PDA

View Full Version : плс дайте някоя диета за бързо отслабване



miskaprise
09-11-2010, 15:21
6те 4акам отговорррр

rns92
09-11-2010, 15:25
Няма такова нещо като бързо отслабване, то може много да ти навреди. Като за начало отиди на фитнес, там хората ще ти обяснят как да се храниш. Отслабва се с много усилени тренировки и много правилно хранене

thefolenangel
09-12-2010, 01:55
Няма такова нещо като бързо отласбване!
ВСИЧКО Е ДО УПОРИТОСТ!
Спортувай!
Бягай!

a1a2b3v
09-12-2010, 08:20
Нема такова животно "бърза диета". Всичко е до нерви. Опитай да ходих на фитнес, да се храниш здравословно и без сладки неща (може само мед) , също не преяждай това е достатъчно !

xSANYAx
09-12-2010, 15:36
Абе темата не е за тук,да не говорим,че има милион такива теми. ;)

thefolenangel
09-12-2010, 16:37
Абе темата не е за тук,да не говорим,че има милион такива теми. ;)
Eми проблема е, че момичета прекалено много ги притеснява теглото... :booooomb:

xSANYAx
09-12-2010, 16:47
Абе темата не е за тук,да не говорим,че има милион такива теми. ;)
Eми проблема е, че момичета прекалено много ги притеснява теглото... :booooomb:

Нямам нищо напротив,но темата просто не е за тук,а даже на първа страница има няколко теми за Диети. :)

StilianStoqnov
09-12-2010, 17:57
Няма ли да се откажете бе дебеланковци такива, не става с чудене и мислене тази работа - трябват действия, характер и много упоритост, ако не ги притежавате ОТКАЗВАЙТЕ се намирате си партньор дебелак и си живеете щастливо !!!!
ПИСНА МИ през 2 теми дебела съм помощщщщщ

suNnykaty96
09-13-2010, 09:32
da, mojesh da mineh na podobna dieta, li4no s1m q izprobvala - qdesh samo plodove, moje i 2 aktivii na den. Pri men ima rezultat oshte na 2 den, zatova kato se po4uvstvam nap1lnqla, zapo4vam da q spazvam. Uspeh s dietite, no ne zabravqi, 4e nai dobrata dieta e vs1shnost sportuvaneto, po to4no postoqnnoto sportuvane. Uspeh :):):):):)

fatrat
09-13-2010, 11:10
da, mojesh da mineh na podobna dieta, li4no s1m q izprobvala - qdesh samo plodove, moje i 2 aktivii na den. Pri men ima rezultat oshte na 2 den, zatova kato se po4uvstvam nap1lnqla, zapo4vam da q spazvam. Uspeh s dietite, no ne zabravqi, 4e nai dobrata dieta e vs1shnost sportuvaneto, po to4no postoqnnoto sportuvane. Uspeh :):):):):)
хаха аз не бих послушал набор '96.И поосле колко килограми си връщаш? :?

kriki
10-03-2010, 00:28
аз като съм на диета просто пия вода и ям краставици и ябълки! така се слабее и ми е писнало разни цоцолани да ми разправят колко е вредно и как се връщат килограмите ;д..еми не се!! аз съм 163 и тежа 40кг на 16 съм аз съм за пълното прочистване с вода! чувстваш се неповторимо..

kriki
10-03-2010, 00:30
Няма такова нещо като бързо отслабване, то може много да ти навреди. Като за начало отиди на фитнес, там хората ще ти обяснят как да се храниш. Отслабва се с много усилени тренировки и много правилно хранене

и на тея хора ше трябва да им изсипеш една торба пари първо и второ не се знае дали ще отслабнеш само с фитнес

rns92
10-03-2010, 09:47
Няма такова нещо като бързо отслабване, то може много да ти навреди. Като за начало отиди на фитнес, там хората ще ти обяснят как да се храниш. Отслабва се с много усилени тренировки и много правилно хранене

и на тея хора ше трябва да им изсипеш една торба пари първо и второ не се знае дали ще отслабнеш само с фитнес

Глупости!
Една карта за фитнес е 20-25 лева. Да ти направят програми за тренировка и хранене, ще струва 3-5 лева за едното.
Отслабва се, разбира се, но това зависи от самият човек. Ако се крие за да яде повече, той се крие от себе си, не от друг и е естествено, че няма да има ефект.

ianlinka
10-03-2010, 19:06
Абе хора вс които искат да отслабват не тряя да гладуват а дя ядят често но по макло а не по 3-4 филий хляб или нещо подобно има диети но само ще навредят на вас :booooomb: .. Най-добрия начин е да се спортува аз играя тенис не преяждам и съм добре с теглото може и да не съм висока .. Но тези които искат от 80 кг да станат 50 то не става толкова лесно че то тези килограми и за година няма да е нормално да се свалят :? само един съвет спортувай .. и ако имаш възможност сутрин пий зелен чай , сок от лимон или яш греифрут .. Важно е и правилото закуската изяш сам обяда раздели с приятел а вечерята даи на дявола :smt077 защото ако вечер се натъпчете после няма никакво движение и калориите и мазнините се натрупват .. Спорт и здравословно ядене .. !!! Успех с птслабването :)

FuriouS
10-03-2010, 19:15
К'ви диети ви гонят?
Никви дието до 22 години. Докато не се развием ;)
НЕ ВИ Е НУЖНА ДИЕТА. Просто гледайте какво ядете.
и не яжте след 6;30 вечерта както правя аз попринцип, но днес закъснях :) спорт през свободното време и т'ва е ;)

Опа забравих :P
Яде се през 3 часа по малко. По този начин стимулирате метаболизма ви да работи на повече обороти и работите се получават :P