PDA

View Full Version : тааа ... кво са ?



EritYy
09-10-2010, 16:29
Нещо немога да схвана - единия е мноо прост и ме ревнува, другия е умен, забавен, но не ме ревнува :-o :-o
таа с кой от двамата да съм :-o
пп. Първия ми е бивше гадже, втория ми е настоящ, ама незнам чуда се още :-o 8) 8) 8)

valdesbg
09-10-2010, 16:33
КАжи че се ебаваш...сериозно...ебаваш се с нас нали?

EritYy
09-10-2010, 16:35
не бе сериозно...
бившия ми ме ревнува много, но немога да разговарям с него като хората, а сегашния е много печен, пълен пич, нооо няма никаква ревност, де да знам кво да права :-o

unbreakabl3
09-10-2010, 16:37
:shock:
И още не знаеш кой да избереш?
Държиш да те ревнуват, така ли?! :(

EritYy
09-10-2010, 16:38
ае мислете си че е ебавка, кажете кво да права по въпроса поне, дайте някакъв съвет де а знам, пък вие си мислете там квот` щете :-o

DevilWish
09-10-2010, 16:39
Зарежи ги и двамата, защото явно на никого не държиш ;)

EritYy
09-10-2010, 16:43
Зарежи ги и двамата, защото явно на никого не държиш ;)
пфхаха за да питам тук и за да се чуда, явно държа и на двамата... 8)
пп. Първият ми е "първи" много държах на него, но ми е правил и много кофти, а сега иска да му дам последен шанс, а вторият е пичага, говорим си много и за всичко, готино ми е с него, но няма никаква ревност, все едно не държи на мен, не че искам да е луд от ревност, ми де а знам..

valdesbg
09-10-2010, 16:43
А мен ако питаш - избирам човека с който мога да си приказвам като хората и да серазбирам прилично добре.

Т.е. сегашния ти. Това че не те ревнува е огромен бонус който малко хора получават. Ревността е отчаян страх да не загубиш нещо, което така илииначеникога няма да притежаваш. Възползвай се от шанса, който получаваш.

Защо под ягодите искаш да си усложняваш живота и се впускаш в ненужни чуденки?

unbreakabl3
09-10-2010, 16:44
Искаш да кажеш, че няма тръпка с втория както с първия и го чувстваш повече като приятел.. така ли или аз нещо се бъркам?

YouDontKnowMe
09-10-2010, 16:47
Затвори страницата с бившия, направо си го разкарай от главата . Какъв ти е той , за да те ревнува ^ Май никакъв в момента. Не пропилявай шанса си с готиното момче заради старите песни.

sasha_90
09-10-2010, 16:49
Защо да се връщаш назад,да се занимаваш с бившия,само защото те ревнувал?Гледай напред и ако ще правиш своя избор той трябва да е-втория или нито един от двамата.Според мен не държиш толкова много на втория,щом се колебае какво искаш с бившия.

GregoryHouse
09-10-2010, 16:50
Еби се и с 2мата. Единия официално гадже другия в сякна. Ае стиа си мрънкала, ами върви да духаш....супата, че истина.

EritYy
09-10-2010, 16:53
Сега ще почна сагата отначало...

Тааа така, с първия ходихме 2 месеца , след тва късахме, пак тръгвахме, занимавахме се , първи ми е, и така година и половина, през това време той ми е правил сумати гадни неща, виждаше се с други момичета, караше ме да се чувствам понякога гадно, ревнуваше ме и уж държеше на мен. Ся наскоро се запознах с 2рото момче, с което тръгнахме, той е супер пич, говорим си за всичко, но е от друг град и се виждаме по- рядко, а 1вото момче ми е от града и преди няколко дни ме помоли за последен шанс, изглеждаше яко сериозен, аз нищо... мълчах, нищо не му казах, не съм му казала и че ходя с друг. Искам да страда, да му го върна тъпкано, обаче като ми звънне и ми каже нещо мило и айдеее литвам..
Май по - добре наистина да си задържа сегашния... :-o

EritYy
09-10-2010, 16:59
Влади , учудваш ли се все още на необразованата 15 годишна младеж :Д Виж , че е неграмотна и проста , какво се занимаваш
неграмотна е баба ти а аз отодавна не съм на 15 дребен :lol:

Nakadah
09-10-2010, 17:02
Или се ебаваш или си яко проста!

EritYy
09-10-2010, 17:02
или си малоумен или си яко тъп :-o

honeybabe
09-10-2010, 17:46
много ясно,че тоя,на който повече държиш,ама така като чета на нито единия :? избора е твой,само гледай да не стане от два стола,та на земята...

