PDA

View Full Version : Кървене след секс



cekokn
09-10-2010, 21:42
с гаджето ми ходим от около 6 месеца правим го от около 2 месеца аз и бях парвия на нея и тя на мен.Досега сичко си беше оок :grin: (междо другото аз съм на 16 тя почти на 15 нз дали е важно) както и да е вчера вечерта го правихме и сичко си беше ок.До днес :shock: когато наобяд ми каза че я боли корема много и и тече крав от вагината (не и е от цикала защото тои трябва да и доиде след 1/2 седмици а и тя ми каза че не е сащото както при цикала) та вапроса ми е от какво може да е.Не ме е страх от бременост :? защото не е това исползвахме капут просто ме е страх за нея защото я обичам страшно много и ме е страх з :? дали може да е някаква инфекция ? или пък съм бил груб ? или не знам моля ви помогнете ми че наистина я обичам и не знам какво да правя :oops:



П.П. Поринцип съм чел доста и знам доста за сеха но в случая се паникиосах моля помогнете ми!съжалявам за правописните грешки!

т.7
krem4et0

Qnkishhh
09-10-2010, 21:44
Ние няма как да ти дадем отговор, различен от: най-добре ще е да се консултира с лекар. Така би било най-сигурно за нея.

TheAnnoyingAwesomnes
09-10-2010, 21:46
Когато едно момиченци започни да води полУв животец редовнУ, то цикълченцетУ и се разбърничква. И по нататък, ще се нормализира...

Другия вариант е да си я изкормил и сега да и падат червата :-o :-o
Но иначе е от цикъла ;)

cekokn
09-10-2010, 21:49
да знам че трябва да отиде на лекар но попитах за някакви предложения или не знам просто я обичам и се паникиосах :-o зашото примерно знам ли може леко да съм я раскасал попринцип гледам да съм нежен :? даже се старая да съм нежен с нея.А и искам горе/долу да разбера дали може да е нещо важно и опасно или просто е моя грешка :oops: и да знам за напред да съм още по нежен

sashow
09-10-2010, 22:01
да знам че трябва да отиде на лекар но попитах за някакви предложения или не знам просто я обичам и се паникиосах :-o зашото примерно знам ли може леко да съм я раскасал попринцип гледам да съм нежен :? даже се старая да съм нежен с нея.А и искам горе/долу да разбера дали може да е нещо важно и опасно или просто е моя грешка :oops: и да знам за напред да съм още по нежен"знам ли може леко да съм я раскасал попринцип гледам да съм нежен :? даже се старая да съм нежен с нея" "и да знам за напред да съм още по нежен" :D:D:D:D Първата ти реплика е умопомрачаваща :razz: ти гледаш да си нежен със себе си, че казваш ДАЖЕ се старая да съм нежен с нея :D:D:D И второто, което е... от толкова много нежност, ще стане грешка :razz:

Qnkishhh
09-10-2010, 22:07
Авторе, каквото и да й има, ние няма как да те направим по-малко паникьосан. Хубаво е, че наистина ти пука за нея, но вместо да висиш във форума, иди при нея (е, не точно сега, де), като дойде време да ходи на лекар, придружи я за морална подкрепа и това е. Впоследствие ще разбереш какво точно е станало и защо, и ще гледаш да не си повтаряш грешката, ако въобще си направил такава. Така че успокой душата и не очаквай от нас да проявяваме ясновидски способности.

cekokn
09-10-2010, 22:21
Авторе, каквото и да й има, ние няма как да те направим по-малко паникьосан. Хубаво е, че наистина ти пука за нея, но вместо да висиш във форума, иди при нея (е, не точно сега, де), като дойде време да ходи на лекар, придружи я за морална подкрепа и това е. Впоследствие ще разбереш какво точно е станало и защо, и ще гледаш да не си повтаряш грешката, ако въобще си направил такава. Така че успокой душата и не очаквай от нас да проявяваме ясновидски способности. Мерси многу сега и званнах и тя каза че утре ше отиде на лекар и аз ше я придружа мерси за савета :-) .Знам и че нямате ясновидски способности то като видя в форума такива теми попринцип и аз пиша че нямам кристална топка или нещо подобно но просто както казах я обичам и даржа не нея и от паника :oops: :oops: мн съм зле :?

