PDA

View Full Version : Ревнуваш, когато не си сигурен,че имаш нещо.



wasch0
09-12-2010, 08:30
Преди чувствах,че най-добрата ми пирятлека ме обича наистина и че няма да ме зарежи заради другите,няма да ме остави сама, винаги ще е до мен. ЧУвствах я като истинска най-добра пирятелка. Но преди две седмици нещо се промени. Тя започна да ес оговаря с дрего момиче, а коагто и се обадя казваше "ако искаш и ти ела". Бяхме се събрали аз тя и другото момиче. Измисляше ни прякори аз бях 'бубка" а дрегото момиче "бебка". Всичко,което е казавла на мен, че съм й много ценна,че ме обича много,че ме обича повече от висчки, че би напарвила всичко за мен .. го казва на нея. Чувствам се заместена.. Не се страхува дали ще ме загуби или не .. Все едно й е дали съм там или не..

Най-тежко е да бъдеш заменен там, където си бил незаменим..

Не ме разбирайте погрешно - не че не искам тя да си има други приятели просто не искам да забравя за мен. Да има други, но да обича и мен.. да съм нещо по-специално от дургите,както бях преди..

Или може би както при връзките съм й омръзнала :?

sladkish_14
09-12-2010, 08:41
На колко години си?
Виж с годините приятелството се променя. Винаги е било така, като малка имаш една най-близка приятелка, по-късно се появяват други, сменят се и живота продължава да си върви.
Нормално е да се чувстваш пренебрегната. Не знам с какво онова момиче я е спечелило толкова бързо, :shock: необяснимо... тя няма да те забрави, ако си с тях винаги. Така, че не се отказвай без борба, това ще покаже колко ти държиш на нея, а че тя вече 'по-малко те обича' е.. жалко.

П.С - Преодолей ревността от другото момиче, защото явно ще ти се наложи да живееш и с нея, и да сте приятелки. Така, че или забравяш за това, че делите нещо което е било твое или имаш реален шанс да загубиш приятелката си. Аз съм била по същият начин и освен, че се появи друго момиче в приятелството ни, в момента са повече от 3 някъде. Просто нещата се преглъщат и в крайна сметка, когато наистина има нужда от помощ се обръща към мене и приятелството ни вече е по-голямо. А другите момичета? Е те са ми приятелки :)

MissDeadly
09-12-2010, 08:47
Глупости... какво има да й омръзва от тебе. Истинските приятели не омръзват никога. Може би иска още внимание и занимание... Това, че на нея й говори по този начин не означава, че те е заменила :) Аз не виждам нищо лошо в това. Радвай се, че все още сте приятелки и може да станете повече, това не ти е като любовна връзка. Сигурно си по-мъничка, споко трябва много приятели да имаш, не една :)

Tempest
09-12-2010, 11:08
превземки.. имам чувството, че детството ми е минало в удобно време за създаване на трайни приятелства.. и колкото повече чета, толкова повече имам чувството, че малко останаха хората, които имат истински приятели...

мога да те уверя - едно истинско приятелство не е като връзките и не се "омръзва" един на друг... вярно, че при жените е малко по-сложно, ама все пак - остави я за известно време.. ако пък толкова искаш да се изясниш - поговори с нея, питай я какви са й намеренията, дали още й пука за теб...

Djuff
09-12-2010, 12:37
Истинско и вечно приятелство - ебаси вица.Такова няма.Хората се променят, сменят си приятелите..НИЩО НЕ Е ВЕЧНО.

fuckme
09-12-2010, 12:39
хах, споко, на едно дередже сме 8-)

m0n4yyy
09-12-2010, 12:39
Явно тя има нужда от нещо различно ... тоест, че иска да разнообрази ежедневието си и с друг човек. От твоя страна, според мен, най- удачно ще е да се сприятелиш с другото момиче /за да не стават интриги, скандали и т.н./ и да промениш подхода си към най- добрата си приятелка. Когато излизате само двете си говорете за нещо по- различно от обичайното /например ако говорите все по сериозни теми, захванете някоя забавна тема за разговор и се посмейте заедно и обратното/ ..
Нормално е да се среща и с други .. но това въобще не значи, че те е заменила и че вече ти не си и толкова скъпа, колкото тя на теб.
Аз също излизам по- рядко с моята най- добра приятелка от край време, но това определено не значи, че по някакъв начин ми е омлъзнала.. просто излизам и с други хора /както и тя/, но винаги си имам наум, че малко са като нея тези, с които мога да си говоря така и да се чувствам наистина добре в компанията им. Така, че се успокой и не му мисли толкова. :)

viqnkababyy
09-12-2010, 13:23
Ревнува човек, който се страхува, че не заслужава това, което има :P

wasch0
09-12-2010, 15:12
Ревнува човек, който се страхува, че не заслужава това, което има :P

Мда и това е вярно :)

WaterLilly
09-12-2010, 15:15
Голяма драма, голямо чудо. И какво като има друга приятелка? Гледам с нищо не си е променила отношението към теб. Станете компанийка.