PDA

View Full Version : Отново моят ред дойде....пффф



AnzaRe
09-11-2010, 19:33
Здравейте колеги и всички други....ето ме пак след дълго време дойде и отново моят ред..
Така.....как да го кажа имам авера,нормално е... проблема е там,че тя иска да го прави с мен и аз с нея...ама проблема е следния,даже са 2........което ме кара да псувам да ругая тука сега в стаята ми да се нервя до безкрай.....ммм да минем към същинската част...Тя е девствена... и когато разбраха родители те й,че имат авер тоест аз....искат да я закарат на генеколог...там е проблема,че кога ще я заведат аз незнам и тя незнае....аз мисля,че нарочно сега правят така,че да не го направи с мен или просто ще я изпробват дали ще го направи с мен и след 1-2 месеца да проверят... незнам откачам псувам ругая... направо в момента дори и една водка не ме оправя....какво мислите?!?!?!??!?!Ае и без прости отговори искам хора който са,или са били в моят момент на отчаяние и ядосване заради това......КАК ДА СЕ ПЛЮЩИМ С АВЕРКАТА/АВЕРЪТ.... пхахахахахахах,чак до ся с нерви писах това....

OneGuy
09-11-2010, 19:36
Направи я анална богиня ... там не могат да разберат дали се е ебала ..

derbyyy
09-11-2010, 19:37
мии акоо отиде наа генеколог.. ако я гледат наа видеозон няма как да се види че не е девствена.. акоо я гледат от долуу ще сее видии.. мм по добрее исчакайтее да я заведат.. ии тогава да я боднеш..

derbyyy
09-11-2010, 19:38
аххаа

proxy7
09-11-2010, 19:38
Здравейте колеги и всички други....ето ме пак след дълго време дойде и отново моят ред..
Така.....как да го кажа имам авера,нормално е... проблема е там,че тя иска да го прави с мен и аз с нея...ама проблема е следния,даже са 2........което ме кара да псувам да ругая тука сега в стаята ми да се нервя до безкрай.....ммм да минем към същинската част...Тя е девствена... и когато разбраха,че имат авер тоест аз....искат да я закарат на генеколог...там е проблема,че кога ще я заведат аз незнам и тя незнае....аз мисля,че нарочно сега правят така,че да не го направи с мен или просто ще я изпробват дали ще го направи с мен и след 1-2 месеца да проверят... незнам откачам псувам ругая... направо в момента дори и една водка не ме оправя....какво мислите?!?!?!??!?!Ае и без прости отговори искам хора който са,или са били в моят момент на отчаяние и ядосване заради това......КАК ДА СЕ ПЛЮЩИМ С АВЕРКАТА/АВЕРЪТ.... пхахахахахахах,чак до ся с нерви писах това....
Съветвам те да се научиш да пишеш и след това да задаваш каквито и да било въпроси. Относно "Те разбраха" , кои са тия ? Извънземните ли? ТЕ? :lol:
И първия проблем го разбрахме горе-доле , кой е втория?

derbyyy
09-11-2010, 19:39
Направи я анална богиня ... там не могат да разберат дали се е ебала ..

тва е вариант да :D

AnzaRe
09-11-2010, 19:41
Здравейте колеги и всички други....ето ме пак след дълго време дойде и отново моят ред..
Така.....как да го кажа имам авера,нормално е... проблема е там,че тя иска да го прави с мен и аз с нея...ама проблема е следния,даже са 2........което ме кара да псувам да ругая тука сега в стаята ми да се нервя до безкрай.....ммм да минем към същинската част...Тя е девствена... и когато разбраха,че имат авер тоест аз....искат да я закарат на генеколог...там е проблема,че кога ще я заведат аз незнам и тя незнае....аз мисля,че нарочно сега правят така,че да не го направи с мен или просто ще я изпробват дали ще го направи с мен и след 1-2 месеца да проверят... незнам откачам псувам ругая... направо в момента дори и една водка не ме оправя....какво мислите?!?!?!??!?!Ае и без прости отговори искам хора който са,или са били в моят момент на отчаяние и ядосване заради това......КАК ДА СЕ ПЛЮЩИМ С АВЕРКАТА/АВЕРЪТ....
пхахахахахахах,чак до ся с нерви писах това....
Съветвам те да се научиш да пишеш и след това да задаваш каквито и да било въпроси. Относно "Те разбраха" , кои са тия ? Извънземните ли? ТЕ? :lol:
И първия проблем го разбрахме горе-доле , кой е втория?

