PDA

View Full Version : Изчезват ли нормалните момичета? И расте ли броя на кифлите?



rose14
09-11-2010, 16:56
Видях че има "на изчезване ли са джентълмените ?" и за това реших да има и за нормалните момичета и жени защото имаше коментар че нямало къде да виреят джентълмените и искам да попитам всички относно жените. :)

PyCoKoCkA93
09-11-2010, 17:06
Еми к'во да ти кажа?Противоположности винаги е имало и ще продължава да има...Ще има и джентълмени и женкари,и свестни момичета и кифли...По мое мнение кифлите са мнозинство,но това не значи,че свестните момичета са на изчезване-който си има възпитанието,хубавата среда и акъла в главата ще се гордее със себе си и ще се цени :) Мен лично,който ме погледне на външен вид и веднага си казва-"Абе тая е кифла,мани я.".Но като ме опознаят и след това съжаляват за първоначалното си мнение...Така че има хора и хора...Никoй не е на изчезване,всички си виреем поживо поздраво и това,че свестните хора са по-малко само им дава предимството да се открояват повече от останалите :)

ScarletBite
09-11-2010, 17:09
Броят на празноглавите кифли нараства главоломно с всяка секунда, което е добре за мен, защото изпъквам. 8)

OneGuy
09-11-2010, 17:11
Броят на празноглавите кифли нараства главоломно с всяка секунда, което е добре за мен, защото изпъквам. 8)



:D :D :D 8)

0409
09-11-2010, 17:19
Еми к'во да ти кажа?Противоположности винаги е имало и ще продължава да има...Ще има и джентълмени и женкари,и свестни момичета и кифли...По мое мнение кифлите са мнозинство,но това не значи,че свестните момичета са на изчезване-който си има възпитанието,хубавата среда и акъла в главата ще се гордее със себе си и ще се цени :) Мен лично,който ме погледне на външен вид и веднага си казва-"Абе тая е кифла,мани я.".Но като ме опознаят и след това съжаляват за първоначалното си мнение...Така че има хора и хора...Никoй не е на изчезване,всички си виреем поживо поздраво и това,че свестните хора са по-малко само им дава предимството да се открояват повече от останалите :)


:shock: :shock: :shock:

cinderella_gugutka
09-11-2010, 17:22
каква романтика лъха от тази тема :? :lol:

ImSoInLove
09-11-2010, 17:29
Еми к'во да ти кажа?Противоположности винаги е имало и ще продължава да има...Ще има и джентълмени и женкари,и свестни момичета и кифли...По мое мнение кифлите са мнозинство,но това не значи,че свестните момичета са на изчезване-който си има възпитанието,хубавата среда и акъла в главата ще се гордее със себе си и ще се цени :) Мен лично,който ме погледне на външен вид и веднага си казва-"Абе тая е кифла,мани я.".Но като ме опознаят и след това съжаляват за първоначалното си мнение...Така че има хора и хора...Никoй не е на изчезване,всички си виреем поживо поздраво и това,че свестните хора са по-малко само им дава предимството да се открояват повече от останалите :)


Напълно си права. :)

PyCoKoCkA93
09-11-2010, 17:35
Еми к'во да ти кажа?Противоположности винаги е имало и ще продължава да има...Ще има и джентълмени и женкари,и свестни момичета и кифли...По мое мнение кифлите са мнозинство,но това не значи,че свестните момичета са на изчезване-който си има възпитанието,хубавата среда и акъла в главата ще се гордее със себе си и ще се цени :) Мен лично,който ме погледне на външен вид и веднага си казва-"Абе тая е кифла,мани я.".Но като ме опознаят и след това съжаляват за първоначалното си мнение...Така че има хора и хора...Никoй не е на изчезване,всички си виреем поживо поздраво и това,че свестните хора са по-малко само им дава предимството да се открояват повече от останалите :)


:shock: :shock: :shock:

Не зяпай така да не лапнеш някоя муха :D:D:D

DevilWish
09-11-2010, 17:41
Еми к'во да ти кажа?Противоположности винаги е имало и ще продължава да има...Ще има и джентълмени и женкари,и свестни момичета и кифли...По мое мнение кифлите са мнозинство,но това не значи,че свестните момичета са на изчезване-който си има възпитанието,хубавата среда и акъла в главата ще се гордее със себе си и ще се цени :) Мен лично,който ме погледне на външен вид и веднага си казва-"Абе тая е кифла,мани я.".Но като ме опознаят и след това съжаляват за първоначалното си мнение...Така че има хора и хора...Никoй не е на изчезване,всички си виреем поживо поздраво и това,че свестните хора са по-малко само им дава предимството да се открояват повече от останалите :)

Съгласна съм с всяка една дума ;)

rose14
09-11-2010, 18:39
Броят на празноглавите кифли нараства главоломно с всяка секунда, което е добре за мен, защото изпъквам. 8)



:D :D :D 8) ами да :D

annabelJB
09-11-2010, 18:47
Според мен свестните момичета са малко, НО не виждам защо всяка една кифла се счита за курва,простачка, муха без глава и т.н.Освен това всички момчета/мъже твърдят, че искат свестно момиче, което да не е кифла, а всъщност колкото и да е абсурдно "кифлите" отговарят на всичките им изисквания и несъзнателно биха предпочели "кифлите" c:

MsIrony
09-11-2010, 18:51
каква романтика лъха от тази тема :? :lol:Мен ми лъха на фасул от провинцията

rose14
09-11-2010, 18:59
каква романтика лъха от тази тема :? :lol:Мен ми лъха на фасул от провинцията о на мен ми лъха на това че трябва да не пишеш нищо извън темата

ForzaFelipe
09-11-2010, 19:10
Броят на празноглавите кифли нараства главоломно с всяка секунда, което е добре за мен, защото изпъквам. 8)


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Ами според мен май намаляха...повечето "нормални" момичета който познавам станаха кИфЛиИиии...Което е лошо защото така ми се затъпяват дженталментските умения...момчета като мен просто яма как да разкрият потенциала си защото повечето момичета са се превърнали в баници,кифли,гевреци и т.н.

OneGuy
09-11-2010, 19:11
ФорзаФелипе ... ти пък защо си мислиш че света се върти около теб и твоите джентълменски маниери ?

Wasilewaa
09-11-2010, 20:12
Кифлите се увеличават все повече и повече

LoVeLiFe
09-11-2010, 20:22
Кифли винаги е имало и ще има. Важното е франзелите да не изчезнат :grin: .

bilqnavod
09-11-2010, 20:25
Еми к'во да ти кажа?Противоположности винаги е имало и ще продължава да има...Ще има и джентълмени и женкари,и свестни момичета и кифли...По мое мнение кифлите са мнозинство,но това не значи,че свестните момичета са на изчезване-който си има възпитанието,хубавата среда и акъла в главата ще се гордее със себе си и ще се цени :) Мен лично,който ме погледне на външен вид и веднага си казва-"Абе тая е кифла,мани я.".Но като ме опознаят и след това съжаляват за първоначалното си мнение...Така че има хора и хора...Никoй не е на изчезване,всички си виреем поживо поздраво и това,че свестните хора са по-малко само им дава предимството да се открояват повече от останалите :)


+1

lozanovaa
09-11-2010, 20:26
Всъщност не намаляват нормалните, а тези които СИ остават нормални. Защото доста от момичетата, които са били такива, вече не са.. :?

bilqnavod
09-11-2010, 20:29
Добре де. Аз съм малко по-дърта от мнозинството тук... Та какво означава кифла? И кой измисли думата? Когато бях тийнейджър, а това беше до преди няколко години тая дума не съществуваше.... :-o

RoSKo0o0
09-11-2010, 21:18
Определено... започвам да се замислям дали познавам нормално момиче...

monttitty
09-11-2010, 21:43
Изобщо намаляват нормалните ХОРАА :х .... не ми се мисли след 40 години какви щ са тийн-овете

Mi6inka
09-11-2010, 23:14
не само, че намаляват нормалните момичета ( пък и момчета ) ами , че и това става умишлено...де да знам , сякаш на хората започна да им харесва да бъдат материални, празноглави и всички онези неща, които събират понятието "кифла" ... това си е мое мнение де, ама като наблюдавам младите хора и... не искам да е така, искам да има истински хора, които ги вълнуват истинските неща и въпреки всичко остават себе си!

a1a2b3v
09-12-2010, 06:21
Добре де. Аз съм малко по-дърта от мнозинството тук... Та какво означава кифла? И кой измисли думата? Когато бях тийнейджър, а това беше до преди няколко години тая дума не съществуваше.... :-o

Хахх и аз много се дразня от тази дума... Не съм сигурна, но мисля, че с нея опреличават момичетата, които са по-популярни, надути,гледат само материалното и външното, вечно стоят пред огледалото и така нататък.

