PDA

View Full Version : Трябва ли да се притеснява??



YoUcANNOtiMaGiNe
09-10-2010, 21:21
Ето за какво става дума - Оня ден излизахме с най - добрата ми приятелка и си споделяме по женски за нещата, които напоследък са ни се случили. И заговорихме на темата за нейния приятел и по - точно за това, което се е случило миналата вечер като са излизали. Те излизат отскоро и са още в началото на връзката си. Приятелката ми да я наречем Е. За нея знам със сигурност, че е девствена. ( на 16 ако има значение ) Та Е. ми сподели, че когато излизали вечерта, започнали да се опипват и той си вкарал пръстите във вагината и, тя съответно също му го е барала и така. Питах я как се е почувствала когато той и го прави и тя каза, че се е възбудила, но изведнъж е изпитала някаква рязка болка и след това и минало ( след секунди или ддз ). И така си продължили малко след това. Каза, че не са правили нищо повече после. Проблемът е там, че като се прибрала, чела някакви работи из интернет и случайно попаднала на сайт, където прочела в някаква тема, че девствено момиче не трябвало да си вкарва/да му се вкарват от друг човек пръсти, защото щяла да се разкъса девствената ципа. Казах и, за да я успокоя, че нали когато се разкъса ципата следователно ще има кръв и би следвало да я заболи, но и аз нз със сигурност при нейния случай. Разкъсва ли се девствената ципа при такова положение :-o

Excalibur
09-10-2010, 21:25
Постоянно такива теми гледам.. и от къде да се знае разкъсана е или не? Никой от форума не притежава качествата на баба ванга..

TheAnnoyingAwesomnes
09-10-2010, 21:29
Бе вие сте кретени ! Как според теб да знаем дали е разкъсан химена ? Явно тая Е, е също толкова глупава като теб или ти като нея избери си...
НЕ всички момичета кървят при отваряне. И защо по дяволите вместо да пускаш МИЛИАРДНАТА дебилна тема, не потърси в търсачката или не прочете важните теми. Как може да сте толкова бездарно, безхаберно малоумни аз просто не знам !

annayordanova
09-10-2010, 21:30
знаеш ли може и да е забременяла

Qnkishhh
09-10-2010, 21:35
Принципно може да се разкъса с пръсти, но човекът трябва да ги е ръчнал целите и да е натиснал по-хард за тази цел. Но не при всички има кръв след разкъсването на химена, така че наистина няма как да знаем. :?
Пък и дори да й е скъсал девствената ципа, какво от това??

YoUcANNOtiMaGiNe
09-10-2010, 21:35
Поне като пишете, че има други такива теми, давайте линкове бе. Какво се нахвърляте, имало милиони такива теми, дрън, дрън, или отговаряйте или маршшш, то човек да не попита нещо :grin: Вие сте по - малоумни и от щраус, защото само спамите темата с излишните си коментари. Айде пишете, бе :P 8)

TheAnnoyingAwesomnes
09-10-2010, 21:38
Поне като пишете, че има други такива теми, давайте линкове бе. Какво се нахвърляте, имало милиони такива теми, дрън, дрън, или отговаряйте или маршшш, то човек да не попита нещо :grin: Вие сте по - малоумни и от щраус, защото само спамите темата с излишните си коментари. Айде пишете, бе :P 8)


Мда ние сме малоумните, че ти си мързелива като дънер и че нямаш никаква сексуална култура... Ти не си правиш труда да разгледаш какво е написано в тази секция на форум, защо ние да си правим труда да ти даваме всичко наготово ? Аре размърдай си малко туловището...

YoUcANNOtiMaGiNe
09-10-2010, 21:41
Поне като пишете, че има други такива теми, давайте линкове бе. Какво се нахвърляте, имало милиони такива теми, дрън, дрън, или отговаряйте или маршшш, то човек да не попита нещо :grin: Вие сте по - малоумни и от щраус, защото само спамите темата с излишните си коментари. Айде пишете, бе :P 8)


Мда ние сме малоумните, че ти си мързелива като дънер и че нямаш никаква сексуална култура... Ти не си правиш труда да разгледаш какво е написано в тази секция на форум, защо ние да си правим труда да ти даваме всичко наготово ? Аре размърдай си малко туловището...
Ае стига спами, май не си щраус, ми си папагал, повтаряш се :wink:

djstyle
09-11-2010, 08:07
Да отиде на гледачка.... може тя да Й даде компетентно мнение... :D

djstyle
09-11-2010, 08:09
Поне като пишете, че има други такива теми, давайте линкове бе. Какво се нахвърляте, имало милиони такива теми, дрън, дрън, или отговаряйте или маршшш, то човек да не попита нещо :grin: Вие сте по - малоумни и от щраус, защото само спамите темата с излишните си коментари. Айде пишете, бе :P 8)


Мда ние сме малоумните, че ти си мързелива като дънер и че нямаш никаква сексуална култура... Ти не си правиш труда да разгледаш какво е написано в тази секция на форум, защо ние да си правим труда да ти даваме всичко наготово ? Аре размърдай си малко туловището...
Ае стига спами, май не си щраус, ми си папагал, повтаряш се :wink:
Идваш да търсиш мнение от хората, за тъпата си приятелка, ама сипваш на хората.... нещо си объркала схемата ... :D