PDA

View Full Version : Как да я накарам да разбере че не е единствената??



computermaster
09-12-2010, 14:56
Здравейте. Проблема е следния - скарахме се преди около 2 седмици с моята приятелка и оттогава тя поиска да бъдем само приятели... Знам че ме обича, но някакси си мисли че е единственото момиче за мен и не полага никакви усилия да ме задържи... и това ме дразни адски :-x
Излъгах я аз че съм ходил на купон и съм се целувал с друго момиче и нейния отговор беше просто "ако си влюбен в нея, върви". После й написах в един смс че съм я излъгал за да видя колко държи на мен и обича ли ме изобщо- отговоря беше че знаела че съм я излъгал....
Общо взето тва което ме дразни е че е сигурна и спокойна че аз като не съм с нея не съм с никоя... нито се вълнува къде съм ходил какво съм правил... дайте някакви идеи как да я вкарам малко в паника - да се усети че ме губи и да почне да ме търси както би трябвало...
Трябва наистина много оригинална идея и ще се радвам ако предлагате :) Влиза супер често във facebook, така че може и оттам нещо оригинално да се измисли... идеята е да е 100% сигурна че този път не я лъжа и да вижда накъде отиват нещата...

Благодаря ви предварително :)

ScarletBite
09-12-2010, 15:12
Ха! Тя е като мен! 8-) Много поздрави да й пратиш...

Въобще не си мисли, че с евтини курвенски номерца ще постигнеш нещо. :) Ще те усети веднага и най-много да я отблъснеш.

едит: що не проведете един откровен разговор за това кой как се чувства?

Lancelot
09-12-2010, 15:37
Хлапачка. Ако изпитва нещо към теб, то това не е любов. Ако значеше толкова много за нея нямаше да те приема като даденост и да се прави на безразлична. Или не й пука, или си мисли, че си зависим от нея и ще й лазиш в краката. Не го прави. Ако наистина има някакви чувства към теб ще те потърси... при условие, че грешката е в нея и тя е виновна за скарването.. Ако ти си виновният, махай се от форума и отивай да се извиняваш.

ScarletBite
09-12-2010, 15:45
Хлапачка. Ако изпитва нещо към теб, то това не е любов. Ако значеше толкова много за нея нямаше да те приема като даденост и да се прави на безразлична. Или не й пука, или си мисли, че си зависим от нея и ще й лазиш в краката. Не го прави. Ако наистина има някакви чувства към теб ще те потърси... при условие, че грешката е в нея и тя е виновна за скарването.. Ако ти си виновният, махай се от форума и отивай да се извиняваш.
Не четеш внимателно...
Те не са се скарали. Тя била спокойна, не го преследвала, не ревнувала и т.н. Затова той се е вкарвал периодично в някакви филми - лъгал я е, че се е натискал с други и т.н. , но тя очевадно не му се вързала. Накрая й е писнало и е поискала да си останат приятели. Сега той, завалийката, иска да му измислим сценарий за поредния филм.
Струва ми се, че той е хлапакът.

radeberger
09-12-2010, 15:45
Ако имаш някоя приятелка я помоли да се направи, че ходите. :D


ПП Научи се да лъжеш. Това за купона е твърде предсказуемо.

m0n4yyy
09-12-2010, 15:45
Защо сте се скарали ?
Много е важно чия е вината за раздялата. :)
Защото, както каза Lancelot, ако в нея е вината .. явно не държи особено на теб или пък иска да те подразни /което, очевидно, постига/, но ако ти си виновен за случилото се, сигурно иска да провери дали държиш на нея и дали ще се постараеш да се оправят нещата - като я търсиш, обръщаш и внимание и т.н.

Най- разумно в случая, според мен, е да поговорите на четири очи и да не издетеняваш, опитвайки се да я подразниш .. най- много да се прецакат още повече работите така. :)

computermaster
09-12-2010, 15:46
Хлапачка. Ако изпитва нещо към теб, то това не е любов. Ако значеше толкова много за нея нямаше да те приема като даденост и да се прави на безразлична. Или не й пука, или си мисли, че си зависим от нея и ще й лазиш в краката. Не го прави. Ако наистина има някакви чувства към теб ще те потърси... при условие, че грешката е в нея и тя е виновна за скарването.. Ако ти си виновният, махай се от форума и отивай да се извиняваш.
Мисли си че съм зависим.... имах грешката да й го внуша през времето когато бяхме заедно...