Не мисля, че нормалните момичета са наизчезване. Напротив такива има, и винаги ще има! Аз например познавам доста такива. Въпроса е, че освен така наречените "кифли" и момчетата гледат външния вид и затова веднага се затичват към тези, които се правят на некви тъпи емота, фешъни, слагат един тон грим и така нататък. Ами някой замислял ли се е просто като види едно добре изглеждащо момиче, но не вманиечено във външния си вид, което не се прави на преса 2 часа всеки ден да отиде при него и да го заговори? Не мисля... или ако е така тези хора са много малко. Аз лично понеже миналата година бях в ново училище се запознах така с много свястни момичета, с които винаги се поздравяваме ако не друго. Та отговора, е че нормалните момичета съществуват, стига просто да ги потърсиш! Те просто са с по-малко самочувствие, затова не изпъкват толкова. :wink: :wink:

AnzaRe
09-12-2010, 06:22
Младото поколение се променя драстично и много неща не предобиват вече смисъл....

awerw
09-12-2010, 08:14
На изчезване са да :lol:

annayordanova
09-12-2010, 08:18
КВИ СА ТИЯ СЕЛСКИ ИЗКАЗВАНИЯ КИФЛИ.... КАК МОЖЕ ДА СЕ ОБИЖДАТЕ ТАКА, ПО ТАЗИ ЛОГИКА МАЛКО ИЛИ МН СЯКА ЖЕНА Е КИФЛА ЛИ КВО ........УФФФФФФФФФФФФ... 8) 8) 8)

FeelMyPain
09-12-2010, 08:19
^Точно така си е.Въпроса е да е в допустимите норми.

sladkish_14
09-12-2010, 08:29
Не. Нормалните момичета вече не са на изчезване. Всички вече гледат да са естествени, сега това е новата мода.
Всички са 'кифломразки' и кифлите съвсем оредяха, останаха наистина красивите момичета без много грим, но все още има завистливи и продължават да ги приспадат към кифлите. ;)

П.С - Какво само ги обсъждате и ги нападате, не знам..

annayordanova
09-12-2010, 08:42
аххахахахаххаххаххха :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
ОМГ

bilqnavod
09-12-2010, 09:44
Добре де. Аз съм малко по-дърта от мнозинството тук... Та какво означава кифла? И кой измисли думата? Когато бях тийнейджър, а това беше до преди няколко години тая дума не съществуваше.... :-o

Хахх и аз много се дразня от тази дума... Не съм сигурна, но мисля, че с нея опреличават момичетата, които са по-популярни, надути,гледат само материалното и външното, вечно стоят пред огледалото и така нататък.

Не мисля, че нормалните момичета са наизчезване. Напротив такива има, и винаги ще има! Аз например познавам доста такива. Въпроса е, че освен така наречените "кифли" и момчетата гледат външния вид и затова веднага се затичват към тези, които се правят на некви тъпи емота, фешъни, слагат един тон грим и така нататък. Ами някой замислял ли се е просто като види едно добре изглеждащо момиче, но не вманиечено във външния си вид, което не се прави на преса 2 часа всеки ден да отиде при него и да го заговори? Не мисля... или ако е така тези хора са много малко. Аз лично понеже миналата година бях в ново училище се запознах така с много свястни момичета, с които винаги се поздравяваме ако не друго. Та отговора, е че нормалните момичета съществуват, стига просто да ги потърсиш! Те просто са с по-малко самочувствие, затова не изпъкват толкова. :wink: :wink:

Много благодаря! Изясних си го вече :)

veronikakostova
09-12-2010, 10:17
Определено има още нормални момичета,но и броя на кифлите действително расте.

justdie
09-12-2010, 10:26
Всъщност аз ще се опитам да дефинирам думата "кифла" :-D - префърцунено,напудрено,дос та натокано момиче/нце,което има повечко изкуствено получени черти отколкото естествени и със що -годе отвратително лигаво държание :D -незнам дали успях точно да характеризирам дадените индивиди,май не :?
Та по темата-повечето хора се чувстват силни като са част от мнозинството,част от "стадото"..Сега е актуално да си кифла .. 8)

BeezyJey
09-12-2010, 10:26
Ако момчетата предпочитат кифлите, явно и свестните момчета са на изчезване..

a1a2b3v
09-12-2010, 10:33
Много благодаря! Изясних си го вече :)
Моля :-)

XheroineX
09-12-2010, 10:41
Добре де. Аз съм малко по-дърта от мнозинството тук... Та какво означава кифла? И кой измисли думата? Когато бях тийнейджър, а това беше до преди няколко години тая дума не съществуваше.... :-o

и аз преди няколко месеца не знаех...това лято бях на село и когато кажех-тая е кифла всички ме гледаха и ми питаха какво значи :-D


И да пълно е с тъпи кифли... Нормалните момичета са намалели но не са изчезнали :D

annayordanova
09-12-2010, 10:51
думата кифла я използват само комплексарите!

DqVoLsKoJeLaNiE
09-12-2010, 10:55
Не знам само аз ли съм останала с такова впечатление, но 90% от момчетата, които познавам могат да нарекат момиче само с "кифла" или (с извинение :D ) "курва"..

justdie
09-12-2010, 11:30
Е,то и момчетата,които не ги е огряло слънцето могат само да тропат момичетата със или без основание :D

sasha_90
09-12-2010, 11:42
Не знам дали са изчезнали,по-вероятно-не.Но по-често се срещат т.нар. "кифли" за съжаление.

tanch3t093
09-12-2010, 12:10
Ако момчетата предпочитат кифлите, явно и свестните момчета са на изчезване..

Да, това е повече от ясно .. На все още са останали свестни момчета, които предпочитат момичета, с които мое да се общува, а не някоя изкуствена мацка, с която и две думи немогат да завържат .. Но момчетата, които познавам, всички са на мнение, че предпочитат първия тип момичета .. Но за жалост кифли има много! И всяко второ момиче става кифла .. Защо? За да са "интересни" .. :)

YoUcANNOtiMaGiNe
09-12-2010, 12:48
Не смятам, че заглавието на темата е правилно зададено и ще поясня защо. Какво значи " нормални " момичета. За всеки човек представата за нормално е различна. За някои, точно поведението на тези " кифли " както ги наричате, е съвсем нормално. Какво разбирате под " нормално ", има много значения думата, и както казах, за всеки от нас те са различни и я възприемаме по различен начин. Хората не се делят на " нормални " и " кифли ", не знам кой го постанови този ред, но не е единствената тема, където нещата са изложени по такъв начин, че да ни предубеждават и да ни искат мнение, за нещо, което на практика не е така. Класификацията на човешките индивиди е много по - сложна. Можете да си ги подреждате в каквито си искате групи, например има хомосексуалисти, расисти, провинциалисти, всичко е въпрос на гледна точка. По тая логика това, че всеки има свой собствен мироглед, различен от този на останалите, го прави ненормален, така ли :-o :shock: 8)

rose14
09-12-2010, 13:35
Не смятам, че заглавието на темата е правилно зададено и ще поясня защо. Какво значи " нормални " момичета. За всеки човек представата за нормално е различна. За някои, точно поведението на тези " кифли " както ги наричате, е съвсем нормално. Какво разбирате под " нормално ", има много значения думата, и както казах, за всеки от нас те са различни и я възприемаме по различен начин. Хората не се делят на " нормални " и " кифли ", не знам кой го постанови този ред, но не е единствената тема, където нещата са изложени по такъв начин, че да ни предубеждават и да ни искат мнение, за нещо, което на практика не е така. Класификацията на човешките индивиди е много по - сложна. Можете да си ги подреждате в каквито си искате групи, например има хомосексуалисти, расисти, провинциалисти, всичко е въпрос на гледна точка. По тая логика това, че всеки има свой собствен мироглед, различен от този на останалите, го прави ненормален, така ли :-o :shock: 8) кво ?! всички разбират въпроса само ти не така че си е добре и ако не те кефи нещо не те задължавам да пишеш 8-)

Qnkishhh
09-12-2010, 14:56
Според мен свестните момичета нито са на изчезване, нито намаляват, просто т.нар. кифли изпъкват все повече и повече над останалите.

YoUcANNOtiMaGiNe
09-12-2010, 17:00
Не смятам, че заглавието на темата е правилно зададено и ще поясня защо. Какво значи " нормални " момичета. За всеки човек представата за нормално е различна. За някои, точно поведението на тези " кифли " както ги наричате, е съвсем нормално. Какво разбирате под " нормално ", има много значения думата, и както казах, за всеки от нас те са различни и я възприемаме по различен начин. Хората не се делят на " нормални " и " кифли ", не знам кой го постанови този ред, но не е единствената тема, където нещата са изложени по такъв начин, че да ни предубеждават и да ни искат мнение, за нещо, което на практика не е така. Класификацията на човешките индивиди е много по - сложна. Можете да си ги подреждате в каквито си искате групи, например има хомосексуалисти, расисти, провинциалисти, всичко е въпрос на гледна точка. По тая логика това, че всеки има свой собствен мироглед, различен от този на останалите, го прави ненормален, така ли :-o :shock: 8) кво ?! всички разбират въпроса само ти не така че си е добре и ако не те кефи нещо не те задължавам да пишеш 8-) Не съм аз тази, която не разбира, прочети още един път поста и ще ти се изясни ( това не беше заяждане, нито пък горния ми пост, жалко ако си го приела така )

s0b1esk1
09-12-2010, 17:10
абе вие тъпи ли сте или кво? естествено че кифлите са за предпочитане пред "нормалните" и за тва нараства броя

ScarletBite
09-12-2010, 17:13
абе вие тъпи ли сте или кво? естествено че кифлите са за предпочитане пред "нормалните" и за тва нараства броя
Ммм, добре. Сподели защо мислиш така. :)

MsIrony
09-12-2010, 17:14
абе вие тъпи ли сте или кво? естествено че кифлите са за предпочитане пред "нормалните" и за тва нараства броя
Ммм, добре. Сподели защо мислиш така. :)Щото мъжкото обича курвалъка ,не го ли схванахте вече

ScarletBite
09-12-2010, 17:17
абе вие тъпи ли сте или кво? естествено че кифлите са за предпочитане пред "нормалните" и за тва нараства броя
Ммм, добре. Сподели защо мислиш така. :)Щото мъжкото обича курвалъка ,не го ли схванахте вече
Не е вярно! Мъжкото обича секса, не курвалъка. 8)

awesomesheepy
09-12-2010, 17:19
Нормалните се губят..което е плачевно,а мазните кифлички са множко 8-)

MsIrony
09-12-2010, 17:20
абе вие тъпи ли сте или кво? естествено че кифлите са за предпочитане пред "нормалните" и за тва нараства броя
Ммм, добре. Сподели защо мислиш така. :)Щото мъжкото обича курвалъка ,не го ли схванахте вече
Не е вярно! Мъжкото обича секса, не курвалъка. 8)Точно щото в тяхен пример виждат най-лесните плячки за секс ,затова и ги търсят толкова. Едното е свързано с другото ,помисли малко с тази глава не е за красота само .

