PDA

View Full Version : Любовв . .



inlovety
09-12-2010, 01:00
Здравейте!Имам един проблем :( От 3 мес съм с едно момче на 17 а аз съм на 12 . Почти всички мой приятели знаят . И половината ми казват:"Скъсай го той не е за тебе мн е голям!"Но аз не мисля че трябва да го късам.Когато казах това на така наречения-Илия,той ми каза че кгато двама се обичат нищо не може да ги раздели!Но приятелите ми настояват да го скъсам иначе ще кажат на майка ми :( А самата моя майка го познава но не знае че сме заедно :D Така че ако може по някой съвет :)

thefolenangel
09-12-2010, 01:38
Здравей младо момиче,
първо искам да ти кажа, че тук си заобиколена от хора които искат да ти помогнат и никой няма да направи нещо което да ти навреди.

Искам да ти кажа:
Светът на 17годишните и на 12 годишните е на светлини години един от друг.
Първите мислят за секс, за купони, докато вторите са все още по невинни, те си играят с приятели и се забаляват на игрището, в което няма нищо лошо! Това е пътят на израстването!

В този случай, твойте приятели са прави! Те се притесняват за теб, защото се чудят, какво иска едно 17 годишно момче от теб! (Отговорът е секс, а ти все още си прекалено малка за това, и ако го направиш, ще има много лоши последици за тялото ти!)

Моят съвет е, раздели се с това момче, бъдете само приятели!
Забавлявай се, играй си, бъде все ДЕТЕ ДОКАТО МОЖЕШ!
Повяйвай ми тези години ще са най-щастливите ти, пък ще видиш колко бързо ще пораснеш и как ще започнат момчетата да се редят на опашка за теб!
Не бързай с любовта за всичко има време!

Сърдечно
иван

Me4encety
09-12-2010, 09:55
Здравей младо момиче,
първо искам да ти кажа, че тук си заобиколена от хора които искат да ти помогнат и никой няма да направи нещо което да ти навреди.

Искам да ти кажа:
Светът на 17годишните и на 12 годишните е на светлини години един от друг.
Първите мислят за секс, за купони, докато вторите са все още по невинни, те си играят с приятели и се забаляват на игрището, в което няма нищо лошо! Това е пътят на израстването!

В този случай, твойте приятели са прави! Те се притесняват за теб, защото се чудят, какво иска едно 17 годишно момче от теб! (Отговорът е секс, а ти все още си прекалено малка за това, и ако го направиш, ще има много лоши последици за тялото ти!)

Моят съвет е, раздели се с това момче, бъдете само приятели!
Забавлявай се, играй си, бъде все ДЕТЕ ДОКАТО МОЖЕШ!
Повяйвай ми тези години ще са най-щастливите ти, пък ще видиш колко бързо ще пораснеш и как ще започнат момчетата да се редят на опашка за теб!
Не бързай с любовта за всичко има време!

Сърдечно
иван кфа беше тая поема кфо беше тфа чудо.по темата:не ги слушай ония професори ти сама предцени дали МОЖЕШ да бъдеш с това момче защото той може за сега да не иска но по късно като ти пойска секс ти кфо ша му кажеш?аз ти казвам според мен няма пречка възраста а това кфо иска единия и дали е готов за това другия. помисли си

rns92
09-12-2010, 10:43
Абе може ли такова нещо бе, момиче? На 12 години си, нямаш ли си връстници? Много се чудя как намирате общи теми за разговор с този индивид. То си е за теб, но един ден ще съжаляваш, ако направиш нещо, за което ти е рано. Замисли се много сериозно над това което ти пишем. Единственият човек, който НЕ ти мисли доброто е 17-годишното ти гадже.

А аз на 12 още сглобявах Лего. :shock:

a1a2b3v
09-12-2010, 10:53
От мен да знаеш твоите приятели просто мислят най-доброто за теб и са прави. Ако ти беше на 22 а той на 27 тогава разликата нямаше да е от значение, но в случая е...

thefolenangel
09-12-2010, 13:01
Здравей младо момиче,
първо искам да ти кажа, че тук си заобиколена от хора които искат да ти помогнат и никой няма да направи нещо което да ти навреди.

Искам да ти кажа:
Светът на 17годишните и на 12 годишните е на светлини години един от друг.
Първите мислят за секс, за купони, докато вторите са все още по невинни, те си играят с приятели и се забаляват на игрището, в което няма нищо лошо! Това е пътят на израстването!

