PDA

View Full Version : кеЦки ;]]



bubblyty
09-12-2010, 11:07
здр .. та ето, че се реших да си взема кецове :) . спрях се на модели на etnies i circa . интересува ме ако вие сте си взимали кeцки на тези марки дали те са с гаранция (и ако е да за колко време ?) ще съм ви много благодарна ако споделите :-) мерси предварително :-)

BeezyJey
09-12-2010, 11:12
Eхх .. толкова много теми има за кецове бе жено (мъжо) не можа ли там да попиташ лекичко, полекичко .. Иначе колко да им е гаранцията ..

Tempest
09-12-2010, 11:36
гаранция?! Каква гаранция бе?! Тва да не ти е бяла техника, че да има гаранция? Купуваш си кецки за да ходиш с тях, не да скачаш върху тях с кубинки... за ритане се вземат гуменки..

що още някой не е питал за тоалетна хартия с гаранция?!

BaffaLsc
09-12-2010, 11:37
По принцип имат гаранция моите имаха един месец :lol:

ecstazy
09-12-2010, 11:38
^ ОМГ! Кецовете имат гаранция бе.. няколко месеца са, но имат О.о

bubblyty
09-12-2010, 12:12
Извинете регната съм от 10 минути и не намерих такава тема :( иначе ... просто се интересувам мс за помоща :)

TheNewReligion
09-12-2010, 12:17
гаранция?! Каква гаранция бе?! Тва да не ти е бяла техника, че да има гаранция? Купуваш си кецки за да ходиш с тях, не да скачаш върху тях с кубинки... за ритане се вземат гуменки..

що още някой не е питал за тоалетна хартия с гаранция?!
Agree.
Етнийс са абсолютни боклуци, от личен опит го казвам. А относно Сирка, имам наблюдения над един чифт кецове на една приятелка, които в продължение на една година обиколиха всичките й приятелки и не са мръднали. 8-) Както и да е. Според мен моделите на и на двете "марки" са смотани, не само откъм качество. ^^

Tempest
09-12-2010, 12:29
мда, кецовете с гаранция са направени задължително да издържат поне месец след изтичането на гаранцията.. вече според това дали ги купуваш от България или си ги поръчваш от западна Европа, зависи колко след изтичането на срока ше издържат.. дали месец или година ;)

ll40o4yYll
09-12-2010, 12:35
гаранция?! Каква гаранция бе?! Тва да не ти е бяла техника, че да има гаранция? Купуваш си кецки за да ходиш с тях, не да скачаш върху тях с кубинки... за ритане се вземат гуменки..

що още някой не е питал за тоалетна хартия с гаранция?!
Има ли тоалетна хартия с гаранция? :D :D :D
таа до темата .. не го нападайте момичето :-D не знае и се интересува... като модели и качество circa по ме радват от etnies.. а гаранция има и тя е месец :)

fuckme
09-12-2010, 12:35
моите кецове на етниес едните ми се разлепиха на първата седмица, другите са в много добро състояние.. имах и гаранционна карта, но без да искам я изхъврил заедно със резервните връзки, защото беше в кутията. :D

amk933
09-12-2010, 14:41
Разделът е грешен. Поогледай се в "Козметика и Диети!"