PDA

View Full Version : Въпрос....



choch
09-10-2010, 20:26
Преди 3 дни с моя приятел го направихме за пръв път и сега имам слабо кръвотечение и болка....това на какво се дължии...има ли опасност....и до кога може да продължи....моля ви помогнете ми като ми пишете.....

TheAnnoyingAwesomnes
09-10-2010, 21:09
Ами приятеля ти те е разпорил и сега бавно но сигурно ще ти изпаднат вътрешностите в скоро време :-o :-o :-o :-o

Абе защо сте толкова глупави.... Ти си нямаш и най-ниската степен на сексуална култура, тръгнала секс да прави. Има ТРИ важни теми, прочети и може да ти влезе нещо не само в кухината между краката, а и в кухината над раменете........ :-x :-x

AlokiNn
09-10-2010, 21:12
С 2 думи : Нормално е

xinfamous
09-10-2010, 21:13
Ами приятеля ти те е разпорил и сега бавно но сигурно ще ти изпаднат вътрешностите в скоро време :-o :-o :-o :-o

Абе защо сте толкова глупави.... Ти си нямаш и най-ниската степен на сексуална култура, тръгнала секс да прави. Има ТРИ важни теми, прочети и може да ти влезе нещо не само в кухината между краката, а и в кухината над раменете........ :-x :-x

{}

annayordanova
09-10-2010, 21:15
ще ти мине до 2-3 дни и прави по често секс и не се притеснявай след това пак ако прокъеви нормално е

djstyle
09-11-2010, 08:05
моля ви помогнете ми като ми пишете.....

Сори, ама ще помогна на себе си, като те игнорирам...

alonedark
09-11-2010, 08:20
Охх...ейй така се става забременяването на 13 годинки...като нямаш никаква сексуална култура , а тръгваш да се ебеш с всеки срещнат и после теми от сорта --- Кво да правя , ако съм бременна и прочие...а относно въпроса ти , нормално е защото когато сте го правили той те е отворил , тоест е махнал девствената ципа и оттам си получила кървене!!! Тцтц , толкова ли е трудно преди да спиш с някой да прочетеш няколко темички по тоя въпрос , не е много трудно!!!

RoSKo0o0
09-11-2010, 08:28
Виж сега!!! Отиди пред огледалото.. и питай... "Хименооо, к'во ти има, ма?? :shock: "
И тя ще ти отговори 8)

ChalgaBoy
09-11-2010, 11:10
Виж сега!!! Отиди пред огледалото.. и питай... "Хименооо, к'во ти има, ма?? :shock: "
И тя ще ти отговори 8)

Mноу Уригинално :shock:

SmilezZz
09-11-2010, 13:17
Охх поредната,която си няма
НИКАКВО понятие от сексуалната култура..
Вземи прочети нещо,че се излагаш..

Иначе - Нормално е,няма защо да се
притесняваш..