BAYO
09-12-2010, 15:54
Не се впрягай и ти бе. Не и показвай нищо, не се прави, че сякаш искаш да си с друга. Прави си там твойте неща, ако изникне нещо тя ще загуби, не ти ;)

ScarletBite
09-12-2010, 16:02
Или може би действително си станал зависим? Какво е това "мисли си, че съм еди си какво"? Всъщност ти си мислиш, че тя си го мисли - демек идва от твоята глава. :)

Възможно ли е да си бил зависим, но в един момент да си се окопитил и да си вкарал в тези филми, за да убедиш себе си, че все още движиш парада и тя е също толкова привързана към теб? Нейното хладнокръвие ти е подействало като студен душ, разбира се. Но не търсиш грешката в себе си, защото това би означавало да признаеш, че си слаб - вместо това вдигаш летвата още по-нависоко, надявайки се да провокираш ревност. То хубаво, ама... на грешно място дълбаеш.

Имай живот. Имай интереси. Имай свой Аз. Имай самочувствие.
Особено последното!
Щото... тъй като те чета, си мишка. Или направо плъх.

А с момичето се дръж като мъж. Няма жена, която да не копнее за силно мъжко рамо. Ако я обичаш и я искаш - подкрепяй я, закриляй я, дръж се сериозно. Уважавай себе си, уважавай и нея.

Пък ревност, емоционалност и все такива очаквай в реални ситуации, не в импровизирани "проверки". И по-горе ти казах - ще те усети. :)

soul1199
09-12-2010, 16:05
явно ти има пълно доверие,не знам за6о си набиваш филма

PyCoKoCkA93
09-12-2010, 16:09
Според мен просто трябва да се радваш,че мацката не е ревнива параноична кучка,кочто ти държи сметка за всичко и ти иска отчет 24/7...Това,че не показва ревността си,не означава,че не я гризе вътрешно ;) Едни показват чувствата си открито,а други ги таят в себе си.. :)

YourFavouriteDrug
09-12-2010, 16:18
Ъм.... the f*ck?! Ако сте скъсали - край ...няма значение дали ти е имала доверие, дали те е оценяла и дали й е пукало. Вече не можеш да я накараш да й пука защото тя те е преживяла. Да й навираш в лицето разни истории за това как се занимаваш с други момичета, е жалко и, да, на нея ще продължава да не й дреме.

vesincety
09-12-2010, 17:03
Преодолей я бе човек..Скъсали сте вече. Ти искаш да я накараш да вярва, че не е единствена за теб.. 1. Че очевидно не й пука особено за теб и 2. Това, че тя мисли, че е единствена произхожда от това, че ти вярваш в това..предполагам.. :D Ако искаш да я заблудиш..тогава недей като първата будала да и се хвалиш с лъжа, а и покажи че си я забравил.. Късмет! 8-)

MsIrony
09-12-2010, 17:08
Единствени хора няма ,които си мисли че във връзката за половинката си е единствен жестоко се лъже ,винаги има по-добър/по-умен/по-галантен и по- секси човек ,който поради простата причина ,че не сте дали шанс да го срещнете мислите своя за велик ..
Кажи и ги тези неща.

sasha_90
09-12-2010, 18:00
След като спреш да я търсиш,съм 100% сигурна,че ще подейства.

Kole
09-12-2010, 18:30
Въх, повечето мъже се стремим да покажем на жената, че Е единствената, а ти искаш да й покажеш, че НЕ е единствената. :D Уау! Има нещо сериозно объркано в мисленето ти.

Sladurcho
09-12-2010, 18:36
Ами остави я бе човеко, дай и свободата която иска и ако тя наистина иска да е с теб ще се върне при теб !!! Всяко момиче иска да се чуства желано и обичано от приятеля си.. мисля че и тя не прави изключения.Това че не те ревнува и не ти прави панаири при всяко звънене на телефона ти не мога да разбера защо те притеснява. Повечето момчета искат такива приятелки а ти явно търсиш точно обратното,момиче което за всичко да ти прави проблеми и все да си виновен в нейните очи, и постоянно да трябва да и обесняваш колко мн държиш на нея и как искаш само нея! Според мен нещо на теб ти куца а иначе евала на момичето че ти е дало такава свобода :)