PDA

View Full Version : ПОМОЩ : (



fr0zenboy
09-10-2010, 18:03
От известно време си бях изтеглил една подобрена версия на ГТА сан андреас и някои звуци в класическото ГТА почнаха да изчезват, а след известно време, и в подобрената версия почнаха да изчезват звуци. Преди малко изтрих и двете версии, инсталирах си пак класическата и очаквах, че всички звуци ще са ОК, ама не :( дори и сега ги няма. Дайте съвет, защото е адски неприятно така :(

fr0zenboy
09-11-2010, 18:03
някой ще ми помогне лии :-#

doomkillerr
09-11-2010, 21:42
някой ще ми помогне лии :-#

Провери в настройките на играта, защото папките, където се съхраняват сейфовете и настройките за играта мисля, че не се трият след като самата игра се деинсталира! :)

fr0zenboy
09-12-2010, 10:55
някой ще ми помогне лии :-#

Провери в настройките на играта, защото папките, където се съхраняват сейфовете и настройките за играта мисля, че не се трият след като самата игра се деинсталира! :)

проверил съм.. всичко е наред с настройките .. явно този проблем не може да се прави.. :(

dPa3HuTeJl
09-12-2010, 11:40
Леле още ли има хора който я играят тая игра :lol: Еми пич нищо не можеш да направиш... има си бъгове мода ..

fr0zenboy
09-12-2010, 12:25
Леле още ли има хора който я играят тая игра :lol: Еми пич нищо не можеш да направиш... има си бъгове мода ..


аз изтрих всички ГТА сан андреаси, които имах и даже вчера изтеглих от замунда оригиналната версия.. не знам от какво е този проблемм :smt119 8-[

NoOneElse
09-12-2010, 13:52
Оригиналната версия се купува от магазина. Можеш да пробваш да я инсталираш и деинсталираш чрез Revo Uninstaller. Tой ще премахне всички останали регистри и ненужни файлове след вградения деинсталатор. Ето ти линк за изтегляне => http://zamunda.net/details.php?id=231023&hit=1.

dPa3HuTeJl
09-12-2010, 21:29
Леле още ли има хора който я играят тая игра :lol: Еми пич нищо не можеш да направиш... има си бъгове мода ..


аз изтрих всички ГТА сан андреаси, които имах и даже вчера изтеглих от замунда оригиналната версия.. не знам от какво е този проблемм :smt119 8-[ Еее.. ти ме закопаваш пич :lol: Как се тегли нещо оригинално ? (особено от замунда) 8-)