PDA

View Full Version : Пак любов..и любов..



awesomesheepy
09-12-2010, 08:10
Така..харесвам едно момче,от 1 година вече..той е 3 години по-голям от мен,но това не ми е чак проблем..ако тръгна с него,родителите ми ще са против,защото бил голям -.- та,първоначално му казах,към 5тия месец - той ми каза,че ми благодари че съм искрена,и че ме приема като приятел..след това си хвана мацка,бяха 2 месеца заедно и после скъса с нея..оттам нататък ходихме на плаж заедно с неговите и моите приятели,навънка излизахме заедно,беше кеф 8-) чатихме си,винаги той почна пръв да ми драска по скайп,навънка не ми говореше много..
обаче,проблема е,че ходих с негов приятел.. -.- и е кофти..и ако стане нещо,ще трябва да мисля и за бившото си..

Искам го <3 Прекрасен е..обожавам го..само като го видя да се усмихне,пеперуди ми хвърчат в корема..Постоянно го сънувам,само за него си мисля,само за него говоря..
Какво да правя..не искам да му признавам пак все още,защото..ще изглеждам банална..и реакцията му може да е същата,както преди..но,все пак,той ми хвърля сладки погледи..но..не знам :/

rns92
09-12-2010, 09:31
Няма как да разбереш какво иска той, ако пишеш по форумите и нямаш смелост да му кажеш. Щом толкова време чувствата ти не са утихнали, действай. Няма смисъл от страха, той само може да ти навреди. Събери кураж и му кажи, че все още изпитваш чувства към него, а ако и той има такива към теб, всичко ще се нареди. Просто бъди смела!
:)

vIKToriYa
09-12-2010, 11:00
и аз прежиях нешо подобно .... само че той беше от твоята страна .... само че аз си го харесвах отдавна близо месеца както и той мен нооо аз имах здравословни проблеми за които не можех да му кажа .. а и не бях сигурна.. но когато вече знаех какво искам ... той ми каза че му е писнало вече и не може да бъде същия както преди а аз си го харесвам и искам да бъда с него .... както и да ее..

та по темата животът е извън СКАЙП ..... излизайте , говорете си , забавлявайте се всичко ще си дойде само

thefolenangel
09-12-2010, 12:03
Koй е казал, че трянва да му признаваш?
Флиртувай, съблазни го, сам ще падне в капана ти!

Dragonflyelf
09-14-2010, 11:03
Koй е казал, че трянва да му признаваш?
Флиртувай, съблазни го, сам ще падне в капана ти!

Любов капани, интриги... кхъ-кхъ...

AsHbRoWnIE
09-14-2010, 21:07
Вместо да му признаваш

Покажи му колко го харесваш по друг начин...ако и така не схване пича....карай с реч 8)

sasha_90
09-16-2010, 19:40
Да,не му признавай направо.По-добре действай чрез свалки.