PDA

View Full Version : helppss



del1ncee
09-11-2010, 18:11
mojete li da mi pomognete mnogo mi haresva da skacham na vuje tova shte pomogneli da otslabna ot 1/2 meseca nesam izlizala kato predi i vse ot tv na komputara i vse kato gledam televizia tursa neshto kazvam se da ne gotvat vse testeni raboti ili mnogo mazni no to nqma kak porsto molq pomognete mi

goppe
09-11-2010, 18:48
Ами да, свалянето на въже помага за свалянето на килограми!
Също така трябва да избягваш тестени работи - хляб, пица, кифли, баници, сладки неща - шоколади, торти, да не употребяваш много сол, да наблегнеш на храни, които съдържат протеин - месо, яйца.
Може да се поинтересуваш и в интернет за т.нар. НВД - нисковъглехидратна диета. Ползвам я когато изчиствам, но не трябва да се ползва често защото е :booooomb: със закъснител. Е, дано съм ти бил полезен.

П.С Този форум изисква да се пише на кирилица 8)

del1ncee
09-11-2010, 19:35
ami da te popitam za mlechni produkti naprimer kofichka s mlqko ... naprimer ,aktivia, ei takiva :) :) :) \\\ i se izvinqvam za kirilicata no nemoga da pisha skoro si prensi. kompat i nemoje samo na angliiski moga da pi6a :( :( :( :(

V1KtOR
09-11-2010, 19:43
отиди на фитнес няма да навреди но трябва постоянство и няма нищо като бързо отслабване

malkataa
09-11-2010, 19:50
Определено помага! Това дори го четох някъде в едно списание. До колкото помня по 10 минути 2 пъти на ден много помага. Но все пак зависи и от това колко килограма си...

thefolenangel
09-11-2010, 23:51
Спортувай, не ги слушай за фитнес, бягай тичай играй, забавлявай се, така не само ще постигнеш желаният ефект но ще бъдеш нещо повече - ЩАСТЛИВА>~

a1a2b3v
09-12-2010, 08:04
ami da te popitam za mlechni produkti naprimer kofichka s mlqko ... naprimer ,aktivia, ei takiva :) :) :) \\\ i se izvinqvam za kirilicata no nemoga da pisha skoro si prensi. kompat i nemoje samo na angliiski moga da pi6a :( :( :( :(

Мда момичета са ми казвали, че с активията се плучава, но спортувай също и се храни здравослоно. :)