PDA

View Full Version : разкажете за първия ви път..



derbyyy
09-11-2010, 19:17
...на колко бяхтее, как беше.. разкажете.. :)

OneGuy
09-11-2010, 19:19
Първия ми път беше на 21 ... запознахме се с момичето в автобуса ... просто тя неволно ме настъпи по крака и от там почна лафа .. поисках нагло да ми се реваншира някой път ...излезнахме ден два по късно ... ходихме известно време ... и дойде момента в който вълка изял червената шапчица ... беше готино ... бих го повторил скоро

ChalgaBoy
09-11-2010, 19:22
Бях на 15 , беше за кратко , брат ми се прибра и реши да влезе в стаята 8-)

FreakBitch
09-11-2010, 19:37
Запознахме се с момчето на една спирка. Оказа се много приятен и си уредихме среща на другия ден. Реши да ме води у тях ''да гледаме филм''. Влязохме в тях. Пихме, пихме, пихме много. Озовахме се в леглото. Той се оказа с 23 см патка, ама аз бях толкова пияна, че не ми пукаше. Наби ми го от веднъж. Боля ме, кървих, умрях. The End!

Пък разправяйте, че от секс не се умирало! Внимавай много авторке, че се не знае в чие ложе ще откриеш смъртта си. :lol: :lol:

Като ти е толкова интересно, направи си сефтето и сама виж/усети какво е.

И следващия път ползвай търсачката. Има безброй много подобни теми.

derbyyy
09-11-2010, 19:41
аз съм правила секс.. :D :D :D :D интересуввам се просто за другите какво е било..

1234565
09-11-2010, 19:50
бях на 15 и отново бях пияна (момент на алкохолизъм :razz: ) и него много го беше срам и нищо не стана заради срамЪ, притеснението да не ни хванат и факта че преди това си беше бил чекии за да може да издържи щото си мислеше че няма (и двамата си бяхме първи) :D

BaRcEloNa4
09-11-2010, 19:52
Първия ми път беше на 21 ... запознахме се с момичето в автобуса ... просто тя неволно ме настъпи по крака и от там почна лафа .. поисках нагло да ми се реваншира някой път ...излезнахме ден два по късно ... ходихме известно време ... и дойде момента в който вълка изял червената шапчица ... беше готино ... бих го повторил скоро

:lol: :lol: :lol:

OneGuy
09-11-2010, 19:54
Какво му е смешното бе съфорумнико с гаден отбор ?

Princessani
09-11-2010, 20:34
Бях на 15 , беше за кратко , брат ми се прибра и реши да влезе в стаята 8-) и аз 15 ,ама не беше кой знае какво :-D

dydka
09-11-2010, 20:39
беше преди 7 години запознах се с едно момче ,стана на 3-тата вечер ..спяхме спяхме после той си хвана приятелка ...но до ден днешен се чуваме когато се сетим и виждаме макар и рядко понеже всеки има свой живот.

moniii
09-11-2010, 21:01
беше преди 1 месец,в бившия ми приятел.един ден ей така си стояхме и ме беше хванала лигата и му викам ае наеби ме :D:D:Dи той го направи..след 2 дена му изневерих и го зарязах
8-) 8-) 8-)

OneGuy
09-11-2010, 21:02
беше преди 1 месец,в бившия ми приятел.един ден ей така си стояхме и ме беше хванала лигата и му викам ае наеби ме :D:D:Dи той го направи..след 2 дена му изневерих и го зарязах
8-) 8-) 8-)


Кучка

Smrazqvashta
09-11-2010, 21:10
Хубаво беше.

Qnkishhh
09-11-2010, 21:15
Беше преди месец, докато бяхме на гости в Пловдив, със сегашния ми приятел. Болеше си стабилно, но не адски, даже по едно време беше готино. :-D

Biskfitka
09-11-2010, 21:18
беше преди 1 месец,в бившия ми приятел.един ден ей така си стояхме и ме беше хванала лигата и му викам ае наеби ме :D:D:Dи той го направи..след 2 дена му изневерих и го зарязах
8-) 8-) 8-) :shock:

Бях на 15,познавах го от 1 месец,ходихме от 3 седмици,загоряла бях и му казах,че искам...стига толкова подробности 8-)

OneGuy
09-11-2010, 21:28
беше преди 1 месец,в бившия ми приятел.един ден ей така си стояхме и ме беше хванала лигата и му викам ае наеби ме :D:D:Dи той го направи..след 2 дена му изневерих и го зарязах
8-) 8-) 8-) :shock:

Бях на 15,познавах го от 1 месец,ходихме от 3 седмици,загоряла бях и му казах,че искам...стига толкова подробности 8-)