ти не разбра,че в момента съм на цяла водка или какво?!?!?!Майтап ли си правиш с мен?Какво да направя,че съм допуснал няколко грешки....

AnzaRe
09-11-2010, 19:42
Здравейте колеги и всички други....ето ме пак след дълго време дойде и отново моят ред..
Така.....как да го кажа имам авера,нормално е... проблема е там,че тя иска да го прави с мен и аз с нея...ама проблема е следния,даже са 2........което ме кара да псувам да ругая тука сега в стаята ми да се нервя до безкрай.....ммм да минем към същинската част...Тя е девствена... и когато разбраха,че имат авер тоест аз....искат да я закарат на генеколог...там е проблема,че кога ще я заведат аз незнам и тя незнае....аз мисля,че нарочно сега правят така,че да не го направи с мен или просто ще я изпробват дали ще го направи с мен и след 1-2 месеца да проверят... незнам откачам псувам ругая... направо в момента дори и една водка не ме оправя....какво мислите?!?!?!??!?!Ае и без прости отговори искам хора който са,или са били в моят момент на отчаяние и ядосване заради това......КАК ДА СЕ ПЛЮЩИМ С АВЕРКАТА/АВЕРЪТ.... пхахахахахахах,чак до ся с нерви писах това....
Съветвам те да се научиш да пишеш и след това да задаваш каквито и да било въпроси. Относно "Те разбраха" , кои са тия ? Извънземните ли? ТЕ? :lol:
И първия проблем го разбрахме горе-доле , кой е втория?


Вместо да се правиш на професор можеше да си изразиш мнението.

Excalibur
09-11-2010, 19:49
"Направи я анална богиня ... там не могат да разберат дали се е ебала .."
точно и ясно?

derbyyy
09-11-2010, 19:50
"Направи я анална богиня ... там не могат да разберат дали се е ебала .."
точно и ясно?

мен ми хареса аналния секс :D :D :D някои момичета се оплакват, чее болялоо не знам си кфо.. споко бате.. Направи я анална богиня :) :) :) :) мен ме кефи :-D

1234565
09-11-2010, 19:53
"Направи я анална богиня ... там не могат да разберат дали се е ебала .."
точно и ясно?

+++ :D

PyCoKoCkA93
09-11-2010, 19:53
И проблемът ти е,че не можеш да "плющиш" аверката?Ти гледаш на нея само като на сексуален обект,така ли?Толкова ли е важен сексът за теб?Не знам от колко време ходите,но според мен,ако имаш по-сериозни намерения към нея просто изчакай малко връзката ви да стане по-сериозна и след това тя да говори с техните,че наистина е готова,че си заслужава и т.н...Нормално е родителите да не приемат с радост факта,че дъщеря им ще прави секс...За това трябва време да свикнат поне при мен беше така...

OneGuy
09-11-2010, 19:55
Както вие жените така и ние мъжете от време на време имаме нужда да задоволим нуждите си и да укротим страстите ... това не значи че гледаме на вас жените като играчки

AnzaRe
09-11-2010, 19:55
И проблемът ти е,че не можеш да "плющиш" аверката?Ти гледаш на нея само като на сексуален обект,така ли?Толкова ли е важен сексът за теб?Не знам от колко време ходите,но според мен,ако имаш по-сериозни намерения към нея просто изчакай малко връзката ви да стане по-сериозна и след това тя да говори с техните,че наистина е готова,че си заслужава и т.н...Нормално е родителите да не приемат с радост факта,че дъщеря им ще прави секс...За това трябва време да свикнат поне при мен беше така...

боже... вече ти отговорих... :?

