PDA

View Full Version : WI-FI адаптер въпрос ?



RadioMan
09-12-2010, 09:01
въпроса е следния наистина ли с такова нещо мога да ловя нет от всички пц та на доставчика които са онлайн ?? затова ли нета постоянно ми пада да не някои комшия да ми краде нета ?

MissDeadly
09-12-2010, 09:14
Ако имаш парола е по-вероятно да НЕ ти краде от нета... Иначе сигурно се хващаш на поне 100-тина метра и всякакви безжични устройства те виждат :P Що за глупост? Няма как да хващаш нет от всички pc-та на доставчика ти 8-)

RadioMan
09-12-2010, 09:27
Ахаам еми нямам адаптер питам защото цяла седмица комшията краде от мене как да го спра с жалба до доставчика или да сложа парола на пц то ???

MissDeadly
09-12-2010, 09:36
Чакай сега не разбрах .. обясни всичко, кабела в компа ти ли влиза или в рутър?

RadioMan
09-12-2010, 09:59
Чакай сега не разбрах .. обясни всичко, кабела в компа ти ли влиза или в рутър?

Така започвам от начоло

От кабела на моя комп с неговия адаптер краде деноншно нет от мене
Не мога да пусна радио , да тегля мп 3 , а камоли филми или програми
Скаипа постоянно идва -спира на всеки 2 минути този кошмар е цяла седмица откакто му сложих уиндоулс 7
Кажете ми как да го спра с жалба до доставчика те да го спрът ли зъ първи път ми се случва :(

MissDeadly
09-12-2010, 10:28
Ако кабела ти влиза в компа директно и гъза да си удари от земята няма как да ти взима от нета чрез такова устройство. Единствено ако ти има паролата и потребителското име (ако се свърже с тях задължително те изхвърля теб). Така че най-добре се обади на доставчика си, проблема най-вероятно е в тях.

doomkillerr
09-12-2010, 10:37
Ако кабела ти влиза в компа директно и гъза да си удари от земята няма как да ти взима от нета чрез такова устройство. Единствено ако ти има паролата и потребителското име (ако се свърже с тях задължително те изхвърля теб). Така че най-добре се обади на доставчика си, проблема най-вероятно е в тях.

Дам - в крайна сметка излиза, че проблема е в интернет доставчика... :)

RadioMan
09-12-2010, 10:48
Както винаги пак никои не разбира неговия адаптер се свързва с мене без пароли или имена врата до врата сме как да го обясня по просто и взима от мене силен сигнал докато моя си влошава
Големи разбирачи станахте хора това е USB WI FI МОЖЕ ДА ВХАНЕ НЕТ ОТ ЦЕЛИЯ ВХОД ДАЖЕ ТОИ МИ ПОКАЗА ЧЕ И ОТ СЪСЕДНИЯ БЛОК ВХАЩА

MissDeadly
09-12-2010, 11:02
Той може да хваща, НО ако има рутър в който да влиза кабела. Само от кабел няма как да хване нет... Обясни им го както можеш, се някак ще те разберат..

RadioMan
09-12-2010, 11:41
Ако иска някои които наистина разбира да си даде емаила да пратя ноколко клипа които правих как се тегли бавно с адаптера и как без даже мисля утре да ги покажа на доставчика

MissDeadly
09-12-2010, 21:08
Говориш глупости ама айде.. ти си знаеш :)