PDA

View Full Version : роднини



magrto
09-12-2010, 10:43
Здравейте!Имам сериозен проблем и се надявам тук да получа полезни съвети от вас...Едно момче,което ми е 4-ти братовчед е страшно влюбено в мен и не знам какво да правя...обича ме страшно много от повече от година и половина...той ми е съученик и не знае,че сме роднини,макар и далечни.Аз нямам такива чувства към него,Слава Богу,но много ми е мъчно за него...плаче,страда и не може да преодолее,че не мога да съм с него...В началото не се сетих,че сме някакви роднини, а не съм предполагала,че ще се влюби в мен и ще стане подобно нещо...Ако му кажа,че сме роднини ще помисли,че това е основната причина да не го искам-не, че не е, но не и единствената...много е съсипан,не мога да споделя това с него...а ако го направя може и да помисли че само това ме кара да не съм с него...много е тежко състояниено му...пробва с други момичета,но не успя да ме забрави,а и още повече,че сме в един клас и постоянно се виждаме в училище...от друга страна не искам да изгубя приятелството и подкрепата му,защото наистина е добър приятел...става все по-трудно,горкият не може без мен,постоянно говори на приятелите се за мен...боли ме,много че страда, не мога да намеря изход...моля,дайте някакво мнение,благодаря

thefolenangel
09-12-2010, 12:09
Много се радвам, че това, че те сте ДАЛЕЧНИ РОДНИНИ, не е единствената причина, защото ако беше ... :?
Моя съвет е да му кажеш, другата причина, според мен има правото да знае истината.
А пък времето лекува, ако искаш да те забрави, дистанцираи се малко от него, не му давай ФАЛШИВИ НАДЕЖДИ!

magrto
09-12-2010, 13:17
знам,че има правото,но е толкова зле,че от много време насам не си и помислям да му кажа...толкова чувствителен човек е,че приема всичко присърце,само това му липсва да чуе... Sad не искам да го наранявам повече

thefolenangel
09-12-2010, 15:39
В такъв случай просто се дистанцирай максимално много, нека за период от време сте само на здравей-здрасти

magrto
09-12-2010, 15:52
ами май така е най-добре...много ти благодаря