OneGuy
09-11-2010, 19:58
А така ... а видя ли моето мнение серсемино ... действай ако искаш там друг начин няма оправяй се

dream1707
09-11-2010, 20:04
И проблемът ти е,че не можеш да "плющиш" аверката?Ти гледаш на нея само като на сексуален обект,така ли?Толкова ли е важен сексът за теб?Не знам от колко време ходите,но според мен,ако имаш по-сериозни намерения към нея просто изчакай малко връзката ви да стане по-сериозна и след това тя да говори с техните,че наистина е готова,че си заслужава и т.н...Нормално е родителите да не приемат с радост факта,че дъщеря им ще прави секс...За това трябва време да свикнат поне при мен беше така...

+++

Пък и щом родителите и не искат да правите секс, предполагам приятелката ти не е много голяма. Тъй че поне като ще я "плющиш", поне изчакайте малко да ви стане по-сериозна връзката, така че хем ако скъсате случайно, тя да не съжалява за това което е направила, хем ако техните разберат, че не е девствена да знаят, че връзката ви е по-сериозна и дъщеря им не се е награбила ей така с първия срещнат.. поне да са малко по-спокойни :D

Princessani
09-11-2010, 20:33
Здравейте колеги и всички други....ето ме пак след дълго време дойде и отново моят ред..
Така.....как да го кажа имам авера,нормално е... проблема е там,че тя иска да го прави с мен и аз с нея...ама проблема е следния,даже са 2........което ме кара да псувам да ругая тука сега в стаята ми да се нервя до безкрай.....ммм да минем към същинската част...Тя е девствена... и когато разбраха родители те й,че имат авер тоест аз....искат да я закарат на генеколог...там е проблема,че кога ще я заведат аз незнам и тя незнае....аз мисля,че нарочно сега правят така,че да не го направи с мен или просто ще я изпробват дали ще го направи с мен и след 1-2 месеца да проверят... незнам откачам псувам ругая... направо в момента дори и една водка не ме оправя....какво мислите?!?!?!??!?!Ае и без прости отговори искам хора който са,или са били в моят момент на отчаяние и ядосване заради това......КАК ДА СЕ ПЛЮЩИМ С АВЕРКАТА/АВЕРЪТ.... пхахахахахахах,чак до ся с нерви писах това.... давай отзад :grin:

Wasilewaa
09-11-2010, 20:35
Е*и я у дупето да не разберат че се е е*ала

Vetrogon
09-11-2010, 20:44
ебати проблема. оправи някоя друга като ти е само за чукането. девствеността на момичето трябва да се уважава. и кво по дяволите е авер/ка. :?

FenaNaGei4eto
09-12-2010, 06:47
ебати проблема. оправи някоя друга като ти е само за чукането. девствеността на момичето трябва да се уважава. и кво по дяволите е авер/ка. :? и аз така немога да разбера какво е авер/ка , но ме кефи израза "Шибам Аверката" цепи мрака направо :razz:

GreenFairy
09-12-2010, 09:55
Авер=Приятел Аверка=Приятелка

По темата: А на колко сте години и от колко време сте зедно, че родителите й да не приемат факта, че искате да правите секс?

veronikakostova
09-12-2010, 10:08
Пусни темата в още един раздел :)

SEXTRAVAGANTE
09-12-2010, 16:12
Практикуваите "От Гъза в Устата" тогава.

SEXTRAVAGANTE
09-12-2010, 16:15
Пи4.....и да знаеш , 4е жените са големи лисици. Най-вероятно те лъже , измисля си го като при4ина за да не прави секс с теб. Поговори с нея, може би все още не е готова да го направи. Дори и да е истина не вярвам да я заведат на гинеколог. Успех....дано пък да я натъп4еш

Vanko0o
09-12-2010, 18:21
ти на колко си и тя на колко е?

vIKToriYa
09-12-2010, 18:48
хаха първия проблем ясноо ами вторияя ....?? :D иначе относно за аналната богиняяя ~> :razz: :razz: :razz: идея е ! :D

Hilary_
09-12-2010, 19:42
На колко години е приятелката ти?

OneGuy
09-12-2010, 19:47
Добре къф е проблема да е праскаш отзад ... като нещяла да щото щели да е разберат гинеколог ала бала ... ами предложи отзад и ако каже ще ме разберат и кажи няма страшно там няма как да видим тогава реакцията и ... аз ли да ви уча на всичко бе мама му стара