PDA

View Full Version : Пиърсинг?



ZelenChai
09-12-2010, 16:57
Може ли да си направя обеца на ухото,но не на "обикновенното място" ами отгоре на хрущяла,но в фризьорски салон? :D

roksana_1
09-12-2010, 17:02
и аз това се питам :D , че от доста време искам да си направя там 8-) даже ,ако може да кажете къде може в София ще съм ви много благодарна :)

divacheee
09-12-2010, 17:03
Може ли да си направя обеца на ухото,но не на "обикновенното място" ами отгоре на хрущяла,но в фризьорски салон? :D




:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

fuckme
09-12-2010, 17:12
хм, зависи. на мен като малка ми пробиха ушите вв фризьорски салон, но за втора дупка мисля, че по - вероятно във козметичен салон. :)

BabySun
09-12-2010, 17:38
една моя приятелка има там и ми е казвала че след време там където е обицата става много твърдо не знам повече :) :-)

MaLkaTa_LaDy
09-12-2010, 17:51
Какво говорите бе?! Фризьорски салон, козметичен салон? Това не са места, на които ще те пробият специалисти. На стандартното място е много лесно пробиването и даже някои хора сами се пробиват там. Но на хрущяла си е философия. Първо не трябва да се пробива с пистолет, а с игра. Ако се пробие с пистолет има голям риск да ти се счупи хрущяла. А такива пролеми навречеш ли си не ми се мисли... Остави че пиърсърът трябва да е внимателен и да разполага с упойка, ако желаеш да си сложиш. На хрущяла пробиването става по-бавно и съответно е по-болезнено. Тааа ако искаш да се пробиваш като хората, отиди при някой добър пиърсър. Не съм от София и не мога да ти препоръчам някого, но се надявам другите да знаят и да ти кажат. И силно се надявам да съм била достатъчно ясна относно опасностите да се пробиваш на хрущяла. И за да ти покажа колко сериозно може да бъде счупването на хрущяла, ето ти снимка:
http://www.ghorayeb.com/Cauliflower_Ear_360x265_20April05_008.jpg

AniBG
09-12-2010, 18:18
Ами аз имам втора дупка и ще ти кажа къде в София можеш да си я пробиеш! Но разликата е, че при мен не е на хрущяла, а до първата... Офф, немога да ти обясня точно, мисля, че се сещаш - стандартна е, малко по-нагоре, до "нормалната". :-D
По въпрос за мястото - знаеш ли къде се намира паркът "Заимов"!? До него има един булевард, бул. Мадрид! Кото тръгнеш нагоре, отляво има магазини, а отдясно ти се пада паркът! Тръгни от лявата страна на булеварда нагоре и ще стигнеш голям салон, пише "Фриьорски салон" мисля!! Влез в него и кажи, че искаш да ти пробият ухото и си уредена! Но по-добре си го направи като мен, а не на хрущяла - опасно е! [-X

N0_feAR
09-12-2010, 20:06
фризъорски салон - за подстригване и боядисване, а пиърсинг студията - за пиърсинг! Пиърсинга на хрущяла е може би един от най-бавно зарастващите и самото място е доста по-чувствително на болка. Доста познати са се пробивали с пистолет и нищо им няма (въпреки, че пистолетите ги признавам единствено за мекото на ухото). Моят съвет е да помислиш добре дали го искаш този вид пиърсинг и ако да- си избери свястно място където да те пробият а не в първото козметично студио...

vampireee
09-13-2010, 04:15
Според мен, когато човек иска пиърсинг, тату или нещо от тоя род първо трябва да прочете малко инфо в нета, за да е наясно с нещата..Явно ти не си прочела, защото във почти всички статии и форуми, в които се говори за пиърсинг на хрущяла хората казват, че НЕ трябва да се пробива с пистолет..На мен даже ми звучи смешно козметички и фризьорки да се правят на пиърсъри :o

bloodysunrise
09-13-2010, 05:19
ужс

mynichka
09-13-2010, 06:12
предполагам, че трябва да отидеш в студио..