GregoryHouse
09-10-2010, 22:27
Повод за паника има ако кърви обилно, тогава нещо мноого не е наред. Ама щом не сте се засилили към доктора значи не е толкова зле. Или си я протъркал или е възможно да и се е доразкъсал химена и затова да капе. Нищо и няма ще се оправи.

cekokn
09-10-2010, 22:36
Повод за паника има ако кърви обилно, тогава нещо мноого не е наред. Ама щом не сте се засилили към доктора значи не е толкова зле. Или си я протъркал или е възможно да и се е доразкъсал химена и затова да капе. Нищо и няма ще се оправи. Не и е от химена защото както написах по нагоре доста сум чел и преди да го направим за 1-ви пат бях чел че ако химена не се раскаса до краи може да има проблеми затова като и отнех девственоста се погрижих да проверя дали е раскасан до краи :oops: и сичко си беше наред сигорно съм я "протъркал" или не знам не мога да мисля от притеснение :oops: :-o :?



П.П. и сега да няма коментари отдоло ми щом толкоз си чел за какво пускаш темата още от сега ви отговарям ПАНИКА МУ Е МАИКАТА! :oops:

TheAnnoyingAwesomnes
09-10-2010, 22:42
Уф бе ! Както вече написах, ама сега няма да го пиша кифленско, ДОШЪЛ И Е ЦИКЪЛА

За 2ри път. Когато момиче започне да води редовен полов живот, цикъла почва да идва произволно (не при всички)... Ако има разкъсвания по влагалището, протривания или друго ЩЕ Я БОЛИ ВАГИНАТА, А НЕ КОРЕМА !

cekokn
09-10-2010, 22:49
Уф бе ! Както вече написах, ама сега няма да го пиша кифленско, ДОШЪЛ И Е ЦИКЪЛА

За 2ри път. Когато момиче започне да води редовен полов живот, цикъла почва да идва произволно (не при всички)... Ако има разкъсвания по влагалището, протривания или друго ЩЕ Я БОЛИ ВАГИНАТА, А НЕ КОРЕМА ! дано да е така

xinfamous
09-10-2010, 23:17
Може да й е дошло по-рано брато щото както казаха преди мене заради секса може да й се разбърка цикъла :) Не им обръщай внимание на тия недъгавите дето избиват комплекси,въпроса ти си е напълно нормален :)

cekokn
09-11-2010, 16:47
мс за отговорите на някои от вас :) днес отидохме до лекаря и тои каза точно това което и вие ( че и се е разбаркал цикала ) и каза че нищо и няма.Ако и имаше нещо щях да се самоубия :( но нищто и няма :grin: гинеколога каза да намалим малку секса за исвесно време :x но няма проблем ще почакам малку :P

FreakBitch
09-11-2010, 17:05
мс за отговорите на някои от вас :) днес отидохме до лекаря и тои каза точно това което и вие ( че и се е разбаркал цикала ) и каза че нищо и няма.Ако и имаше нещо щях да се самоубия :( но нищто и няма :grin: гинеколога каза да намалим малку секса за исвесно време :x но няма проблем ще почакам малку :P

Че пък защо да намалите секса, като нищо и нямало? Подранила менструация е причина да не се прави секс? А-у!
Странен гинеколог.. или ти лъжеш. Знам ли?
Но как по дяволите приятелката ти не може да разбере кога и е дошло? Мислила си, че не било от цикъла.. и тръгнала секс да прави.. :shock: Замислете се..

cekokn
09-11-2010, 17:26
мс за отговорите на някои от вас :) днес отидохме до лекаря и тои каза точно това което и вие ( че и се е разбаркал цикала ) и каза че нищо и няма.Ако и имаше нещо щях да се самоубия :( но нищто и няма :grin: гинеколога каза да намалим малку секса за исвесно време :x но няма проблем ще почакам малку :P

Че пък защо да намалите секса, като нищо и нямало? Подранила менструация е причина да не се прави секс? А-у!
Странен гинеколог.. или ти лъжеш. Знам ли?
Но как по дяволите приятелката ти не може да разбере кога и е дошло? Мислила си, че не било от цикъла.. и тръгнала секс да прави.. :shock: Замислете се.. емо то щото нали трябваше да и доиде след 1/2 седмици и както ти казах ние сме си парвите сексуални партниори :-P :P и 2-мата бяхме девстевени преди да се срещнем :oops: :oops: и тя не знае мн работи за секса и тя е чела но просто за парви път ни се случва такова нещо и както казах се паникиосах а пук тя сигорно е откачила.А до това дали лъжа ще ти отговоря доктора каза да понамалим секса за извесно време за да се избегнат пак такива филми! просто тои каза да исчакаме малку да се нормализира и тогава да си праим квото си искаме :grin: и каза че махимум трябва да чакаме 1 седмица после може да си правим квото искаме :P :P :grin:

FenaNaGei4eto
09-11-2010, 17:31
Отърви я от мъките й ... насечи я с брадвата и я хвърли някъде :razz: не не неее :razz: :razz: :razz: :razz: Иначе по темата , иди на ЛЕКАР !