RoSKo0o0
09-10-2010, 18:03
Мега злето...

YouDontKnowMe
09-10-2010, 18:06
или си малоумен или си яко тъп :-o
:D

plaYanDwin
09-10-2010, 18:10
Щом не можеш да прецениш кого да избереш, явно нямаш сериозни намерения към нито един от двамата ;]]

MaLkaTa_LaDy
09-10-2010, 18:20
Или се ебаваш или си яко проста!
+++ Ама поне ако беше решила да се ебава, треаше да измисли нещо не толкова плитко...

Иначе по темата: Разбери, че това, че не те ревнува, не значи, че не държи на теб. o.0 Като сегашният ти приятел не ти харесва, зарежи го. Като с бившият ти приятел не можете да си говорите нормално, не се занимавай. Сложни истории, ама направооо..

djipsito
09-10-2010, 18:42
Ревноста не се появява в първия ден от връзката... с тва наясно ли си ?
Чакай, че като гледам темата... първия ден е образно казано, нужни са и месеци.. зависи от човека ;)

Мъка, мъка...

iveetyy
09-10-2010, 18:57
Момиче , момиче . . поне не се заяждай и ти бре. ;/
Ъх , на твое място бих избрала този , който харесвам повече и с който ми е по-добре.Явно не е първия.Пък и , извинявай ама . . как очакваш някакви си в някакъв форум да ти казват с кого да бъдеш , втф ?!

Paramour
09-10-2010, 19:31
сегашния :)

IoNiiTyYy
09-10-2010, 19:33
Момиче , момиче . . поне не се заяждай и ти бре. ;/
Ъх , на твое място бих избрала този , който харесвам повече и с който ми е по-добре.Явно не е първия.Пък и , извинявай ама . . как очакваш някакви си в някакъв форум да ти казват с кого да бъдеш , втф ?! +

PyCoKoCkA93
09-10-2010, 19:42
Ще бъда максимално кратка и ясна:Сама не знаеш какво искаш и акъла ти е като на 13 годишна пикла...Стой със сегашния докато и той не се е отказал от теб,защото "проблемът" ти е,че не ти държат сметка и отчет за всичко и не ти правят сцени всеки ден...Разбра ли ме или трябва да напиша сладникави романи,за да проумееш колко малоумен въпрос задаваш???

ImmortalSoul
09-10-2010, 23:05
Умри в ада,кучко! По-нагоре има един свястен коментар и той не е от малка дришла като теб,сигурен съм,че ще се сетиш кой е! :-x

ForzaFelipe
09-10-2010, 23:16
неграмотна е баба ти а аз отодавна не съм на 15 дребен :lol:

не си на 15 от колко,2 месеца?

Попринцип бих ти казал сегашния,но аз всъщност не мога да разбера защо се чудиш?И даже според мен е най-добре да ги оставиш и двамата щото не заслужаваш нито единия нито другия ;)

djstyle
09-11-2010, 07:40
Нещо немога да схвана - единия е мноо прост и ме ревнува, другия е умен, забавен, но не ме ревнува :-o :-o
таа с кой от двамата да съм :-o
пп. Първия ми е бивше гадже, втория ми е настоящ, ама незнам чуда се още :-o 8) 8) 8)

"таа с кой от двамата да съм" (втория ми е настоящ)

Ко ми толкиш мацка...? :-o

spopi
09-11-2010, 08:47
Едно ще ти кажа СЕГАШНИЯ.
Мисла че е ясно.

Amorrous
09-11-2010, 13:00
неграмотна е баба ти а аз отодавна не съм на 15 дребен :lol:

не си на 15 от колко,2 месеца?

Попринцип бих ти казал сегашния,но аз всъщност не мога да разбера защо се чудиш?И даже според мен е най-добре да ги оставиш и двамата щото не заслужаваш нито единия нито другия ;) :lol: :lol: :lol: Колкото по-голяма е,толкова по-зле.Ако беше малка,поне интелекта и можеше да се обясни с възрастта и... :razz:
пп към Авторката:Нали вече си имаш приятел,к'во ще избираш???

Guio92
09-11-2010, 13:50
Извода е, че си фръцла която иска внимание :-)

sarityy
09-12-2010, 23:41
с умния и забавния бе как с коййй :D ко значение има ревнува ли те или нее.. ? тии ако пожелаеш винаги може да го накараш да ревнува :D за ко ти е простияя... ;d

a1a2b3v
09-13-2010, 05:18
Това, че те ревнува може да значи, че е егоист и те иска само за себе си ама замисли се, това не значи, че те обича. Ти сама каза, че през времето, което сте били заедно се е забивал с други момичета....