ScarletBite
09-12-2010, 17:26
абе вие тъпи ли сте или кво? естествено че кифлите са за предпочитане пред "нормалните" и за тва нараства броя
Ммм, добре. Сподели защо мислиш така. :)Щото мъжкото обича курвалъка ,не го ли схванахте вече
Не е вярно! Мъжкото обича секса, не курвалъка. 8)Точно щото в тяхен пример виждат най-лесните плячки за секс ,затова и ги търсят толкова. Едното е свързано с другото ,помисли малко с тази глава не е за красота само .
Кой уважаващ себе си, истински мъж със самочувствие и т.н. ще предпочита курва или кифла пред сексапилна, самоуверена, интелигентна жена? Кой ловец ще предпочете да гръмне дива патица, когато наоколо има тигрица?

magita
09-12-2010, 17:33
Всъщност аз ще се опитам да дефинирам думата "кифла" :-D - префърцунено,напудрено,дос та натокано момиче/нце,което има повечко изкуствено получени черти отколкото естествени и със що -годе отвратително лигаво държание :D -незнам дали успях точно да характеризирам дадените индивиди,май не :?
Та по темата-повечето хора се чувстват силни като са част от мнозинството,част от "стадото"..Сега е актуално да си кифла .. 8)


Съгласна съм :-P

MsIrony
09-12-2010, 17:40
абе вие тъпи ли сте или кво? естествено че кифлите са за предпочитане пред "нормалните" и за тва нараства броя
Ммм, добре. Сподели защо мислиш така. :)Щото мъжкото обича курвалъка ,не го ли схванахте вече
Не е вярно! Мъжкото обича секса, не курвалъка. 8)Точно щото в тяхен пример виждат най-лесните плячки за секс ,затова и ги търсят толкова. Едното е свързано с другото ,помисли малко с тази глава не е за красота само .
Кой уважаващ себе си, истински мъж със самочувствие и т.н. ще предпочита к***а или кифла пред сексапилна, самоуверена, интелигентна жена? Кой ловец ще предпочете да гръмне дива патица, когато наоколо има тигрица?Мъжете рядко имате достойнство спрямо секса ,и на умрели жабички скачате стига да ви пускат ,самочувствието пада тотално при първия малко по-добър шанс
Самоуверените и интелигентни жени не спят с "ловци" ,а с мъже с подход и начин на изразяване .
Донякъде си прав ,а това с патицата и тигрицата определено ми хареса

Slave4You
09-12-2010, 17:48
Ох вече мн се нервя с тези теми не за друго, ами защото вие сте си така устроени че забелязвате само 'кифлите', следователно се тикате само при тях и после слагате тъпи теми от рода "Няма ли свестни момичета" ами не няма свестни момичета, които да забелязвате, защото те явно са "в сянката на" кифлите;)

ScarletBite
09-12-2010, 17:49
абе вие тъпи ли сте или кво? естествено че кифлите са за предпочитане пред "нормалните" и за тва нараства броя
Ммм, добре. Сподели защо мислиш така. :)Щото мъжкото обича курвалъка ,не го ли схванахте вече
Не е вярно! Мъжкото обича секса, не курвалъка. 8)Точно щото в тяхен пример виждат най-лесните плячки за секс ,затова и ги търсят толкова. Едното е свързано с другото ,помисли малко с тази глава не е за красота само .
Кой уважаващ себе си, истински мъж със самочувствие и т.н. ще предпочита к***а или кифла пред сексапилна, самоуверена, интелигентна жена? Кой ловец ще предпочете да гръмне дива патица, когато наоколо има тигрица?Мъжете рядко имате достойнство спрямо секса ,и на умрели жабички скачате стига да ви пускат ,самочувствието пада тотално при първия малко по-добър шанс
Самоуверените и интелигентни жени не спят с "ловци" ,а с мъже с подход и начин на изразяване .
Донякъде си прав ,а това с патицата и тигрицата определено ми хареса
Естествено, че ще скочат, щом им замирише на путка! Въпросът не е да привлечеш мъжа за няколко сеанса в кенефа на дискотеката (това всеки го може), а да го задържиш.
Именно ловците имат най-добър подход и начин на изразяване.
Не говори за мен в м.р. , момиче съм.

MsIrony
09-12-2010, 17:58
^Все тая какво си за мен си ник-нейм

Общо казано е за 'ловците' ,има различни видове ,много видове . От повърхностни егойсти до галатни джентаълмени . Как ще те улови,и какъв ще е неговия подход са супер различни неща. Попадала съм на такъв типаж ,и мога да ти кажа че именно тоя тип търсещи момчета,като предлагат толкова поне да е задълбочено и с начин ,виждала съм и страшно словохотливи и такива дето свалят звезди,но после опровергават всичко хубаво които са изградили
Всяко момче може да се задържи ,има си тънки начини ,стига да знаеш как

ScarletBite
09-12-2010, 18:07
^Все тая какво си за мен си ник-нейм

Общо казано е за 'ловците' ,има различни видове ,много видове . От повърхностни егойсти до галатни джентаълмени . Как ще те улови,и какъв ще е неговия подход са супер различни неща. Попадала съм на такъв типаж ,и мога да ти кажа че именно тоя тип търсещи момчета,като предлагат толкова поне да е задълбочено и с начин ,виждала съм и страшно словохотливи и такива дето свалят звезди,но после опровергават всичко хубаво които са изградили
Всяко момче може да се задържи ,има си тънки начини ,стига да знаеш как
Що пък никнейм? Аз не съм измислен компютърен образ, а реален човек. Ами ти?

Струва ми се, че бъркаш бройкаджиите с ловците.
Това с "всяко момче може да се задържи" е вярно. Но не всяка може да го задържи. :wink: Едно е да го накараш да те пожелае сексуално, друго е да го накараш да се влюби в теб, трето е да го накараш да те заобича, а съвсем различно - да го задържиш.

Bukuttopuq
09-12-2010, 18:32
Дефинирай кифла моля..

MsIrony
09-12-2010, 18:34
^Все тая какво си за мен си ник-нейм

Общо казано е за 'ловците' ,има различни видове ,много видове . От повърхностни егойсти до галатни джентаълмени . Как ще те улови,и какъв ще е неговия подход са супер различни неща. Попадала съм на такъв типаж ,и мога да ти кажа че именно тоя тип търсещи момчета,като предлагат толкова поне да е задълбочено и с начин ,виждала съм и страшно словохотливи и такива дето свалят звезди,но после опровергават всичко хубаво които са изградили
Всяко момче може да се задържи ,има си тънки начини ,стига да знаеш как
Що пък никнейм? Аз не съм измислен компютърен образ, а реален човек. Ами ти?

Струва ми се, че бъркаш бройкаджиите с ловците.
Това с "всяко момче може да се задържи" е вярно. Но не всяка може да го задържи. :wink: Едно е да го накараш да те пожелае сексуално, друго е да го накараш да се влюби в теб, трето е да го накараш да те заобича, а съвсем различно - да го задържиш.Всеки малко по-харесван тип е бройкаджия и за да е такъв е и малко ловец ,не малко а много даже .. казах ти свързани са нещата много тясно. Сексуалното привличане е най-лесно спрямо момче,толкова са им слаби ангелите ,че не ти трябва много. Другото да го накараш да те обича силно ,да умира за теб е нещото което те прави жена ,иска се да си стойностен човек ,да те цени и да знае че има нещо малко но уникално в тебе и да не иска да те губи ,от там идва и това с нещо да си малко по-различна от останалата маса ,за да си специална и пак казвам да не иска да те губи ,и да знае какво губи . Всичко става с думи и деиствия,всеки има потенциала ,хората са красиви страшно отвътре ,просто не всеки може да го покаже

Kole
09-12-2010, 18:35
Дефинирай кифла моля..
Сексапилна млада дама, която не знае какво точно иска, освен, че мисли само за "забавление", пиене и (не много умни) момчета. Сменя гаджетата през 5-6 минути, така де, дни, защото са й "доскучали" и "трябва да се живее" и "да се вкуси от всичко в живота" и всякви такива екзистенциални фрази.

ScarletBite
09-12-2010, 18:46
Всеки малко по-харесван тип е бройкаджия и за да е такъв е и малко ловец ,не малко а много даже .. казах ти свързани са нещата много тясно. Сексуалното привличане е най-лесно спрямо момче,толкова са им слаби ангелите ,че не ти трябва много. Другото да го накараш да те обича силно ,да умира за теб е нещото което те прави жена ,иска се да си стойностен човек ,да те цени и да знае че има нещо малко но уникално в тебе и да не иска да те губи ,от там идва и това с нещо да си малко по-различна от останалата маса ,за да си специална и пак казвам да не иска да те губи ,и да знае какво губи . Всичко става с думи и деиствия,всеки има потенциала ,хората са красиви страшно отвътре ,просто не всеки може да го покаже
Бройкаджия - мъж\момче, който страда от жестоки комплекси, които избива посредством преспиване с колкото се може повече жени, целейки се в лесни и пропаднали кифленца, при това не толкова за удоволствието, колкото за възможността да покаже на другите, че е пич.
Ловец - мъж, който вижда някоя мадама, решава да я има и... в повечето случаи я има.

