PDA

View Full Version : Какво правим след изневяра?



TheDream
09-11-2010, 09:31
Здравейте (:
Пише ви едно 16 годишно момиче току що разбрало,че предната вечер приятелят и се е целувал с друго момиче на един купон.
Ще ви въведа накратко в нашата история,за да може да ми дадете по-обективни отговори (:
В едно училище сме,съседни класове.Зимата имахме връзка в периода 22.12'09~18.01'10.Той я приключи.След това се водехме нещо като приятели и на последния учебен ден излязохме и се целунахме,но той ми заяви,че не иска нищо повече.Така аз прекарах едно страхотно лято,без да го виждам,но бяхме на общ лагер в началото на Август.Така той там ми заяви ,че цяло лято е размишлявал и е осъзнал как аз съм единственото момиче,което го е обичало и че той вече изпитва същото.Но от моя страна беше само привличане,любовта беше отшумяла.След лагера излизахме и накрая се събрахме.Всеки ден бях засипвана от комплименти и няколко пъти чух думите "Обичам те.".Но имахме малки спорове предните няколко дни и уж както всичко бяхме изяснили и бяхме добре,той отиде на купон,където,както вече ви споменах,се е целувал с друго момиче.

Това е в общи линии.. объркана съм и не знам как да постъпя..хем съм за да прекратя отношенията ни,хем не ми се иска.Приятелките ми са на различни мнения,едни са твърдо за раздяла,а други,че ако продължим само съм щяла да докажа колко го обичам,което си е така.. но не е много лесно.

Не стана много кратко,но надявам се ще приемете насериозно този съществен за мен пробелм и ще ме посъветвате нещо (:

Ако ви интересува още нещо питайте.Благодаря предварително на всички,които ще отговорят :*

RoSKo0o0
09-11-2010, 09:35
Като ти чета историята и първата асоциация, която си правя с това момче е - уръфляк... според мен не се занимавай, едва ли иска нещо повече от едното чукане...

Но в крайна сметка вслушай сърцето си... то никога няма да те излъже ;)

mArMaLaDkA
09-11-2010, 09:38
Какво те бърка всъщност? Не ти пука толкова за него, нали е "само привличане". Като ти е наранено егото и не ти изнася - биеш му шута. Ако си готова да простиш - прощаваш в пълния смисъл на думата. ТваЙ.

И все пак, безкрайно интересно ми е как една целувка е изневяра. :-o

GossipGirl89
09-11-2010, 09:42
Ами не го познавам, но от написаното от теб си вадя изводи, че това момче просто не знае какво иска и си играе с теб. Първо сте ходили, зарязал те е, после сте се целували ама ти е казал, че не иска нищо и накрая пак ти се е обеснявал и е искал да се съберете... след което ти е изневерил :? Според мен не си заслужава да бъдеш с него. Сама казваш, че любовта ви е отшумяла, т.е. че нямаш кой знае какви силни чувства - тогава просто го зарежи. Щом ти е изневерил 1 път, а и като се има предвид преди това как те е разигравал, бъди сигурна, че ще има и втори и не си заслужава да се унижаваш да бъдеш с него

RoSKo0o0
09-11-2010, 09:45
Какво те бърка всъщност? Не ти пука толкова за него, нали е "само привличане". Като ти е наранено егото и не ти изнася - биеш му шута. Ако си готова да простиш - прощаваш в пълния смисъл на думата. ТваЙ.

И все пак, безкрайно интересно ми е как една целувка е изневяра. :-o

Понятието "изневяра" е доста философско и всеки го разбира по своя начин...

BlindedAngel
09-11-2010, 09:48
Ооо да.Цяло лято си е ходил наляво надясно и сега като свърши лятото е решил да се пробва пак.Все пак си му била сигурна през всичкото това време защото малко или много си имала нещо към него.Мисълта ми е недей да се занимаваш с него.Приеми съвет от някой който е минал по този път 8-)

vagarious
09-11-2010, 09:49
Бе махай го този ... не виждаш ли, че те разиграва.Не си заслужава, повярвай ми. :?

radeberger
09-11-2010, 10:14
Този те разиграва. Ти си прецени какво да правиш ;) .

