PDA

View Full Version : любовта боли



fatrat
09-10-2010, 22:53
само това искам да ви кажа. ГЛедайте добре петък в 2 часа вечерта искам да ви кажа ,че любовта е гадна.Никога не се влюбвайте.Особено в неподходящата красавица ;(

annayordanova
09-10-2010, 22:55
само това искам да ви кажа. ГЛедайте добре петък в 2 часа вечерта искам да ви кажа ,че любовта е гадна.Никога не се влюбвайте.Особено в неподходящата красавица ;(
:(:(;(

mArMaLaDkA
09-10-2010, 22:57
"Утрото е по-мъдро от вечерта".

PyCoKoCkA93
09-10-2010, 22:57
Нищо ново под слънцето...И от цигарите се умира,и от алкохола ни се бъгва черния дроб и от мазното се хваща холестерол,но приемаме всички тези неща,нали?И от любовта боли,но ще продължаваме да я изпитване...Още оплаквания имаш ли?

fatrat
09-10-2010, 23:00
Нищо ново под слънцето...И от цигарите се умира,и от алкохола ни се бъгва черния дроб и от мазното се хваща холестерол,но приемаме всички тези неща,нали?И от любовта боли,но ще продължаваме да я изпитване...Още оплаквания имаш ли?
мда същата красавица руса като теебе ... добре все пак ,че ме нападнахте. И искам да ви поздравя http://www.youtube.com/watch?v=DXemEW-zql0
.А на юзъра който каза ,че утрото е по-мъдро-едва ли доста сутрини не съм искал да ставам заради нея

ForzaFelipe
09-10-2010, 23:04
"Любовта боли" казал заека и надупил таралежа :-D



"Утрото е по-мъдро от вечерта".

+

Момче,никога не отричай любовта,разочарования ще има,предполагам че си на 15-17 така че сега е момента да се влюбваш,да ти разбиват сърцето и т.н. :) не се коси,знам какво ти е,просто се усмихни колкото и да е трудно,вдигни глава и продължи напред :)

fatrat
09-10-2010, 23:07
тва е проблема.Мисля доста по-трезво от всички н а моята възраст.Не искам просто едновечерни креватни приключения,а нещоо може би по-сериозно.Май в мене е проблема

PyCoKoCkA93
09-10-2010, 23:09
1.Мерси за комплимента :oops: :oops: :oops:
2.Нищо лично,но какво очакваш да ти кажем като си написал 10 думи на кръст...?Я разкажи к'во е станало да видим к'во ще измислим тогава..Айде аз отивам да пуша една цигарка,ти,ако решиш сподели през т'ва време :)

fatrat
09-10-2010, 23:18
ами първото ми гадже т.е приятелка беше чак в 6 клас.Бяхме заедно към 7 месеца. от тогава до сега 4 Години не съм имал приятелка.Причини много малко напълнях от 2 операции обаче после записах кик бокс нали висичко ок.Оправих тялото и тка.Една студентка 4 години по-голяма от мене руса зелени очи много красива ... взех и номер скайп кафета мафета казах и ,че искам нещата между нас да прерастнат в повече от приятелство и т.н и явно и на нея и допадна идеята.към 5 -6 месеца бяхме заедно вкл ючително съм бягал от училище и от у нас за да я видя.
Обче от една седмица е странна отбягва ме и т.н .Тази вечер се бяхме разбрали да прекараме прекрасно... поне за нея де... дойде и ми каза ,че всичко хубаво оправяй се как можеш минаваш на ръчна и т.н
слеед толкова време ми би шута най-яко. МИсля ,че в мен е проблема... трябваше на 2-рата седмица да я чукна и да се покрия ...

PyCoKoCkA93
09-10-2010, 23:31
МИсля ,че в мен е проблема... трябваше на 2-рата седмица да я чукна и да се покрия ...

Ммммм...Точно т'ва ви е голям проблем на вас-гледате на жените просто като на сексуален обект и нищо повече...+ това доколкото разбирам ти май си мой набор 93?Тя е с 4 години по-голяма от теб,какво очакваш да се получи?Тя е студентка,ти ученик-пътищата ви се разминават,тя има едни планове за живота,ти други...Ти правиш сума ти компромиси в името на връзката ви,а тя го приема за нещо нормално,защото е пълнолетна,свободна,разпол ага с време,за разлика от теб...Просто е била голяма за теб...С времето всичко ще се оправи,сега те боли,нормално е...Но животът е пред теб,ще намериш по-подходяща... :)

ForzaFelipe
09-10-2010, 23:40
Ммммм...Точно т'ва ви е голям проблем на вас-гледате на жените просто като на сексуален обект и нищо повече...+ това доколкото разбирам ти май си мой набор 93?Тя е с 4 години по-голяма от теб,какво очакваш да се получи?Тя е студентка,ти ученик-пътищата ви се разминават,тя има едни планове за живота,ти други...Ти правиш сума ти компромиси в името на връзката ви,а тя го приема за нещо нормално,защото е пълнолетна,свободна,разпол ага с време,за разлика от теб...Просто е била голяма за теб...С времето всичко ще се оправи,сега те боли,нормално е...Но животът е пред теб,ще намериш по-подходяща... :)

ДА бе на нас тва ни е проблема :? вие се правите на к*рви и в нас е проблема :? :?

