PDA

View Full Version : По - зрял/а?



ChoiYoNa
09-10-2010, 16:27
Някога искало ли ви се е да бъдете с някой по - възрастен от вас ,защото ще е по зрял?Имали ли сте чуството ,че момчетата / момичетата покрай вас се държат прекалено детски?Какво бихте искали от партньора/ката си за да бъдат по - зрели?Да не се лигавят ,да не се тръшкат и сърдят?Интересно ми е тъй като бях зарязана ,защото съм била прекалено "глупава и луда" .. аз просто обичам да правя глупости за адреналин ,като да скачам от мостове , да карам колелета и ролери по стръмни улици .. това за вас детинщина ли е или ..?

GregoryHouse
09-10-2010, 16:53
Не е това причината да бъдеш зарязана. Само това ще ти кажа.

YouDontKnowMe
09-10-2010, 16:55
Това което изброяваш за себе си не е лошо. Не е детинщина, а начин на живот . Щом не пасва на този на партньора - последният да си обира крушите.
Рядко общувам с хора от заобикалящата ме среда именно поради причините, които си изброила горе ^ Гледам да си стоя на спокойствие със семейството и приятеля ми поради същата причина. Моето момче си е достатъчно зряло, нищо не искам от него.
Ама , да речем, за бившите, дето бяха с няколко години по-големи от мен (2-6) - бих ги посъветвала да започнат най-накрая да мислят за бъдещето си и как ще изхранват някой ден семейство. А не да се мотаят по кафетата. Да си строител, сервитьор, общ работник - за младите трябва да е временна работа, не до пенсионна възраст да си карат така. Имаме толкова възможности за обучение, ама колко се възползваме..
За мен един човек е зрял, когато почне да се интересува не само от себе си , ами и от другите, заобикалящите го. Също и от бъдещето. Да направи нещо за него. По възможност- нещото да е добро.
За един млад човек това е достатъчно ^ Надали на много хора им се занимава с проблеми от по-глобален мащаб.

Nakadah
09-10-2010, 17:05
Пак ли ти биха шута?

sasha_90
09-10-2010, 17:06
От прочетеното разбрах,че не си била зарязана,заради това,че караш колело по стръмното и т.н.По вероятно това да е било само оправдание да те зареже.Децата обикновено не скачат от мостове,поне аз като дете не съм правила такива неща.
Била съм с по-зрял от мен и да ти кажа-чувствах се много сигурна в неговите обятия.

SunSetBeach
09-10-2010, 17:14
И аз обичам адреналина. :D .
А по темата-не си била зарязана заради това,било е просто извинение...причината е била друга.Сещаш ли се :)

Greennight
09-10-2010, 17:29
аз просто обичам да правя глупости за адреналин ,като да скачам от мостове.........Определено ше те зарежа :razz:

RoSKo0o0
09-10-2010, 18:06
Бил съм с две по-големи от мен. Предпочитам по-малки създания от мен, защото искам да знам, че през връзката ни съм ги научил не нещо ново :)

JustMe92
09-10-2010, 18:35
Хахха същия съм като теб.И аз правя глупости за адреналин ама за сега никой не ми е правил проблеми за това 8-) Едва ли са те зарязали за това

plaYanDwin
09-10-2010, 18:42
Карането на ролери по стръмни улици определено не е детинщина :D Както казват останалите коментирали - причината за раздялата ви не е била тази ;]]

PyCoKoCkA93
09-10-2010, 20:03
Аз като цяло съм по-зряла за възрастта си и попринцип се движа с по-големи хора или поне да са колкото мен на акъл и много не си падам по адреналина,но за сметка на това съм широко скроен човек и не виждам нищо лошо в това,че на другите им харесва :) Даже ми е интересно да ми разказват такива истории и мммммм да-не значи,че си дете,това просто е било предтекст да те зарежат,защото не е имал смелостта да ти каже истината :)

ChoiYoNa
09-10-2010, 20:28
Благодаря ви за отговорите :-) То е ясно каква му е тъпата причина , просто се замислих и върху това ..

AnIcHkAtA
09-10-2010, 20:43
Нещата, които си изброила не те правят нито повече, нито по-малко дете.Може да ги правиш и да си зряла, може и да не си зряла.Ако е казал зарязвам те, щото скачаш от мостове и това те прави дете, значи е с ограничена мозъчна дейност... Обаче ти си помисли дали характера ти е детски, или не.Според мен има 2 варианта за вашата раздяла - или си твърде пораснала, или си твърде малка за него.Ама все пак аз не съм запозната с историята, така че не си прави изводите по моето мнение.

sh3_1s_7h3_0n3
09-10-2010, 21:36
Уф, не искам по-зрял... по-зрял не означава по-опитен и по-наясно със себе си.
Искам някой, дето е в час със случващото се около него, вече има изградена представа за себе си и за света около него, има добър опит, сблъсквал се е с различни жени и вече е по-наясно с нещата.
Защото в първите си връзки всички се вземат много насериозно и се обременяват с идеята, че - край! това е човекът/чката за мен... и дрън-дрън "докато смъртта ни раздели".
Тъпотииии.

