяваше да ме отвори(нз защо но наистина нищо не се получаваше),та тъй като на другата сутрин бях в огромна паника той ми купи ескапел(въпреки че наистина не свърши в мен,но цяла нощ не бях спала от притеснение дали може да се е случило нещо) и изпих аз хапчето нямах никакви странични ефекти,нито гадене,нито отпадналост нищо,но на два пъти прокървях доста обилно(а и да кажа по време на отварянето имаше доста болка и кръв).И след тази история имам няколко въпроса:
Каква е вероятността да съм бременна?
Това обилно прокървяване дали е било още от химената или някакъв страничен ефект от хапчето(тък като съм чувава че много момичета след първия си път също кървят в продължение на няколко дни)?
Някой който е пил екскапел да сподели мнението си за него?
И дали вече мога да си направя тест за бременност за всеки случей(защото само за това мисля) и ако да кой е най-подходящият според вас?
Ами това е надявам се че някой наистина може да ми помогне ако може без глупави коментари...че не ми е до обиди или шеги.
Благодаря предварително!

Extremescream
09-10-2010, 12:57
Moето мнение:
Вземи прочети важните теми и се поразтърси из форума има хиляди такива теми.Търсачката не е за красота.

DarkTemplar
09-10-2010, 12:58
Няма как да си бременна, щом не е свършвал в теб и сте се подсигурили с Ескапел. Кръвотечението може да е от самата дефлорация, а и заради нея и Ескапела като нищо може да ти дойде преждевременно. Дишай дълбоко и не се притеснявай.

Най-подходящият е SureCheck, прави се 14 дни след акта.

eska
09-10-2010, 13:00
след толкова притеснения съм ги прочела повярвай...но това е просто изнесена информация, а аз питам за някой който има опит и разбира повече от мен в случея. Благодаря ти DarkTemplar,но четох че има такива и за след седем дни...

Extremescream
09-10-2010, 13:02
Информацията как мислиш,че са я научили хората,като са гледали на карти Таро?
Не се заяждам,но наистина-има Гугъл,има теми по тези въпроси.Защо винаги се пуска тема за такова нещо,като повече главоболия се спестяват,като просто спокойно потърсиш информация,а не трепериш и да чакаш на тепсия да я поднесат?

eska
09-10-2010, 13:07
и аз не искам да се заяждам,но повярвай само аз си знам колко информация съм изчела от този ден до днес,но както и да е не искам да те убеждавам в нещо на което трудно сигурно би повярвала,ако беше на мое място нямаше да отговаряш така(не ти го пожелавам никога)просто исках съвети и отговори от някаккъв личен опит :(

DarkTemplar
09-10-2010, 13:09
Ами вече получи 1 съвет от мен, за въпросните тестове и дали има след 7 дни може да попиташ във всяка аптека. Друго има ли?

Extremescream
09-10-2010, 13:10
Била съм на твое място,с малката разлика,че кондомът се беше скъсал и приятелят ми свърши в мен.Пих Ескапел,направих си тест след 2 седмици и всичко беше наред.Повярвай ми,ако продължаваш да се притесняваш и стресираш,утре ще започнеш да имаш симптоми за бременност (често се случва от нерви)-боли те стомахът,повръща ти се и тн.

eska
09-10-2010, 13:18
ами това исках да чуя толкова ли беше трудно, сега наистина ще се опитам да се пооспокоя, защото разбирам,че твоето е било много по- страшно, а ако не ставам супер нахална-какъв тест си направи ти

Extremescream
09-10-2010, 13:23
Винаги съм си правила Sure Check.

silky92
09-10-2010, 13:24
Напълно излишно е било да пиеш Ескапел . Нищо не е станало ,не се филмирай излишно .

Dark_Angel_F
09-10-2010, 13:28
Спокойно няма как да си бременна , щом не е свършвал в теб и си пила Ескапел. На мен ми се е налагало да пия и нямах никакви странични ефекти , дойде си ми на време без каквито и да било смущения в цикъла ми, но при всички момичета е различно. За да се успокоиш вземи прочети отново листовката и си направи тест .

eska
09-10-2010, 13:35
благодаря на всички за отговорите това и мисля да направя(да си купя тест),но аз искам да го направя преди датата на която трябва да ми дойде(17.09)а както казаха някои явно трябва да изчакам 2 седмици,въпреки че съм почти сигурна, че някъде прочетох, че има такива и за след 7 дни

annayordanova
09-10-2010, 13:39
ти сериозно ли? въйй наистина няма никакъв смисъл от този тест даже и това хапче дето си го испила е нямало смисъл от него ,кървенето след това е от хапчето като го испиеш и след това ти идва цикъла напълно е излишно притеснението ти!

WaKo
09-10-2010, 13:45
благодаря на всички за отговорите това и мисля да направя(да си купя тест),но аз искам да го направя преди датата на която трябва да ми дойде(17.09)а както казаха някои явно трябва да изчакам 2 седмици,въпреки че съм почти сигурна, че някъде прочетох, че има такива и за след 7 дни

Ескапела ти е бил излишен, ама карай. За теста не се прави след 2 седмици, а 1 ден след закъснение на цикъла по принцип. SureCheck може и след 1 седмица да се направи, но точността не е 100% гарантирана. Но и без него ти казвам, че ти няма нищо, просто си се шашнала. Кървенето може и да е от разкъсания химен, може и от ескапела, но не е нещо страшно. Успокой се и си прави секс с кеф, а не се шашкай за глупости

eska
09-10-2010, 13:54
само да ми дойде ще се успокоя,ако знаете кви глупости изчетох:
"пих ескапел два пъти и двата пъти забременях" :-o
"секс без презерватив-честито мамче,няма значение, че не е свършил в теб,ти незнаеш ли за предеякулационна течност" :oops: сега съм малко по-добре и си чакам цикъла,мерси за отговорите и съветите :-)

EritYy
09-10-2010, 14:47
оххх милаааа... :-o :-o :-o

snake223071
09-10-2010, 14:56
абе аз тая търсачка така и не я намерих