PDA

View Full Version : ... без коментар...



ScarletBite
09-11-2010, 01:52
Не мога да спя, пък ме избива на споделяне...

Имам си аз един приятел, с който се знаем от години, говорим си за супер лични неща и т.н. , но никога не съм гледала на него по онзи начин.
Разхождаме си се, бърборим си за някакви глупости, той по едно време млъква за 10-ина секунди, изглежда ме странно и изтърсва като гръм от ясно небе: "Ти знаеш, че съм влюбен в теб от доста време, нали?". Ама някакво такова... злобно, жлъчно.
Аз се стреснах, естествено. Попитах го защо не ми е казал по-рано или поне пробвал. Той отговори "Хъх, да ми отровиш живота".

WHAT THE HELL ?!?!

Изключително нелепо се чувствам. Огорчена съм, озадачена, отвратена дори.
Досега не се бях сблъсквала с подобно поведение на "влюбено" момче, камо ли на приятел.

ChalgaBoy
09-11-2010, 02:44
WHAT THE Fuck ?!?!

Toя да не се базика нещо с тебе :shock: :shock: Т'ва е нереално :-o
Съчуствам ти мацка... съчуствам ти..


Може да си голяма усойница щом може "да му отровиш живота" , сама казваш ,че ти е приятел , може да си му споделила нещо ,което да го кара да мисли ,че може "да му отровиш живота".. :-o :-o помисли върху това :-o

ScarletBite
09-11-2010, 03:16
Как пък да не съм усойница. :lol:

Ох... абе не се бъзикаше той, даже май точно обратното стана. Не знам все пак... на това с тровенето и двамата се засмяхме.

RoSKo0o0
09-11-2010, 06:19
За мен чисто приятелство няма. Или ако има, то е голяма рядкост.

Greennight
09-11-2010, 06:50
Не е постъпил като джентълмен,очаква от теб да "гадаеш" за чувствата му.

XTREMEFREERIDE
09-11-2010, 06:58
Така само се разваля приятелството.

RoSKo0o0
09-11-2010, 07:06
Е, аз определено не направих грешка (или все още мисля така) с моята най-добра приятелка, но както казах на друго място - пчисто приятелство няма... 99% мога да го потвърдат, останалите 1% са лъжци :)

sasha_90
09-11-2010, 08:48
Как пък да не съм усойница. :lol:
Не вярвам.Може да е бил наранен и да го е страх да не стане отново и да бъде зарязан.Но щом сте се смяли,това за отровянето е било на бъзик.

BlackCross
09-11-2010, 08:54
"Хъх, да ми отровиш живота".
Сигурно не иска просто да стане нещо между вас или пък има лошо впечатление как се отнасяш с гаджето... :)

AliceSw
09-11-2010, 09:06
Бил е по-силно влюбен преди време, сега се е примирил малко, че няма да стане и си е казал, че така е по-добре, защото няма база за сравнение.

А ти е казал сега, защото си го изнервила с нещо вечерта...или пък наистина вече е било крайно време за него...

ScarletBite
09-11-2010, 13:41
Той не е бил нараняван в любовта, поне не силно. С момичетата основно си играе. Имаше една сериозна приятелка, но я отсвири на втория месец, защото му досаждала с лиготиите си.

Аз започвам да си мисля, че дълго време е премълчавал, че е влюбен в мен, вероятно защото самият той не е бил наясно с чувствата си. Кво пък, случва се.
С времето се е озлобил... просто не знам защо.

dimitar_ak
09-11-2010, 13:47
Очаквал е да разбереш и се е изнервил от твоята недосетливост. Това озлобяване е временно, но трябва да решиш какво да правиш с него. Той сега очаква реакцията ти като е свалил картите. Действай с ум защото по-всяка вероятност е наранен и много чувствителен.

kombarka
09-11-2010, 14:12
А твоите чувства към него какви са?

Може да си мисли, че ти си знаела, че той е влюбен в теб, но да не си изпитвама същото и да не си предприела нищо.. Ядосал се е на реакцията ти. Така поне разбрах от думите му. Хмм..

ScarletBite
09-11-2010, 14:46
Пичът се гъбарка с теб много мощтно , усойнице пропаднала 8-)
Много мощТно ли се гъбарка с мен :lol:

ForzaFelipe
09-11-2010, 14:50
Ем той ти е приятел,познава те явно и знае че ако тръгнете ще ходите 1 седмица ще скъсате,няма да си говорите повече и т.н.

PyCoKoCkA93
09-11-2010, 17:41
Според мен най-добрият вариант е да си останете приятели...С тази негова "слава" само ще се подиграе с теб и ще развалите хубавото си приятелство,заради една негова прищявка... :)

DevilWish
09-11-2010, 17:43
За мен чисто приятелство няма. Или ако има, то е голяма рядкост.
Съгласна съм ;)

Wasilewaa
09-11-2010, 20:24
Па кажи му че го обичаш и ти да разтурите приятелството и готово

AsHbRoWnIE
09-11-2010, 20:29
Абе човекът първо е вкарал сериозен въпрос, а после за да разведри малко атмосферата е вкарал лаф....тва с отравянето на живота е било бъзик 100% 8) 8) довери ми се ...правил съм го :oops:
Сигурно наистина те харесва, но това немога да го кажа на 100% щото не ви знам какви сте що сте :)

justdie
09-12-2010, 10:35
Аз пък мисля,че наистина те харесва обаче има няква причина да смята че ще си направиш гавра с чувствата му..Нещо като защитна реакция,това доказва и неговото мълчание през миналото време :)

eLssiii
09-12-2010, 10:52
,, тойй наистина жестокоо се базика ... или простоо не знаее как да си покаже чувствата ,, простооо поговории с негоо ,, няма как да разбереш ако стоишш и нищоо не правишш и гадаешш ,, :)

veronikakostova
09-12-2010, 10:55
Приятелство между момиче и момче почти няма.. или момичето се влюбва в момчето или обратното :)) Проблемът е,че ако поддържаш връзка с него,излизате и т.н така му даваш шансове :) Поговори от думите ти разбирам,че се познавате много добре :)

soul1199
09-12-2010, 12:45
явно си мисли,че няма да му `отговориш` на чувствата

monotonous
09-12-2010, 13:29
Пичът просто е искал да се направи на корав и да избегне темата с това "Да бе, да ми отровиш живота". Явно му е било трудно да ти го каже, щом е мълчал някакво време преди това. Нали знаеш - мъжете не обичат да изглеждат слаби, особено в очите на една жена. Достатъчно е, че е признал чувства... :)

blader
09-12-2010, 14:03
Мисля че правилно си обърнала внимание на тона му...та как може да кажеш на човек че си влюбен в него...със злоба в гласа?...

Като начало е предпоставка за отрицателен отговор още на момента и освен това си е дебилско...сякаш иска да ти внуши чувство за вина че видиш ли сама не си се усетила по-рано и не си му в ръчичките...и нали не че той много иска да си трови животеца с тебе ама ейтака заради едното милосърдие и годиниите приятелство и споделени неволи един вид може и да се прежали...но ти си виновна че не си му позволила не го забравяй...ъх...

Както и да е...мисля че ти сама можеш да прецениш какво да го правиш...но според мене един студен душ няма да му навреди...

...с най-добри чувства естествено...
:)