OneGuy
09-11-2010, 01:03
Аз като цяло съм по-зряла за възрастта си


:shock: :shock: :shock: :grin:

PyCoKoCkA93
09-11-2010, 18:18
Аз като цяло съм по-зряла за възрастта си


:shock: :shock: :shock: :grin:

Казвам ФАКТИ,не безпочвени самохвалби :D:D:D

OneGuy
09-11-2010, 18:19
Аз като цяло съм по-зряла за възрастта си


:shock: :shock: :shock: :grin:

Казвам ФАКТИ,не безпочвени самохвалби :D:D:D

Не бе нищо против .. просто според мен за някой неща е по добре да оставиш хората да го преценят ... и да го казват ... не сама да кажеш


Аз като цяло съм по-зряла за възрастта си

PyCoKoCkA93
09-11-2010, 18:22
Аз като цяло съм по-зряла за възрастта си


:shock: :shock: :shock: :grin:

Казвам ФАКТИ,не безпочвени самохвалби :D:D:D

Не бе нищо против .. просто според мен за някой неща е по добре да оставиш хората да го преценят ... и да го казват ... не сама да кажеш


Аз като цяло съм по-зряла за възрастта си

А споко :) Eми да де,затова написах факти :D:D:D Хората около мен ми го казват,а и не съм толкова тъпа,че сама да не мога да преценя-като гледам днешната младеж колко е изпростяла и лошо ми става...

OneGuy
09-11-2010, 18:25
Така каза майна днешната младеж ... сякаш си на 30-40-50-60-70

PyCoKoCkA93
09-11-2010, 19:13
Не,на 17 съм...Говоря за днешната младеж като включвам себе си в това число само като млада :D Аз не се чувствам на нивото на масово изпростелите тийнове.Cмятам,че колкото и нескромно да звучи,имам повече акъл от доста от тях взети заедно..Не мисля,че съм на нивото на някой,чиито теми се свеждат само до пари,жени/мъже,коли,пиене и секс... :)

OneGuy
09-11-2010, 19:25
Добрем добрем :D :D :D :-D :-D :-D

Muccia
09-11-2010, 19:28
Не,на 17 съм...Говоря за днешната младеж като включвам себе си в това число само като млада :D Аз не се чувствам на нивото на масово изпростелите тийнове.Cмятам,че колкото и нескромно да звучи,имам повече акъл от доста от тях взети заедно..Не мисля,че съм на нивото на някой,чиито теми се свеждат само до пари,жени/мъже,коли,пиене и секс... :)


Странно защо обаче си на ниво изпростели жени от жанра "музика за народа" Не твърди, че си зряла и т.н. имайки в предвид жалката "дама" на снимката. Как твърдиш, че си различна, при положение, че изглеждаш идентично на днешните уличници в училище?! С какво си по-различна/зряла???С Изрусената слама на косата?! С двата пласта грим?! Или не почакай.....може би с деколтето, което показваш(признавам, че не впечетлява особено, но има време и за силикон...все пак да допълним цялостният образ на евтина жена)

OneGuy
09-11-2010, 19:32
Не,на 17 съм...Говоря за днешната младеж като включвам себе си в това число само като млада :D Аз не се чувствам на нивото на масово изпростелите тийнове.Cмятам,че колкото и нескромно да звучи,имам повече акъл от доста от тях взети заедно..Не мисля,че съм на нивото на някой,чиито теми се свеждат само до пари,жени/мъже,коли,пиене и секс... :)


Странно защо обаче си на ниво изпростели жени от жанра "музика за народа" Не твърди, че си зряла и т.н. имайки в предвид жалката "дама" на снимката. Как твърдиш, че си различна, при положение, че изглеждаш идентично на днешните уличници в училище?! С какво си по-различна/зряла???С Изрусената слама на косата?! С двата пласта грим?! Или не почакай.....може би с деколтето, което показваш(признавам, че не впечетлява особено, но има време и за силикон...все пак да допълним цялостният образ на евтина жена)

Стига човек ... не всичко е такова каквото изглежда ... като не мога да съм категоричен за дадения човек които говориш ... но понякога външния вид лъже ...

Wasilewaa
09-11-2010, 20:10
Това не е причина да те зареже ..

PyCoKoCkA93
09-11-2010, 20:17
Не,на 17 съм...Говоря за днешната младеж като включвам себе си в това число само като млада :D Аз не се чувствам на нивото на масово изпростелите тийнове.Cмятам,че колкото и нескромно да звучи,имам повече акъл от доста от тях взети заедно..Не мисля,че съм на нивото на някой,чиито теми се свеждат само до пари,жени/мъже,коли,пиене и секс... :)


Странно защо обаче си на ниво изпростели жени от жанра "музика за народа" Не твърди, че си зряла и т.н. имайки в предвид жалката "дама" на снимката. Как твърдиш, че си различна, при положение, че изглеждаш идентично на днешните уличници в училище?! С какво си по-различна/зряла???С Изрусената слама на косата?! С двата пласта грим?! Или не почакай.....може би с деколтето, което показваш(признавам, че не впечетлява особено, но има време и за силикон...все пак да допълним цялостният образ на евтина жена)

Както казах и в предната тема-това,че изказваш мнение за човек,когото НЕ познаваш,съдейки само по външният му вид само показва колко си ограничена...