newenka
09-11-2010, 17:36
Отърви я от мъките й ... насечи я с брадвата и я хвърли някъде :razz:
+1 8) 8) 8)

FreakBitch
09-11-2010, 17:41
мс за отговорите на някои от вас :) днес отидохме до лекаря и тои каза точно това което и вие ( че и се е разбаркал цикала ) и каза че нищо и няма.Ако и имаше нещо щях да се самоубия :( но нищто и няма :grin: гинеколога каза да намалим малку секса за исвесно време :x но няма проблем ще почакам малку :P

Че пък защо да намалите секса, като нищо и нямало? Подранила менструация е причина да не се прави секс? А-у!
Странен гинеколог.. или ти лъжеш. Знам ли?
Но как по дяволите приятелката ти не може да разбере кога и е дошло? Мислила си, че не било от цикъла.. и тръгнала секс да прави.. :shock: Замислете се.. емо то щото нали трябваше да и доиде след 1/2 седмици и както ти казах ние сме си парвите сексуални партниори :-P :P и 2-мата бяхме девстевени преди да се срещнем :oops: :oops: и тя не знае мн работи за секса и тя е чела но просто за парви път ни се случва такова нещо и както казах се паникиосах а пук тя сигорно е откачила.А до това дали лъжа ще ти отговоря доктора каза да понамалим секса за извесно време за да се избегнат пак такива филми! просто тои каза да исчакаме малку да се нормализира и тогава да си праим квото си искаме :grin: и каза че махимум трябва да чакаме 1 седмица после може да си правим квото искаме :P :P :grin:

Добре бе пич, като изключим, че си крещящо неграмотен, също си и недостатъчно добър лъжец. И не можеш да ме убедиш, че това, което написа ти го е казал гинеколог (в този контекст, който ти описа обаче).
Приятелката ти няма 15. Нормално е цикъла и още да не се е регулирал. Какви филми ще избягвате, какви турски сапунки, не знам..
Но положението е супер зле! Някои май са прави като казват, че на по 14-15 години ДЕЦАТА не са готови за полови контакти.

пп: и да, желателно е да изчакате да и свърши преди да се запляскате пак..

cekokn
09-11-2010, 17:51
мс за отговорите на някои от вас :) днес отидохме до лекаря и тои каза точно това което и вие ( че и се е разбаркал цикала ) и каза че нищо и няма.Ако и имаше нещо щях да се самоубия :( но нищто и няма :grin: гинеколога каза да намалим малку секса за исвесно време :x но няма проблем ще почакам малку :P

Че пък защо да намалите секса, като нищо и нямало? Подранила менструация е причина да не се прави секс? А-у!
Странен гинеколог.. или ти лъжеш. Знам ли?
Но как по дяволите приятелката ти не може да разбере кога и е дошло? Мислила си, че не било от цикъла.. и тръгнала секс да прави.. :shock: Замислете се.. емо то щото нали трябваше да и доиде след 1/2 седмици и както ти казах ние сме си парвите сексуални партниори :-P :P и 2-мата бяхме девстевени преди да се срещнем :oops: :oops: и тя не знае мн работи за секса и тя е чела но просто за парви път ни се случва такова нещо и както казах се паникиосах а пук тя сигорно е откачила.А до това дали лъжа ще ти отговоря доктора каза да понамалим секса за извесно време за да се избегнат пак такива филми! просто тои каза да исчакаме малку да се нормализира и тогава да си праим квото си искаме :grin: и каза че махимум трябва да чакаме 1 седмица после може да си правим квото искаме :P :P :grin:

Добре бе пич, като изключим, че си крещящо неграмотен, също си и недостатъчно добър лъжец. И не можеш да ме убедиш, че това, което написа ти го е казал гинеколог (в този контекст, който ти описа обаче).
Приятелката ти няма 15. Нормално е цикъла и още да не се е регулирал. Какви филми ще избягвате, какви турски сапунки, не знам..
Но положението е супер зле! Някои май са прави като казват, че на по 14-15 години ДЕЦАТА не са готови за полови контакти.