DesireToFire
09-13-2010, 06:16
Принципно можеш, т.е в повечето където правят на стандартното място, правят и на хрущял, но по-добре недей, а отиди в специализирано студио. Защото могат да ти засегнат някой важен нерв и като цяло да си докараш неприятности.

fuckme
09-13-2010, 08:24
хаха, омг , има и козметични салони, които разполагат със пиърсъри.. една приятелка така отиде в един козметичен салон в Младост и там една пиърсърка и го проби, просот в някои салони има не само козметички. поразпитай кой къде и ще си намериш. една друга фр пък си проби хрущяла в поликлиниката. също така в На Тъмно пробиват дупки пиърсъри...щом на приятелка й пробиха ЕЗИКА в На Тъмно и нищо й нямаше, значи е добър. :)

zarety
09-13-2010, 21:40
в слатина при срещу врътката на селските рейсове има фризиорски салон където има една жена която прави всякви дупки :D а иначе има и в студ град спирката преди фантастикопри едно базарче пак във фризиорски салон и тази дет те дупчи работи от 18 до 20

PepSsSi
09-13-2010, 21:48
Ку-Ку идея :D В тия салони правят с пистолети само, хрушяла е по-специфичен. Иди в тату студио да те пробият с абокат, че да ти е мирна главата и да нямаш проблеми. Малко по-скъпичко ще ти илезе, но здравето е най-важно :)

anonymous708973
09-13-2010, 21:54
хаха, омг , има и козметични салони, които разполагат със пиърсъри..

хаха, омг, а дали тези самопровъзгласили се пиъсъри имат документ, който удостоверява, че са завършили курс и няма опасност да те осакатят?

PepSsSi
09-13-2010, 22:22
Като са смели да се дупчат по такива места.... Всеки уважаващ себе си фен на татуси, пиърси и всевъзможни такива неща ходи при яките батковци и каки в спец салоните:) Даже е и по-забавно, като ми дупчиха носа, оглеждах голия полуизрисуван гръб на едно растафарче :oops:

divacheee
09-14-2010, 08:28
Принципно можеш, т.е в повечето където правят на стандартното място, правят и на хрущял, но по-добре недей, а отиди в специализирано студио. Защото могат да ти засегнат някой важен нерв и като цяло да си докараш неприятности.



важен нерв в хрущяла .. :lol: :lol: Хора вие сте сбъркани :D НО си права да, по добре в някое студио отколкото по козметични или фризьорски салони :D

PinkPussy94
09-18-2010, 10:58
moje

MissNothing
09-18-2010, 16:20
То щото в София малко специални студиа имате..

XTREMEFREERIDE
09-18-2010, 20:01
3 пъти са ме пробивали с пистолет на хрущяла в златарско ателие и нищо ми няма.

divacheee
09-18-2010, 21:02
3 пъти са ме пробивали с пистолет на хрущяла в златарско ателие и нищо ми няма.


Късмет (: аз не бих рискувала да си пробия хрущяла с пистолет ..

Lifash
09-18-2010, 23:43
Аз имам горе на хрущяла..Пробиха ме в На тъмно,с игла,искаха ми 18 години,обаче тогава нямах и се навиха да говорят с мама по телефона..Не беше кой знае колко страшно,болеше малко,но лично мен на езика ме боля повече.. (:

estellle
09-28-2010, 15:57
Аз имам горе на хрущяла..Пробиха ме в На тъмно,с игла,искаха ми 18 години,обаче тогава нямах и се навиха да говорят с мама по телефона..Не беше кой знае колко страшно,болеше малко,но лично мен на езика ме боля повече.. (:

Аз не съм чувала оплаквания от " На тъмно ".. доста приятелки се пробиха там и с удоволствие ще отидат втори път.. но на хрущяла си боли мацка :)

StolenBliss
09-28-2010, 16:20
Единствено гледай да е със игла, а не ц пистолет щото с пистолет ако си пробиеш хрущяла мн често се възпалява. Няма значение къде си го правиш, важното е да са компетентни и да имат ИГЛИ в случая 8-)