Та както видях си мой набор,93 (и русата"не"изкусителка и тя) таа споко,ако една такава не ти вгорчи живота няма как ;) Ще си намериш по подходяща,тая не е за тебе много е голяма ;)

Просто се успокой,намери си някоя на нашата възраст или дори малко по малка(да не е руса че ще гориш :D ) и всичко ще се оправи :) И като я намериш не бързай да я оправяш ;)

leviafana
09-10-2010, 23:44
само това искам да ви кажа. ГЛедайте добре петък в 2 часа вечерта искам да ви кажа ,че любовта е гадна.Никога не се влюбвайте.Особено в неподходящата красавица ;(

Good Morning! For how long did you slept?

Nakadah
09-11-2010, 05:13
:lol: :lol: Още 1 скъсан :)

ChalgaBoy
09-11-2010, 05:25
МИсля ,че в мен е проблема... трябваше на 2-рата седмица да я чукна и да се покрия ...

Ммммм...Точно т'ва ви е голям проблем на вас-гледате на жените просто като на сексуален обект и нищо повече...


Стига де Русокоске :( :( Не е нужно да се обиждаме :( :(Не сички сме прасета :( Ако мислиш ,че като момче те погледне и ти се усмихне си представя как те пори докато си завързана за леглото... :oops: :oops: жестоко се лъжеш 8)

Фатрат... К'во значи да я чукна и да се покрия ? И то на 2-рата седмица... Много капитал си дал за т'ва време... една уличница ти илиза по-евтино...

RoSKo0o0
09-11-2010, 06:07
...

RoSKo0o0
09-11-2010, 06:14
...

MissDeadly
09-11-2010, 06:30
Спокойно... ще намериш момиче, което ще е на твоята възраст, ще сте на един акъл както се казва... ще прави компромиси и за теб, ще бъде по-любвеобвилна... В нея ще бъдеш много по-влюбен отколкото с русата красавица, която още от началото е знаела, че няма да продължи дълго това... Все пак от всяка грешка е хубаво да си извличаш поука. Затова си помисли хубаво.. за това са грешките - за да не ги повтаряме :) Искрено ти пожелавам да срещнеш истинската любов и тази да я забравиш.

sasha_90
09-11-2010, 09:05
Може да е била с теб,защото е нямало с кой друг,не знам.Но не е правилно,заради една,две неуспешни връзки да се тръшкаш,да пишеш,че от любов боляло,....Че то от какво не боли?Животът е достатъчно труден,че да се отчайваш,заради една неподходяща за теб госпожица.

XheroineX
09-11-2010, 10:54
:cry: :cry:

Neutral
09-11-2010, 11:42
Много,много боли и заема по-голямата част от мислите ми :-k

sh3_1s_7h3_0n3
09-11-2010, 12:02
Не се влюбвайте в красавица, ама и в грозница недей - щото нали, смешно е. И в дебеланка недей - щ'а смачка, и в анорексичка недей - с малки цици е. Баси... няма пълно щастие в тоз' живот. :o

kradinero
09-11-2010, 12:08
Не се влюбвайте в красавица, ама и в грозница недей - щото нали, смешно е. И в дебеланка недей - щ'а смачка, и в анорексичка недей - с малки цици е. Баси... няма пълно щастие в тоз' живот. :o

Всеки човек си има някакъв чар.. и най-грозния човек си има нещо хубаво.. А това, че някой е дебел не винаги е виновен самият човек.. Хиляди хора надебеляват заради употребата на хапчета или по време на лечения.. Не се подигравай с това.. Това че си слаба (не знам дали е така.. предполагам, Щом пишеш за "дебелани" и един вид ги смяташ за ненужни.. На всеки му се живее.. Колкото и да отрича някой, на всеки му се живее.. Дай да се гръмнат, да се самоубият, защото са дебели или анористички?! Не се подигравай така, моля те.. Не е приятно ако някой сега прочете поста ти.. от посочените от тебе типове хора.. ще му стане страшно неприятно и обидно.. Постави се на тяхно място и си представи, че някой ти се подиграва.. Не е правилно :?

fatrat
09-11-2010, 12:42
Може да е била с теб,защото е нямало с кой друг,не знам.Но не е правилно,заради една,две неуспешни връзки да се тръшкаш,да пишеш,че от любов боляло,....Че то от какво не боли?Животът е достатъчно труден,че да се отчайваш,заради една неподходяща за теб госпожица.
Абе от познати знам и нея я поззнавам от 2 години ,не захожда по момчета много.Според нея по-добре да стои сама от колкото да е с неподходящ.Ама свършен факт ...

