PDA

View Full Version : Идея за йероглиф



transformable
09-12-2010, 05:34
Понеже в вторник ще ходя да си правя татус , но не съм си избрал някакъв.Дайте идеи за йероглиф + превод

Punisherrr
09-12-2010, 06:46
Можеш ли да ми обясниш какъв ще е смисълът на тази татуировка ЗА ТЕБ, при положение, че го правиш без да знаеш какво изобщо искаш?
Тва означава, че искаш татуировка просто, за да имаш някаква такава, а дори не влагаш смисъл в това нещо, което ще носиш вечно. Не се ли замисляш поне малко за това преди да правиш подобно нещо?
Направо недоумявам как ги измисляте тия...

shutUp
09-12-2010, 06:56
абее важното е да я имааа
пък за кво му е да означава нещо :lol:

DesireToFire
09-12-2010, 07:15
НЕДЕЙ!

fuckme
09-12-2010, 07:29
искаш да си татуираш просто НЯКАКЪВ надпис, който ще носиш ЦЯЛ живот :-o според мен татуировката трябва да има много силно значение за теб, за да си я направиш завинаги. пробвай с временна. аз лично бих си татуирала имената на децата си, но нямам такива (и надявам се да нямам в следващите 10 години ПОНЕ) :D

divacheee
09-12-2010, 07:40
Вторник ще си прaвиш тaтус и още не си решил кaкъв :shock:


Божее, aз ли съм сбъркaно .. вече повече от 4 месецa не могa дa си изберa тaтус .. все нещо ново ми минaвa през глaвaтa и не могa дa се решa .. a ти вторник ще си нaпрaвиш нещо просто ей тaкa :D :D

transformable
09-12-2010, 07:57
Дайте някакъв сайт където име изречения + превод . Бях се спрял на едно .. Но немога да го намеря

IfeTyy
09-12-2010, 08:19
ъъ ходих в Германия и там се запознах с едни китайци ии сега си пишем редовно.. и бях накарала да ми напишат на лист "обичам те" и да ми го пратят.. та ако искаш то не е мн смислено, но пък имам точно написано от китаец и точния превод ако искаш мога да го постна :)

FlowerPower
09-12-2010, 09:07
^ Моля те, постни го, че ми стана любопитно =)

BeezyJey
09-12-2010, 09:18
Дрън - дрън пак глупости. Татуировка, ама ако може ние да кажем к`во да пише. Човече (или жено :D ) не прави глупости, защото после ще съжаляваш много.

Т`ва е като оня случай, дето някаква искала да си прави татуировка на целия гръб ,само защото и Николета Лозанова (или който там беше) имала същата.. :lol: Простотии..

DesireToFire
09-12-2010, 09:19
Дайте някакъв сайт където име изречения + превод . Бях се спрял на едно .. Но немога да го намеря В студиото ги имат и можеш да отидеш и там да разгледаш.

IfeTyy
09-12-2010, 09:34
^ Моля те, постни го, че ми стана любопитно =)

http://prikachi.com/images/102/2501102Q.jpg

ето го 2рият йероглиф означава точно любов, обич.. забележете само 3тия каква малка разлика има и навярно значи нещо друго щом го е задраскал таа това е Ло ай ний на китайски хаха

BeezyJey
09-12-2010, 09:37
^ Моля те, постни го, че ми стана любопитно =)

http://prikachi.com/images/102/2501102Q.jpg

ето го 2рият йероглиф означава точно любов, обич.. забележете само 3тия каква малка разлика има и навярно значи нещо друго щом го е задраскал таа това е Ло ай ний на китайски хаха

Ейй, тия японските и китайските езици само запечатани в сърцето направо. 8-) Обичам ги !! :D :D :D

AniBG
09-12-2010, 09:52
За да не се повтарям с предишните мнения "Тъпо е!" или "За какво ти е?" ще кажа само, че можеш да си направиш татус, който да не е за цял живот, а да е временен! Не от тези, които се печелят от дъвки, бонбонки или да си ги лепиш! Бях прочела в нета, че има татуировки, които ти седят, да кажем година-две!
...Но за жалост го прочетох преди година и немога да намеря сайтът! Ако искаш питай в студиото или се разрови из интернет!
Надявам се, че съм ти помогнала, но преди това - помисли дали татусът няма да ти омръзне! Това с йероглиф според мен е малко тъпо или поне да са 2-3 йероглифа, а не 100! Все пак помисли добре и какво точно искаш, защото това остава ЗАВИНАГИ, неможеш да го махнеш, а и има шансът да ти омръзне!!! :?