В този случай, твойте приятели са прави! Те се притесняват за теб, защото се чудят, какво иска едно 17 годишно момче от теб! (Отговорът е секс, а ти все още си прекалено малка за това, и ако го направиш, ще има много лоши последици за тялото ти!)

Моят съвет е, раздели се с това момче, бъдете само приятели!
Забавлявай се, играй си, бъде все ДЕТЕ ДОКАТО МОЖЕШ!
Повяйвай ми тези години ще са най-щастливите ти, пък ще видиш колко бързо ще пораснеш и как ще започнат момчетата да се редят на опашка за теб!
Не бързай с любовта за всичко има време!

Сърдечно
иван кфа беше тая поема кфо беше тфа чудо.по темата:не ги слушай ония професори ти сама предцени дали МОЖЕШ да бъдеш с това момче защото той може за сега да не иска но по късно като ти пойска секс ти кфо ша му кажеш?аз ти казвам според мен няма пречка възраста а това кфо иска единия и дали е готов за това другия. помисли си

Ти на колко си на 12 ли? Защото със сигурност разсъждаваш като 12 годишно....

Както и да е "поемата" ми целеше да даде пълен отговор на момичето, а това което си написал/а ти са пълно глупости, нямало пречки за вързка м/у 17 годишен и 12....

oniix
09-12-2010, 14:30
аз също съм си падала по 18-19 годишни (аз съм на 14) но малко е трудно защтото аз съм си още дете а те са вече пораснали и има неща които определено биха ги подразнили... но ако момчето неиска секс няма нищо лошо във вразката ви :-)

thefolenangel
09-12-2010, 16:38
Момче което да не иска секс? :lol:

JuStElly
09-12-2010, 23:24
Важно е какво искаш ти,а не какво ти казват приятелите ти.Когато някой чуе твоята история веднага си представя,че 17 годишният е лошият в цялата история и иска секс и тем подобни неща,но момчето може да е добро и да се държи добре с нея.Всичко си зависи от хората не от възраста...

Noone95
09-12-2010, 23:31
Тъй като пубертета настъпва по-рано при момичетата и по-късно при момчетата 12 годишните си търсят по-зрели момчета-т.е. това е долу-горе нормално. Но моят съвет е такъв зарязвай го и отивай на площадката

Dragonflyelf
09-14-2010, 12:01
Здравей младо момиче,
първо искам да ти кажа, че тук си заобиколена от хора които искат да ти помогнат и никой няма да направи нещо което да ти навреди.

Искам да ти кажа:
Светът на 17годишните и на 12 годишните е на светлини години един от друг.
Първите мислят за секс, за купони, докато вторите са все още по невинни, те си играят с приятели и се забаляват на игрището, в което няма нищо лошо! Това е пътят на израстването!

В този случай, твойте приятели са прави! Те се притесняват за теб, защото се чудят, какво иска едно 17 годишно момче от теб! (Отговорът е секс, а ти все още си прекалено малка за това, и ако го направиш, ще има много лоши последици за тялото ти!)

Моят съвет е, раздели се с това момче, бъдете само приятели!
Забавлявай се, играй си, бъде все ДЕТЕ ДОКАТО МОЖЕШ!
Повяйвай ми тези години ще са най-щастливите ти, пък ще видиш колко бързо ще пораснеш и как ще започнат момчетата да се редят на опашка за теб!
Не бързай с любовта за всичко има време!

Сърдечно
иван

Йъп, йъп... Харесва ми как мислиш. *кима одобрително*
Подкрепям Иван.

AsHbRoWnIE
09-14-2010, 22:03
Бих казал (така де ..написал) :shock: :shock: :shock: ю
Редки случаи са такива връзки.Но момиче...Недей се залъгва..ако цялото ви ходене е само целуване до безкрай без приказки няма смисъл...скоро ще иска и секс ...ще те убеди че е нормално да го направиш на 12 ....това е в лошия случай.

В най-добрия случаи той ще е мил и добър със теб.Няма да те притиска.

Но разбира се аз немога да определя какъв е той ...и каква си ти.Хората са различни....Имам позната която е на 14 и също ходи с 18 годишен.
Аз познавам момчето.. много е свестен и интелигентен :) :)


Прави каквото чувстваш... Вслушвай се във всеки съвет но имай едно голямо наум че съветът може да не е добър