SolemnityOfDeath
09-11-2010, 12:43
Той те разиграва, ти го разиграваш...идеално, к'во. Вместо се занимавате с глупости си търсете всеки своето :)

Мармаладке, изневяра си е. Условно и стандартно ъъъ 'регламентирано' тотално е.

OneGuy
09-11-2010, 12:49
Майна... пича е играч ... а ти си му играчката ... както искаш го разбирай ... четох с голям интерес историята .. все пак ако се абстрахираме от всичко останало ... може на купона да е бил пийнал ... или онази е била пийнала и му се е нахвърлила ... варианти много .,.. първо говори с него ... ако няма логично обяснение ... или нещо в което се съмняваш ... късай го и по живе по здраво му ..

dimitar_ak
09-11-2010, 13:24
Детска работа. Събиране, разделяне, а май и двамата не се чувствате особено обвързани. Изяснете се!
Колкото до конкретната ситуация не е никаква изневяра.

OneGuy
09-11-2010, 13:26
Детска работа. Събиране, разделяне, а май и двамата не се чувствате особено обвързани. Изяснете се!
Колкото до конкретната ситуация не е никаква изневяра.

Да бе ок през чуждите очи изглежда различно ... я кажи... ако твоята мацка примерно ... отиде и се натиска с някакъв пич на някакъв купон ... като се абстрахираш от факта че и 2мата сте по зрели от тези 2мата ... и това стане как ще реагираш и как ще го почувстваш ?

MaLkaTa_LaDy
09-11-2010, 13:28
Аз ще питам... Как се е случила целувката? Пил ли е? [това няма особено значение де] Тя ли му се е нахвърлила? Той отвърнал ли е? блааа...

Възможно е и да има смисъл да му постиш.

П.с. Относно това, кое е изневяра - изневарата започва още в ума на хората. Самото сексуално желание към друг човек може да се сметне за изневяра. Зависи от разбиранията на всеки.

OneGuy
09-11-2010, 13:31
Колко всъщност е малка ... малката лейди ?

dimitar_ak
09-11-2010, 13:44
@OneGuy

Те не ходят. Поне съдейки по разказа на момичето. Момчето не се усеща обвързано.

ScarletBite
09-11-2010, 13:46
Той те разиграва, ти го разиграваш...идеално, к'во. Вместо се занимавате с глупости си търсете всеки своето :)

Мармаладке, изневяра си е. Условно и стандартно ъъъ 'регламентирано' тотално е.
+++

PyCoKoCkA93
09-11-2010, 17:56
Всеки си има различна дефиниция за изневяра-за едни само сексът е изневяра,за други целувка,за трети дори и няколко погледа и разменени реплики...Разни хора,разни идеали...

А иначе по темата:той е играч,ти си му играчка,той си мисли,че те разиграва,ти него също...Играете си опасни игрички на котка и мишка и накрая все ще има наранени...Кажи му,че знаеш,искай му обяснение и,ако си достатъчно ТЪПА,за да му простиш..направи го и не се учудвай,ако в близко бъдеще и спи с друга на купон зад гърба ти...

Wasilewaa
09-11-2010, 20:21
Мани беги с тоя отрепляк от тука бе ..

beachy_bunny
09-11-2010, 20:33
Вариантите са два ...
1. Късаш го ... това е най-изгодно за теб ...
2.Найвно да се надяваш на промяна и да останеш с него ... Ще му поискаш сметка ... Ще ти каже " Ще се променя .. повече няма да се повтори .. " ще мине месец .. два ... Твоите чувства ще се задълбочът ... и БУМ ... като гръм от ясно небе ще ти дойде,че се е целувалл (че се е чукал ... че ходи с друга докато е бил с теб ) и тогава к'во правиш ... стоиш си депресирана у вас 2 месеца и се тъпчеш с шоколад ?

FreakBitch
09-11-2010, 20:44
Здравейте (:
Пише ви едно 16 годишно момиче току що разбрало,че предната вечер приятелят и се е целувал с друго момиче на един купон.
Ще ви въведа накратко в нашата история,за да може да ми дадете по-обективни отговори (:
В едно училище сме,съседни класове.Зимата имахме връзка в периода 22.12'09~18.01'10.Той я приключи.След това се водехме нещо като приятели и на последния учебен ден излязохме и се целунахме,но той ми заяви,че не иска нищо повече.Така аз прекарах едно страхотно лято,без да го виждам,но бяхме на общ лагер в началото на Август.Така той там ми заяви ,че цяло лято е размишлявал и е осъзнал как аз съм единственото момиче,което го е обичало и че той вече изпитва същото.Но от моя страна беше само привличане,любовта беше отшумяла.След лагера излизахме и накрая се събрахме.Всеки ден бях засипвана от комплименти и няколко пъти чух думите "Обичам те.".Но имахме малки спорове предните няколко дни и уж както всичко бяхме изяснили и бяхме добре,той отиде на купон,където,както вече ви споменах,се е целувал с друго момиче.

Това е в общи линии.. объркана съм и не знам как да постъпя..хем съм за да прекратя отношенията ни,хем не ми се иска.Приятелките ми са на различни мнения,едни са твърдо за раздяла,а други,че ако продължим само съм щяла да докажа колко го обичам,което си е така.. но не е много лесно.

Не стана много кратко,но надявам се ще приемете насериозно този съществен за мен пробелм и ще ме посъветвате нещо (:

Ако ви интересува още нещо питайте.Благодаря предварително на всички,които ще отговорят :*

Ами като е така, няма какво да се чудиш. Поискай му обяснение. Ако е добро, прости му, заради него и заради самата теб. Не мисля, че прошката е проява на слабохарактерност и липса на смелост. Иска се много повече сила и смелост за да простиш, отколкото да забравиш.
А ти от силните ли си??

annayordanova
09-12-2010, 09:54
ЕЕЕЕ ти пък то нищо не е станало 1 целувка... пък и повече да са нали не е нещо повече.... ,а и си мн малка за някви сериозни неща така ,че забавлявай се докато мможеш и ти

ItWasAllADream
09-12-2010, 10:01
пием една чаша вода

veronikakostova
09-12-2010, 10:51
Поговорете .. По думите ти и аз разбирам,че той е момче,което само те използва.Но щом имате няколко тръгвания и скъсвания..значи може би има чувства към теб :)) .. А относно целувката с онова момиче..Щом сте били на купон,значи е имало алкохол .. и според мен това е под влияние на алкохола :)

sasha_90
09-12-2010, 11:38
Според мен само те разиграва.Замисли се.Зимата сте заедно,лятото,когато е време за свалки-не сте.Ето,че отново свършва лятото и търси нещо сигурно,което няма да избяга.Какво по-лесно и сигурно от теб?Ти си му в кърпа вързана и той го знае.
Не трябва да му прощаваш целувката,защото това е изневяра.Щом веднъж се е поддал на желанието да е с друга,докато е с теб,пак ще повтори,потрети.....Всеки път ли ще му прощаваш и ще си затваряш очите?Не мисля!Един ден ще ти писне да прощаваш и в крайна сметка пак ще стигнеш до едно нещо-раздяла.По-добре сега да сложиш край,отколкото след време,когато 100% ще те боли повече.

tanch3t093
09-12-2010, 11:58
Бе махай го този ... не виждаш ли, че те разиграва.Не си заслужава, повярвай ми. :?
Напълно съм съгласна! .. За какво трябва да му доказваш любовта си, обаче не разбрах ... След като той трябва да ти докаже своята??
Ако бях на твое място, отдавна щях да съм му била шута.

xxxxxx
09-12-2010, 12:09
Абе оставяй го тоя идиот бе....И аз съм минал по този път с няколко късания и тръгвания,и изневяра съм прощавал и след това пак се повтори и ако бях продължил връзката съм сигурен че щеше да има още....Той просто те разиграва,казвам ти го от личен опит :)

soul1199
09-12-2010, 12:38
по-добре не му казвай,че късате,а когато дойде при теб да те целува,ти му кажи-целуни другото момиче,аз и ти вече приключихме и си тръгни :wink: