PDA

View Full Version : Може ли ????!!!!



jivka6
09-11-2010, 11:15
Здрасти , пак съм аз. Имам един въпрос , който ме тревожи доста. Може ли след като си правила секс за първи път да ти дойде по рано?Чувала съм и за някакво кървене при вгнездяването на ембриона и се притеснявам да не е това , но пък цветът е кафеникав , не е ръждив , а на мен и без това цикълът ми не е редовен и е по скоро зацапване и не е с ясно червен цвят. Чела съм , че при вгнездяването зацапва околко 8 ден , на мен ми зацапа на 11

WhoeverYouWant
09-11-2010, 23:25
Да. При мен се случи същото. Отначало мислех че е нормалният ми цикъл въпреки, че кървенето беше по-различно, но след 1-2 седмици започна да ми става лошо и да повръщам, отидох на лекар, правиха ми изследвания и се оказа че съм бременна.

thefolenangel
09-11-2010, 23:28
По-добре иди на генеколог!

jivka6
09-12-2010, 14:13
ок обаче егати късмета дето го имам от първия път да забременея при положение , че сме използвали презерватив и не е бил скъсан и момчето даже не свърши. Но нали съм си късметлийка

Claymore
09-12-2010, 14:30
ок обаче егати късмета дето го имам от първия път да забременея при положение , че сме използвали презерватив и не е бил скъсан и момчето даже не свърши. Но нали съм си късметлийка

При такива обстоятелства е съмнително да си бременна. За да забременееш ти трябват сперматозоиди, а щом той не е свършил това трябва да е чудо. Даже и да е свършил щом презерватива не е спукан... :smt017

SmilezZz
09-12-2010, 14:55
1.Нормално е да се случи така..
Но пък ако наистина се притесняваш,
отиди на гинеколог..
2.Щом момчето не е свършило в теб,
надали си бременна..Може би има доста
малка вероятност,но тя е 1 на 10000

thefolenangel
09-12-2010, 15:36
Всъщност при всички случай иди на генеколог! :)

jivka6
09-12-2010, 15:58
10х успокоих се. Малко се притеснявам да отида сама на гинеколог , но с майка ми не става

Di
09-12-2010, 23:42
как да си бременна като не е свършил дори
+ тва имало презерватив,който не е скъсан,леле

WhoeverYouWant
09-13-2010, 02:33
ок обаче егати късмета дето го имам от първия път да забременея при положение , че сме използвали презерватив и не е бил скъсан и момчето даже не свърши. Но нали съм си късметлийка

Оо значи няма смисъл да се притесняваш напразно. Щом не е свършил вероятността е нулева. При мен положението беше че не използвахме предпазни мерки, после аз се успокоих тъй като си помислих че ми е дошло, въпреки странния начин на кървене. После вече като разбрахме каква е цялата работа се наложи аборт... Хора изолзвайте презервативи, наистина не е хубаво да се преживяват тези неща на млади години.

jivka6
09-13-2010, 06:00
Така е. Ние , затова използвахме презерватив , просто когато ти е за първи път се панираш. Вече съм почти сигурна , че не съм бременна , но все пак се притеснявам , защото това кървене беше само 2 дни , цикъла ми обикновенно е 3

WhoeverYouWant
09-13-2010, 16:26
Така е. Ние , затова използвахме презерватив , просто когато ти е за първи път се панираш. Вече съм почти сигурна , че не съм бременна , но все пак се притеснявам , защото това кървене беше само 2 дни , цикъла ми обикновенно е 3

Ако толкова ти е притеснено си вземи тест за бременност за да се успокоиш. Но по принцип е нормално цикъла да има отклонения. Все пак няма нищо страшно да се ходи на гинеколог профилактично, така че ако намираш нещо необичайно като цяло в организма си, отивай. ;)

jivka6
09-13-2010, 17:22
10х за съветите на всички.

jivka6
09-17-2010, 22:37
ам обаче има и нещо друго след като свършихме цялата работа се измих и паднаха някакви странни неща като обелена кожа. Дали това не е от презерватива, дали е възможно да се стрие по време на акта