PDA

View Full Version : Антидепресанти



veronikakostova
09-12-2010, 12:07
е.. Ползвате ли антидепресанти ? Ако да,помагат ли ви и какви са те :)

Greennight
09-12-2010, 20:08
Не ползвам.И силно НЕ ти ги препоръчвам.

marti93
09-13-2010, 10:35
1 предписват се от психиатър и то, ако реално психически не си добре, имаш депресия или проблеми с които не можеш да се справиш
2 от тях се пълнее
3 трябва да се приемат под наблюдение ,защото не се спират изведнъж

PepSsSi
09-13-2010, 11:45
Не съм ползвала, те не лекуват, само отлагат проблема. Преди доста време бях в състояние на тежка депресия, подлежаща на медикаментозно лечение, но го отказах. Подкрепа от близки хора, размисли, хоби и всичко отмина, вече няма и следа :) Антидепресантите са на хормонална основа, само по-големи щети ще си нанесеш на организма!

PullMeCloser
09-13-2010, 19:29
Не съм ползвала, те не лекуват, само отлагат проблема. Преди доста време бях в състояние на тежка депресия, подлежаща на медикаментозно лечение, но го отказах. Подкрепа от близки хора, размисли, хоби и всичко отмина, вече няма и следа :) Антидепресантите са на хормонална основа, само по-големи щети ще си нанесеш на организма!

Плюс това,никой няма да ти ги предпише ей така,а без рецепта такова нещо просто няма как да си купиш.Аз не бих и пила,дори да ми се наложи.

MisDOKTOR
09-13-2010, 19:55
Антидепресантите не се вземат просто така безпричинно.ТЕ НЕ бива да се приемат от човек,който няма психически или друг вид проблем!
Мислете за здравето си преди да приемате някакви лекарства!