пп: и да, желателно е да изчакате да и свърши преди да се запляскате пак.. Не искам да се заяждам така че не се заяждаи и ти до това дали лъжа НЕ ЛЪЖА просто напраих темата за савет шото се бех паникиосал за нея а дали съм неграмотен :) просто пиша барзо и на фонетика и съм свикнал с англиските бутончета отскоро пиша на фонетика за тва :) иначе по БЕЛ имам 5.70 8) а иначе знам че сме малки да го правим ама нали знаеш . неизвесното е наи якото да не говорим че допреди 2 месеца бях доста загорел :oops: и просто нямаше начин да не го направя а и когато и паднаха дрешките за 1-ви пат не мислех за нищо друго освен как мога по барзо да се саблека :-P :P

FreakBitch
09-11-2010, 18:41
Не искам да се заяждам така че не се заяждаи и ти до това дали лъжа НЕ ЛЪЖА просто напраих темата за савет шото се бех паникиосал за нея а дали съм неграмотен :) просто пиша барзо и на фонетика и съм свикнал с англиските бутончета отскоро пиша на фонетика за тва :) иначе по БЕЛ имам 5.70 8) а иначе знам че сме малки да го правим ама нали знаеш . неизвесното е наи якото да не говорим че допреди 2 месеца бях доста загорел :oops: и просто нямаше начин да не го направя а и когато и паднаха дрешките за 1-ви пат не мислех за нищо друго освен как мога по барзо да се саблека :-P :P

Загорял, загорял, ама влюбен. Евалата! Може да нямате особено висока сексуална култура, но доколкото разбирам, си наистина влюбен в нея и си загрижен за здравето и. Вярно, че секса с любов е най-хубавия, но трябва малко и образование по темата, за да не се шаширате от такива неща. Всичко си и му наред на момичето. Просто нередовен цикъл, на нейните години е неромално. Не се шаширай толкова другия път като и подрани. Добре, че не закъснява, защото изобилства от теми ''бременна ли е?''

ScarletBite
09-11-2010, 18:52
Хм... възможно е хименът й да се е скъсал тогава. Ако е била с еластична ципа или нещо такова.
Другият вариант е нещо на хормонална основа или по-ранен цикъл.

Абе, както казаха по-горе, да отиде на лекар. :) Страшно няма! Гинеколозите не хапят.

1234565
09-11-2010, 19:20
Хм... възможно е хименът й да се е скъсал тогава. Ако е била с еластична ципа или нещо такова.
Другият вариант е нещо на хормонална основа или по-ранен цикъл.

Абе, както казаха по-горе, да отиде на лекар. :) Страшно няма! Гинеколозите не хапят.

алооо :D :D :D тя вече е била на лекар :D а тва с брадвата направо кърти :razz: :razz:

Wasilewaa
09-11-2010, 20:38
Да отиде на лекар ..

cekokn
09-12-2010, 06:53
Загорял, загорял, ама влюбен. Евалата! Може да нямате особено висока сексуална култура, но доколкото разбирам, си наистина влюбен в нея и си загрижен за здравето и. Вярно, че секса с любов е най-хубавия, но трябва малко и образование по темата, за да не се шаширате от такива неща. Всичко си и му наред на момичето. Просто нередовен цикъл, на нейните години е неромално. Не се шаширай толкова другия път като и подрани. Добре, че не закъснява, защото изобилства от теми ''бременна ли е?''[/quote]

бих казъл влюбен до уши! :grin: :-P а до това дали скоро ше пускам теми "бременна ли е?" няма ние се пазиме :oops: ползваме си сичко кото трябва :-P :P :P

stan4o_1975
05-03-2012, 21:34
да знам че трябва да отиде на лекар но попитах за някакви предложения или не знам просто я обичам и се паникиосах :-o зашото примерно знам ли може леко да съм я раскасал попринцип гледам да съм нежен :? даже се старая да съм нежен с нея.А и искам горе/долу да разбера дали може да е нещо важно и опасно или просто е моя грешка :oops: и да знам за напред да съм още по нежен

донеси я при мен и аз ще и цепна путката и после ануса и ще се оправи аз оправям путки всякакви

cyclops
05-04-2012, 08:20
Може да се дължи на много неща, дори няма смисъл да ги изброявал, толкова са много. На нейно място аз лично бих отишла на гинеколог. Знам, че много момичета изпитват ужас от гинеколози, но аз съм на мнение, че трябва да се ходи редовно и при всеки проблем, защото това е тялото ни и е важно да се грижим за него. Това е вид лична хигиена.

Loondy
05-19-2012, 21:24
Добре бе пич, като изключим, че си крещящо неграмотен, също си и недостатъчно добър лъжец. И не можеш да ме убедиш, че това, което написа ти го е казал гинеколог (в този контекст, който ти описа обаче).
Приятелката ти няма 15. Нормално е цикъла и още да не се е регулирал. Какви филми ще избягвате, какви турски сапунки, не знам..
Но положението е супер зле! Някои май са прави като казват, че на по 14-15 години ДЕЦАТА не са готови за полови контакти.

пп: и да, желателно е да изчакате да и свърши преди да се запляскате пак..

и аз така :cry: :shock: