PDA

View Full Version : Може ли разбирачите да кажат?



seaeyes
09-10-2010, 19:09
Преди около година ходех с момче и се опита да го направим..но не се получи ( и по добре за мен защото се оказа голяма грешка но каккто и да е )та той се правеше на големия разбирач ,че всичко уж знаел за 1 девствено момиче нали и тн .но от притеснение от моя и неговастрана и куп още причини мисля че не ме отвори както се казва понеже само главичката някаде ми беше вкарал и до тук ..нямаше кръв и тн ..та въпроса ми е според вас отворена ли съм ако не е бил вкаран целия член има ли някфа вероятност,като се има на предвид ,че след този случай не съм правила нищо вече с него а и с др момче :)

OneGuy
09-10-2010, 19:16
Малко вероятно е да си отворена ... даже ме съмнява :-D

IamSoExcited
09-10-2010, 19:25
Зависи от размера на главичката му, а пък и това, че не ти е текло кръв не означава, че не си отворена. Но, не мисля, че само от вкарването на главичката може да те отвори.

GreenFairy
09-10-2010, 19:27
Предполагам, че не може само с главичката да те отвори... Но защо си е вкарал само главичката?

Justify
09-10-2010, 20:43
Но защо си е вкарал само главичката?

Не е имало място за останалото..

TheAnnoyingAwesomnes
09-10-2010, 21:15
1во няма как да знаем при положение, че нито сме присъствали, нито може да погледнем/пипнем...
2ро химена може да се скъса и от спортуване, не само от секс.
3то не всички момичета кървят, не всички ги боли и при някои химена остава почти цял до раждане...
Ако толкова ти е зор да разбереш - отиди на гинеколог...

xinfamous
09-10-2010, 21:18
Преди около година ходех с момче и се опита да го направим..но не се получи ( и по добре за мен защото се оказа голяма грешка но каккто и да е )та той се правеше на големия разбирач ,че всичко уж знаел за 1 девствено момиче нали и тн .но от притеснение от моя и неговастрана и куп още причини мисля че не ме отвори както се казва понеже само главичката някаде ми беше вкарал и до тук ..нямаше кръв и тн ..та въпроса ми е според вас отворена ли съм ако не е бил вкаран целия член има ли някфа вероятност,като се има на предвид ,че след този случай не съм правила нищо вече с него а и с др момче :)

Как да го eбa да знам дали ти е разкъсан химена бе?! Ти бавна ли си да питаш нещо такова в интернет форум?!?!

HandOFDooM
09-10-2010, 22:11
1во няма как да знаем при положение, че нито сме присъствали, нито може да погледнем/пипнем...
2ро химена може да се скъса и от спортуване, не само от секс.
3то не всички момичета кървят, не всички ги боли и при някои химена остава почти цял до раждане...
Ако толкова ти е зор да разбереш - отиди на гинеколог...
е то за да го скъсаш от скок шпагат сигурно трябва да направиш :D

PyCoKoCkA93
09-10-2010, 22:14
В най-лошия случай може да е свършил работата на половина :D В смисъл само да те е цепнал леко,без да скъса цялата ципа,но доста ме съмнява... :P

banan4ireloaded
09-10-2010, 23:48
е то за да го скъсаш от скок шпагат сигурно трябва да направиш :D

или пък обратното.. :Д

:D :D :D

По темата:
Не мисля :? :?

laila_94
09-11-2010, 00:01
Това не означава ,че си девствена обаче

OneGuy
09-11-2010, 00:42
Това не означава ,че си девствена обаче

Това не го разбрах ... поясни

ChalgaBoy
09-11-2010, 02:39
Ако толкова ти е зор да разбереш - отиди на гинеколог...

\:D/

Greennight
09-11-2010, 08:01
Главичката трябва да му е била 8 см.

tanch3t093
09-11-2010, 10:31
Не мисля .. Едва ли е стнало, така както го описваш .. ;)

Paramour
09-11-2010, 15:19
1во няма как да знаем при положение, че нито сме присъствали, нито може да погледнем/пипнем...
2ро химена може да се скъса и от спортуване, не само от секс.
3то не всички момичета кървят, не всички ги боли и при някои химена остава почти цял до раждане...
Ако толкова ти е зор да разбереш - отиди на гинеколог...

Мда, мда...

към авторката: Следващия път може да питаш и чичко Гугъл...

FreakBitch
09-11-2010, 15:32
По дефинияция, ти би трябвало да си.. ПОЛУ-девствена. :lol:

Пък дали си ''отворена'' (разбирай с разкъсан химен) няма начин да ти кажем.

Може да си девствена (напълно), но на практика да си ''отворена''. При спорт например.
Може и да не си девствена (никак даже), но да не си особено ''отворена''.

Нещата са много относителни, но защо по дяволите питаш подобен въпрос? :shock: Защото ще е по-добре за теб да знаеш, че гадния тип не ти е ''първия''?? Ти определено обаче не си девствена, поне не психически.

FenaNaGei4eto
09-11-2010, 17:38
ДА ти вкара само главичката !?!? ОмФг , както е казал BlowN с две думи нямам думи :grin: :grin:

PyCoKoCkA93
09-11-2010, 18:36
Това не означава ,че си девствена обаче

Това не го разбрах ... поясни

Ще го направя вместо нея...Девственост не е само физиологично понятие...Девственост = непорочност,неопетненост... Може и физически да Е,но НЕ е девствена в смисъла на непорочна... :)

OneGuy
09-11-2010, 18:39
Де да знам ... щом при навлизането не и е скъсал ципата ... си е девствена ... ама ако беше спортистка и беше със скъсана ципа нямаше да е така ... абе кфо ме занимавате :Д друг път да мислите като се ебете с тоя и ония айде.......

IQA
09-11-2010, 19:02
Не мисля, че си отворена ;]