Пък ако една кифла е страшно красива отвътре, значи не е кифла. 8)

MsIrony
09-12-2010, 19:07
Аз ли съм попадала на некачествена стока ,или си мисля че всички мъже по природа са бройкаджии . А тези на които не им пускат жените влизат в ролята на сериозните и отговорни типчета ,който в първия удобен момент грешат

InsertDumbNickHere
09-12-2010, 19:32
Da no moito momiche e ot malkoto ostanali normalni :grin:

sarityy
09-12-2010, 22:58
Аз ли съм попадала на некачествена стока ,или си мисля че всички мъже по природа са бройкаджии . А тези на които не им пускат жените влизат в ролята на сериозните и отговорни типчета ,който в първия удобен момент грешати аз и аз съм на това мнение. ... :)

OneGuy
09-12-2010, 23:03
Аз ли съм попадала на некачествена стока ,или си мисля че всички мъже по природа са бройкаджии . А тези на които не им пускат жените влизат в ролята на сериозните и отговорни типчета ,който в първия удобен момент грешат


По тая логика ... аз ли нямам късмет или навсякъде на където се обърна е пълно с кифли ?!

sarityy
09-12-2010, 23:06
Аз ли съм попадала на некачествена стока ,или си мисля че всички мъже по природа са бройкаджии . А тези на които не им пускат жените влизат в ролята на сериозните и отговорни типчета ,който в първия удобен момент грешат


По тая логика ... аз ли нямам късмет или навсякъде на където се обърна е пълно с кифли ?!еми те са навсякъде така или иначе ;dd но не всички момичета са :)

OneGuy
09-12-2010, 23:08
Да бе ама то е много лесно да дадеш самооценка ... а не другите да ти сложат стикер "к?рва" "кучка" "кифла" и прочие ... но както и да го погледна ... определено нормалните момичета не са под път и над път ... за разлика пък от кифлите

fenkaaa
09-12-2010, 23:13
Ами бих казала,че кифлите нарастват .. добре че аз съм по средата :D

mynichka
09-13-2010, 06:11
Заучени фрази, изчезвали били..хахха

britzy
09-13-2010, 07:48
Da no moito momiche e ot malkoto ostanali normalni :grin:
Благодаря ти,че ни информира беше от адски голямо значение :shock: :shock:

пт-кифли,мифли-няма такова нещо.Има наконтени пикли ,които си мислят,че са яки а са ужасно смешни отстрани-оранжеви като морков само до половината лице с некви крещящи цветове грим,дрехи-ако някоя се познае оттука-ами жалки сте,смешни сте,зленца сте. 8)

anonimchetou
09-13-2010, 08:20
А някой ще ми обсясни ли пълното и точно значение на "кифла" ?! Нормални момичета има много, кви са тези глупости незнам... като почнете с тея кифли и кроасани нямам думи 8-) Всички сме нормални хора. Тва че някой се правят на идиоти е друг въпрос.

TheNewReligion
09-13-2010, 09:16
Не са на изчезване нито джентълмените, нито "добрите момичета". Просто като се правите, че ги търсите, се бутате там, където знаете, че няма да ги намерите и вътрешно искате хора с добра външност, с които нон-стоп да се драчите и ядосвате, а после по форумите да мрънкате и хейтърствате заради т'ва, че не сте наясно със себе си.

s0b1esk1
09-13-2010, 09:43
@Skarlet
защото за така наречените кифли външният вид е на 1во място и съответно са приятни за окото. я ми кажи ти с някво нормално момче ли искаш да се разхождаш по витошка или с много добре изглеждащ младеж?

TheNewReligion
09-13-2010, 10:14
^ Съжалявам, че се намесвам, ама имаш типичното селско мислене "Какво ще кажат хората? Я по-добре да направя така, че да ми изнася, че да си погаля егото на чужд гръб." Пфффф. Нали си с тоя човек, защото го обичаш, не за да се разхождаш с него по "главната", а да не може две приказки да си кажете? :lol:

kombarka
09-13-2010, 10:17
Нараства, колеги, нараства. Нищо. По-добре за нас.

britzy
09-13-2010, 10:23
@Skarlet
защото за така наречените кифли външният вид е на 1во място и съответно са приятни за окото. я ми кажи ти с някво нормално момче ли искаш да се разхождаш по витошка или с много добре изглеждащ младеж?

Гледай го ретарда-аз бих предпочела нормално момче отколкото некъф натокан направен,който ще се заглежда във всяка една намаджунена крава.Я се опрей бе.

Kole
09-13-2010, 12:32
А някой ще ми обсясни ли пълното и точно значение на "кифла" ?!
Сексапилна млада дама, която не знае какво точно иска, освен, че мисли само за "забавление", пиене и (не много умни) момчета. Сменя гаджетата през 5-6 минути, така де, дни, защото са й "доскучали" и "трябва да се живее" и "да се вкуси от всичко в живота" и всякви такива екзистенциални фрази.

ScarletBite
09-13-2010, 13:12
@Skarlet
защото за така наречените кифли външният вид е на 1во място и съответно са приятни за окото. я ми кажи ти с някво нормално момче ли искаш да се разхождаш по витошка или с много добре изглеждащ младеж?
Ее, Собиески (любимата ми водка е), много крайно разсъждаваш. Един свестен човек също може да си спортува, да има приятна външност, да се облича добре, да има самочувствие и т.н. Просто заедно с това ще има и някакъв акъл. :)

s0b1esk1
09-13-2010, 13:54
няма значение дали има акъл или не. няма да се жениш за нея/него а просто ти е странично занимание. не се влагат чувства а всичко е лична изгода

BoBa4eWeR
09-13-2010, 13:55
нараства броят на алкохолиците !

britzy
09-13-2010, 13:59
Кой ще вземе да каже на жиголото-a.k.a.sobieski,че не е прав? :-o

ScarletBite
09-13-2010, 14:28
няма значение дали има акъл или не. няма да се жениш за нея/него а просто ти е странично занимание. не се влагат чувства а всичко е лична изгода
Стига с това "не се влагат чувства". Да, стана модерно покрай фьешъна, но е сухо и нечовечно. Имаме нужда от любов.
А относно секс-игричките за нощ... там вече намират предназначението си кифлите.

Weroniikaaa
09-13-2010, 14:41
Има и кифли,който са такива каквито ги описахте.Обаче има момичета ,които са умни и това че изглеждат добре и се подържат не ги прави кифли.То за т'ва хората трябва първо да се опзнават.Не бива да се преценяват по виншния си вид.

mArMaLaDkA
09-13-2010, 14:42
Гледай го ретарда-аз бих предпочела нормално момче отколкото некъф натокан направен,който ще се заглежда във всяка една намаджунена крава.Я се опрей бе.

8-) You made my day!

honeybabe
09-13-2010, 15:38
А някой ще ми обсясни ли пълното и точно значение на "кифла" ?!
Сексапилна млада дама, която не знае какво точно иска, освен, че мисли само за "забавление", пиене и (не много умни) момчета. Сменя гаджетата през 5-6 минути, така де, дни, защото са й "доскучали" и "трябва да се живее" и "да се вкуси от всичко в живота" и всякви такива екзистенциални фрази.

по-голяма измислица не бях чувала... :lol:

Kole
09-13-2010, 17:57
А някой ще ми обсясни ли пълното и точно значение на "кифла" ?!
Сексапилна млада дама, която не знае какво точно иска, освен, че мисли само за "забавление", пиене и (не много умни) момчета. Сменя гаджетата през 5-6 минути, така де, дни, защото са й "доскучали" и "трябва да се живее" и "да се вкуси от всичко в живота" и всякви такива екзистенциални фрази.

по-голяма измислица не бях чувала... :lol:
Каква измислица, какви 5 лева? Сигурно защото ти самата си "кифличка" и затова не ти харесва. Сори, муцка, когато фактите говорят даже и кифлите мълчат. :-P

honeybabe
09-13-2010, 18:57
А някой ще ми обсясни ли пълното и точно значение на "кифла" ?!
Сексапилна млада дама, която не знае какво точно иска, освен, че мисли само за "забавление", пиене и (не много умни) момчета. Сменя гаджетата през 5-6 минути, така де, дни, защото са й "доскучали" и "трябва да се живее" и "да се вкуси от всичко в живота" и всякви такива екзистенциални фрази.

по-голяма измислица не бях чувала... :lol:
Каква измислица, какви 5 лева? Сигурно защото ти самата си "кифличка" и затова не ти харесва. Сори, муцка, когато фактите говорят даже и кифлите мълчат. :-P

:lol: Божеее!Не ме познаваш,че да говориш.Обличам се добре,държа на външният си вид,поддържам се...значи съм кифла???Ако тр. да анализирам думите ти:
"Сексапилна млада дама, която не знае какво точно иска, освен, че мисли само за "забавление",
а нещо лошо ли има да се забавлява?Или ти обичаш да се забиваш у вас и да се занимаваш с живота на "кифлите" ръсейки акъл из нета :lol:

"защото са й "доскучали" и "трябва да се живее" и "да се вкуси от всичко в живота" и всякви такива екзистенциални фрази."