жалко тъкмо стана интересно

HeavensMaiden
09-11-2010, 21:43
амии с тогавашния ми приятел (първата ми любов) се бяхме разделили за кратко и бяхме на един купон заедно. През цялото време си пускахме ръце под масата, натискахме се и то беше ясно, че пак се събираме. Аз бях на 14, а той на 17. Казах му да си тръгваме и отидохме до нас да ме изпрати. Натискахме се на един от гаражите пред блока и аз рших, че така или иначе той е човекът и само му казах '' Искаш да се качиш?'' Беше му пределно ясно за какво говоря и беше много учуден. През цялото време ме питаше сигурна ли съм, добре ли съм и т.н. Смешната част беше, че имаше цял плик с презервативи до леглото, защото ги бяхме приготвили за една приятлка за подарък на следващия ден и почна едно чудене какъв да използваме, защото бяхме супер неориентирани... и накрая взехме шоколадов. ГОЛЯМА ГРЕШКА! За 1ви път това е най-ужасния презерватив !!! Адски сух и гаден... абе повече болеше от колкото трябваше... и така не тече кръв нищо нямаше, но беше много скучно и въобще не беше приятно. И те това е :D

annayordanova
09-11-2010, 21:53
мм моя пътви път беше на 14години с моя приятел седяхме в нас и гледахме тв, вс ок ,но той главно беше в нас за да направим работата..(понеже се се канихме ,а аз намирах опрадания в продължение на 3 месеца,че наканихсе аааз) влязахме в банята за да не вземе да ми текне кръв какволи не пробвахме не можехме да се наместим взехме 1 стол с 2 възглавници качих се аз на тоя стол и той проникна в мен като шурна една кръвв... беше мн гадно2те ми шепи се напълниха в кръв ,а беше супер снежен и се стараеше... ,че така все още си спомням този ден...

Korrnyy
09-11-2010, 22:08
Беше на 02.01.2010 :P Легнахме си уж да спим.. Аз го цунках по бузката за "лека нощ", после той го направи и беше тооолкова неженн и мил и аз се разчуствах :D Почнахме да се натискаме и то стана работата :D И двамата бяхме много щастливи, на мене не ми тече кръв, болеше ме съвсем малко, но ми беше много хубаво :) Това определено ни заздрави връзката :) А и си е кеф де :D

mey_si
09-13-2010, 20:43
аз съм пас : D

YouDontKnowMe
09-13-2010, 20:51
Вече едвам различавам кой път беше първия :D
Бях на 14 , имах приятел , сериозен , на 21 . Той не ми беше споменал за секс никога (беше девствен) , аз му налеятх случайно един ден (на около деветият месец), ама тогава не му стана. На вторият път му стана. Първият път бяхме пийнали по чашка (вино май) , вторият - нищо . Бяхме у тях . Болеше си , не кървях. Ходихме си две години и половина. Най-дъртия и най-некадърния любовник , който съм имала някога :D

honeybabe
09-13-2010, 21:11
Бях на 18 и беше с момче,с което се познаваме от 4 години...той беше влюбен в мен и такаа :) Имахме и връзка...като за първи път си беше много добре 8-)

PepSsSi
09-13-2010, 22:06
Ех, ами то не беше преди много време, 2 години минаха вече :D на 17 и 8м бях. С приятеля ми, с когото бая история имахме... Доста силно влюбване. Дълго време се майтапихме на тази тема, но не си лягахме заедно, заигравали сме се, голички сме си се разхождали из тях :D Та той живее до даскалото ни и след часовете отидохме до магазина да си купим нещо за обяд,ей така отвътре ми дойде и грабнах ккутийка с презервативи :razz: Човека ме гледаше супер очудено, но нищо не каза. Качихме се в тях, хапнахме, закачахме се, лежахме си гушнати.... Не се сещам точно за какво излязох от стаята, но в това време той запалил свещички,пуснал нашата песен на рипийт....и така.... Внимателно, бавно, нежно :-) Идеален първи път и за двамата. Нямаше кръв, заболя ме, но не много. Всъщност първия ми път с него ми беше и най-безболезнения от всичките ми пъти с въпросния индивид. Та така, някакво мило ми стана сега....

feshanch3
09-13-2010, 22:25
като ги чета вашите направо се пукам от яд.. моя беше адски.. до тук спирам.. само ще кажа, че се моля да върна времето назаде и да променя нещата... :?

RoSKo0o0
09-13-2010, 22:25
...

BladeDancer
09-13-2010, 22:48
Все още се надявам. Надеждата умира последна!!!!!!!