PDA

View Full Version : Свирки / Проблем



djstyle
09-11-2010, 08:33
Приятелката ми, ми заеви, че не прави свирки и даже и не си пада по оралната любов... Не го взех мн предвид това, като го разбрах, защото сметнах, че с времето нещата ще се променят, но, "по последни данни" тя се пази от "болести", а и не Й се харесва идеята, да сляза долу и след това да я целувам... ( Да.... зная... :-o )

Някакви мнения, съвети... харесвам разнообразието и да си играя с човека до мен, както и той понякога да прави неща за мен... някак не ми харесва това в момента...

amazingwoman
09-11-2010, 08:36
Отиди на лекар, направи си изледвания за болести и после и занеси резултатите да и покажеш че ти няма нищо. Другия вариант е да си сложиш презерватив и тя да ти прави свирка, за да и е по - хигиенично.

alonedark
09-11-2010, 08:36
Емии...щом се пази и я е страх от болести , можеш да поговориш с нея , като и кажеш за миналите си връзки и да и обясниш , че няма от какво да се притеснява...а пък и ако една връзка върви , се предполага , че си имате доверие и , че би трябвало да си доставяте удоволствие един на друг.Поне аз така мисля и ти препоръчвам да поговориш с нея!

djstyle
09-11-2010, 08:40
Гнус я от самата не я си?Предполагам ,че си има добра лична хигиена???

Безупречна такава. Както и аз. (Деви сме и аз и тя) ( това е на 1во място за нас. ) Но при мен, го няма този проблем, както при нея..

Qnkishhh
09-11-2010, 08:55
Поради някаква причина не възприема тялото си сигурно. При мен беше така преди време, само че не защото ме беше гнус после да ме целуне, а защото ме беше срам да ме види гола в такива подробности.
Хората ти казаха, поговорете си, за друго не се сещам.

djstyle
09-11-2010, 08:59
Поради някаква причина не възприема тялото си сигурно. При мен беше така преди време, само че не защото ме беше гнус после да ме целуне, а защото ме беше срам да ме види гола в такива подробности.
Хората ти казаха, поговорете си, за друго не се сещам.

К, 10x... Предималко пуснах темата, споко, не се карай :)

Qnkishhh
09-11-2010, 09:02
Поради някаква причина не възприема тялото си сигурно. При мен беше така преди време, само че не защото ме беше гнус после да ме целуне, а защото ме беше срам да ме види гола в такива подробности.
Хората ти казаха, поговорете си, за друго не се сещам.

К, 10x... Предималко пуснах темата, споко, не се карай :)
Кое те накара да си мислиш, че ти се карам. Сори, че така ти се е сторило. :)

TheAnnoyingAwesomnes
09-11-2010, 16:07
В устата има няколко пъти повече мръсотия отколкото по гениталиите... Можеш да и заявиш това на първа ръка.

FreakBitch
09-11-2010, 16:32
Приятелката ми, ми заеви, че не прави свирки и даже и не си пада по оралната любов... Не го взех мн предвид това, като го разбрах, защото сметнах, че с времето нещата ще се променят, но, "по последни данни" тя се пази от "болести", а и не Й се харесва идеята, да сляза долу и след това да я целувам... ( Да.... зная... :-o )

Някакви мнения, съвети... харесвам разнообразието и да си играя с човека до мен, както и той понякога да прави неща за мен... някак не ми харесва това в момента...

Пълната глупост. Просто има момичета, които не се кефят на оралната. Но защо просто не ти го каже? ''Не искам да ти духам, не би ме изкефило и точка.'' Най-вероятно не ти дава ти да я лижеш, защото се чувства длъжна в такъв случай и тя да ти духа. Просто си попаднал на такова момиче. Шанс, бро, шанс! 8-)

YouDontKnowMe
09-11-2010, 16:35
Приятелката ти е дърво. То и аз не обичам оралната (и в двата варианта, малко ми е скучно сама горе/долу :D), ама за човека до мен ще го направя, ако го уважавам и държа на него. Приятелката ти не те има за нищо, поне да опита веднъж (да й направиш ти примерно). Никой не бяга от хубавото :D