а защо да не живее,всеки сам за себе си решава какво да прави с живота си...факт е ,че сега повечето "кифли"се забавляват,докато ти се опитваш да изкараш недостатъците на другите наяве,ако могат да се нарекат така :)

И най-смешното е,че сте седнали да определяте другите уж са смешни и жалки,тогава що се занимавате с тях?!А това за сексапилната млада дама прозуча много тъпо ....уж оплюваш т.нар."кифли",ама я определяш като сексапилна...хваща ти окото а ;)и ако я видиш едва ли ще останеш равнодушен;) или може би харесваш дебели неподдържани момичета,които не са особено приятни на пръв поглед,съмнявам се :)

ScarletBite
09-13-2010, 19:04
honeybabe, скъпа, звучиш точно като кифла. :) ноу ъфенс...

strave
09-13-2010, 19:14
Нормални,ненормални,кифли-все етикети,които ги блъскат въхру хората за щяло и нещяло.Всеки човек сам прави оценка за другите според това как той/тя възприемат останалите хора и как тя ги вижда в чуждите очи.Джентълмени има и кифли има и нормални момичета има въпроса е всеки да си отговори на въпроса дали може да ги съзре сред другите и да ги оцени.

honeybabe
09-13-2010, 19:17
;p

kombarka
09-13-2010, 19:29
^ Скъпа мила моя, отчайваща си.

ScarletBite
09-13-2010, 19:29
добре кифла съм,щом се поддържам,забавлявам се и си живея живота :) съдете ме :) а вие сте банички,дето сте дебели,разплути,живеещи за мнението на другите хора,харесващи дебели,некъпани изтърсаци и на вс.отгоре комплексирани относно външния вид на другите :) са квит ли сме?
Разсмиваш ме от сърце! :lol: Моля те, продължавай да пишеш мнения! :lol:

honeybabe
09-13-2010, 19:33
honeybabe, скъпа, звучиш точно като кифла. :) ноу ъфенс...

скъпа,може да звуча всякак,но ако се разровиш из мненията ми ще видиш,че съм писала,че много често ходя без грим,прическа,и се обличам небрежно,друг път си отделям повечко време да се глезя всичко е според настроението ми,за разлика от вас не живея в някакви стереотипи и не ми пука като каква ме определят по простата причина,че адски малко хора ме познават такава каквато съм ,камо ли тези,които се изказват неподготвени за хора,които даже не са виждали из сайтовете,като теб,затова тихичко :)

honeybabe
09-13-2010, 19:34
добре кифла съм,щом се поддържам,забавлявам се и си живея живота :) съдете ме :) а вие сте банички,дето сте дебели,разплути,живеещи за мнението на другите хора,харесващи дебели,некъпани изтърсаци и на вс.отгоре комплексирани относно външния вид на другите :) са квит ли сме?
Разсмиваш ме от сърце! :lol: Моля те, продължавай да пишеш мнения! :lol:

ми да смей се като не ти изнася и няма какво да кажеш друго не ти остава :)

ScarletBite
09-13-2010, 19:35
honeybabe, скъпа, звучиш точно като кифла. :) ноу ъфенс...

скъпа,може да звуча всякак,но ако се разровиш из мненията ми ще видиш,че съм писала,че много често ходя без грим,прическа,и се обличам небрежно,друг път си отделям повечко време да се глезя всичко е според настроението ми,за разлика от вас не живея в някакви стереотипи и не ми пука като каква ме определят по простата причина,че адски малко хора ме познават такава каквато съм ,камо ли тези,които се изказват неподготвени за хора,които даже не са виждали из сайтовете,като теб,затова тихичко :)
О, не си ми направила нужното впечатление, за да ти чета стари мнения. :)

Не спирай да говориш по темата, моля те! :lol: :lol:

BreakTheWind
09-13-2010, 19:36
Всеки ден като ми е кофти влизам в любов да си оправя настроението :D

MsIrony
09-13-2010, 19:36
Откога поддържаното момиче е трън в очите на околните? И аз обичам да експериментирам с грим,изяжте ме

ScarletBite
09-13-2010, 19:39
Откога поддържаното момиче е трън в очите на околните? И аз обичам да експериментирам с грим,изяжте ме
Вече уточнихме (при това многократно), че "кифла" не значи поддържано момиче... значи празноглаво, повърхностно, изкурвено момиче.

Moderatorius
09-13-2010, 19:43
Умряхте с тия кифли, значи... И си има нормални момичета, има и нормални момчета. Тва, че вие забелязвате само шикозните персони, тва си е лично ваш проблем.

MsIrony
09-13-2010, 19:45
Откога поддържаното момиче е трън в очите на околните? И аз обичам да експериментирам с грим,изяжте ме
Вече уточнихме (при това многократно), че "кифла" не значи поддържано момиче... значи празноглаво, повърхностно, изкурвено момиче.Видях нещо реве , че била поддържана и предположих че именно затова я храните, защото маса народ са така . Моя грешка,и аз съм на това мнение ,подобно държание е евтино и отблъскващо както ми го описа и е точно обратното на това което се иска от едно момиче

honeybabe
09-13-2010, 19:48
именно затова седна да ме храни девойката,защото казах,че обичам да се забавлявам и да се грижа за външния си вид,никъде не споменах,че съм материалистка,а пък тя ме нападна с тежкото обвинение,че съм била звучала като "кифла".... :?

indigo0lady
09-13-2010, 19:50
Не са на изчезване нито джентълмените, нито "добрите момичета". Просто като се правите, че ги търсите, се бутате там, където знаете, че няма да ги намерите и вътрешно искате хора с добра външност, с които нон-стоп да се драчите и ядосвате, а после по форумите да мрънкате и хейтърствате заради т'ва, че не сте наясно със себе си.

+9999999999999999999999999

Пффф, какъв ли щеше да е светът, ако всички олигофренясали хора гледаха повече себе си, отколкото останалите?!?

MsIrony
09-13-2010, 19:52
определяш като сексапилна...хваща ти окото а ако я видиш едва ли ще останеш равнодушен;) или може би харесваш дебели неподдържани момичета,които не са особено приятни на пръв поглед,съмнявам се :)Тука е права много ,забелязала съм че много от момчетата плюят подобни ,но съм сигурна че вдигат самолета само при вида им .

ScarletBite
09-13-2010, 19:55
именно затова седна да ме храни девойката,защото казах,че обичам да се забавлявам и да се грижа за външния си вид,никъде не споменах,че съм материалистка,а пък тя ме нападна с тежкото обвинение,че съм била звучала като "кифла".... :?
Как ще те храня, бе? :lol: Аз ти се кефя!

ve4nosamotna
09-13-2010, 22:07
Колкото и да спорите по темата няма да стигнете до заключение, но аз искам да споделя моята гледна точка. А именно всички мрънкат срещу кифлите обаче момчетата си търсят само такива, а момичетата скрито им завиждат и искат да са като тях. Това е - такива момичета вземат и добрите и лошите момчета и за това ние относително свястните все се оплакваме - не ни съдете, но никой в днешно време не се интересува от истинската красота или същността на едно момиче и всеки тича след ку*вите, кучките, кифлите,лиглите и тн

RoSKo0o0
09-13-2010, 22:22
Според мен, не. Има баланс...те правят, ние ги ядем и така един безкраен кръговрат :P

GD
09-14-2010, 07:00
Ами да на изчезване са,защото вече няма свестни момичета всичко е курволяк до припадък.Съжалявам че го казвам ама е истина а от истината боли нали така. ;)

mArMaLaDkA
09-14-2010, 07:03
^ Не ти ли връзват, мойто момче? :(

GD
09-14-2010, 07:07
^ Не ти ли връзват, мойто момче? :( Мен ли питаш?

MaLkaTa_LaDy
09-14-2010, 09:26
Нормални,ненормални,кифли-все етикети,които ги блъскат въхру хората за щяло и нещяло.Всеки човек сам прави оценка за другите според това как той/тя възприемат останалите хора и как тя ги вижда в чуждите очи.Джентълмени има и кифли има и нормални момичета има въпроса е всеки да си отговори на въпроса дали може да ги съзре сред другите и да ги оцени.
Адски съм съгласна с това мнение.

П.с. Ако зададете някакви параметри на понятието "кифла" ще е по-добре. Защото гледам, че не се е доразбрало за какво говорите. И има някои за които в пълна сила въжи поговорката "Гузен негонен бяга".

beautiful1whisper
09-14-2010, 10:17
естествено ,че броя на кифлите расте и тооо с бясна скорост , всеки ден , във всеки град , се "раждат" по поне 3 нови <-- моя статистика ;)

Kole
09-14-2010, 13:15
honeybabe доста тактично показва и друга характеристика на "кифлата" - такова нещо като чуждо мнение няма! Който мисли по различен начин от нея и не приема "стандарта" й на живот е смотан, забит вкъщи и изтърсак. Лека-полека стигаме до пълната дефиниция на това животно "кифлата". :D

Bubbly
09-14-2010, 15:47
Кифли винаги е имало и ще има. Важното е франзелите да не изчезнат :grin: .
"Нормално" и "ненормално" са субективни понятия, така че не си пълнете главиците с такива екзистенциални въпроси, щото, ако изходим от факта, че "нормалното" се определя от мнозинството, значи кифлите са си абсолютно нормални.

xCut0utMyTearsx
09-14-2010, 15:57
Всяка трета е кифла... :X
и броят им все повече расте :x

аз НИКОГА, ама НИКОГА няма да стана кифла :booooomb:
ебаси противните и надути псета ;/

honeybabe
09-14-2010, 16:13
honeybabe доста тактично показва и друга характеристика на "кифлата" - такова нещо като чуждо мнение няма! Който мисли по различен начин от нея и не приема "стандарта" й на живот е смотан, забит вкъщи и изтърсак. Лека-полека стигаме до пълната дефиниция на това животно "кифлата". :D

Само дето не покривам основното правило в измисленото ти определенийце- празноглавостта.И не спря да избиваш комплекси на чужд гръб,не мога да разбера някоя от т.нар."кифли" ли не ти обърна внимание или какво стана,че така упорито ръсиш от комплексарщината си.Тръгнал да си дава мнението за чуждия стандарт на живот -ами по-добре погледни твоя,че от това,което чета имаш отчаяно нужда от внимание.
П.п - ако обичаш,спри да цитираш ника ми постоянно,ако имаш нещо да ми казваш - на лично ;)

Eliii
09-14-2010, 16:22
Мен ми лъха на фасул от провинцията


А, Божее!! :lol:
Таз мома сигурно е VIP

По темата:
Ами да на изчезване са,защото вече няма свестни момичета всичко е курволяк до припадък.Съжалявам че го казвам ама е истина а от истината боли нали така.

