PDA

View Full Version : гърди



oniix
09-12-2010, 14:30
имам едно проблемче и ако можете да ми кажете решение :( значи аз съм момиче на 14 години имам стройни крака не съм палничка но нямам гардите са ми много малки :( много пати са ми се подигравали за това и аз вече неискам дори по бански да се съблека :( :cry: може ли по някакъв начин да спомогна за растежа им моря ви кажете защото ми омразна да ми се подиграват :cry:

xSANYAx
09-12-2010, 14:37
Абе айде стига бе,това ли т ие проблемът,не те ли вълнува нищо друго,вече да му писне на човек от тея теми за порастване на циците,ми ходи и си сложи импланти,не сме магьосници. ;)

radeberger
09-12-2010, 14:41
Силикон?

fuckme
09-12-2010, 14:45
не нападай така момичето, защото не на теб ти се подиграват, нали?

по темата: да не ти пука. ще ти порастнат. пък и в крайна сметка ако те оценяват само заради гърдите ти - за какво са ти такива хора? аз също нямам големи гърди, но ми е през оная работа, има време, всичко се връща 8-)

tanch3t093
09-12-2010, 14:54
Да не ти пука, ама хич. И аз на 14 нямах никакви цици, ама сега доооста пораснаха .. ;)Така, че .. :)

galet0
09-12-2010, 15:24
Ами ето начнините за уголемяване на бюста:
1.Подплънки
2.Има спецални такива кремове,за растеж на бюста(аз лично не вярвам че помагат)
3.Силикон
4.Повдигащи сутиени

И изобщо не се притеснявай за това-всичко е ген,ти не си виновна

xSANYAx
09-12-2010, 15:45
не нападай така момичето, защото не на теб ти се подиграват, нали?

по темата: да не ти пука. ще ти порастнат. пък и в крайна сметка ако те оценяват само заради гърдите ти - за какво са ти такива хора? аз също нямам големи гърди, но ми е през оная работа, има време, всичко се връща 8-)


Какво да не я нападам,на 14 години и това й е най-големият проблем.. при положение че има мн такива теми,ама мързелчето не прощава.

rammstein123
09-12-2010, 16:56
Това ли е най-важното? Фактът, че се подиграват на нещо толкова глупаво, само показва колко са тъпи и че си нямат работа. Игнорирай ги.
Всичко, което смяташ да правиш, само ще ти навреди, затова ги изчакай сама. И повтарям, че това въобще не е важно, можеш да успееш в живота и без да носиш чашка D и да се фукаш с това..

Djuff
09-12-2010, 17:24
Аман от цици бате.

BeezyJey
09-12-2010, 18:19
Нямаше да ти е по-хубаво ,ако бяха гигантски, нали ?

vIKToriYa
09-12-2010, 18:33
xSANYAx е напълно права ! :) стига с тези теми всичко е до ген и време ... на 14 моите тъкмо започваха да растат и много се комплексирах от това ноо да си повдигна самочувствието носех сутиен с подпълнки .... сега вече нямам този проблем и си нося нормален сутиен мой размер без подплънки и ми е добре... но тогава се чувствах по-добре иначе .... :D сега като се сетя ми става смешно ноооо :D

betkata9514
09-16-2010, 15:12
Миличка не се притеснявай . . мойте гърди са нормални на 14 съм . . не се нападам !! . . Аз предпочитам да имам малки но стегнати гърди отколкото големи + стрий (пуке) . . Така един съвет от мен: предполагам че като това ти е комплекс слагаш сутиен с доста потплънки, повдигащ и стегнат . . което не е мнг добре и от към страна на здравословни проблеми такаче ако те е срам да излизаш навън без сутиен поне когато си във вас го сваляй .. . предполагам че не спиш с него ? . . . има и др начин . . В магазините за бельо има бюстиета с потплънки . .Вземи си ;) по този начин гърдите ти са свободни а когато си стегнала сутиена за да получиш УоУ- ефект са мнг стегнати . . . изобщо не е хубаво . .

XheroineX
09-16-2010, 18:18
Аман от цици бате.
+1 :o

digitalgirl93
09-16-2010, 18:58
Оххх забогаа... и ние к'во да направим като са ти малки циците?!?! Ти толкова ли мозък нямаш, че не можеш да схванеш че сега ти растат ?!?! Ми ест, че ще са малки..после ще пораснат :?

danlyyto0
09-16-2010, 19:14
Амии пии поече боза ! :D Наистина помага поне така са ми казвали деtext

mcfly
09-16-2010, 19:18
Абе вие НОРМАЛНИ ли сте????????? Как ще и предлагате силикон при положение,че тя е на 14??????
Иначе по темата - не се притеснявай, още си малка - ще пораснат ;]

PinkMojo
09-16-2010, 19:54
Споко бе, малка си още, аз на 17, че даже на 18 придобиж малко по-приличен вид, иначе си купи един хубав повдигащ сутиен и проблемът ти е решен :P

a1a2b3v
09-16-2010, 20:17
Амии пии поече боза ! :D Наистина помага поне така са ми казвали деtext
Оо колко си прост и има ли смисъл със теб да говоря.. :-({|=
По-скоро дупето ще и порастне с тази твойта боза.
П.С. Някога са давали на родилките боза за да имат повече кърма.

А по темата не се комплексирай. Не ти и трябват :). Като са твърде големи пък тежат и увисват. Всичко с времето си :wink:

4o4ina
09-19-2010, 14:55
БОЗА!

Minerva
09-19-2010, 15:21
На 14 не е времето, когато трябва да се тръшкаш, че нямаш бюст, или че е много малък. Ще порастне, та ти си още толкова малка! Освен това не може всички да имат огромни гърди, не е нужно.
А тия, които ти се подиграват за това трябва да са някакви изключителни глупаци...

diksi
09-19-2010, 15:56
Сега му е времето - учи учи да може като станеш голяма са си сложиш силикон 8-)

xSANYAx
09-19-2010, 17:48
Абе вие НОРМАЛНИ ли сте????????? Как ще и предлагате силикон при положение,че тя е на 14??????
Иначе по темата - не се притеснявай, още си малка - ще пораснат ;]

Ако се е отнасяло към мен,това беше с ирония,и съм си права,освен до ген,др начин е с импланти,трябва да е зле да ме послуша! :)

MeLikesPie
09-19-2010, 18:42
Няма смисъл да се пълниш с химия, по-късно ще пораснат. Купи си бюстие с подплънки.

Иначе не носи твърде дълбоки деколтета и акцентирай върху други части от тялото си.

Ако тези, които са ти се подигравали, са момчета, значи са некви цицолюби перверзници и нямаш нужда от тях. А ако са момичета, значи са просто твърде прости...