PDA

View Full Version : Спречкване с циганин..



goppe
09-10-2010, 18:43
Така - всичко започна преди 3 дни отидох да ритам и си "изгубих" сребърния пръстен, докато бях на врата и пазех се предполага че е изхвръкнал и един БЕДЕН циганин горе-долу на моята възраст (18 г.) го е взел. Това го познах, защото после докато го търсех а той си риташе от време на време си пипаше джоба да провери дали е там, ясно си личаха очертанията. По едно време изчезна и отиде до тях. След като се върна го помолих да си покаже джобовете дали не го е взел той, той ги извади и нямаше нищо (ама аз много късно се сетих да го питам, така че си го е оставил вкъщи вероятно). :shock:

Таа.. днес го виждам отново и ме хвана яд за крадливото му племе и му викам кога ще ми върнеш пръстена (искам си го, скъп спомен е от майка ми ;( !) и той - ако още един път ме питаш за тоя пръстен ще те пречукам от бой. Само като чух това ми кипна и както имах бокс в джоба щях да му разкървавя физиономията. Но понеже знам, че аз веднъж почна ли да се бия трудно някой ме спира, а както бях и с бокс направо можех да го умъртвя от бой, затова НЕ му и скокнах! Мисълта за неговите хора от катуна също ме спря! Викам му хич не искам да се разправям с тебе повече, а той - внимавай, аз ще причакам на игрището! (вероятно с хора) :-x

Сега не знам какво да правя? Да се занимавам ли да викна няколко приятелчета охрани на дискотеки на морето, да бъда страхливеца и да не ходя на игрището повече или какво да правя? :(

Информирах и родителите си... Очаквам и вашата помощ! :?

Di
09-10-2010, 18:59
леле,много си напушен с бокс ходиш,охрани познаваш
и аз познавам,но не пуснах тема(все още)

да си му казал навреме..пръстена вече е продаден :)

goppe
09-10-2010, 19:05
^ Мани сдухах се, преди не съм имал проблеми с цигани, са тотално съм го закъсал... :(

MissNothing
09-10-2010, 19:20
Момиче съм, ама на твое място не бих се занимавала. Трябвало е по-рано да го питаш..

anonimen981981
09-10-2010, 19:27
Щом ти е спомен и пръстена е важен...Извикай някой набийте го едно хубаво да ти даде пръстена или парите ако го е продал и повече с теб няа да се занимава :) :-)

xSANYAx
09-10-2010, 20:17
Eдин съвет-не се занимавай повече с цигани,зарежи го и тоя.По-скъп ли ти е животът от един пръстен,нали знаеш как убиват циганите и после няма никакво възмездие,а даже те е и предупредил. Какво си търсиш-смъртта ли?! :?

vilito2589
09-10-2010, 22:38
Не се занимавай с тея човекоподобни .. а за пръстена ем сори ама не се надявай да го видиш пак.

Noone95
09-11-2010, 00:09
Егати и държавата егати и ЧУДОТО!!! Докъде я докарахме... човек се страхува да докосне циганин, за да не дойде с гетото и да го пречукат. ние сме мнозинството мамка му... а как ни подредиха. УЖАс :x :x :x :x :x

xSANYAx
09-11-2010, 13:10
Какво мнозинство,та те циганите още малко и ще станат повече от нас,за съжаление ..

pyxkawataa
09-11-2010, 13:12
Т'ва циганите са страшно нещо... И аз съм имала спречквания, но въобще не ми пука кой ше вика и продължавам да си споря.Те точно от тва, че имат мн. познати се възползват и си гепат квото им душа иска. 8-) И контрольорите не им искат билети, щото ги е страх.. Абе циганин да си, живот ше си живееш... :lol: :lol: А иначе аз бих си искала пръстена, още повече, че имаш познати...Кво, да не е негов, че да те е страх да искаш СОБСТВЕНИЯ си пръстен. ;) Кофтито е, че са мн. злопаметни ии верно могат да те причакат някъде... не знам, обмисли го.

sasha_90
09-11-2010, 13:25
Гледай да стоиш настрана от цигани,не знае какво могат да ти направят.Забрави за пръстена-няма да го видиш отново,но боя може да изядеш.Бъди внимателен и друг път като ще риташ топка-излизай без бижута,пари и други скъпи вещи.

goppe
09-11-2010, 15:06
Пфф.. не знам, не съм се занимавал с цигани преди, не знам дали като отида да ритам следващият път няма да дойде с неговата компанийка :?

thefolenangel
09-12-2010, 02:02
Аз го търсех,
ясно си лечеше очертанията му в джоба му
циганин е...

Абе сигурен ли си, че не си въобразяваш и всичко не е нещо от сорта на блондинките са тъпи, щот са блондинки?

filmimilmi
09-12-2010, 05:20
Ами закъснял си. След като така или иначе ти е стискало да го попиташ, защо тогава си го направил едва след като се е върнал. Няма какво да събираш охрани, отписваш пръстена и това е. За друг път ще знаеш.

DeathRogue
09-12-2010, 08:37
Абе викай твоите другарчета и отивайте да го трепете,неговата майка циганска...що ще го оставяш така да му се размине?!Престъпление ли е да се бориш за това,което си е твое??По-добре да "умреш" като мъж,отколкото да живееш като страхливец..

a1a2b3v
09-12-2010, 08:44
Защо ме го платиш.... ясно е че иначе няма да ти го върне. Вярно, че звучи тъпо при положение, че е твой да му го платиш, но с бой няма да се получи. Ти ще го набиеш, но той няма да ти го върне.