MissDeadly
09-14-2010, 16:31
Според мен свестните момичета нито са на изчезване, нито намаляват, просто т.нар. кифли изпъкват все повече и повече над останалите.
+1
Нормалните момичета не са толкова нахакани и не се бутат навсякъде... Всеки влак си има пътници.. кифли, гевреци, франзели, джентълмени, плейбои и т.н. Няма страшно природата си знае работата 8-)

s0b1esk1
09-14-2010, 19:46
оф от вас се депресирам ше зема да дръпна една черта вече.. не очаквам да ме разберете

AutomatiC
09-14-2010, 19:53
има свестни момичета, спокойно..

Kole
09-14-2010, 19:58
има свестни момичета, спокойно..
Ама са заети, бе, да му се не види!!! :D Те да не са ги раздавали на търг и да съм пропуснал нещо!

AutomatiC
09-14-2010, 20:05
определено не ги раздават на търгове,по скоро кифлите 8-)

bratignat
09-15-2010, 12:29
Някой кифли изглеждат добре и като кифли винаги гледат да са център на вниманието=>логично ги забелязваме по-лесно. Ще перифразирам думите на Хан Омуртаг:

"Една кифла и добре да се гримира, пак мухлясва. И след нея се появява друга кифла. И нека тея кифли след нея разберат, че важен е мармаладът,а не тестото."

ЪЪ с други думи - момчетата обичаме просто и истински - ако си хубава, но с добро сърце вечно ще те помним. Ако си хубава, но жестока - 2-3 вечери ще те помним. Ако си грозна с добро сърце (нормално момиче, както казват хората във форума), ще искаме да ни запознаете с приятелките ви.

Така, че освен да спортувате бъдете и добри ;)

gabi_94
09-15-2010, 18:11
Винаги е имало и винаги ще има и свестни момичета и свестни момчета, но те сякаш не се нацелват и всички се оплакваме. Подобни теми вече са банални...

chococookie
09-16-2010, 15:08
Честно казано много много не ме вълнуват кифлите, те си имат свят, аз също, но те са мнозинство. Не ми пречат с външния си вид, даже им се радвам, но мразя да ми натрапват проблемите си и като ги питам нещо, да стоят и да ме зяпат сякаш съм паднала от Луната. Иначе не пречат, имат яки коси 8-) Но тва с тия кифли стана банално...Аз се гримирам сутрин, лично майка ми разрешава, всеки ден съм със сешоара и дължа да се обличам чисто, въпреки, че нямам 20 чифта дънки, а само 10 например. Но както мога да се гримирам и лакирам, така мога и да слушам в час и да се държа добре с хората около мен. Изглежда обаче напоследък тия две неща са абсолютно несъвместими 8-) Свят голям, хора всякакви.

bratignat
09-16-2010, 16:21
Честно казано много много не ме вълнуват кифлите, те си имат свят, аз също, но те са мнозинство. Не ми пречат с външния си вид, даже им се радвам, но мразя да ми натрапват проблемите си и като ги питам нещо, да стоят и да ме зяпат сякаш съм паднала от Луната. Иначе не пречат, имат яки коси 8-) Но тва с тия кифли стана банално...Аз се гримирам сутрин, лично майка ми разрешава, всеки ден съм със сешоара и дължа да се обличам чисто, въпреки, че нямам 20 чифта дънки, а само 10 например. Но както мога да се гримирам и лакирам, така мога и да слушам в час и да се държа добре с хората около мен. Изглежда обаче напоследък тия две неща са абсолютно несъвместими 8-) Свят голям, хора всякакви.

Сега сигурно, случайно ще си споменеш скайпа и гръдната обиколка. Прайм тайма е по-късно :razz:

StolenBliss
09-16-2010, 16:45
Видях че има "на изчезване ли са джентълмените ?" и за това реших да има и за нормалните момичета и жени защото имаше коментар че нямало къде да виреят джентълмените и искам да попитам всички относно жените. :)

Да, Луси, да ..! :lol:

chococookie
09-16-2010, 17:12
Честно казано много много не ме вълнуват кифлите, те си имат свят, аз също, но те са мнозинство. Не ми пречат с външния си вид, даже им се радвам, но мразя да ми натрапват проблемите си и като ги питам нещо, да стоят и да ме зяпат сякаш съм паднала от Луната. Иначе не пречат, имат яки коси 8-) Но тва с тия кифли стана банално...Аз се гримирам сутрин, лично майка ми разрешава, всеки ден съм със сешоара и дължа да се обличам чисто, въпреки, че нямам 20 чифта дънки, а само 10 например. Но както мога да се гримирам и лакирам, така мога и да слушам в час и да се държа добре с хората около мен. Изглежда обаче напоследък тия две неща са абсолютно несъвместими 8-) Свят голям, хора всякакви.

Сега сигурно, случайно ще си споменеш скайпа и гръдната обиколка. Прайм тайма е по-късно :razz:
8-) 8-) 8-)

dviny12345
09-16-2010, 18:26
''Кифлите'' , както ги наричате... майй са повече от ''нормалните момичета'' . За някои момчета може кифлите да са нормални момичета. Което е жалко. Повечето ми приятелки не са кифли, имам и някои които са кифли. Аз мисля,че не съм КифФлЪъ .Не си слагам многго грим, ходя нормално олечена. И май се повтарям 8-)

mnogoznaikO
09-16-2010, 18:57
малко по малко да :) но за щастие съм намерил поне 1 :)

unbreakabl3
09-16-2010, 18:59
Повечето хора нямат собствено мнение или се страхуват да го изразят. Тези индивиди тичат след стадото, мислейки се за "велики". В такъв случай не расте само броя на "кифлите", расте броят на стадото..
Горките момиченца гледат какво върви на пазара и гледат да му подражават, за да са "вървежни".
В много случаи съм оставала направо поразена от малоумието на някои момичета, тип "кифли". Не слагам всички под общ знаменател, винаги има и изключения, но.. друг е въпросът докъде стига изключението, щом все пак е в стадото.
Най-лошото е пък че се мислят за много оригинални, а отстрани всички са толкова еднакви.. Никаква уникалност, никакво изразено собствено "Аз". В повечето случаи дори говорят и мислят по един и същ начин, все едно на всички им е даден само един мозък... :x
Малко останаха момичетата, а и въобще хората, които не се страхуват и срамуват да покажат това, което са в действителност. Не се страхуват да бъдат отхвърлени, заради истинското си аз.. Което е много, много жалко.. :(

fenofhouse
09-16-2010, 19:08
ооооооооооо да :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P :P :P :P 8) 8) 8) 8) 8) 8) :) :) :) :grin: :grin: :grin: :grin:

Nakadah
09-16-2010, 20:02
Я някой от вас професори да ми обесни какво означава "нормално момиче"

OneGuy
09-16-2010, 20:08
Я някой от вас професори да ми обесни какво означава "нормално момиче"

Противоположното на кифла

Nakadah
09-16-2010, 20:12
Я някой от вас професори да ми обесни какво означава "нормално момиче"

Противоположното на кифла

значи и ти не знаеш :)

bilqnavod
09-16-2010, 20:13
именно затова седна да ме храни девойката,защото казах,че обичам да се забавлявам и да се грижа за външния си вид,никъде не споменах,че съм материалистка,а пък тя ме нападна с тежкото обвинение,че съм била звучала като "кифла".... :?

ти сама някъде там по горе^^^ си призна, че си такава... :) така че не се сърди на хората...

Slamdancer
09-16-2010, 20:19
Тука доста интересно се получи как гадните грозни ХЕЙТЪРКИ хранът по-хубавите момичета ^^ Момче съм и нищо лошо не виждам в ''кифлите'' просто те са по-сладки момичета , които отделят повече време за външния вид ( в което няма лошо ест ).

Righteousness
09-16-2010, 22:35
Моралноста си отива...
Очевидно малък е процента от младежите който искат нещо истинско пред цялото измамливо щастие на развратеността. Ако сега нещата отиват към масов курвалък със светлинна скорост по-добре да няма следващо поколение. Какво ще е то? Легализация на детско порно?
Какви здрави семейства ке направите бе хора? Къде отидоха истинските отношения? Какво ни очаква за напред? Много хора питат за морални момичета - еми нема да ги намерите по тези форуми по простата причина че ако са морални нема да седнат и да разнищат развратеността на разгонените пубери тука.
По-важно ли е за вас да си направите кефа с УНИКАЛНО сексапилните фитнес манияци (оо да естествено вие гледаде какво е вътре в човека не се и съмнявам!) отколкото да има някой който да го е грижа за вас и да имате щастливо семейство и деца?
Сега ако искаш да имаш изобщо некакви ценности и задръжки требе да си отхвърлен от всички шото не се натискаш? Предпочитате релефното епилирано момче с тясните дънки в центъра на рейса а не леко пълничкото момче което помага на старата жена да се качи в автобуса?

Псувайте ме и ми кажете колко неграмотно пиша, вие сте...