PyCoKoCkA93
09-11-2010, 16:26
Абе хора защо веднага сметнахте,че щом съм "руса изкусителка" непременно всички като мен разбиват сърцата на мъжете?Да,признавам разбивала съм 1-2 сърца,НО не съм имала връзка с тези хора-обикнаха ме като повече от приятелка,а аз ги възприемах само като приятели...А и моето сърце са го "разбивали"(образно казано) 1-2 пъти,така че и красивите плачат :D Но не е редно да слагате всички по-наконтени момичета под общ знаменател и да ги мислите за въздух под налягане,"златки" и т.н...Външният вид не е най-важното и много често лъже...Това,че момичето е красиво и поддържано НЕ означава,че няма чувства и не може да изпитва любов,която да не минава през портфейла на мъжа...

@ChalgaBoy споко бе душицо,НЕ слагам всички момчета под общ знаменател,знам,че има и много свестни,които не мислят само как да вкарат мацката в леглото..Споко и ти влизаш в т'ва число,знаем :):):)

cinderella_gugutka
09-11-2010, 17:20
еми боли ама хубавото е че все някога спира и се появяват и хубави моменти

Wasilewaa
09-11-2010, 20:27
:(

bilqnavod
09-11-2010, 20:35
Казано много отдавна.....
http://www.youtube.com/watch?v=soDZBW-1P04


:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :-# :-# :-# :-# :cry: :cry: :cry: :cry: #-o #-o #-o #-o

DqVoLsKoJeLaNiE
09-11-2010, 21:11
Нещо, което не боли, няма да ни се услади толкова много, докато му се радваме и гледаме да не бъдем наранени ..и няма да го оценим.. :) А що се отнася до болката- "Времето лекува. Болката никога не спира, спира да ти пука, че те боли.." :) :)

BlindedAngel
09-11-2010, 21:13
Offtopic: Само аз ли не виждам кое е изкусителното на PyCoKoCkA93 ? Чак ми е анти съдейки по аватара 8-)

fatrat
09-11-2010, 21:35
Нещо, което не боли, няма да ни се услади толкова много, докато му се радваме и гледаме да не бъдем наранени ..и няма да го оценим.. :) А що се отнася до болката- "Времето лекува. Болката никога не спира, спира да ти пука, че те боли.." :) :)
Но защо да бъде така? Аз не съм готов за 2 мига кеф посл е да ми е гадно цял живот.Щото момичето което згубих беше ценно за мен,и тя го знаеше.Не харесвам надувките които си мислят еч са нещо повече.
поне това е моето мнение! Втора вечер от както сме разделени немога да я преживея без лакохол ....

sh3_1s_7h3_0n3
09-12-2010, 19:27
Не се влюбвайте в красавица, ама и в грозница недей - щото нали, смешно е. И в дебеланка недей - щ'а смачка, и в анорексичка недей - с малки цици е. Баси... няма пълно щастие в тоз' живот. :o

Всеки човек си има някакъв чар.. и най-грозния човек си има нещо хубаво.. А това, че някой е дебел не винаги е виновен самият човек.. Хиляди хора надебеляват заради употребата на хапчета или по време на лечения.. Не се подигравай с това.. Това че си слаба (не знам дали е така.. предполагам, Щом пишеш за "дебелани" и един вид ги смяташ за ненужни.. На всеки му се живее.. Колкото и да отрича някой, на всеки му се живее.. Дай да се гръмнат, да се самоубият, защото са дебели или анористички?! Не се подигравай така, моля те.. Не е приятно ако някой сега прочете поста ти.. от посочените от тебе типове хора.. ще му стане страшно неприятно и обидно.. Постави се на тяхно място и си представи, че някой ти се подиграва.. Не е правилно :?


Тииии добре ли си?! :-o
Преди да се правиш на моралистка, защо не прочете какво съм написала по-внимателно?
Разбрахме, че си мила, добра и състрадателна. Остава да докажеш и, че си малко по-умна, и съвсем няма да имаш грешка.

vIKToriYa
09-12-2010, 20:43
и аз мислех любовта е тъпа не си струва....... докато не се влюбих втори път ......пак ще се влюбиш ... :)