Me4encety
09-12-2010, 09:41
странна раота да ми земе някъф пръстена да ма заплаши и после аз да си стоя у нас от страх че ша ма причака я ги мани тия изроди викай си компанията отиааш бой докат не ти го върне ако го е продал да си намери начин да го земе обратно и такаа... поне според мен

Alexzander
10-16-2010, 22:15
Ами, според мен този трябва да ти върне пръстена, щом е спомен от майка ти, а до колкото да те плаши с хора, ( е верно е имай си едно на ум че са цигани) изобщо да не ти пука, това че са много хора не значи че ще бъдат победители в боя когато в боя присъстват много хора. Спорд мен боят трябва да е между теб и него, но пак не е гаранция, че ще ти върне пръстена

nickgr7
10-18-2010, 03:51
И какво като оня сапун е циганин?Като са много да и кво?Колкото повече толкова по хубаво.Пък аз циганин да се бие като хората не съм виждал!!!Викай там твойта тълпа и който тръгне на пред от тях бой на него!!Ебал съм йм путката ледена!!!Няма значение че е един пръстен,утре ще е нещо друго после България виновна!!!И кво като те е заплашил?На думи всеки е богат брат!!!На твойто място ако бях 3-5 молотов в къщата му 4часа сутринта....!!!!Циганите на думи са богове и не ми се вярва да викне другите шоколади да те бият,не ми се вярва че искат да си търсят проблеми ;) Горе главата и да не ти дреми за шибаните черни лайна!!!Все пак не кажа за кой град става дума.Питам е така да видя къде има такива нагли смешни цигани!!!!

st3finka
11-01-2010, 12:38
На твое място не бих се занимавала : ) ..
Защото един приятел се реши да се бие с един мангал и стана дълга и широка..викаха полиция и прибиха циганите..Викаха ги в ареста..
Не се занимавай..
Но ако ти е доста скъп спомен..Поговори с майка ти и баща да ти помогнат..Те могат най-добре да ти помогнат..
Не знам.. :)

OldSchoolRebel
11-01-2010, 13:27
Кофти положение, щом знаят къде живееш... Не че давам лоши идеи, ама има само един начин да си сигурен, че някой няма да вземе да се оплаче, след като си го пребил... :D

BlindedAngel
11-01-2010, 14:28
Аве бой на такива животни ве !!! Ко го жалиш ? За такива жалки подобия само бой и смърт !!! И едно нещо ще ти кажа - циганите са силни когато са заедно.Или поне така изглежда отстрани. 10 циганина да скочат, 1 да успееш да наръгаш с нож или там нещо другите ще се разбягат.Кажи ако си от Варна да идвам че мойте в квартала ме знаят и не ми правят проблеми, пък отколко време не съм ритал циганин...

ParisHilton
11-08-2010, 20:07
Eдин съвет-не се занимавай повече с цигани,зарежи го и тоя.По-скъп ли ти е животът от един пръстен,нали знаеш как убиват циганите и после няма никакво възмездие,а даже те е и предупредил. Какво си търсиш-смъртта ли?! :?

+1.. не се занимавай с него

SiSi7yYy
11-10-2010, 11:42
Абе викай твоите другарчета и отивайте да го трепете,неговата майка циганска...що ще го оставяш така да му се размине?!Престъпление ли е да се бориш за това,което си е твое??По-добре да "умреш" като мъж,отколкото да живееш като страхливец..
:)

blackfireXx
11-10-2010, 11:51
викай аверките и го почвайте...все пак това ти е скъп спомен от майкати....аз ако бях на секундата щях да го пратя у пирогов мангото...нищо няма да ти направят...те като видят тез дето са с тебе че са "нацепени" едвали ще дойдат...

MuTuTyYy
11-10-2010, 22:45
Зимаш един пистолет, отиваш в катуна, стреляш на посоки и после никой няма да ти направи проблем, не са ми дали повод тукашния катун иначе ми стиска :). Те дори не могат да обеснят на разбираем български език ако случайно някой ден ида и им намаля бройката с 50-60% :) Дано не заключат темата, но необразованите мангали нямат работа в България, поне като са тук да си траят, не стига че плащаме вместо тях, ами се държат все едно са едни от нас, но когато ги обвинят в нещо казват "Вие българите..." :lol: :razz: 3-4 пистолета някоя вечер и си готов. Ако мислиш, че се филмирам или се бъзикам, съвсем сериозно приказвам. :)

DREAM95
11-11-2010, 05:04
Eдин съвет-не се занимавай повече с цигани,зарежи го и тоя.По-скъп ли ти е животът от един пръстен,нали знаеш как убиват циганите и после няма никакво възмездие,а даже те е и предупредил. Какво си търсиш-смъртта ли?! :?

+1.. не се занимавай с него

sp33der
11-11-2010, 14:06
Яко филми си си вкарал!

fatrat
11-11-2010, 14:53
Яко филми си си вкарал!
да ве наистина! :? Имах бокс щях да го умъртвя абе стегниса ти знаеш ли как се удря изобщо.Много форумни биячи има като тебе уест сайд го раздавате ама кат си толкова отворен що не му скочи?
Вече пръстена ти е изгубен и толкова! Скочи му пак като дойде катуна с брадвите даже и да сте много се ще причакат някъде!

DaNGeRousLy
11-11-2010, 18:26
Не ти ли е хрумвало, че пръстена ти може наистина да не е в него ?
Щом като ти е на годините, да го беше накарал с лошо още същия ден да ти покаже дали е в него пръстена, ако не иска .. тогава вече щеше да викаш приятелите си.