OneGuy
09-16-2010, 22:52
Моралноста си отива...
Очевидно малък е процента от младежите който искат нещо истинско пред цялото измамливо щастие на развратеността. Ако сега нещата отиват към масов курвалък със светлинна скорост по-добре да няма следващо поколение. Какво ще е то? Легализация на детско порно?
Какви здрави семейства ке направите бе хора? Къде отидоха истинските отношения? Какво ни очаква за напред? Много хора питат за морални момичета - еми нема да ги намерите по тези форуми по простата причина че ако са морални нема да седнат и да разнищат развратеността на разгонените пубери тука.
По-важно ли е за вас да си направите кефа с УНИКАЛНО сексапилните фитнес манияци (оо да естествено вие гледаде какво е вътре в човека не се и съмнявам!) отколкото да има някой който да го е грижа за вас и да имате щастливо семейство и деца?
Сега ако искаш да имаш изобщо некакви ценности и задръжки требе да си отхвърлен от всички шото не се натискаш? Предпочитате релефното епилирано момче с тясните дънки в центъра на рейса а не леко пълничкото момче което помага на старата жена да се качи в автобуса?

Псувайте ме и ми кажете колко неграмотно пиша, вие сте...

Съвсем правилно мислене братле ... но мисля че не е тук мястото за какви деца и семейства говориш ... тук влизат разни деца и питат кога е времето за секс ... проблема не в децата, а в родителите за това имах предвид че тези твои думи макар и правилни не са за този форум .. какво ще е бъдещето на следващите поколения зависи от родителите все още не е напълно изгубена каузата

SilenceMustBeHeard
09-17-2010, 05:27
Лелееее... Тоя сайт ми стана любим ! Когато съм отегчен до смърт влизам тук и след няколко минутки вече се гърча от смях. Всички претендирате че сте ПО от другите , да ама огромна част от вас са хора без reallife занимаващи се само със форуми и порно-сайтове. Някои индивиди претендиращи за високи призове със своите остроумия дори немогат да пишат правилно. Научете граматиката деца ! Реалността, истинският живот ( този извън форумите в които спамите за да получите някоя по-висока титла) е много по-вълнуващ от най-смелите ви мечти. Зависи от вас какъв ще си го направите. Като не искате кифли от които само да ви боли главата - карайте си сами докато намерите правилният човек. Същото се отнася и за момичетата.

Kole
09-17-2010, 12:01
Някой кифли изглеждат добре и като кифли винаги гледат да са център на вниманието=>логично ги забелязваме по-лесно. Ще перифразирам думите на Хан Омуртаг:

"Една кифла и добре да се гримира, пак мухлясва. И след нея се появява друга кифла. И нека тея кифли след нея разберат, че важен е мармаладът,а не тестото."

ЪЪ с други думи - момчетата обичаме просто и истински - ако си хубава, но с добро сърце вечно ще те помним. Ако си хубава, но жестока - 2-3 вечери ще те помним. Ако си грозна с добро сърце (нормално момиче, както казват хората във форума), ще искаме да ни запознаете с приятелките ви.

Така, че освен да спортувате бъдете и добри ;)
Това изказване дали не изби всичката риба наоколо? :grin:

Wwe1fenka
09-17-2010, 14:26
Мисля,че двете вече са наравно.В пети клас има две момичета,които ходят с маникюри (да 5-ти клас!) обличат се като повечето от вас,къдрят си косите.Топират ги много.
Днес видях едно такова малко момиче (може и по-малко да е било)да пуши!Представяте ли си?!Една пикла да пуши.
Така че вече не знам :shock: :shock:

mArMaLaDkA
09-17-2010, 14:38
^ Ти колко годишна си точно?

OneGuy
09-17-2010, 14:42
Ха ама как го каза само .. "да се топира и да се облича като вас" :shock:

jabkaaa
09-17-2010, 15:15
Да,на изчезване са ,иии тоо сериозно :D :-D Напро си умирам да ги гледам колко са ограничени,горкичките.Напу дрили се-не може да им се види лицето и сложили някакви лъскави дрешки,с циците отвън,кухи на лейки и не са се изкъпали,нооо е важно да са ,,тежки'' :grin:

Dragonflyelf
09-17-2010, 15:43
Е вие за какво гледате?... Аз повече виждам момичета-не-кифли от колкото самите кифли... може би просто не обръщам внимание и не се оглеждам за тях... xD Знам ли...

unbreakabl3
09-17-2010, 17:35
Тука доста интересно се получи как гадните грозни ХЕЙТЪРКИ хранът по-хубавите момичета ^^ Момче съм и нищо лошо не виждам в ''кифлите'' просто те са по-сладки момичета , които отделят повече време за външния вид ( в което няма лошо ест ).

Ти направо ме уби. :shock: НИКОЙ не "храни" хубавите момичета, които поддържат външния си вид. Не е нужно да си кифла, за да го поддържаш, не знам защо си си направил тези изводи. Тук обсъждаме по-скоро момичетата, чието "поддържане на външен вид" е доста смешно за възрастта им, да не говорим за липсата на акъл, която е довела до това. Аз останах изумена на първия учебен ден, докато пътувах в автобуса какви "момичета" имаше.. Мале.. то не бяха прозрачни роклички, през които да им се виждат сутиените, не бяха извратено високи обувки, на които едва се движеха милите. Да не говорим за лицата им с по един тон фон дьо тен и други гримове по тях. Не знаех на училище ли са ходили или се връщат от Скобелева..
Хубавото момиче е това, което има реална самооценка и не изглежда смешно и като к***а. Честно казано, ако бях момче, не бих била особено заинтересована от момичетата тип кифли.. Че то всичко им се вижда, никаква загадъчност, никакъв стил.. Важното е да се вижда колкото може повече.. Да, ама не, мили момичета..!

petersl55
09-17-2010, 18:09
Тука доста интересно се получи как гадните грозни ХЕЙТЪРКИ хранът по-хубавите момичета ^^ Момче съм и нищо лошо не виждам в ''кифлите'' просто те са по-сладки момичета , които отделят повече време за външния вид ( в което няма лошо ест ).
Ма да .. много добре казано + ще прибавя че стават и по-секси.. :lol: Кифлички-сладички :smt117 :razz:

nanabg
09-17-2010, 19:24
пълно е с кифлячки :booooomb:

bilqnavod
09-18-2010, 14:13
Моралноста си отива...
Очевидно малък е процента от младежите който искат нещо истинско пред цялото измамливо щастие на развратеността. Ако сега нещата отиват към масов курвалък със светлинна скорост по-добре да няма следващо поколение. Какво ще е то? Легализация на детско порно?
Какви здрави семейства ке направите бе хора? Къде отидоха истинските отношения? Какво ни очаква за напред? Много хора питат за морални момичета - еми нема да ги намерите по тези форуми по простата причина че ако са морални нема да седнат и да разнищат развратеността на разгонените пубери тука.
По-важно ли е за вас да си направите кефа с УНИКАЛНО сексапилните фитнес манияци (оо да естествено вие гледаде какво е вътре в човека не се и съмнявам!) отколкото да има някой който да го е грижа за вас и да имате щастливо семейство и деца?
Сега ако искаш да имаш изобщо некакви ценности и задръжки требе да си отхвърлен от всички шото не се натискаш? Предпочитате релефното епилирано момче с тясните дънки в центъра на рейса а не леко пълничкото момче което помага на старата жена да се качи в автобуса?

Псувайте ме и ми кажете колко неграмотно пиша, вие сте...

Съвсем правилно мислене братле ... но мисля че не е тук мястото за какви деца и семейства говориш ... тук влизат разни деца и питат кога е времето за секс ... проблема не в децата, а в родителите за това имах предвид че тези твои думи макар и правилни не са за този форум .. какво ще е бъдещето на следващите поколения зависи от родителите все още не е напълно изгубена каузата


+2

Определено съм съгласна и с двама ви. Мозъците на тинейджърите деградират все повече и повече. Не знам как би се отразило това на бъдещите поколения. Например днес в соц. мрежа ФБ прочетох поздрав от сорта: "Izverg! 4RD! pojelavam ti pari koli i cici!" Естествено поне 10 кифли бяха натиснали бутона "Харесва ми"

ntL
09-18-2010, 14:21
Много противоречеви мнения видях до тук, нека да споделя и моето. Народопсихологията на момичета/момчета - тийнейджъри се променя да не кажа с всеки изминал ден, но затова можем да виним технологиите и развитието на т.нар. модерен свят. Лично аз срещам ВСЕКИ ДЕН "кифли", а лошото е, че са мнозинство. Сега момиченцата на 15-16 години се обличат с полички, голи пъпове, червилца... ПРАВЯТ СЕКС и т.н. Когато аз бях на 15-16, което, в интерес на истината не беше много отдавна, момичетата си играеха в пясъка пред блока. Не искам да прозвуча консервативно, но ФАКТ е, че с всеки изминал ден броят на несериозните и лигави жени нараства, както и този на мъжете, естествено.

bilqnavod
09-18-2010, 14:51
Много противоречеви мнения видях до тук, нека да споделя и моето. Народопсихологията на момичета/момчета - тийнейджъри се променя да не кажа с всеки изминал ден, но затова можем да виним технологиите и развитието на т.нар. модерен свят. Лично аз срещам ВСЕКИ ДЕН "кифли", а лошото е, че са мнозинство. Сега момиченцата на 15-16 години се обличат с полички, голи пъпове, червилца... ПРАВЯТ СЕКС и т.н. Когато аз бях на 15-16, което, в интерес на истината не беше много отдавна, момичетата си играеха в пясъка пред блока. Не искам да прозвуча консервативно, но ФАКТ е, че с всеки изминал ден броят на несериозните и лигави жени нараства, както и този на мъжете, естествено.
+1 да и аз твърдя същото! :-D

angeldark86
09-29-2010, 18:03
Аз съм съгласна с повечето коментари и ето го моето мнение.
Броя на кифлите си расте ли растеее и момчета просто стават като заслепени от крака, цици и др неща докато др момичета които са по срамежливи и не смятат че това да се обличаш като проститутка е нормално стоят и се чудят как да си хванат гадже или да привлекат вниманието на момчето което харесват.Аз съм точно токава и в момента описвам точно моето положение и ми става толкова гадно че имам чувсвото че и аз трябва да стана к---а. Ест. че няма да го направя но кои знае :( #-o #-o #-o

mArMaLaDkA
09-29-2010, 18:41
^ Нали се сещаш, че винаги ще има разголени девойки по улиците, както и мъже, които да се впечатляват от показана повече плът? Съвсем нормално е да заглеждат повече някоя с деколте, отколкото с поло.
Фактът обаче, че ти не можеш да привлечеш вниманието на един мъж облечена, както в къса пола, така и в дънки, си остава непроменен. И докато ти мислиш толкова наивно и плюеш как момичетата, показали малко повече плът са проститутки, ще си стоиш сама още дъълго време. Честито!

xXTOXiCXx
09-29-2010, 18:44
С кифли е пълно... да не забравяме ,че и най-вероятно поне 1/3 от "плюещите" кифлите в тази тема са точно такива ;дд рофлл

SolemnityOfDeath
09-29-2010, 22:08
Като цяло какво ви ебе <еди кой си по улицата>? Обграждайте се с нормални, свестни хора, и да не ви ебе.

Лично при мен всичките момичета, с които си контактувам, са много свестни хора. К'во ме ебат кифлите? За тях си има подходяща среда, както за мен, така и за вас. :)

PyCoKoCkA93
09-29-2010, 22:33
Я някой от вас професори да ми обесни какво означава "нормално момиче"

Нормално е доста променливо и оптносително понятие,защото първо всеки има различна представа за нормално,и второ,защото възгледите и мирогледът на човек могат да се променят :) Като цяло нормално момиче ще рече,момиче,което се поддържа добре(тяло,грим,прическа),н това не е на първо място за нея,има чувство за хумор и може да ти е забавно с нея,но когато стане въпрос за сериозни неща пак можеш да си говориш с нея,тя има акъл в главата и знае как да го използва,не е златотърсачка и би оценила човекът отсреща не само по външния вид и размера на банковата му сметка...Има си самочувствието,но в границите на нормалното и можеш да си говориш на най-различни теми с нея(освен дискотеки,мода и т.н.) :) Надявам се,че що-годе съм била изчерпателна и ясна :) Разбира се,че може да съм пропуснала нещо,но както казах по-горе всеки си има мнение и възглед за "нормално"...

6sense
09-29-2010, 22:37
до сега съм ходил само с 2 свесни момичета. още съм с 2рата де :smt055 ... но като цяло почти всички са КИФЛИ ,дет се мислят за крУасани

нормално момиче- за мен е не да ходи с мен заради стандарта на живот които имам ,а заради самия мен

moneycomeme
09-29-2010, 22:52
Видях,че вече масата са безчовечни,видях че масово приятелствата са условни,видях,че любовта вече не е онази безусловната,виждам че има тенденция на промяна към по-егоцентричното...А егоцентричните хора трудно успяват да дадт любовта си на друг,освен на себе си....Не е проблема в ,,кифлите'',защото и те ще си намерят някой за тяхната уста,проблема е че човешкото вече у хората изчезва...

Destroyer89
09-30-2010, 14:28
Преди 2 дена, някакво лапенце на 15,16г от женски род с повече грим от членовете на КИС взети заедно и с пола до ушите ме пита за цигари по следният начин:Дай еднЪ цигара уеее ! Казвайки го с възможно най-противния тон,като че ли ми заповядва.Адски ме подразни,че момиче на 16г ми иска цигари,но още повече това,че ми говори,като че ли ми е на годините...Понеже бързах пък и не пуша, я подминах без да кажа нищо,при което почна да ме псува и кълне до девето коляно...
-Пробема е там,че децата не са виновни за това,че растат с лошо възпитание и манталитет,а основно родителите и учителите.Те са тези,които трябва да покажат на децата си,кое е редно и кое не.Те са тези,които трябва да възпитават подрастващото поколение.В което като гледам се провалят епично.Друг фактор в България е чалгата-с простащината си променя до голяма степен мисленето на момичетата и няма кой да им покаже на време,че това не е редно

AceXe
09-30-2010, 16:32
Не. Съжалявам, че ще оборя повечето ви, но това е евтина пропаганда. Кифли винаги е имало под една или друга форма. Просто преди бяха по-скрити, но сега се показват повече. Но това винаги е било така. Съотношениети между нормални и "ненормални" момичета не се изменя, само че е по-готино сега да си говорим как "днешната младеж..." По-готин си като кажеш леле света отива на кино, вече само кифли има, но това не е така. Да много са, но не значи, че се увеличават. А мога и да ви кажа, че познавам достатъчно такъв род кифли и наистина повечето от тях са глупави, повърхностни и ги грее само за следващото парти. Но сред тях има и стойностни хора, които са на изключително високо ниво за разлика от други "некифли", но просто им харесва този стайл на живот. ;) Така че хайде да не генерализирате това, което виждате пред входа ви и пред даскалото ви.

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 21:02
Преди 2 дена, някакво лапенце на 15,16г от женски род с повече грим от членовете на КИС взети заедно и с пола до ушите ме пита за цигари по следният начин:Дай еднЪ цигара уеее ! Казвайки го с възможно най-противния тон,като че ли ми заповядва.Адски ме подразни,че момиче на 16г ми иска цигари,но още повече това,че ми говори,като че ли ми е на годините...Понеже бързах пък и не пуша, я подминах без да кажа нищо,при което почна да ме псува и кълне до девето коляно...
-Пробема е там,че децата не са виновни за това,че растат с лошо възпитание и манталитет,а основно родителите и учителите.Те са тези,които трябва да покажат на децата си,кое е редно и кое не.Те са тези,които трябва да възпитават подрастващото поколение.В което като гледам се провалят епично.Друг фактор в България е чалгата-с простащината си променя до голяма степен мисленето на момичетата и няма кой да им покаже на време,че това не е редно

Чак ми стана смешно като го прочетох :D Еми така е децата не са толкови виновни,колкото родителите им или по-точно липсата на такива,или учителите,които гледат само да им минат часовете и да си приберат заплатката...То държавата ни е такава,всеки гледа себе си и никой не прави нищо за поголомно затъпяващото и изпростяващо поколение...

Пък за чалгата може малко да поспорим,защото и аз слушам чалга,но очевидно това не ме прави тъпа и ограничена..Просто от малка израстнах с тази музика и си ми е на сърце,признавам си :D

SisinkaS
10-01-2010, 09:46
Много противоречеви мнения видях до тук, нека да споделя и моето. Народопсихологията на момичета/момчета - тийнейджъри се променя да не кажа с всеки изминал ден, но затова можем да виним технологиите и развитието на т.нар. модерен свят. Лично аз срещам ВСЕКИ ДЕН "кифли", а лошото е, че са мнозинство. Сега момиченцата на 15-16 години се обличат с полички, голи пъпове, червилца... ПРАВЯТ СЕКС и т.н. Когато аз бях на 15-16, което, в интерес на истината не беше много отдавна, момичетата си играеха в пясъка пред блока. Не искам да прозвуча консервативно, но ФАКТ е, че с всеки изминал ден броят на несериозните и лигави жени нараства, както и този на мъжете, естествено.

Напълно съм съгласна с теб. Но затова са виновни донякъде също и родителите, който не обръщат достатъчно внимание на децата си. Как ще пуснеш 15 годишната си дъщеря да излезе облечена като холивудка проститутка (извинявам се за израза, но това е факт).Същото важи и за момчетата - някакъв си 15-16 годишен хърльо да ми се олива до несвяст по баровете след 1ч. .. На какво прилича това ?! :shock: За завършек мога да кажа само - На къде отива света?!

Hammfield
10-01-2010, 11:45
Всъщност, външният вид на кифлите е най-малкият им проблем. Още по-дразнеща е ценностната им система, а само като се замислиш какви са целите и идеалите на тези момичета, ти става тъжно. :)) Чифт нови обувки, нова блуза, нова преса или нови дънки..за бога това няма как да те направи истински щастлив. И въпреки всичките тези перцифуги, съм на мнение, че са останали наистина много свестни хора и това са точно съществата, които могат да те направят щастлив. А от останалите просто трябва да се абстрахираме. И тогава много бързо ще забележим как "нормалните" се увеличават, за разликата от "кифлите", нормалните в нашето обкръжение. :]

horacio
10-01-2010, 16:37
Не винаги родителите са виновни за издънките на децата си... Има голямо значение и обкръжението в което са :-o Давам пример за най-добрата ми приятелка която отиде да учи във 2-ра английска и понеже се мотаеше с кифли и чалгарчета и тя почна да слуша чалга и лека полека да се превръщаше в безмозъчна лигава кифла 8-) (така де сега осъзна всичко това и се върна на старото си аз малко или много) Не мисля, че родителите на тези момичета, които се обличат като магистрални феи са съгласни с това и ги пускат така навън... напротив - карат им се ама кой слуша :?

mArMaLaDkA
10-01-2010, 16:49
За завършек мога да кажа само - На къде отива света?!

Кифлите си стоят все на едно и също интелектуално, емоционално и духовно равнище, но пълният член - той къде, къде отиде? :(